#427
#29
#133
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.
#387
#793
Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen met een Lodewijk XVI-motief.
#487
Een Ruyi van verzilverd metaal. Gemerkt.
Un Ruyi en métal argenté. Marque à la base.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 40/60
#189Eugène JoorsPeriod: 1850 - 1910
#638
Een Vlaamse kroon van geel koper.
#291
Een paar appliques van verguld brons met twee lichtpunten in Empirestijl en versierd met een dameshoofd in profiel.
Deux appliques en bronze doré à deux points lumineux, style Empire, décor de tête de femme en profile.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100/120 -
#151
Een glazen vaas met een geëtst bladerdecor. Draagt handtekening “Muller Frères.
#386
Een houten wandconsole in transitionstijl met één lade.
#101
“Dame met windhonden”. Een groep van meerkleurig porselein. Gesigneerd ‘Esther’. Italiaans werk.
“Dame et lévriers”. Groupe de porcelaine polychrome. Signé ‘Esther’. Travail italien.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 60/80 -
#520Egypte
Twee verschillende Touareg kruisen van zilver bezet met halfedelstenen.
Deux croix Touareg en argent serties de pierres sémi-précieuses.No longer availableDim. 132,40 gEstimate: € 80/120 -
#727
Een paar bronzen balustervaasjes met een fries in cloisonné (versleten). XIXe eeuw.
Deux vases balustre en bronze avec une frise en cloisonné. Usagés. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/80 -
#145
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct et d’une émeraude de ± 3,35 ct.No longer availableDim. 3,67 gEstimate: € 1450/1650 -
#494
#139Jos De Smedt
“Verlichte woning”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Maison éclairée”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 47 x 63 cmEstimate: € 30/50 -
#748
Een Wiskemann aspergegarnituur en een verzilverd metalen punchbowl.
Une garniture à asperges Wiskemann et un bol à punch en métal argenté.No longer availableEstimate: € 40/60