Similar lots by type
-
#625
Een processie van dertien bronzen beeldjes. Met een bijpassende console van zwartgelakt hout.
Procession de treize statuettes en bronze. Avec console assorti en bois laqué noir.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#700
Lot van vijf diverse naïeve schilderijen en aquarels.
Lot de cinq tableaux et aquarelles naïfs.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#376
Indische schrijfkoffer met koperen beslag. Aangekocht in Zanzibar.
Ecritoire indien en bois à montures en cuivre. Acheté au Zanzibar.No longer availableDim. 56 x 36 cmEstimate: € 100/120 -
#594
Prinselijke troon uit één stuk gebeeldhouwd. Ethiopië.
Trône princier sculpté en une pièce de bois. Ethiopie.No longer availableDim. H.107 cmEstimate: € 200/240 -
#597
Een smeedijzeren stoel door Agnès Emery. Met plantaardig motief.
Chaise en fer forgé par Agnès Emery. Motif végétal.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#735
Een lot van zes schilderijen. Olieverf en aquarel.
Lot de six tableaux. Huile et aquarelle.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#695
Een tanka (40 x 31 cm) en twee mandalas (14 x 30 cm) in gouache op papier. Indisch werk.
Tanka (40 x 31 cm) et deux mandala (14 x 30 cm) en gouache sur papier. Travail indien.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#651J. Thielens
“Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1944.
“Vue d’étang”. Huile sur toile. Signée et datée 1944.No longer availableDim. 72 x 90 cmEstimate: € 50/80 -
#685
“Moeder en dochter met schaap op binnenkoer” & “Converserende mannen in een interieur”. Beide olieverf op doek.
“Mère et fille avec leur mouton”. et “Hommes conversant dans un intérieur”. Huile sur toile.No longer availableDim. 33 x 45 & 50 x 71 cmEstimate: € 80/120 -
#730
Een lot van vier reproducties, twee schilderijen en een houtsnede.
Lot de quatre reproductions, deux peintures et une gravure sur bois.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#794Friedrich Thomas
“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1853.
“Portrait de Fille”. Huile sur toile. Signée et datée de 1853.No longer availableDim. 45 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#386
Een paar zwartgelakte houten corbeillefauteuils, recent bekleed met gestreepte stof. Voluutpoten vooraan.
Paire de fauteuils corbeille en bois laqué noir. Récemment recouverts de tissu strié. Pieds avant en volute.No longer availableDim. H.111 cmEstimate: € 100/120 -
#211
“Aartsengel”. Olieverf op doek. Peruviaans werk.
“Archange”. Huile sur toile. Travail péruvien.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 100/120 -
#670
Mahoniehouten arts and crafts armstoel. Hoge rugleuning met drie spijlen in de vorm van gestileerde bloemenstengels. Oorspronkelijke bekleding van William Morris.
Chaise art nouveau en acajou. Haut dossier à trois lattes en forme de fleurs stylisées. Tissu d’origine par William Morris.No longer availableDim. H.123 cmEstimate: € 300/400 -
#633
Paar hoofden van gebeeldhouwd hout. Makonde, Tanzanië. Met bijpassende sokkels.
Paire de têtes en bois sculpté. Makonde Tanzanie. Avec sellettes assorties.No longer availableDim. 75 x 44 cmEstimate: € 100/120 -
#653
Een paar corbeillefauteuils van donker hout, recent bekleed met rode stof. Napoléon III.
Paire de fauteuils corbeilles en bois foncé récemment recouverts de tissu rouge. Napoléon III.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#680
“Hoeve aan het water” & “Molenlandschap”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
“Ferme au bord de l’eau” et “Paysage au moulin”. Huile sur toile. Les deux signées.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#639
Chaise longue. Naar een ontwerp van Le Corbusier.
Chaise longue. D’après le modèle par Le Corbusier.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#2
Indische schrijfkoffer met koperen beslag. Aangekocht in Zanzibar.
Ecritoire indien en bois à montures en cuivre. Acheté au Zanzibar.No longer availableDim. 56 x 36 cmEstimate: € 50/80 -
#613
Een diptiek (46 x 41 cm gesloten) en een triptiek (45 x 32 cm gesloten) met rustieke religieuze voorstellingen. Handgeschilderd en met leder ingebonden.
Diptyque (46 x 41 cm fermé) et triptyque (45 x 32 cm fermé) avec représentations religieuses rustiques. Peints à la main et reliés en cuir.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#791
Drie bankjes: een poef met klauwpoten, een zitbankje met voluutpoten en armleuningen en een rechthoekig bankje met vier gedraaide poten.
Trois banquettes: un pouf aux pieds griffes, un banc aux pieds volutes et aux accotoirs et une banquette rectangulaire à quatre pieds tournés.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#677
“Rivierlandschap” & “De oogst”. Resp. olieverf op doek en op paneel. Beide gesigneerd ‘Karl’.
“Paysage rupestre”. et “La moisson”. Huile sur toile respectivement sur panneau. Les deux signés Karl.No longer availableDim. 65 x 75 & 47 x 38 cmEstimate: € 40/60 -
#460
Barokke stoel van gebeeldhouwd eikenhout. Versierd met engelenkop en zeemeerminnen. Herstelling. Transsylvanië, omstreeks 1900.
Chaise baroque en chêne sculpté. Décor d’une tête d’angelot et des sirènes. Transylvanie, vers 1900. Réparation.No longer availableDim. H.111 cmEstimate: € 60/80 -
#627
“Don Quichote”. Standbeeld gemaakt van recuperatiemateriaal, metaalkleurig gespoten.
“Don Quichotte”. Sculpture en matériel de récupération. En peinture métalique.No longer availableDim. H.220 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#49
Lot van vier diverse grafische werken, door Jan Toorop, Van Nuffelen en Egon Schiele.
Lot de cinq gravures par Jan Toorop, Van Nuffelen et Egon Schiele.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#521
“Fat lady”. Een beeld van terracotta. Mogelijk Tang-dynastie.
“Fat lady”. Sculpture en terre cuite. D’époque?No longer availableEstimate: € 150/250 -
#615
“Leeuw”. Een decoratieve foto op plexiglas.
“Lion”. Grande photo sur plexiglas.No longer availableDim. 160 x 120 cmEstimate: € 300/340 -
#110
Een 18 karaats wit gouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 4,87 gEstimate: € 1000/1200 -
#565
Een bord van Canton porselein met oplopende vleugel, versierd met vier uitsparingen, waarin personages enerzijds en vogels anderzijds. Centraal op het plat een vergulde cirkel met daarin een vogel in een rotstuin. Klein randschilfertje. XIXde eeuw.
Assiette en porcelaine de Canton à aile élevée décoré de fleurs, d’oiseaux et de personnages dans quatre cartouches. Central un oiseau sur une branche fleurie dans un cercle . XIXe siècle. Petit éclat.No longer availableDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 30/40 -
#208
“De apostel Johannes”. Een kleine icoon. Cyprus, XIXde eeuw. Kleine letsels.
“L’Apôtre Jean”. Petit icône. Chypre, XIXe siècle. Petits dégâts.No longer availableDim. 18 x 12 cmEstimate: € 80/120 -
#236
Een grote kist van eikenhout met smeedijzeren beslag en het voorste paneel met gesculpteerde godsdienstige taferelen.
Grand coffre en chêne aux montures en fer forgé. Le panneau avant avec des tableaux religieux sculptés.No longer availableDim. b: 134 cmEstimate: € 100/120 -
#676
Armstoel in eclectische stijl bekleed met roze fluweel. Begin XXste eeuw.
Fauteuil de style éclectique recouvert de velours rose. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#714Bidjar
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 260 x 145 cmEstimate: € 100/120 -
#644Shiraz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main<.No longer availableDim. 235 x 157 cmEstimate: € 100/120 -
#691
Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit een voorstelling van Napoleon, een officier, een groep met flamingo’s (afgebroken kop), een personage met hondenkar en keizer en keizerin en een pique-fleur in de vorm van een duif.
Lot de porcelaine et de faïence comprenant une représentation de Napoléon, un officier, un groupe de flamands (une tête cassée), un personnage aux char à chien, un empereur et impératrice et un pique-fleurs en forme de pigeon.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#162Dirk Baksteen
“Hoeve”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Ferme”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 33 x 43 cmEstimate: € 100/150