Similar lots by type
-
#685
“Moeder en dochter met schaap op binnenkoer” & “Converserende mannen in een interieur”. Beide olieverf op doek.
“Mère et fille avec leur mouton”. et “Hommes conversant dans un intérieur”. Huile sur toile.No longer availableDim. 33 x 45 & 50 x 71 cmEstimate: € 80/120 -
#700
Lot van vijf diverse naïeve schilderijen en aquarels.
Lot de cinq tableaux et aquarelles naïfs.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#613
Een diptiek (46 x 41 cm gesloten) en een triptiek (45 x 32 cm gesloten) met rustieke religieuze voorstellingen. Handgeschilderd en met leder ingebonden.
Diptyque (46 x 41 cm fermé) et triptyque (45 x 32 cm fermé) avec représentations religieuses rustiques. Peints à la main et reliés en cuir.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#633
Paar hoofden van gebeeldhouwd hout. Makonde, Tanzanië. Met bijpassende sokkels.
Paire de têtes en bois sculpté. Makonde Tanzanie. Avec sellettes assorties.No longer availableDim. 75 x 44 cmEstimate: € 100/120 -
#791
Drie bankjes: een poef met klauwpoten, een zitbankje met voluutpoten en armleuningen en een rechthoekig bankje met vier gedraaide poten.
Trois banquettes: un pouf aux pieds griffes, un banc aux pieds volutes et aux accotoirs et une banquette rectangulaire à quatre pieds tournés.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#460
Barokke stoel van gebeeldhouwd eikenhout. Versierd met engelenkop en zeemeerminnen. Herstelling. Transsylvanië, omstreeks 1900.
Chaise baroque en chêne sculpté. Décor d’une tête d’angelot et des sirènes. Transylvanie, vers 1900. Réparation.No longer availableDim. H.111 cmEstimate: € 60/80 -
#627
“Don Quichote”. Standbeeld gemaakt van recuperatiemateriaal, metaalkleurig gespoten.
“Don Quichotte”. Sculpture en matériel de récupération. En peinture métalique.No longer availableDim. H.220 cmEstimate: € 200/300 -
#670
Mahoniehouten arts and crafts armstoel. Hoge rugleuning met drie spijlen in de vorm van gestileerde bloemenstengels. Oorspronkelijke bekleding van William Morris.
Chaise art nouveau en acajou. Haut dossier à trois lattes en forme de fleurs stylisées. Tissu d’origine par William Morris.No longer availableDim. H.123 cmEstimate: € 300/400 -
#794Friedrich Thomas
“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1853.
“Portrait de Fille”. Huile sur toile. Signée et datée de 1853.No longer availableDim. 45 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#386
Een paar zwartgelakte houten corbeillefauteuils, recent bekleed met gestreepte stof. Voluutpoten vooraan.
Paire de fauteuils corbeille en bois laqué noir. Récemment recouverts de tissu strié. Pieds avant en volute.No longer availableDim. H.111 cmEstimate: € 100/120 -
#2
Indische schrijfkoffer met koperen beslag. Aangekocht in Zanzibar.
Ecritoire indien en bois à montures en cuivre. Acheté au Zanzibar.No longer availableDim. 56 x 36 cmEstimate: € 50/80 -
#597
Een smeedijzeren stoel door Agnès Emery. Met plantaardig motief.
Chaise en fer forgé par Agnès Emery. Motif végétal.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#211
“Aartsengel”. Olieverf op doek. Peruviaans werk.
“Archange”. Huile sur toile. Travail péruvien.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 100/120 -
#594
Prinselijke troon uit één stuk gebeeldhouwd. Ethiopië.
Trône princier sculpté en une pièce de bois. Ethiopie.No longer availableDim. H.107 cmEstimate: € 200/240 -
#695
Een tanka (40 x 31 cm) en twee mandalas (14 x 30 cm) in gouache op papier. Indisch werk.
Tanka (40 x 31 cm) et deux mandala (14 x 30 cm) en gouache sur papier. Travail indien.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#653
Een paar corbeillefauteuils van donker hout, recent bekleed met rode stof. Napoléon III.
Paire de fauteuils corbeilles en bois foncé récemment recouverts de tissu rouge. Napoléon III.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#735
Een lot van zes schilderijen. Olieverf en aquarel.
Lot de six tableaux. Huile et aquarelle.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#651J. Thielens
“Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1944.
“Vue d’étang”. Huile sur toile. Signée et datée 1944.No longer availableDim. 72 x 90 cmEstimate: € 50/80 -
#625
Een processie van dertien bronzen beeldjes. Met een bijpassende console van zwartgelakt hout.
Procession de treize statuettes en bronze. Avec console assorti en bois laqué noir.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#677
“Rivierlandschap” & “De oogst”. Resp. olieverf op doek en op paneel. Beide gesigneerd ‘Karl’.
“Paysage rupestre”. et “La moisson”. Huile sur toile respectivement sur panneau. Les deux signés Karl.No longer availableDim. 65 x 75 & 47 x 38 cmEstimate: € 40/60 -
#729Roger Hebbelinck
Een paar zichten op Hamme. Ingekleurde etsen. Gesigneerd buiten de plaat.
Paire de vues sur Hamme. Eaux fortes en couleurs. Signées hors planche.No longer availableDim. 32,5 x 42 cmEstimate: € 50/60 -
#639
Chaise longue. Naar een ontwerp van Le Corbusier.
Chaise longue. D’après le modèle par Le Corbusier.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#680
“Hoeve aan het water” & “Molenlandschap”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
“Ferme au bord de l’eau” et “Paysage au moulin”. Huile sur toile. Les deux signées.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#376
Indische schrijfkoffer met koperen beslag. Aangekocht in Zanzibar.
Ecritoire indien en bois à montures en cuivre. Acheté au Zanzibar.No longer availableDim. 56 x 36 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#4
Veertien gekleurde glazen van Val Saint-Lambert. Diverse modellen.
Quatorze verres en cristal de Val Saint-Lambert. Divers Modèles.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#446
Een notenhouten bijzettafeltje op vier tapse poten en met los tafelblad. Een lade in de gordel. Rondom versierd met een ingelegde messingen bies. Begin XIXde eeuw.
Table d’appoint en noyer à quatre pieds toupies et tablette amovible. Un tiroir en ceinture. Tout autour une bande de laiton. Début du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#241
Een 800 ‰ zilveren aperitiefschaal met vier glazen recipîënten.
Plat à apéritif en argent 800‰ avec quatre verres.No longer availableDim. 536 gEstimate: € 120/200 -
#524
“Dorpstafereel”. Oost-Indische inkt. Draagt een handtekening: Filarski.
“Scène de village”. Encre de Chine. Porte une signature: Filarski.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 80/100 -
#64Willem Paerels
“Rede van Antwerpen”. Ets. Gesigneerd en genummerd 49/100 buiten de plaat.
“La rade d’Anvers”. Eau-forte. Signée et numérotée 49/100 hors planche.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#774Mauthe
Een driedelig aardewerken klokstelletje met een gedrukt blauw en wit decor. Klein letsel achteraan.
Garniture de cheminée trois pièces en faïence à décor imprimé bleu et blanc. Petit dégât à l’arrière.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 60/100 -
#456
Een gesculpteerd eikenhouten hallbank met een bergruimte onder de zitting.
Banc de vestibule en chêne sculpté, le bas format coffre.No longer availableDim. 135 x 146 x 54 cmEstimate: € 200/240 -
#769
Een godslamp van verzilverd koper. Binnenin met olielamp met glazen reservoir.
Lampe de sanctuaire en cuivre argenté. L’intérieur en verre.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#97
Een oude gietijzeren boekenpers.
Presse à livres ancienne en fonte.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#712
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 345 x 114 cmEstimate: € 100/120 -
#274Zdenek MezlPeriod: 1934-2016
“Boj o katedràlu”. Ingekleurde houtsnede. Gesigneerd en genummerd 15/60 buiten de plaat.
“Boj o katedràlu”. Gravure sur bois colorée. Signée et numérotée 15/60 hors planche.No longer availableDim. 48 x 35 cmEstimate: € 50/100 -
#134Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983
“Dreef” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Allée boisée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 80/120