Similar lots by type
-
#1139
Een replica van een meesterstuk van deels zwartgelakt mahoniehout in de vorm van een wenteltrap.
Pièce de maîtrise en acajou formant un escalier en colimaçon.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 150/180 -
#380Festina
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Eau résistante.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#1121
Een balustervaas van Chinees porselein, versierd met een decor van verscheidene vogels en bloemen. XIXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine décoré d’oiseaux et de fleurs. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200/300 -
#1080
Een stenen tuinvaas, gedragen door drie kindjes.
Vasque de jardin en pierre portée par trois putti.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#370
Zes zakhorloges. Eén kleine sleutelhorloge met geguillocheerde kast en vijf remontoirs waarvan een met kast gemerkt 800‰ (werk geblokkeerd), één met mooie gegraveerde zilveren kast van het merk Longines, een dameshorloge gegraveerd zilver en gedreven koper, één van gedeeltelijk verguld zilver en met een geschilderd bloemenmotief op de wijzerplaat, achteraan versierd met een gegraveerd paard en een Roskopf Chemin de Fer met gedreven kast.
Six montres de gousset. Dont une petite montre à clé à boîtier guilloché et cinq remontoirs dont une à boîtier en argent 800‰ (mouvement bloqué), une à boîtier en argent joliment gravé de la marque Longines, une montre de dame en argent gravé et cuivre repoussé, une en argent partiellement doré et à motif de fleurs peintes à la main sur le cadran, le verso décoré d’un cheval gravé et une Roskopf Chemin de Fer à boîtier repoussé.No longer availableEstimate: € 90/120 -
#748
Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#980
Een Engels mahoniehouten bureau met twee ladenblokken en een kalfslederen blad.
Bureau anglais en acajou à deux caissons aux tiroirs et à tablette en vachette.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#1107Val Saint-Lambert
Glasservies model Esneux taillé. 12 water, 11 witte, 11 rode wijn, 10 champagnecoupes, 11 likeurglaasjes. 55 stuks totaal.
Service de verres, modèle Esneux en crital taillé. 12 verres à eau, 11 à vin blanc, 11 à vin rouge, 10 coupes à champagne, 11 gouttes, 55 pièces en total.No longer availableEstimate: € 300/350 -
#335
Lot decoraties, medailles e.d. Leopoldsorde, Arbeid (1e en 2e klas, meerdere), Laureaat van de Arbeid brons, zilver en goud, gouden palmen, herinneringsmedaille 40-45, gewapende weerstand 40-45, Albert I, 25 jaar enz.
Lot de décorations et de médailles dont: Ordre de Léopold (1e et 2e classe, plusieurs), Lauréat du Travail en bronze, argent et or, palmes d’or, médaille commémorative 40-45, résistance armée 40-45, Albert I, 25 ans etc.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#375Swatch
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#983
Een salon in Lodewijk XV-stijl bestaande uit twee stoelen, een canapé en een ronde tafel.
Salon de style Louis XV comprenant deux chaises, un canapé et une table ronde.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#1078May ClaerhoutPeriod: 1939-2016
“Moeder is daar”. Een grote wandgroep van meerkleurig aardewerk. Kleine restauratie. Gesigneerd rechtsonder.
“Moeder is daar”. Grand groupe en faïence polychrome. Petite restauration. Signé en bas à droite.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 100/150 -
#1132SBS Solingen
Een verguld bestek in koffer. Compleet voor twaalf personen.
Coffre à couverts dorés. Complet pour douze personnes.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#284
“Winterpret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Scène d’hiver”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#1137
Een mahoniehouten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis.
Réplique en acajou d’un pièce de maîtrise en forme d’escalier.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200/220 -
#1098
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#1106
Een vierdelige paravent met houten kralen.
Paravent à quatre vantaux aux perles de bois.No longer availableDim. h: 137 cmEstimate: € 50/80 -
#385Tommy Hilfiger
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#743
Een oude barometer.
Ancien baromètre.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 20/30 -
#320Dupont
Een aansteker van Chinese lak in origineel etui.
Briquet en laque de Chine dans l’étui d’origine.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#390Festina
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#282Fritz GrebePeriod: 1851-1924
“Herder met schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Berger et moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#1136
Een schaalmodel van een Douglas DC-3 ‘Dakota’ op staander.
Modèle d’un avion Douglas DC-3 sur support.No longer availableDim. b: 98 cmEstimate: € 460/480 -
#203Erard, Paris
Een palissanderhouten kwartvleugelpiano. Begin XXste eeuw.
Piano quart queue en palissandre. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 2000/3000
Other lots in this auction
-
#667
Een Duitse staande klok van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XVI-inspiratie.
Horloge de vestibule allemande en chêne sculpté d’inspiration Louis XVI. Vers 1900.No longer availableDim. h: 260 cmEstimate: € 300/500 -
#930
“Een Collie”. Een porseleinen beeld. Gemerkt Hutschenreuther en getekend H. Achtziger.
“Un colley”. Statuette en porcelaine. Marque Hutschenreuter et signature H. Achtziger.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 60/80 -
#138
Een damesbuste op pilaar van steengoed met een okerkleurig patina.
Buste de dame sur une colonne en grès à patine ocre.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 100/180 -
#196
Een Engelse linenpress van mahoniehoutfineer met twee grote en twee kleine laden onderaan.
Linenpress anglais en placage d’acajou ayant deux grands et deux petits tiroirs vers le bas, en dessous de deux grandes portes.No longer availableDim. 212 x 130 cmEstimate: € 240/360 -
#10
“Toi en Moi”. Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een robijn en een saffier met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en kleine briljantjes.
“Toi et moi”. Bague en or jaune 18 ct sertie d’un rubis et d’un saphir ayant un poids total de ± 0,20 ct et de petits diamants.No longer availableEstimate: € 350/450 -
#666
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
Carpette persane en laine et coton. Nouée main.No longer availableDim. 200 x 137 cmEstimate: € 50/80 -
#178
Gepolychromeerd houten beeld van het Kind Jezus. Portugal, XVIIde eeuw. Letsels.
Sculpture en bois polychrome représentant l’Enfant Jésus. Portugal, XVIIe siècle. Dégâts.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#367Swarovski
Een vaas van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa, versierd met een decor van een dame in een wijnglas met een druiventros in een cartouche.
Vase en cristal taillé coloré bleu dans la masse décoré dans une cartouche d’une dame dans une coupe à champagne tenant une grappe de raisins.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 100/150 -
#924Louis Clesse
“Bosriviertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Rivière dans le bois”. Huile sur panneau. Signé en bas à gauche.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 200/240 -
#632Henri De BraekeleerPeriod: 1840 - 1888
“Huisvrouw aan de afwas”. Een potloodstudie op papier. Gemonogrammeerd.
“Femme de ménage à la vaisselle”. Etude en crayon sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 10 x 10 cmEstimate: € 80/120 -
#425
Een lot van 25 originele luxestalen parfum in cadeauverpakking waaronder Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Sherrer, Versace en Boss.
Un lot de 25 échantillons de parfums de luxe en emballage cadeau dont Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Scherrer, Versace, Boss. e.a.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#14Elke OnzeaPeriod: °1981
“Hand met Bloempje”. Linosnede. Gesigneerd onder de plaat en 3de staat.
“Main à la fleur”. Lino. Signée sous la planche et 3e état.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 20/30