Similar lots by type
-
#748
Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#980
Een Engels mahoniehouten bureau met twee ladenblokken en een kalfslederen blad.
Bureau anglais en acajou à deux caissons aux tiroirs et à tablette en vachette.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#390Festina
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#380Festina
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Eau résistante.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#983
Een salon in Lodewijk XV-stijl bestaande uit twee stoelen, een canapé en een ronde tafel.
Salon de style Louis XV comprenant deux chaises, un canapé et une table ronde.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#320Dupont
Een aansteker van Chinese lak in origineel etui.
Briquet en laque de Chine dans l’étui d’origine.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#1139
Een replica van een meesterstuk van deels zwartgelakt mahoniehout in de vorm van een wenteltrap.
Pièce de maîtrise en acajou formant un escalier en colimaçon.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 150/180 -
#375Swatch
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#1137
Een mahoniehouten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis.
Réplique en acajou d’un pièce de maîtrise en forme d’escalier.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200/220 -
#1080
Een stenen tuinvaas, gedragen door drie kindjes.
Vasque de jardin en pierre portée par trois putti.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#1106
Een vierdelige paravent met houten kralen.
Paravent à quatre vantaux aux perles de bois.No longer availableDim. h: 137 cmEstimate: € 50/80 -
#1107Val Saint-Lambert
Glasservies model Esneux taillé. 12 water, 11 witte, 11 rode wijn, 10 champagnecoupes, 11 likeurglaasjes. 55 stuks totaal.
Service de verres, modèle Esneux en crital taillé. 12 verres à eau, 11 à vin blanc, 11 à vin rouge, 10 coupes à champagne, 11 gouttes, 55 pièces en total.No longer availableEstimate: € 300/350 -
#282Fritz GrebePeriod: 1851-1924
“Herder met schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Berger et moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#370
Zes zakhorloges. Eén kleine sleutelhorloge met geguillocheerde kast en vijf remontoirs waarvan een met kast gemerkt 800‰ (werk geblokkeerd), één met mooie gegraveerde zilveren kast van het merk Longines, een dameshorloge gegraveerd zilver en gedreven koper, één van gedeeltelijk verguld zilver en met een geschilderd bloemenmotief op de wijzerplaat, achteraan versierd met een gegraveerd paard en een Roskopf Chemin de Fer met gedreven kast.
Six montres de gousset. Dont une petite montre à clé à boîtier guilloché et cinq remontoirs dont une à boîtier en argent 800‰ (mouvement bloqué), une à boîtier en argent joliment gravé de la marque Longines, une montre de dame en argent gravé et cuivre repoussé, une en argent partiellement doré et à motif de fleurs peintes à la main sur le cadran, le verso décoré d’un cheval gravé et une Roskopf Chemin de Fer à boîtier repoussé.No longer availableEstimate: € 90/120 -
#1136
Een schaalmodel van een Douglas DC-3 ‘Dakota’ op staander.
Modèle d’un avion Douglas DC-3 sur support.No longer availableDim. b: 98 cmEstimate: € 460/480 -
#1132SBS Solingen
Een verguld bestek in koffer. Compleet voor twaalf personen.
Coffre à couverts dorés. Complet pour douze personnes.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#1121
Een balustervaas van Chinees porselein, versierd met een decor van verscheidene vogels en bloemen. XIXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine décoré d’oiseaux et de fleurs. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200/300 -
#385Tommy Hilfiger
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#1098
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#284
“Winterpret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Scène d’hiver”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#330
Drie Pop Swatch horloges in oorspronkelijke etui. In werkende staat.
Trois montres Pop Swatch dans l’étui d’origine. En état de marche.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#743
Een oude barometer.
Ancien baromètre.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 20/30 -
#1078May ClaerhoutPeriod: 1939-2016
“Moeder is daar”. Een grote wandgroep van meerkleurig aardewerk. Kleine restauratie. Gesigneerd rechtsonder.
“Moeder is daar”. Grand groupe en faïence polychrome. Petite restauration. Signé en bas à droite.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 100/150 -
#203Erard, Paris
Een palissanderhouten kwartvleugelpiano. Begin XXste eeuw.
Piano quart queue en palissandre. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 2000/3000
Other lots in this auction
-
#599
“Vijver aan een bosrand”. Olieverf op board. Niet gesigneerd.
“Etang au bord d’un bois”. Huile sur carton. Sans signature.No longer availableDim. 46 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#1001Stein
Twee bierpullen van aardewerk met tinnen deksels. De éne met een wasvrouw en haar dochter (H. 24 cm), de andere met een paardensmid (H. 25 cm). Beide onderaan gemerkt ZB, voor Zöller & Born.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#790
Zes verschillende halssnoeren van hematiet en één armband zonder slot. We voegen er nog vier grote losse stenen aan toe.
Six différents colliers en hématite et un bracelet sans fermoir. Nous ajoutons quatre grandes pierres dépareillées.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#125
“Voetballer”. Een beeld van bruingepatineerd zamak.
“Footballeur”. Statuette en régule à patine brune.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 60/80 -
#888Stein
Vier bierpullen van aardewerk met tinnen deksels. De eerste met afbeeldingen van en onderschrift “Royal Canadian Mounted Police”, gemerkt Original King. De tweede met afbeelding van een brouwerij en bijschrift “Miller Brewing Co, Milwaukee WI, 1855, dekselknop in de vorm van de oude brouwerij. De derde met afbeeldingen van Belgische steden, de dekselknop in de vorm van Manneken Pis, gemerkt Armin Bay en genummerd 792/3000. De vierde met een dansfeest en het opschrift “Ein frohes Herz heilt aller(..)
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 27,5 à 23 cmEstimate: € 40/60 -
#900Stein
Vijf bierpullen van aardewerk en porselein met tinnen deksels. Eén met afbeelding van Monschau (H.27 cm), gemerkt King. Eén Jahreskrug 1995 van Herrnbräu met afbeelding door A. Wehling-Walter (H. 21 cm), gemerkt Rastal. Eén met afbeelding van Bauerei Zum Goldenen Engel, Gmünd (H. 26 cm), gemerkt Original Lerchen. Eén met wapenschild van Sachsen-Anhalt (H. 19 cm), gemerkt Freiberger Porzellan. Eén van Oktoberfest München 1997, afbeelding door B. Jankowska (H. 23 cm), gemerkt Rastal.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#139Alfons WaterschootPeriod: °1931
“Jachtstilleven met korhoenen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux tétras”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 78 x 58 cmEstimate: € 200/250 -
#1067
Een lot van drie Duitse bierpullen van meerkleurig aardewerk met metalen kleppen.
Lot de trois chopes à bière allemandes en faïence polychrome et aux couvercles en métal.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#134Davids
“Plattelandszicht met boerenkar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage au chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 78 cmEstimate: € 80/120 -
#1054
Een gesculpteerd houten piëdestal in Lodewijk XVI-stijl met een rond marmeren blad.
Piédestal en bois sculpté de style Louis XVI à tablette ronde en marbre.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#182Jef Van Grieken
“Pitzemburg IV”. Ets. Gesigneerd, gedateerd ‘92 en genummerd 8/30.
“Pitzemburg IV”. Eau-forte. Signée, datée 1992 et numérotée 8/30 hors planche.No longer availableDim. 21 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#702Johannes KruijsenPeriod: 1874 - 1938
“Zelfportret” & “Stilleven met bloemen”. Resp. Olieverf op doek en op paneel. Beide gesigneerd.
“Autoportrait” et “Nature-morte aux fleurs”. Huile sur toile respectivement panneau. Signés.No longer availableDim. 48 x 39 & 46 x 38 cmEstimate: € 30/50