Similar lots by type
-
#637
“Duitse schepers”. Een groep van zilvergepatineerd brons op een sokkel van onyx en arduin. Jaren ‘30.
“Bergers allemands”. Groupe en bronze argenté sur socle en onyx et pierre de taille. Années ‘30.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 50/80 -
#213Emile Laporte
“Vincere.” Een beeld van bruin gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Vincere”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. H 33 cmEstimate: € 320/400 -
#822
Een kleine luchter van brons met vier lichtpunten en kristallen pendeloques.
Petit lustre en bronze à quatre lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 80/120 -
#418
“Een dame en een heer van adel”. Twee beelden van goudgepatineerd zamak.
“Dame et homme nobles”. Deux statuettes en régule doré.No longer availableDim. h: 30 & 28 cmEstimate: € 50/80 -
#789
Een paar grote girandoles van brons met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200/220 -
#640
Een gedeeltelijk bronzen siervaas versierd met lotusbloemen in reliëf. China.
Vase décoratif partiellement en bronze décoré de fleurs de lotus en relief. Travail chinoisNo longer availableDim. H 85 cmEstimate: € 100/150 -
#591Michel Hereman
“Post-demonisch wezen.” Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
“Etre post-démonique”. Sculpture en faïence à glaçure. Monogrammée.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 90/120 -
#278Ernest Rancoulet
“L’âge d’or”. Een groep van bruingepatineerd zamak. Gesigneerd. Einde XIXe eeuw.
“L’âge d’or”. Groupe en régule à patine brune. Signé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 220/280 -
#201Georges Minne
“Geknielde jongeling”. Draagt een handtekening. Postuum gegoten.
“Garçon agenouillé”. Porte une signature. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 3000/4000 -
#793
Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl met een bekleding van olijfgroen fluweel.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XV recouvert de velours vert olive.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#207Achiel Pauwels
“Liggend naakt op conische sokkel.” Beeld in deels geglazuurd aardewerk. Gedateerd 1989. Gesigneerd.
“Nu couché sur socle conique”. Sculpture en faïence partiellement couverte. Datée 1989. Signée.No longer availableDim. H 71 cmEstimate: € 600/700 -
#818
Een paar ijzeren liggende leeuwen voor terras of tuin.
Paire de lions couchés en fer, pour terrasse ou jardin.No longer availableDim. L. 47 cmEstimate: € 100/120 -
#89Ernest Rancoulet
“Kinderen met boog en appels.” Een beeld van zamak. Gesigneerd.
“Enfants avec arc et pommes”. Sculpture en régule. Signée.No longer availableDim. H 57 cmEstimate: € 220/280 -
#198
Een salontafel met een glazen blad, gedragen door twee bronzen dolfijnen.
Table de salon à tablette en verre, portée par deux dauphins en bronze.No longer availableDim. 140 x 75 cmEstimate: € 200/240 -
#351
Een bronzen damesprofiel op een arduinen sokkel. Tijdperk art deco.
Profile de femme en bronze sur socle en pierre de taille. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 26/30 -
#752
Een grape van brons in XVIIe eeuwse Spaanse stijl.
Une verseuse en bronze de style baroque espagnol.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#759
Een groep van donkergepatineerd brons met een afbeelding van drie apen.
Groupe en bronze à patine foncée représentant trois singes.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 2500/2700 -
#805
Een luchter van verguld brons met zestien lichtpunten en versierd met florale motieven.
Lustre en bronze doré à seize lumières et à décor floral.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 360/400 -
#368
Een mannenhoofd van gesculpeerd en donkergepatineerd hout. Gemonogrameerd ‘JCA’.
Tête d’homme en bois sculpté à patine foncée. Monogramme JCA.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 200/240 -
#283
“Vencere aut mori”. Een beeld van donkergepatineerd zamak op een wit marmeren sokkel. Naar een werk van Picault.
“Vencere aut mori”. Sculpture en régule à patine foncée sur socle en marbre blanc. D’après un oeuvre de Picault.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 200/240 -
#826
“Duif”. Bronzen beeldje op marmeren sokkel.
“Pigeon”. Statuette en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. H 28 cmEstimate: € 40/60 -
#608Michel Hereman
“Twee post-demonische wezens.” Een beeld van terracotta. Gemonogrammeerd.
“Deux êtres post-démoniques. Sculpture en terre cuite. Monogrammée.No longer availableDim. H 45 cmEstimate: € 140/160 -
#685
“Indische olifant”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Eléphant indien”. Sculpture en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 1400/1600 -
#18Richard Aurili
Groep met spiegel. Terracotta. Gesigneerd en genummerd.
“Dame faisant sa toilette”. Groupe en terre cuite avec miroir. Signé et numéroté.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 300/400
Other lots in this auction
-
#773
Vier verschillende tinnen klepkannen. XIXe eeuw.
Quatre différentes chopes couvertes en étain. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#294
“Surrealistisch landschap”. Litho op zijdepapier. Naar een werk van Dali. Gesigneerd en genummerd 157/300. Draagt atelierstempel.
“Paysage surréaliste”. Lithographie sur soie. D’après l’oeuvre de Salvador Dali. Porte une signature, le cachet d’atelier et le numéro 157/300.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 150/200 -
#780
Een meesterstuk van mahoniehout in de vorm van een wenteltrap.
Un escalier en colimaçon miniature en acajou.No longer availableDim. h: 62,5 cmEstimate: € 150/180 -
#629
“Zeezicht”. Olieverf op paneel.
“Marine”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 28 x 37 cmEstimate: € 160/200 -
#160
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met koraal.
Bague en or jaune 18 ct sertie de corail.No longer availableDim. 5,83 gEstimate: € 250/350 -
#154Albert ZamarraPeriod: 1898-
“Baraque Michel en été”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Baraque Michel en été”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 22 x 28 cmEstimate: € 100/150 -
#295
Een paar 18 karaats rooskleurige gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 1900/2000 -
#489
Le Journal des Demoiselles. Tijdschriften gebonden in rood leder in 12 volumes. 1857-1869. Met talrijke modeplaten in kleur.
Le Journal des Demoiselles. Magazines reliés en cuir rouge en 12 volumes. 1857-1869. Avec nombreuses planches en couleurs.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#470
Een 14 karaats wit gouden art deco ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague art déco en or blanc 14 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 400/600 -
#769
“Internationale stijl. Modernistische architectuur van 1925 tot 1965”. Hasan-Udin Khan. Ed. Taschen, 1999.
“Internationale stijl. Modernistische architectuur van 1925 tot 1965”. Hasan-Udin Khan. Ed. Taschen, 1999.No longer availableEstimate: € 22/26 -
#352Edward MoerenhoutPeriod: 1801-1893
“Schepen op woelige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux sur une mer mouvementée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 200/240 -
#371Baccarat
Een servies van coupes van kleurloos kristal in vier verschillende afmetingen. 43 stuks. Gemerkt. We voegen er dertien ongemerkte kristallen likeurglaasjes aan toe.
Service à verres ou coupes sur pied en cristal taillé incolore. Quatre tailles différentes. 43 pièces. Marque sous la base. Nous ajoutons treize goûtes sans marque.No longer availableEstimate: € 250/400