Similar lots by type
-
#159
“Boereninterieur”. Olieverf op paneel. Naar een werk van Van Heemskerk. Vermoedelijk XVIIde eeuw.
“Intérieur paysan”. Huile sur panneau. D’après un oeuvre par Van Heemskerk. Probablement XVIIe siècle.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 200/300 -
#149Theodore Rousseau
“Woning aan een meer”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Maison au bord d’un lac”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 15 x 24 cmEstimate: € 1000/1200 -
#609Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#614
“Zicht op Keulen” & “Molenzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Vue de Cologne” et “Moulin”. Huile sur panneau. Signé. Vers 1900.No longer availableDim. 20 x 29 cmEstimate: € 5à/80 -
#629
“Zeezicht”. Olieverf op paneel.
“Marine”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 28 x 37 cmEstimate: € 160/200 -
#694
“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 38 x 38 cmEstimate: € 160/200 -
#179Noel (?)
“Neerhofscène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Scène de basse cour”. Huile sur panneau. Signé. XIXe siècle.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 30/50 -
#378
“Interieur met palmier en samovar”. Olieverf op doek.
“Intérieur aux palmier et samovar”. Huile sur toile.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#204P. Claes
“Dorpszicht met vee” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1852.
“Vue de village au bétail”. Huile sur toile. Signée et datée 1852.No longer availableDim. 90 x 115 cmEstimate: € 1200/1500 -
#669
“Dame in kamerjas”. Acryl op board. Draagt handtekening.
“Dame au peignoir”. Acrylique sur carton. Porte une signature.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 120/160 -
#212Armand ApolPeriod: 1879-1950
“Binnenschepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1910.
“Péniches au quai”. Huile sur toile. Signée et datée 1910.No longer availableDim. 102 x 122 cmEstimate: € 400/600 -
#699
“Bergweggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin en montagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#14
“Stilleven met rozen in een Satsuma vaas”. Draagt een handtekening.
“Nature morte aux roses dans un vase de Satsuma”. Porte une signature.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 200/300 -
#209Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970
“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée et datée 1929.No longer availableDim. 102 x 80 cmEstimate: € 200/250 -
#702
“Stadszicht”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Vue de ville”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 160/180 -
#634
“Abstracte voorstelling met twee figuren”. Olieverf op doek.
“Composition abstraite avec deux personnages”. Huile sur toile.No longer availableDim. 77 x 51 cmEstimate: € 160/200 -
#559
“Geabstraheerd figuur”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Figure abstraite”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 76 x 64 cmEstimate: € 120/180 -
#282Palesse (?)
Twee marines. Olieverf op doek. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
Deux marines. Huile sur toile. Signée. Vers 1900.No longer availableDim. 35 x 51 cmEstimate: € 80/100 -
#29Jos. De Belder
“Begijnhof te Mechelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1903.
“Béguinage de Malines”. Huile sur panneau. Signé et daté 1903.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 50/80 -
#222
“Bosbeek”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Ruisseau dans le bois”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 86 x 61 cmEstimate: € 200/240 -
#742
Een miniatuur met een afbeelding van een paar met een hond. Olieverf.
Miniature représentant un couple avec leur chien. Huile.No longer availableDim. 13 x 10 cmEstimate: € 30/50 -
#12
“Watervallen te Coo”. Olieverf op paneel.
“Cascades de Coo”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 50/80 -
#379
“Boszicht”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage boisé”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#39
“Landhuis”. Olieverf op board. Onduidelijk gesigneerd.
“Villa”. Huile sur carton. Illisiblement signé.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#521Boris
“The mistress of fire”. Bronzen beeldje van een danseres. Onderaan gemerkt.
“The mistress of fire”. Statuette d’une danseuse en bronze. Marque sous la base.No longer availableDim. 34 cmEstimate: € 80/120 -
#495
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,00 ct. en een druppelvormige smaragd van ± 4,00 ct.
Pendentif en or blanc 18 ct serti de brillant ayant un poids total de ± 1,00 ct et d’une émeraude en forme de larme de ± 4,00 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 600/800 -
#798
Twee gigognetafeltjes met getorste poten.
Deux tables de gigogne aux pieds torsadés.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#654Jan Van der Aa
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 50/100 -
#644
Een lot Belgisch Thulin aardewerk, bestaande uit vijf verschillende vaasjes, een kannetje, een schaaltje en een coupe.
Lot de faïences Thulin belges comprenant cinq vases décoratifs, un plat, une coupe et une petite cruche.No longer availableEstimate: € 45/60 -
#640
Een gedeeltelijk bronzen siervaas versierd met lotusbloemen in reliëf. China.
Vase décoratif partiellement en bronze décoré de fleurs de lotus en relief. Travail chinoisNo longer availableDim. H 85 cmEstimate: € 100/150 -
#526
Een kazuifel.
Un chasuble.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#123
Zes lepeltjes van verguld zilver, versierd met een floraal motief en ingelegd met email. 84 Zolotnik of te 875 ‰.
Six cuillères en vermeil décorées de fleurs en émaillées. Poinçon de 84 zolodnik ou 875‰.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#684Bruno Dyckmans
“Hoeve”. Olieverf. Gesigneerd.
“Ferme”. Huile. Signé.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#594
“Dame met hoepelrok”. Inkt op papier. Draagt monogram.
“Dame en crinoline”. Encre sur papier. Porte une monogramme.No longer availableDim. 21 x 16 cmEstimate: € 40/60 -
#423Guerin
Een aardewerken siervaas in de vorm van en gestileerde vrouw. Gemerkt.
Vase en faïence en forme d’une femme stylisée. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 40/60 -
#50
Een 14 karaats geel gouden ring bezet met koraal.
Bague en or jaune 14 ct sertie de corail.No longer availableDim. 1,96 gEstimate: € 80/150