Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September
Auction days
#387
Een Chinees gepolychromeerd houtgesculpteerd paneel met vergulde delen.
#413
#437
#441
Een paar craquelé porseleinen tafellampen met kunststoffen kap. Draagt label “Made in France, Kostka”.
#481
Een set van 2 Japanse bronzen vazen met draken in het reliëf, Meiji periode, dragen stempels vermoedelijk Yoshimasa, laat 19e, vroeg 20ste eeuws.
#491
Een Chinees porseleinen balustervaas met figuratief tafereel met 6 dames, opschriften en vlinder handvaten. Vroeg 20e eeuw.
#492
“De oversteek”. Een Japanse houtsnede op papier.