Veiling volledig – 700 loten.
Tentoonstelling: vr. 21 & zat. 22 Juni van 10.00 tot 17.00.
Filed Under: Art & Antiques auctions
Veiling volledig – 700 loten.
Tentoonstelling: vr. 21 & zat. 22 Juni van 10.00 tot 17.00.
“Eherne Schlange”. Een sokkel met een ei en een slang in hout, de slang is gelijmd. Draagt achteraan een label met opschrift ‘Eherne Schlange’.
“Moeder met kind”. Een print op papier, naar het werk van Picasso.
Drie veelkleurige porseleinen beeldjes, een bloemenverkoper (H. 17 cm), een keizerin (H. 18 cm) en een jonge vrouw met een windhond op een bankje (H. 17 cm). Saksische merken, omstreeks 1900.
“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onleesbaar gesigneerd.
Acht verschillende Sterling zilveren peper en zoutvaatjes.
Een massief houten bijzettafeltje met een rond geslepen glazen blad.
Een antieke theemuts in de vorm van een pop, handbeschilderd papier-maché hoofdje en handen.
Een lot van 4 antieke koperen kandelaars bestaande uit een set in rood koper en een set in geel koper met kristallen delen.
Een lot van drie humoristische etsen door George Cruikshank. 19e eeuws.
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met een briljant van +- 0,30 ct.
Een olie- en azijnstel, ca. 1800, Frankrijk, mangaankleurige beschildering met de voorstelling van landschappen. Schilferschade aan één dekseltje.
“Compositie”. een aquatint op papier, genummerd 2/3, onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1966.
Een 18kt verguld gouden vulpen, met 14kt gouden penpunt. Gemerkt Le Tigre.
“Ballonvaart”. Een print op paneel.
“Original Autograph Johnny Depp as “Captain Jack Sparrow”. Een gesigeerde foto’, ingelijst.
Een massief houten piëdestal gedraaid in meerdere houtsoorten.
Twee stuks Val Saint Lambert kristal bestaande uit een vierarmige kleurloze kandelaar en een schaaltje, donkerroze in de massa gekleurd. Beide onderaan gemerkt.
Een lot van 5 stuks Kuifje memorabilia bestaande uit een horloge met de afbeelding van Bobbie, achteraan gemerkt. Citime Editions, Hergé T.L., een blikken doos, een postzegelreeks, een schilderij en een ingekaderde print.
Een lot van drie daguerreotypes, 19e eeuws, bestaande uit twee damesportretten en een zicht op een kuuroord in de bergen.
Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
Een set van 2 bronzen tuinvazen op arduinen voetstuk.
Een 18e eeuws Russische reisicoon in koper.
Een aardewerken kinderhoofdje in terracotta kleur op rechthoekige sokkel. Gesigneerd.
“Mijmerend meisje”. Een tekening, pastel op papier, gesigneerd P. Smolders.
Een lot kant +- 100 stuks van verschillende soorten kant handwerk en machinaal, waaronder kleine en grote onderleggers, napjes, tafelkleedjes. e.a. Een groot machinaal tafelkleed en twee schortjes.
Een kleine oude luchter in verguld metaal met porseleinen bloemen en 4 melkglazen bloemvormige blakers.
“Description de Mereaux et autres objets anciens gildes et corps de metiers”, Gand 1877.
Een beeld in terracotta van een moeder met kind, gesigneerd J. Smeesters en gedateerd ‘44.
“Stilleven met stolp”. Een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader. Gesigneerd L. Van Den Eynde en gedateerd 1958.
Een vintage polshorloge, roestvrij staal met vergulde details. Binnen de wijzerplaat gemerkt.
Een lot van vijf porseleinen beeldjes gemerkt Sandizell. Het beeldje met de schakers heeft een kleine schade op twee plaatsen.
“Immerseeltjes”. Een lot van zes spreuken door Frans Van Immerseel, Allen buiten de plaat gesigneerd.Wie zijn kind bemint, spaar’ de roede niet. Optimist tot in de kist. E.a.
“Série supérieure aux Armes D’Epinal”, Histoires & Scènes Humoristiques. Een boek met humoristische prenten, ca 1900.
“Hoevezicht bij avondrood”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd K. Verlinden.
Vijf keramische borden, waaronder vier in Delftse stijl met blauwe decoraties en een Roemeense polychrome schotel met bloem- en vogelmotieven.
Een gebeitste vierkante jardinière. Versierd met vier bollen op de hoeken.
Een lot van 3 aardewerken tabakspotten met messing deksel. Divers figuratieve beschildering en opschriften “Toeback, Violet, St- Domenic”. Onderaan gemerkt.
Gesculpteerd houten beeld van een leeuw met wapenschild.
“Antwerpse skyline”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
Een 18 kt geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,25 ct.
Een lot van Vieux-Bruxelles porselein bestaande uit 5 vazen waaronder de grootste met de Heilige Maagd in reliëf en een engeltje.
“Heidezicht met hooischoven”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Dumoulin A.
Een porseleinen tabakspot met messingen monturen en decoratie van een zwaan bovenaan in barokke stijl. Draagt merk onderaan.
“Waterweg in bosrijk gebied”. Een schilderij, olieverf op paneel, niet gesigneerd.
Een lot van vier antieke aardewerken bodemvondsten, mogelijk Etruskisch, bestaande uit een tweehandsbeker en drie kleinere schalen.
Een gebeitste ovale bijzettafel in Lodewijk XVI-stijl met een bloemenmotief in het blad.
Een Duits porseleinen beeldje van 2 dansende figuren. Onderaan gemerkt.
“Maria met kind” & “Engel”. Een lot van 2 aardewerken beeldjes, Interbellum, in de stijl van Jeanne Hebbelinck. Verso gemerkt en genummerd.
“Gestileerd Circus”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel.
Een 14 kt geelgoud en zilveren Vlaams kruis met bijpassende oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
Een lot van drie vazen blauw en wit aardewerk met floraal decor. Gemerkt De Porceleyne Fles.
“De ophaalbrug”. Een schilderij; olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Een vintage design vaas met zwart en vergulde details. Onderaan gemerkt. Ontwerp door Endre Szasz voor Hollohaza Hungary.
“Hoevezicht met bospad.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een make-up doos met ingebouwde spiegel, afkomstig uit de 19e eeuw, met schildpadmotief.
Een verweerde plantenstaander met twee ronde tabletten en sporen van lichtgroene verf.
“Hofmakerij”. Een Duits meerkleurig porseleinen groep.
Een mahoniehouten bestekkist, George III stijl, met marqueterie schelp binnenin. Enkele barstjes in het houtwerk. Vroeg 19e eeuws.
“Landschap met hoeves”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd A. Mora.
Een 18 kt geelgouden en platina ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Een lot van drie vazen blauw en wit aardewerk met floraal decor. Gemerkt De Porceleyne Fles. 1 met rand schilfer.
“De terugkeer van de dorpsvissers - Mariekerke 1944.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Beschadigd met kras en deuk.
Een kristallen vaas, Val Saint Lambert, groen in de massa gekleurd. Model Tessalie.
“Zelfportret”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 35/100.
Een antieke zakhorloge, 800‰, laat 19e eeuw.
“Model AAC 11”. Een paar design draaistoelen met oranjebruin gestoffeerde zitting en gechromeerd aluminium X-onderstel. Ontwerp door Hee Welling voor HAY.
“Flandria Illustrata”. Een tweedelige boekenreeks van A. Sanderus, uitgeverij Veys - Tielt. Uitgave van 1973.
Een porseleinen tabakspot met messingen monturen in barokke stijl. Draagt merk onderaan.
“Herfstboom”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Marcel Canneel. Toegevoegd een magazine, Savoir et Beauté’, no 8 - aout 1925, met hierin een artikel over Marcel Canneel.
Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Een polychroom verguld houten wandarmatuur met mythisch vogelachtig wezen gesculpteerd en twee lichtpunten.
“De houtsprokkelaars.” Olieverf op doek. Toegeschreven aan.
Een geslepen kristallen bekervaasje met groen in de massa. Draag label en onderaan gemerkt.
“Vrome kinderen”. Een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader. Naar Hans Holbein.
Een set antieke botermessen met handvatten van parelmoer in een rood stoffen etui, met details in zilver en afkomstig uit de Victoriaanse periode. Toegevoegd een beschadigde zilveren suikertang (800.‰)
Een staande klok, Kieninger Germany, in massief eiken kast met gesculpteerde elementen.
“11 Rubis”. Een houten mantelklok met vergulde ornamenten. Gemerkt in de wijzerplaat.
Parelmoeren hoogreliëf met religieuze scènes.
“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Delderenne.Beschadigde kader.
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met centrale briljant van 0,34 ct. en twee kleine briljantjes van 0,02 ct.
Een lot van 2 decoratief gietijzeren kanonnen met gesculpteerde ornamenten.
“Marokko 1970”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, verso getiteld. Verso atelierstempel.
Een geslepen kristallen vaas met groen in de massa. Onderaan gemerkt.
Een lot van 2 ingekaderde lithografien van Claude Weisbuch, genummerd 19/100 en 123/280.
Een oude hallamp met drie bloemvormige glazen kapjes. Omstreeks 1900.
Een massief houten side-table on Louis-Philippe stijl.
Een gepatineerd eikenhouten klokomhulsel. Fijn houtsnijwerk met figuren, saters, adelaar bovenaan, zijdelings ramskoppen en bladeren. Enkele stukjes afgebroken.
“Naakt in jarretels”. Een bronzen beeld in de geest van de jaren ‘20. Draagt monogram M”.
“Hoeve in Vlaanderen”. Een schilderij, olieverf op paneel, toegeschreven aan Gérard Roosen. Achteraan een studie van varkens.
Een vintage polshorloge, roestvrij staal met vergulde details. Binnen de wijzerplaat gemerkt. Verso genummerd.
Een driedelig schouwgarnituur van zwart marmer met gravures in het decor en zijdelings leeuwenkoppen gesteund op leeuwenklauwen. Bestaande uit een pendule en twee kandelaars met 3 lichtpunten. Eind 19e eeuw.
“Straattafereel met koets”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een 19e eeuwse sabel in zijn originele lederen schede met opschrift ‘Maske’. Vermoedelijk Frans.
“Jachttafereel”. Een schilderij, olieverf op doek met vluchtend hert in vergulde kader. Gesigneerd J. Saunier?
Een oude verguld bronzen luchter met kristallen bellen en 6 melkglazen bloemvormige blakers. 7 lichtpunten.
Een Lodewijk XV-stijl houten secretaire met mahonie- en wortelfineer. Groen lederen schrijfblad en bronzen ornamenten.
“Martialis Epigrammata”, Antverpiae, Ex officina Chriftophori Plantini, MDLXVIII (1568).
Een buste in terracotta van een jongedame met lange lokken. Gesigneerd Koos Van Der Kaay en gedateerd 1950.
“Zeilboten bij avondgloren”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd A. Mora.
Een 18 kt geelgouden halssnoer bezet met fijne schakels.
Een brons gegoten buste van een Romeinse Keizer. Gesigneerd, met certificaat.
“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Grison.
Een uit perenhout gesculpteerd Corpus Christi beeldje. Armen manco. Eind 17e - begin 18e eeuw. Afkomst antiquair Maes Roger, Antwerpen
“Gullivers reizen”. Een boek met een schilderswerkje in acrylverf op de achterflap. Gesigneerd en gedateerd op de verso 1995.
Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.
“Modus”. Een lot van 8 vintage design bureaustoelen, waarvan 5 met armleuning en 1 op wieltjes. Kunstoffen kuipzitting en metalen frame, verstelbaar in hoogte. Ontwerp door Osvaldo Borsani voor Tecno.
Een oude tafellamp in kunstbrons met ramskoppen en guirlandes. Onderaan gemerkt Louis XV.
“Costumen ende Keuren der stede van Oostende”. Herdruckt in’t Laer 1674. Met Privilegie van beyde de Raeden.
“Interieur met twee dames”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd M. Paulin.
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met centrale briljant van 0,51 ct. GVVS2.
Bord met reliekhouders van diverse heiligen. 16 stuks.
“Stormachtige zee aan de rotskust”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.
Een gevarieerd lot zilver bestaande uit een beker gemerkt Delheid 800 en de naam Jacqueline, een lot van 6 koffielepels gemerkt JS 800, een lot van 6 koffielepels gemerkt B, een lot van 4 koffielepels gemerkt 800 en opschrift Brugge gilde St Joris, een soeplepel gemerkt Delheid A 800 met opschrift Tir National de Belgique en een 2-delig dessertbestek met Franse keuren. Totaalgewicht 430 gram. Toegevoegd 2 serveervorken, 1 serveerlepel en een koffielepel met zilveren handvatten en ivorine.
“Hoevezicht met figuren”. Een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.
Een verguld bronzen luchter met 8 lichtpunten en diverse ornamenten.
“Shell Chair”. Een set van 2 vintage Mid-Century design kuipstoelen uit fiberglass met gestoffeerde zitting en houten poten. Ontwerp door Miroslav Navratil voor ZNZ, medio 1960. Slijtage aan de bekleding, te restaureren.
Een lot van 23 State-Police insignes uitgebracht door Gode. In een verzamelkoffertje.
Een polychrome houten reliekschrijn van de heilige St. Germanus. Met etiket van ‘Beveren Korte Walle.’ onderaan. Vermoedelijk vroeg 19de eeuw. Met achteraan een (leeg) compartiment.
Een gepolychromeerd houten hoogreliëf met een Madonna en Kind, God de Vader en engelen. Omstreeks 1900.
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,64 ct.
“Suzon”. Een uit hout gesculpteerde buste van een jonge dame. Naar het werk van Rodin, 1872.
“Winters dorpszicht aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Alphonse Mora.
Een lot van 4 grote en 2 kleine Delfts blauw-wit porseleinen sierborden met pauwstaart decor. 18-19e eeuws. Verso gemerkt met “De Porceleyne Klaeuw”, waarvan 4 grote genummerd 300. 1 met barst en 1 met herstelling.
“Gezeten naakt”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Gelper en gedateerd ‘62.
“Model 5331”. Een lot van 6 vintage Mid-Century design armstoelen. Geplooid berkenhout met gevlochten gestoffeerde zitting. Ontwerp door Rud Thygesen & Johnny Sorensen voor Magnus Olensen, Denemarken 1960.
“Model 5331”. Een lot van 6 vintage Mid-Century design armstoelen. Geplooid berkenhout met gevlochten gestoffeerde zitting. Ontwerp door Rud Thygesen & Johnny Sorensen voor Magnus Olensen, Denemarken 1960.
“Beethoven”. Een bronzen buste op groen marmeren sokkel, Gesigneerd Pina.
Een paar kristalglazen karaffen met zilveren hals en stop. Gemerkt Minerve, 950-1000‰, en merk zilversmid Charles Barrier, Parijs 1905-1923.
“Huiskamertafereel”. Een schilderij, olieverf op doek. Toegeschreven aan Johannes Jacobus Paling.
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
“St-Jan en Maria”. Een lot van 2 hout gesculpteerde beelden. Afkomst antiquair Vanherck.
Een emaillen reclamebord van Tigra, uitgebracht na het overlijden van Angelina Saey (1933 - 1979), het Antwerpse fotomodel dat model stond voor het iconische logo. Email Belge TPB 4/3/89.
Een lot Delft porseleinen sierborden met divers decor, 1 groot en 4 middel formaat, waarvan 1 met barst. 18e en 19e eeuws.
“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Met atelierstempel.
“Catifa 80”. Een paar design lounge draaistoelen met rood gestoffeerde zitting en gechromeerde X-voet. Ontwerp door Lievore Altherr Molina voor Arper.
“Catifa 80”. Een paar design lounge draaistoelen met oranje gestoffeerde zitting en gechromeerde X-voet. Ontwerp door Lievore Altherr Molina voor Arper.
Een 19de eeuwse Siciliaanse koets decoratie. In hout en smeedijzer en polychromie. Met initialen V.C. Met flankende draken in het midden.
Een paar vintage design tafellampen, Hollywood Regency met 23kt verguld messing dolfijn decor. Ontwerp door Georges Mathias voor Designo Maho, 1970-1980. Gemerkt en genummerd 16/125.
“Lente”. Een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader. Gesigneerd Henry Rul en gedateerd ‘37.
Een paar 18 kt roze gouden oorbellen bezet met twee centrale robijnen van samen 2,02 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
“Staalarbeider met werktuig”. Een brons gegoten beeld op marmeren voet.
“Jong koppel met geit aan de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek in zwarte kader. Gesigneerd A. Ters.
“Iacobi Menochii I. C. Praeclarissimi et in academia pat avi na professorisbdignissimi”. MDLXXII (1572).
“Portret van Sir Paul McCartney, Hyde Park, Londen 1968”. Een foto op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en getiteld.Sir Paul werd op 18 juni 82 jaar.
Spiegel. Grijs gebeitst en met gebeeldhouwde kroon.
Een vintage tafel met zwart gelakt houten onderstel en een afneembaar blad in notenhout fineer. In de geest van Jos De Mey.
“AEOL” Een Amerikaanse Harp Zither. Een houten snaarinstrument, binnen in gemerkt met label; A.Eichler Company. Medio 1900-1925.
Een lot van zeven stuks gevarieerd zilverwerk bestaande uit twee theepotten, een melkkannetje, een beker, twee kristallen schaaltjes met zilveren rand en voet en een serveertang. Behalve de beker en het melkkannetje alles voorzien van zilverkeuren.
“Fotoalbum”. Een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader. Gesigneerd A. Roosenboom. 19e eeuws.
Een 22 kt geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. en saffieren, robijnen en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 3,50 ct.
Een gefineerde cartel met console in Lodewijk XV-stijl, rijkelijk versierd met vuurvergulde bronzen en getooid door een alegorie op de tijd. Blauwe Romeinse cijfers, drie sleutelgaten. Achteraan gemerkt C. Personne à Amiens.
“Landschap met berg”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd N.J. Roosenboom.
“L’accident”. Bronzen beeld met bruin patina.
“Boeren landschap.” Olieverf op paneel. Hollandse school, 19de eeuw. Recente volledige restauratie.
Trumeau van gebeeldhouwd hout.
Een postmodern design tafel met vierkant glazen blad en gebold glazen poten. Toegeschreven ontwerp aan Piero Lissoni voor Glas Italia.
Een 19e eeuwse cartelklok in Lodewijk XV-stijl in zwart gelakt hout en verguld bronzen ornamenten, op de wijzerplaat staat Leroy Paris en op het binnenwerk staat Ch. Vcne made in France met nr 37746.
Een vintage tuner, Sansui TU-666, gefabriceerd van 1970 tot 1972, in zeer mooie optische staat, niet getest!
“De Waterval”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan.
Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct. en een robijn van +- 1 ct. Met certificaat.
“Windhonden”. Een groep in brons met 2 lopende honden op een marmeren voet. Gesigneerd S. Melani.
“Winterzicht Schelde”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1882, “Anvers”.
"Saint Jean-Baptiste enfant". Gesigneerd ‘P. Dubois’, Rome 1861, bronsgieterij F. Barbedienne.
“Winterlandschap bij avondval”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1931.
Spiegel. Verguld hout met een mooie kuif in Régencestijl.
Een design salon in grijs leder met metalen poten, bestaande uit een 3-zit en een 2-zit. Gemerkt; Durlet.
Een set van 2 19e eeuwse gesculpteerde massief eikenhouten panelen, Hermes en Afrodité.
Een vintage versterker, Sansui AU-555A, gefabriceerd van 1971 tot 1973, in zeer mooie optische staat, niet getest!
“Soir d’Août”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
Een geelgouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.
Een art-deco vaas, Boch Frères Keramis, Charles Catteau, F1053 en D1449. 1930.
“Scheldezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
“De gevallen krijger”. Zamakken beeld op marmeren sokkel. Art deco.
“Onze-Lieve-Vrouwekerk te Dordrecht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Spiegel. Victoriaanse stijl, mooi gebeeldhouwd en ajourgewerkt.
Een design salon in grijs leder met metalen poten, bestaande uit een 3-zit en 2 1-zit. Gemerkt; Durlet.
“Composition”. Een kleurenlitho op papier, buiten de plaat gesigneerd Anna Eva Bergman, genummerd 22/50, uit 1958.
Een rijkelijk gebeeldhouwd en geajoureerd paneel.
“Boekenoogst”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Verso gesigneerd, getiteld en gedateerd 1952.
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Een Franse hoorn, Reynolds Contempura, Abilene Texas. FE 12. Recent onderhouden en in werkende staat. In originele draagtas.
“Lisseweghe”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, verso getiteld.
Een 48-delig Val Saint Lambert kristallen glasservies bestaande uit 12 waterglazen, 12 rode wijn glazen, 12 witte wijn glazen en 12 coupes waarvan één glas met schilferschade aan de rand. Toegevoegd 7 borrelglaasjes.
Mimmo Rotella. “Portiere Di Notte”. Een effaçage op papier. Fondazione Mimmo Rotella. id 20041103184050, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘73.
Een grote messingen ‘ananas’ kroonluchter, met een wit melkglazen struisvogelei centraal. Gaetano Sciolari voor Boulanger.
Een buffet met opzet van noten-en eikenhout, fijn gesculpteerde details en figuratieve ornamenten. Omstreeks 1900.
Een groot vintage, gepatineerd emaille bord met opschrift “Bien etre”.
Een grote verguld bronzen kroonluchter, rijkelijk versierd met verschillende kristallen bellen, 15 lichtpunten.
“Lanschappen met bebouwing”. Een lot van 6 schilderijtjes, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, verso getiteld. “Ranst”, “Wouter’s Hoeve”, “Ranst”, “Villa Wellin”, “Chateau de Lavaux St-Anne”, “Wouter’s Hoeve de Polder”.
Een paar 18 kt drie kleuren gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,69 ct.
Een tuba, gemerkt D.E.G. Dynasty en Willson ‘Swiss made’. Serie nummer 27759. Met knoppen ingelegd met parelmoer. Recent onderhouden en in werkende staat. In originele draagtas met toebehoren.
“Middelburg”, “Anvers”, “Hoeve Zeeland”, “Zeilboten”, “Gevel”. Een lot van 5 schilderijtjes, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
Een Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 5 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.
“Gevelaanzichten Begijnhoven”. Een lot van 7 schilderijtjes, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
Een buikcommode met marmeren blad en bronzen beslag in Louis XV-stijl in mahoniefineer. Fineerschade vooraan.
Een grote Zuid Afrikaanse taxidermie Kafferbuffel, Syncerus caffer, ook wel Kaapse buffel genoemd. Geprepareerd voor wandbevestiging.
Een grote kroonluchter in brons en rijkelijk versierd met vele kristallen parels en bellen, 10 lichtpunten.
“Bos en plattelandsgezichten”. Een lot van 4 schilderijtjes, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, verso getiteld. ”Capellen”, “Polder”, “Pondrôme”, “192”.
Een Stainless steel herenhorloge. Sportwave. Genummerd.
Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.
“Bloemstilleven”, “Interieur”, “Gevelaanzicht”. Een lot van 3 schilderijen, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
“Flamingo L”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
“Heidezichten”. Een lot van 7 schilderijen, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
Een gebeitste hoekkast met één deur, binnenin vier legplanken.
Een set van 5 design gelamineerd berkenhouten vouwtafels met gechromeerde poten, op bijhorende trolley.
Een gefineerd houten, mid-century design commode-secretaire met 3-laden en klapblad. Ontwerp door František Mezulánik voor UP Závody. Verso label.
Een vintage design archiefkast uit gefineerd teakhout met binnenin metalen frame en schuiven. Serie “Alpha” door Mercator.
“Pondrôme”, “Chattilon”, “Brugge”. Een lot van 3 schilderijen, waarvan 1 aquarel op papier, 1 olieverf op doek en 1 olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
Een paar witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,81 ct.
Een mitrailleurstand van een Vickers machinegeweer, WOI, Engels. Verstelbaar in hoogte.
“Amazones”. Litho. Draagt een handtekening Dali.
Een oude reiskoffer, gemerkt “Ange Faucq”. Met drie sloten en met binnenin uitneembare kledingladen.
“Industriële rivierlandschappen”. Een lot van 5 schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, verso titels.
Een retro luchter met 10 lichtpunten en in glaspasta meerkleurig kelkvormige coupes.
“Highframe 40”. Een lot van 6 vintage gepolijst alumimium design armstoelen met zwart kunststoffen mesh zitting en rug. Ontwerp door Alberto Meda voor Alias, Italië.
“Highframe 40”. Een lot van 6 vintage gepolijst aluminium design armstoelen met zwart kunststoffen mesh zitting en rug. Ontwerp door Alberto Meda voor Alias, Italië.
“Highframe 40”. Een lot van 4 vintage gepolijst aluminium design armstoelen met zwart kunststoffen mesh zitting en rug. Ontwerp door Alberto Meda voor Alias, Italië.
“Industriële rivierlandschappen”. Een lot van 3 schilderijen, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, verso titels.
Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van +- 0,56 ct. HVS2 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,64 ct.
Een design zonnebril, reeks Panthere Wild. In bijhorend doosje met documentatie.
“Natuurlandschappen”. Een lot van 4 olieverf schilderijtjes, waarvan 2 op doek en 2 op paneel. 2 onderaan gesigneerd en 2 toegeschreven aan Leopold Muller.
Een vintage projector M8. Made in Switzerland. Gekocht bij Smalfilmstudio Antwerpen.
“Anna Moens, de schoone brouwersdochter”. Een lot van 2 schilderijtjes, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, opschrift bovenaan “d’apres Andrei-kowitz”.
“Geharnaste ridder met schild”. Een grote staafmarionet van textiel, koper en hout.
Een robuust houten, industriële design eettafel met zwart gelakt vierkant metalen poten.
Een lot van 5 vintage aanstekers, waarvan 4 gemerkt S.T. Dupont met verguld detail “Laque de Chine”. En bijgevoegd een verzilverde tafelaansteker Ronson "Queen Anne" - Engeland.
Een vintage glazen decanteerkaraf met verzilverde ring bovenaan. Gemerkt “Christian Dior”. Medio 1980.
“Stilleven met kruik en lookbollen”. Een schilderij, olieverf op paneel, achteraan gesigneerd Nadine Lundahl en gedateerd 1982.
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,72 ct. en baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
“3 Muzikanten”. Een meerkleurig polychroom, porseleinen groep. Achteraan gemerkt met “M”.
“Weids zicht met sloep”. Een schilderij, olieverf op paneel, draagt handtekening ‘Henry Dawson’. Het paneel is doormidden gebarsten. 19e eeuws.
Een houten vitrinekastje met de Heilige Maagd Maria en kindje Jezus. Ca. 1900.
“Marktzicht”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd H. J. Pauwels.
Een lot meerkleurig Art Deco polychroom porselein met vergulde details, gemerkt Laeken en Verigord. Bestaande uit een vide poche en 2 schenkkannetjes.
Een lot van 4 19e eeuwse zwart gelakte gesculpteerd houten barokke stoelen met wieltjes vooraan, bekleed met een roze bloemenstof.
Een polychroom houten ‘Schommeleend’ in Indonesische stijl.
Een lot van 15 stuks art-nouveau glas, deels gemetaliseerd, bestaande uit flesjes, vaasjes en glaasjes. In de stijl van Loetz.
“Maison Osterrieth, Anvers”. Een houtsnede op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en gedateerd 1955. Monogram in de plaat. Sporen van vochtschade.
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,50 ct. FVS, en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,53 ct.
Een 19e eeuws sawback zwaard, onleesbare graveringen.
“Oude stad”. Een gravure, gesigneerd en genummerd 34/150 buiten de plaat.
Een geglazuurd polychroom aardewerken beeld van een gezeten jongedame met bloemenkleed en een boek. Onderaan gemerkt Favaro Cecchetto, made in Italy en nummer 1915.
“Madonna en Kind”. Olieverf op doek. Vlaamse School, XIXde eeuw, naar de barok. Enkele herstellingen.
Een lot Art Deco polychroom plateelwerk, onderaan gemerkt CM Bergen. Bestaande uit zeshoekige vaas, genummerd 614/156, een asbak genummerd 763/156 en een vide poche genummerd 267/156.
Een lot van 4 19e eeuwse stoelen in Louis XVI-stijl waarvan 2 gewone- en 2 armstoelen. Zwart gelakt gesculpteerd hout en bekleed met een roze velours stof.
“Een Dame”. Een aardewerken gesculpteerde buste. Onderaan gesigneerd en genummerd 14/15.
Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
“Zonnige dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een witgouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,23 ct. EVVS1.
Een koud gepolychromeerde kat met camera van brons.
Een familieportret in een gebeeldhouwde en vergulde ovale lijst. Gesigneerd door de fotograaf Edm. Marchant te Leuven 1925.
Een art-deco beeld in zamak op marmer voorstellend 2 herten. Gesigneerd in het marmer ‘Gilot’.
“Bloemenstilleven met porselein”. Een schilderij, olieverf op doek.
Een vintage industriële plafondlamp uit gechromeerd metaal en glas. Met 2 TL lichtpunten.
Een vintage design salontafel met rechthoekig, gechromeerd metalen frame en glazen blad. Ontwerp door Florence Knoll voor Knoll Studio. Onderaan gemerkt.
“Jongen en Meisje”. Een aardewerken gesculpteerd dubbel borstbeeld. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1950 en genummerd 8/15.
“Pilote. Schipper met roer”. Een beeld van zamak met houten sokkel. Getiteld en gesigneerd Xavier Raphanel.
Een lot van 3 schilderijen, olieverf op paneel in vergulde kader. Een bloemenstilleven, een interieur en een havenzicht, allen gesigneerd Juul De Cort.
Een 18 kt geelgouden ketting met hanger Heilige Anthonius van Padua en aan achteraan een oude Rolls-Royce.
Een lot van 7 doosjes met glazen negatieven van de wereldtentoonstelling van 1930 te Antwerpen.
“Audrey Hepburn”. Een ingelijskte kleurenfoto.
Een retro messing tafellamp met florale ornamenten. 3 lichtpunten met in glaspasta meerkleurig kelkvormige coupes.
Bloemenboeket”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘75.
Een koperen luchter in de vorm van een graanbundel. Met acht lichtarmen. Naar de ontwerpen van Hans Kögel.
Een houten secretaire met 1 lade in het midden.
“Twee Kindjes”. Een aardewerken gesculpteerd dubbel borstbeeld. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1952 en genummerd 2/10.
Een witte aardewerken voetbad of jardinière met 2 handvaten. Onderaan gemerkt.
“Stadsgezicht met bruggetje”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Scheurtje in doek aanwezig.
Twee 18 kt geelgouden spelden waarvan één bezet met diamanten markies slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1ct. (puntje afgebroken). En één bezet met twee diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van+- 0,20 ct.
"Fauno Danzante". Een gegoten, gepatineerd kunstbronzen beeld.
“Stilleven met krieken”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een lot van 4 antieke kanonskogels, bodemvondsten, diverse formaten. 17/18e eeuw.
“Zittend naakt”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd N. Rekinger.
Een vintage luchter met 9 melkglazen bollen/lichtpunten. Medio jaren 50 van de vorige eeuw.
Een Regency D-End tafel bestaande uit drie afzonderlijke bladen met telkens een centrale poot en met twee verlengbladen. Met messingen trekkers.
Een tafelstuk van verzilverd metaal op een bijpassende spiegel. Gemerkt.
Een lot van drie theaterdoekgewichten in barokke stijl.
“Damesportret”. Een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, getekend M. Felbier.
Een verguld koperen Byzantijnse kruis bezet met ruw geslepen granaat met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct. en fijne pareltjes. 19de eeuws.
Een retro tafellampje met kunststoffen beeldje van een olifant. Metalen arm met 1 lichtpunt en glaspasta bolvormige kap.
“Dorpsgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een lot varia zilver, bestaande uit een broche, beker, ring, pennetje, 2 sigarettenhouders en 2 sierobjecten. 250g, beker gemerkt STERLG.
“Paarden met trekschuit”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een gepolychromeerd houten gesculpteerd paardenhoofd met teugels op sokkel.
Een moderne pianokruk in zwartgelakt hout en gestoffeerde zitting.
Een lot van drie ruwe edelstenen, lichtgroen fuchsiet, groen fuchsiet en lepidoliet.
“Hofmakerij”. Een tafellamp met gestoffeerde kap en meerkleurig porseleinen groep op vergulde voet. Onderaan gesigneerd.
“Gezicht op Brugge”. Een kleurenets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 52/350.
Een 18 K geelgouden ring bezet met smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct.
Een kaststel in geglazuurd barbotine aardewerk met kleine schade, toegevoegd 2 barbotine coupes. De 2 toegevoegde stukken vertonen grotere schade. Ca 1900.
“Landelijk zicht op Turnhout”. Een schilderij, olieverd op doek, gesigneerd H. Diels.
Een lot van zeven boeken over Hergé/Kuifje, alsook drie magazines bestaande uit: Vliegtuigen, Alles over Hergé, Kuifje op het scherm, Wordt vervolgd .. vaarwel Hergé, De humor van Kuifje, De kunst van Hergé en Kuifje in de echte wereld.
“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een verzilverd theeservies bestaande uit een theepot, een koffiepot, een melkkan en een suikerpot, uitgevoerd in een art deco stijl, vervaardigd uit verzilverd metaal, daterend uit de vroege 20e eeuw, gemerkt met het nummer 5834.
Een massief houten, zwart gelakte pied de stalles.
2 vintage aardewerken kreeften als terrine. Onderaan gemerkt.
Een vernikkeld koperen ‘yachting’ lampje, ca. 1900.
“Hoeve aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd.
Een halssnoer bezet met ruwe koraal en verzilverde tussenstukken en een bol van amber.
“Denkmäler der Kunst”, klassiker Ausgabe. Een antiek kunstboek, door W. Lübke & C. Lützow, 1884.
“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op board. Verso gesigneerd G. Carlier.
Een lot van Booms glaswerk bestaande uit een karaf met zes borrelglaasjes en een vaas. Ontworpen door Paul Heller.
“Winters zicht met dieren”. Een schilderij, olieverf op doek met een hond, een lammetje en 3 vogels. Gesigneerd A. De Cock.
Een lot van 3 vintage messing schilderijlampen, waarvan 1 groter formaat.
Een set van 2 vintage barkrukken in rotan met een zwarte zitting in kunstleder.
Een 10-delig toiletstel, Val Saint Lambert persglas, kleurloos en geel in de massa gekleurd.
Een lot van 6 vintage aardewerken eenden als terrines.
“Bloemenstilleven met gt handtekening theepot”. Een schilderij, olieverf op paneel. Draagt handtekening A.V. Taack.
Een Art-Deco staande klok met loodglas in een eikenhouten kast.
Een religieus plaasteren gepatineerd beeld van de Heilige Moeder staand in een nis. Sporen van restauratie bovenaan.
“Dorpszicht met hooischoven”. Olieverf op doek, gesigneerd J. Van Lier.
“Wahl-Eversharp Skyline”. Een vintage vulpen met 14kt gouden penpunt 585. In doosje.
“Vruchtbaarheid” of “Aarde”. Een ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 16/30, 1949. Verso label met titel.
Een bronzen plaquette met opschrift L’aleule en gesigneerd C. Devrees.
Een art-deco bijzettafeltje van eik en koper, Hollands werk.
Een koperen kandelaar met schroef bovenaan en ronde voet op klauwpootjes. Deuk en barstje in voet.
Een koperen kandelaar met engelenhoofdjes, omgebouwd tot lampenvoet op een sokkel bekleed met met velours. Schade aan de hals.
“Hollands landschap”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd C. Wolters.
Een spiegel met 2-delig glas in gesculpteerde vergulde lijst met enkele manco’s.
Vijf porseleinen beeldjes. Twee danseresjes (H. 16 en 14 cm), een elegant paar (H. 13 m)en twee art deco kindjes, geschrokken van een kever (een kevertje manco) (H. 12 cm).
“Lentebloesems”. Een schilderij, olieverf op board, gesigneerd Walter Elst, achteraan atelierstempel.
Een lot van vier kijkers, bestaande uit een toneelkijker met ivorine in etui, een zwart metalen toneelkijker, een verrekijker van Sades in lederen etui en een verrekijker van Chinon in etui.
Een barokke tafelspiegel van gedreven en verzilverd metaal.
Een theaterkijker van messing en parelmoer, inclusief een bijpassend fluwelen tasje, vermoedelijk uit de late 19e tot vroege 20e eeuw, onleesbaar gemerkt, 'Paris'.
Een vintage staanlamp in koper met zijn originele kap in varkensblaas met franjes.
Een oude Franse bajonet met opschrift: ‘Mre d’armes de St Etienne, Juillet 1876. Het houten deel van het handvat ontbreekt.
Een oude camera, Voightlander Brilliant. Met lederen tasje en een ongebruikte Kodak film er bij. Ca 1930.
“Stilleven met kastanjes en bloemenvaas”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Clottens.
Kate Moss van 14 tot 41 in 216 lijsten. Bestaande uit knipsels van magazines, reclames, parfum, en posters.
Een koperen kandelaar met socket bovenaan en driehoekvormige voet op klauwpootjes.
“Bosgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een XL Duitse geglazuurd keramische schenkkan, onderaan gemerkt HK Handgemalt.
Een uitschuifbaar boekenrekje, de twee opstaande zijden versierd met geschilderde jachthonden in een landschap. Gesigneerd.
Een verzilverde schaal met twee handgrepen, gekenmerkt door een barokke stijl met gedetailleerd ajourwerk, daterend uit de late 19e eeuw.
Een bijzetmeubel met marquetterie en marmeren blad in Lodewijk-XV stijl.
Een oude replica van een 16e eeuwse baardman olielamp in brons. Draagt opschrift Deus et Lumen, MDLXXV, 1575.
Lampje en dienblad in toll, beschilderd metaal.
Een deels verguld koperen tafellamp op drie leeuwenpootjes.
Een meerkleurig vintage aardewerken kan met muzikanten in het decor. In de stijl van Gianni Tosin, Etruria decor. Verso gemerkt “Stile Roma” en “Italy”.
Een polychroom porseleinen beeld van een huzaar. Onderaan gemerkt.
“Oostende”. Een lot van 3 fotoprints op papier. Getiteld “Digue Est”, “Vue Générale” & “Les Grands Hotels”. Begin 20e eeuw. 1 lijst met glasbreuk.
Een Duitse bandoneon. Op te frissen.
“Heidezicht”. Een pasteltekening op papier, gesigneerd G. Cox.
Een Art-Deco luchter in aluminium en opalineglas.
Een bijzettafeltje in Bretoense stijl met cannage en een rond glazen blad.
Een 6-delig toiletstel in geslepen kristal, mauve in de massa gekleurd. Van de grootste karaf ontbreekt de dop.
Een gevarieerd lot van vijf oude bronzen belletjes, toegevoegd een set koperen sluitgewichtjes en een Nepalese lunchbox in koper.
“Kind met knuffels”. Een schilderij, olieverf op paneel.
Een gevarieerd lot van 5 stuks verzilverd metaal bestaande uit een dienblad en 4 verschillende koffie- en of theepotten.