Veiling volledig – 700 loten.
Tentoonstelling: vr. 21 & zat. 22 Juni van 10.00 tot 17.00.
Filed Under: Art & Antiques auctions
Veiling volledig – 700 loten.
Tentoonstelling: vr. 21 & zat. 22 Juni van 10.00 tot 17.00.
“3 dames”. Een lot van 3 Aziatische beeldjes in Satsuma, porselein en cloisonné; Guanyin, Kannon en een Geisha.
“Dorpszicht met bomen”. Een schilderij, olieverf op paneel, achteraan getekend J. Vogels.
Een wandlamp met drie lichtarmen van verguld plaatijzer, versierd met bloemen en bladeren.
“Foo-Dogs Stilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een lot van 18 lp’s, The Rat Pack, bestaande uit: Sinatra: 5C052.80943, RV 1012, SPC-3458, W 20034 H, K 44002, HM 500. Sammy Davis JR: 2315 104, 64009, CDL 8009, B 2303 032, RV. 6017. Dean Martin: PTP-2051, SRS 5138, 2M046 81793, REP 54 066, MFP 5003 en C064-80878.
Een vintage krantenhouder op wieltjes en messing en kunstleder.
Een veelkleurige vaas met plooimotief van Murano glas.
Een handbeschilderde porseleinen dekselvaas met florale motieven, afgewerkt met goudverf. Onderaan een merkteken en opschrift. Frans werk.
Een Tibetaans Srang bankbiljet, 25 Srang, vermoedelijk 1947.
Een 18 kt geelgouden en platina ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Een vintage geglazuurd aardewerken vaas met waterspuwers en in Griekse gewaden getooide dames.
“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader. Achter de kader onleesbaar gesigneerd.
Een schaalmodel in beschilderd hout van een Boeing E-3 Awacs van de NATO.
“Danse Macabre”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
Een lot van 2 kogelhulzen gemerkt Karlsruhe en gedateerd 1902 en Aug 1918.
Een Aziatische pied de stal in gesculpteerd hout en een marmeren blad.
Een lot van 2 vintage schalen, midden vorige eeuw, bestaande uit een oranjerode met de voorstelling van een jager, onderaan gemerkt Tiberghien en een groene met een haan, gemerkt Odette Dijeux. De laatste heeft schilferschade op 2 plaatsen.
Een massief houten polychrome Balinees Singha beeld. Met barst.
“Op visite”. Een Japanse houtsnede naar Katsu Shunsho uit de bundel Yehon Yoshitsune, Yedo 1787.
Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Een lot van 4 vintage Minolta camera’s, bestaande uit een SR-1 in koffer met 5-tal lenzen en toebehoren, een SR-3 met lens, een X-300 met lens en een SRT-100X.
“De naakte dans”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd W. Gonthier en gedateerd 1973.
Een lot van zeven beeldjes in biscuit, vijf stuks Unter Weiss Bach waarvan drie koppeltjes in romantische sfeer en een musicerende set van een meisje en een jongen. Toegevoegd een jongen en een meisje van Arbizzani.
“Gestileerde vogel”. Een kleurenlitho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 62/100.
‘From Liverpool - The Beatles Box’. Een lp-box bestaande uit 8 langspeelplaten met het verzameld werk van the Fab 4. EMI, Parlophone 1980.
Een paar antieke stoelen in Louis XV-stijl, massief eik met een donkerpaarse velours bekleding.
“Studie van 3 hoofden”. Een beeld in terracotta, onduidelijk leesbaar gesigneerd.
“De kus”. Een beeld in zwartgepatineerd koper voorstellend een koppel in innige pose.
“Men and women dancing together, en playing together”. Japanse houtsneden naar Matabei Iwasa.
Een 18 kt geelgouden ring bezet met twee diamanten oude slijp en drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Een vintage bureaulamp in zwart en verchroomd metaal, verstelbaar.
“Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Juul De Cort.
Een lot van vier antieke metalen voorwerpen, waaronder een kunstig bewerkte karaf, een sierlijke dekselpot, een verzilverde vaas en een gedetailleerd beeld van een haan.
“De slapende violist”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een lot van 3 boxen jazz lp’s bestaande uit: -Verve Jazz Book, 10 LP set 2615 005. De rug hersteld met kleefband.-Jack Teagarden, King of the blues trombone, Epic JSN 6044, 3 lp’s.-Jazz History vol. II, 10 LP set, SIAE, nrs SM 3289, 3865, 3609, 3054, 3717, 3785, 3804, 3868, 3870 en 3911.
Vier bijzettafeltjes, z.g. Nest of Tables. Gegraveerde bloemen in de bladen. Omstreeks 1900.
Een lot van 3 vintage plaatcamera’s en 3 boxcamera’s, diverse merken. Bijgevoegd Rolleiflex documentatie.
Een uit obsidiaan gesculpteerd Azteken masker. Afkomst, Teotihuacan.
“Portret van een man”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Jan Kennis.
Een paar witgouden oorbellen bezet met twee centrale saffieren van 0,64 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
Een Japans porseleinen Imari vaas met vissenkoppen als handvaten, meerkleurig met vogel en floraal decor. Onderaan gemerkt.
“Liggend naakt”. Een schilderij, olieverf op board, gesigneerd M. Devillers.
Een lot van 3 Balinese Wayang Golek marionetten in hout en stof.
“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader. Onleesbaar gesigneerd.
Twee kegelvormige karaffen en een taartschotel op voet van kleurloos glas.
Een koperen bijzettafeltje, het tablet in de vorm van een gegraveerd blad met een kever en een vogel in reliëf. Op een centrale driepoot in bamboe-imitatie versierd met een touwmotief. Omstreeks 1900.
Een art-deco stijl vintage aardewerken kruik in grijs-groen. Onderaan gemerkt ‘Partenon’.
Een lot van 8 Chinese gesculpteerde beeldjes in speksteen met diverse voorstellingen gerelateerd aan de fauna en flora.
“Leerling en Meester”. Een litho op papier. Onderaan gesigneerd, gedateerd ‘65 en getiteld. Verso label.
Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,84 ct.
Een lot van 2 uit been gesculpteerde en gegraveerde kruidenhouders, Batak, Indonesië.
“Polderstroom met waterlelies”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gemonogrammeerd.
Een lot van 2 vintage oscilloscopen, bestaande uit een Dynatek 8020 met gebruiksaanwijzing bijgevoegd, en een Tektronix 475.
“Organisch abstract”. Een ets op papier, onder buiten de plaat gesigneerd en gedateerd ‘60. Verso atelierstempel.
Een geslepen spiegel in een vergulde houten kader. Met bijhorende wandconsole.
Een oud koperen luchtertje met een Putti en 2 melkglazen bloemvormige blakers.
“Pathe Marconi - La Voix de son maitre”. Een koffer-platenspeler. Ca 1936. Met drie 78-toeren platen inbegrepen waaronder La Vie En Rose door Edith Piaf.
Een Afrikaans houten gesculpteerd figuratief beeld, Congo.
“Koe in rust”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Georges Steel en gedateerd.
Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
“Innige omhelzing”. Een groen gepatineerd bronzen beeldje, getekend R. Vandervorst.
“Polderzicht met molen”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
Een vaas in Vlaams geglazuurd aardewerk met de voorstelling van een pauw, onderaan gesigneerd Oscar Demoulin en gedateerd 1963.
“Antverpia”. Een litho op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘51. Verso label.
“Ghau”. Een verguld Tibetaanse reisaltaartje met lederen aanhangsels.
Een vintage professioneel statief in aluminium, Bolex Paillard Camera Tripod 59. Met originele draagtas.
“Duafe”. Een Afrikaanse houten gesculpteerde kam met 3 figuren bovenop. Ghana.
Een koperen tafellamp met een rijkelijk versierde koperen voet in Louis XVI stijl met stoffen kap met franjes.
“Espagne, Ondarroa”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en getiteld.
Een 18 kt witgouden ketting met hanger in de vorm van een kruis bezet met baguetten en één briljant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,68 ct.
Een lot van 2 Chinees polychroom, porseleinen krekelpotjes. Meerkleurig decor met figuur in tuin. Onderaan gemerkt. Qing Dynastie.
“Portret Ridån”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘82.
Een Afrikaans houten beeld met gesculpteerd gezinstafereel en bovenaan bolvormige pot, Congo. Zijdelingse barst in de pot aanwezig.
“Naakt aan den toog”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Clement Van Lysebetten.
Een lot van 10 10” - mini albums in het punk/hardcore/rock genre bestaande uit: Bad Influence – Afterbirth (SKULD 021), ALL – Dot (CRZ 024), POPDeFECT – Ode To Billie Joe (MRMR 004), Kiss My Jazz – In Coffee We Trust (KFW 301), dEUS – Theme From Turnpike (10 IS 630), Deadguy – Screamin' With The Deadguy Quintet (VR48), Tribes Of Neurot – God Of The Center (core007), Sons Of Ishmael – Mimsy With The Borogoves (ACT 006), Guts Pie Earshot – Guts Pie Earshot (RI 013) en Various – Hoch Zeit - Origina(..)
Een vintage bijzettafeltje in Hollywood Regency stijl op een massief koperen onderstel en met verschillende steensoorten ingelegd blad met de voorstelling van een fluitspeler gezeten onder een boom.
Een accordeon van het merk Baile, klavier met 30 toetsen.
“Garrulus Glandarius”. Een opgezette Vlaamse Gaai gezeten op een tak. Taxidermie.
“The George, London”. Een tekening, inkt en potlood op papier. Onderaan gesigneerd. Verso atelierstempel en label Museum Albert Van Dyck.
Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,31 ct.
Een balustervaas in Chinees porselein naar de Qing Dynastie met een decor van een Chinese leeuw en een vogel. Op houten sokkel.
Een lot van 2 schilderijen van de Mechelse kunstenaar Frans Croes, gekend provo en voorman van de Mechelse Kabouterberbeweging. Gesigneerd en gedateerd ‘88.
Een varia lot van 5 Toeareg artefacten, waaronder een lederen tas, 2 dolken met lederen schede, een mes met lederen schede en een pijpje in lederen zakje.
“Een man met een pet”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een luchtertje en twee bijpassende appliques met glazen pendeloques.
Een set van 2 Chinese piedestals in zwart gelakt en beschilderd hout met een blad in cloisonné. Eén van de twee heeft een herstelling.
Een Afrikaans houten masker, gesculpteerd in de vorm van een zwijn met slagtanden, Mali.
Een 143-delig bestek gemerkt Becker 1000-100 met bijhorende cassette in verzilverd metaal met 4 extra doosjes bestaande uit: -23 messen, 12 vismessen, 25 soeplepels, 12 foffielepels, 12 dessertlepels, 11 dessertvorkjes, 36 vorken en 12 stuks serveer/snij-bestek.
“Naakt in dor bos”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
Een platina broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Een Chinees porseleinen dekselvaas met vogels en floraal decor. 19e eeuw.
“Gestileerd figuratief”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en E/A.
Een geslepen kristallen vaas, roze in de massa gekleurd, inderaan gesigneerd Val Saint Lambert en eveneens een naamsticker.
“Gestileerd, zittende naakten”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
Een lot van 42 7” - vinyl singles. Grotendeels punk, hardcore en rock. Waaronder Ligament, Shellac, Citizen Fish, Buttweiser, Three Mile Pilot, The Burtons, Nations on Fire, Karate, Brise-glace, Sleeper, War System en vele anderen.
Een houten vintage design bijzettafeltje op drie poten met rond blad.
Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.
“Chrysolophus Pictus”. Een opgezette goudfazant op een stuk berkenstronk. Taxidermie.
“Bloemenvaas in geeltinten”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd K. J. Van den Heuvel.
Een art deco platina dameshorloge bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +-1 ct.
Een oranje aluminium koersfiets, Gianni Motta met 27 versnellingen, maat 56.
“Stilleven met kan en fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Arens. Toegevoegd een boek over het leven en werk van de kunstenaar.
Een geslepen kristallen vaas, groen in de massa gekleurd, inderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
“Gestileerd figuur”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 33/200.
Sleep – Vol 2 - Vinyl, 7", EP - Off The Disk Records – OTD 15. Media Good+, sleeve Very Good.Doom Metal, Stoner Rock, recorded live august 1979 at radio city music hall New York City. Released september 1991.
Een massief eikenhouten kast met gesculpteerde details, leeuwenkoppen en
bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.
Een houten Conga set met lederen vel en metalen houders, gemerkt.
“Model Libelle VW” Een vintage tafelventilator uit metaal, bakeliet en aluminium. Gemonteerd op houten plank met bedrading. Bijgevoegd kleine vintage ventilor gemerkt “Calor”.
“Abstracte compositie”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan monogram FB.
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,67 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
Een rood/zwarte aluminium koersfiets, Coppi met 24 versnellingen, maat 58.
“Zittend naakt”. Een schilderij, olieverf op board. Verso atelierstempel.
Twee antieke aardewerken kommen, naar de Song-dynastie.
“Le bougeoir de verre”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Haine en verso gedateerd 1964.
Een ronde bijzettafel in art deco-stijl.
Een ronde bijzettafel in art deco-stijl.
Een lot vintage lego in originele doos. Bestaande uit 617-1 doos ongeopend. Doos geopend 383-1, 686-1, 605-2, 651-1, 937-1, 654-1, 293-1, 802-1.
Een kristallen glasservies met gegraveerde guirlande, waaronder 12 champagne, 12 water, 12 witte wijn en 12 rode wijnglazen. (één kleine schilfer). 48 stuks.
“Gestileerd figuratief”. Een lot van 3 prints op papier.
Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten en diamanten marquise slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct. Tweevoudig te dragen.
“Zwijgend”. Een in aardewerk geglazuurd beeld. Vermoedelijk door Géo Martel, Dèsvres.
“Zelfportret”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1967.
Een lot van 6 blauw-wit Chinees porseleinen inktstelletjes, laat Qing dynastie.
“Tâche rouge II”. Een kleurenlitho op papier. Uitgave Maeght Editeur, Paris. Centraal verticale vouwlijn aanwezig.
Tien langspeelplaten. *Paco Ibañez, “chante Pa.blo Neruda” (Polydor 2473068, 2 LP’s), Frankrijk 1977. “Zonder titel” (Polydor 2393225), Duitsland 1979. *Victor Jara, “Canto Libre” (Pläne Dicap 88269), Duitsland 1981. *Flûte Indienne Los Rupay, “Sacré, Les Andes” (EMI, 4M034-23781), België. *Inti-Illimani, “de canto y baile” (Messidor 15934), Duitsland 1986. “”Vers la Liberté” (Canto libre CM338), Frankrijk 1976. *Calchakis (Arion CB271), Frankrijk 1980. Himno al Sol” (Cuarteto Cedron, “Chances”(..)
Een mahoniehouten canapé met groen velours bekleding. In Louis-Philippe stijl.
Een Afrikaans houten gesculpteerd Bwa masker met geometrisch decor.
Een scrollvormige Chinese sokkel van gebeeldhouwd hout. XIXde eeuw.
“Naakt met figuren”. Een chromolitho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 204 /300.
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,73 ct. FVS2 en diamant baguetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,49 ct.
Een groep van gebeeldhouwd jade met een vogel in een bloeiende struik. Met houten sokkel en originele verpakking. Chinees werk.
“Studie van de roker”. Een litho op papier. Draagt monogram in de plaat “F.L.”, naar Fernand Léger. Uit het album "Contrastes". Ed. Le Vent d'Arles, Parijs. Bewerkt in 1959 onder toezicht van Nadia Léger en beperkt tot 300 exemplaren.
Een lot van 4 antieke glaspanelen in geëtst glas met een decor van fauna en flora. Verschillende maten.
“Zittend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
Veertien langspeelplaten. UItgaven uit de tijd.
Een mahoniehouten causeuse met katoenen bekleding. Tijdperk Louis-Philippe.
“Tama”. Een vintage kunststoffen design vloerlamp in bolvorm. Ontwerp door Isao Hosoe voor Valenti, medio 1975. Deukje en sporen van slijtage aanwezig.
Een polychroom houten gesculptuurd Balinees Garuda masker met vergulde details.
“Zeiljachten op zee”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten en diamanten baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.
“Aduno Koro”. Een hout gesculpteerde rituele koffer met reptielen en figuratief decor. Dogon, Mali.
“Bloemenstilleven”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gerestaureerd.
Een set van 2 grote houten vazen toegeschreven aan De Coene Frères uit de eerste helft van vorige eeuw. Vertonen barstjes en geloste naden, de kleinste vaas is aan de kraag gelijmd.
“Stilleven met peren”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Veertien langspeelplaten. Walter Carlos, “Switched-on Bach”. Bilitis. Iaora, chants folkloriues tahitiens. Jean-Christian Michel “Crucifixus”. Liza Minelli. Philippe Boesman, “La Passion de Gilles” (box). Quilapayun. Poets in New York. Phases of the Moon, traditional Chinese Music. Los Lobos, “La Pistola y El Corazón”. Boris Vian. Juliane Werding. Mecano. Cidália.
Een buffet met opzet van noten-en eikenhout en fijn gesculpteerde details. Omstreeks 1900.
“3 Dolfijntjes”. Een bronzen beeld met fontein.
“5 Dolfijnen”. Een groot bronzen beeld met fontein.
“Gestileerde zonsondergang”. Een schilderij, olievef op paneel.
Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met één briljant VVS van 1 ct.
Een lot van 3 Kakemono’s op papier in rol met Oosterse landschappen. Eind 19e eeuw.
“Zeilschepen”. Een schilderij, olieverf op paneel.
Een 99-delig porseleinen servies met floraal decor. Vroeg 20e eeuw, onderaan gemerkt.
“Geometrisch geabstraheerde vogel”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel.
Elf langspeelplaten. Vlaamse en Nederlandse vertolkers. Flairck, Er was eens... Vol. I (o.m. Kris de Bruyne), Thijs Van Leer, Focus, Liesbeth List, Liever nog dan ik heb je lief (o.m. Wannes Van de Velde), Patricia Kaas (2x), Della Bosiers, Dimitri Van Toren, Zjef Vanuytsel.
“Series 7 Model 3207”. Een lot van 6 vintage Mid-Century design Butterfly armstoelen. Rood gelakt, geplooid houten zitting met gechromeerde poten. Ontwerp door Arne Jacobsen voor Fritz Hansen, uitvoering 2002. Verfslijtage op de zitting en armleuningen aanwezig.
“Series 7 Model 3207”. Een lot van 4 vintage Mid-Century design Butterfly armstoelen. Rood gelakt, geplooid houten zitting met gechromeerde poten. Ontwerp door Arne Jacobsen voor Fritz Hansen, uitvoering 2002. Verfslijtage op de zitting en armleuningen aanwezig.
“L’Accolade”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.
“Geometrisch abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Verso gesigneerd en gedateerd 1986
Een paar witgouden oorbellen bezet met twee centrale briljanten van +- 1,34 ct. FVS2 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct. FVVS
Een midcentury sideboard in palissander fineer op chrome poten met 4 deuren. Ca 1960.
“Zeilboot op de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een boudoir tapijt. Draagt een etiket met de vermelding "India Silk".
Een paar gebeitste spiegels met barokke lijst.
Tien langspeelplaten. *Miriam Makeba, “The World of..” (RCA Victor LSP 2750 Stereo), U.S. 1963 (sletige hoes). “Forbidden Games” (RCA INTS 1436), Duitsland 1973. *Ernie Watts Quartet, “Planet Love” (WPJ ST20155 Stereo), U.S. 1969. *The Modern Jazz Quartet, “Third Stream” (Atlantic 940 044 Sereo), Frankrijk 1970. “On Tour” (Solid State 18035 Stereo), U.S. 1974? “Star Collection” (Midi 20 014 Stereo), Duitsland. * Dizzy Gillespie, “Something old, something new” (Mercury 6336 304 Stereo), Nederland(..)
“401 Break”. Een lot van 4 zwart lederen vintage Mid-Century design fauteuils. Ontwerp door Mario Bellini voor Cassina.
Een groot cilindervormig koffieblik, met Art Deco opschrift “KOFFIE”. Rood, zwart en goud kleuren. Vervaardigd door “Établ. J. Schuybroek s.a. Anvers”.
“Jager met jachthond”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
Een Balinese Tanka, begin 20ste eeuw. Met afbeelding van de viering van het bereiken van Nirvana.
Een 18 kt witgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Een midcentury sideboard/barmeubel in pallisanderfineer op chrome poten. Eén deur en drie laden. Kleine schade aan de hoek links achter.
Paar glasramen. Met medaillon met personages.
Een vergulde pendule met een gezeten voorname jonkvrouw onder stolp. De stolp is achteraan gebarsten.
Zestien langspeelplaten. Div. “Chansons de nos 20 ans”. Cora Vaucaire. Françoise Hardy. Jacques Dutronc. France Gall. Jean Ferrat (4x). Juliette Gréco. Gerard Manset (2x), Marc Aryan. Serge Reggiani (3x).
Een lot van 10 L.P.’s, Nederlandstalige muziek, bestaande uit: Katastroof: Hete winters (860004), Stront aan de knikker (200338), Dan aanhouwer wint (860013), Stront aan de knikker II (860001), Wannes Van De Velde: M’n beste (846209VVY), Wannes Van De Velde (PL12832), Laat de mensen dansen (6320007), Wannes Van De Velde 2 (PL12839), De Kadullen: zonder titels: (KLE4000/101) en (SVAS1025).
Een lederen sofa-set bestaande uit een 3-zit en een 2-zit, waarbij enkele scheuren in de naad aanwezig.
Een handgeknoopt Iranees tapijt.
“Radar”. Een paar vintage design stoelen met gelakt houten zitvlak en metalen frame. Ontwerp door Willy Van Der Meeren voor Tubax.
Een handgeknoopt oosters tapijt.
Een 18 kt witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een robijn van +- 0,40 ct.
Een lot van 3 vintage design sofa’s met gestoffeerde zitting. Bestaande uit een 3-zit, 190 x 80 x 95 cm, en 2 fauteuils 90 x 80 x 95 cm. Ontwerp door Jitona Sobeslav, medio 1970.
Een tapijt, Senneh kelim uit Iran, in wol op wol met drievoudig medaillon met levensbomen en botehmotiefjes.
Een deels verguld bronzen sculptuur op marmeren voet, gesigneerd onderaan de schijf, Enrique Broglia. Gesigneerd.
Een groot meerkleurig handgeknoopt tapijt.
Een lot van 10 lp’s in het punk/hardcore genre bestaande uit: Short Fuse - Outraged (BCR13), Bulimia Banquet - Party my colon (flip20), Compilation - Cracks in the sidewalk (18861-0092-1), Didjits Backstage passout, Circus Lupus - Super genius (DIS63V), Cop shoot cop - ask questions later (72736-1), Melvins - easy as it was (08628-9102-1), La Muerte - Experiment in Terror (BIAS170), Token Entry - the weight of the world (EM9394-1) en Circle Jerks - Wild In The Streets (18663-1029-1).
Een Engelse Georgian mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 vitrinedeuren, 4 laden en 4 deuren. Nog op te meten.
Een handgeknoopt Chiraz tapijt.
“Leggera”. Een set van 2 stoelen ontworpen door Gio Ponti en gefabriceerd door Cassina. Italy ca. 1960. De beide zittingen zijn te herdoen. De Cassina stickers zijn niet meer aanwezig.
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en gele saffieren met een gezamenlijk gewicht van +-1,50 ct.
Een langwerpig oosters handgeknoopt tapijt.
Een Tunesisch handgeknoopt wollen tapijt met geometrisch motief.
Een lederen dressuurzadel. Diverse plaatsen gemerkt, Stübben Siegfried extra, Made in Switzerland.
Een handgeknoopt oosters meerkleurig tapijt.
Een lot van 10 lp’s in het punk/hardcore genre bestaande uit: GBH - from here to reality (016583-301613), Compilatie - Burns from the valley of the sun (1866-34627-1), Headshot - sixteen tons (LP17212) (schade aan de hoes), Compilatie - Thank you Charles (DAMP99), Hypocritical Society - Failed & Loyal, Government Issue - Finale, Compilatie - The Savages Are Loose (LP33149), Extinction of Mankind - Baptised in Shit (SKULD025), Zygote - A Wind Of Knives (MCR U.K 003) en .89-91. (SKULD009).
“Model Podium”. Een paar lederen design arm fauteuils met halve maan vorm en gespleten rug. Ontwerp door Favaretto & Partners voor Estel.
Een handgeknoopt oosters tapijt, blauw en wit met dieren en een boom.
Een paar blauw en witte Delftse aardewerken uitbundig gedecoreerde dekselvazen op vier poten. Met romantische taferelen. Draagt apocrief merkteken onderaan: LVD.
Een wollen handgeknoopt oosters tapijt.
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale cognackleurige diamant emerald cut SI2 van 0,72 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,26 ct.
Een servies van blauw en wit gedecoreerd zachte pasta. Décor à la mouche. Onderaan gemerkt.
Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.
Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
Een grote houten design tafel in massief lichte eik.
Een lot van 10 lp’s in het punk/hardcore genre bestaande uit: President Fetch - The eternal need of ... (08-024785-20), Nuisance - sunny side down (lookout number 64), October Faction - The October Faction (SST 036), TVTV$ - Brainwashington (FLIP38), GUILT - Bardsave everythingstown Ugly Box (VR29), Shipping News - save everything (QS50), Sick Of It All - Just Look Around (LC9231) (hoes beschadigd), Monstermagnet - Twin Earth (LC0485) (hoes beschadigd), SWA – Your Future If You Have One (SST053)(..)
Een grote houten design tafel in massief lichte eik.
Een houten design tafel in massief lichte eik.
Een houten design tafel in massief lichte eik.
Een houten design tafel in massief lichte eik.
Een zes rijen parelhalssnoer met verzilverd slot.
Een lot van 6 etnische wapens, bestaande uit een Kukri Gurkha in lederen schede met koperen details, 2 Noord-Afrikaanse dolken, een Afrikaanse dolk in houten schede, een Yatagan Akkulak en een gesculpteerd Afrikaanse wapenstok. Diverse afmetingen, sporen van slijtage.
Een lot van 12 stapelbare conferentiestoelen met metalen poten, zwarte kunststoffen zitting en rug.
Een lot van 12 stapelbare conferentiestoelen met metalen poten, zwarte kunststoffen zitting en rug.
Een lot van 12 stapelbare conferentiestoelen met metalen poten, zwarte kunststoffen zitting en rug.
Een lot van 10 lp’s in het punk/hardcore/rock genre bestaande uit: Angry Samoans - STP not LCD (51036-1) (gedeukte hoes), Black Spot - Flaps Down (BMI03) (gedeukte hoes), The Dils - DILS DILS DILS (LR001) (gedeukte hoes), Bone Club - bless this (EFA04659) (gedeukte hoes), Kevin Ayers – The Kevin Ayers Collection (CM117), Gas Huffer – Janitors Of Tomorrow (MT145), Grotus – Slow Motion Apocalypse (LP18118), Skrapyard – Sex Is Sex (VIRUS103), Various – Achtung Chicago! (LP006) en Various – Radio To(..)
Een lot van 12 stapelbare conferentiestoelen met metalen poten, zwarte kunststoffen zitting en rug.
Een lot van 8 stapelbare conferentiestoelen met metalen poten, zwarte kunststoffen zitting en rug.
Een lot van 12 diverse kristallen, ertsen, mineralen en gesteentes.
Een glas in loodraam met opschrift; “Een goede herder scheert zijn schapen, maar vilt ze niet”.
Een 18 kt witgouden ring bezet met parel en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct.
Een Frans porseleinen koffiestel met verguld floraal decor. Bestaande uit koffiekan, suikerpot, melkkannetje, 6 kopjes en schoteltjes. Verso merkteken.
“Jardin D’Amour”. Een wandtapijt met bijhorende koperen stang door Marc Waymel voor Franklin Mint, made in France. 1987.
“Cleoniceras Albiense”. Een geslepen en gepolijst Ammonietpaar. Madagascar, Krijt.
Een paar vintage hanglampen met meerkleurig glaspasta coupes.
Een lot van 10 lp’s in het punk/hardcore/rock genre bestaande uit: Tit Wrench – Tit Wrench Presents . . . Twelve Swinging Inches (VC30), Buzzov•en – To A Frown (Allied no21), Amebix – The Power Remains (SKULD010), Bad Influence – Preaching To The Perverted (bmr002), New Wet Kojak – Remix EP (AKR03), Iron Reagan – The Tyranny Of Will (RR7270), Various – Let It Bleat - Six Bands From L.A. (gore-4), Naked Aggression – Bitter Youth (skip16), Flag Of Democracy – Down With People (LC7804) en Various –(..)
Een antiek houten bijzettafeltje in Empire stijl met rond blad en diverse bronzen elementen versierd.%
Een 52-delig kristallen glasservies, Da Vinci Crystal. Bestaande uit 11 waterglazen, 9 rode wijn glazen, 12 witte wijn glazen, 8 borrelglazen, 6 limonadeglazen en 6 cognacglazen. Grotendeels in originele verpakking.
Een lot van 14 mineralen, waarvan woestijnrozen en kristallen.
“Maria met kind”. Een icoon op houten paneel.
Een 18 kt witgouden ketting met hanger in de vorm van een vlinder bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,62 ct.
Een lot van 6 vintage meerkleurig kristallen likeurglaasjes.
“Meisje op het bruggetje”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1909.
Een houten gesculpteerd beeld van een staande Boeddha.
“Berggezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een lot van 10 lp’s in het punk/hardcore genre bestaande uit: Big Boys – No Matter How Long The Line Is At The Cafeteria, Theres Always A Seat! (72028-1), UK Subs – In Action (Tenth Anniversary) (rfb lp2), Bad Religion – Generator (86416), 411 – This Isn't Me (wsr007), Deadguy – Fixation On A Coworker (vr30), The Monorchid – Let Them Eat.. (lov06lp), Econochrist – Trained To Serve (Ebullition 18), Big Black – Pigpile (tg81), Saccharine Trust – Past Lives (sst149) en Onionhead – For Niceness (fri(..)
Een gesculpteerd houten armstoel met dubbele klauwpoten nn gestoffeerde zitting met floraal decor. Lodewijk XIII-stijl. Onderaan kruisverbinding in H.
Een keramische schaal in een rustieke stijl met een reliëfdecoratie in het centrum, mogelijk een bakvorm.
Een paar 19e-eeuwse Chinese exportporseleinen borden in famille rose-stijl, handbeschilderd met bloemmotieven en vergulde randen.
Een lot van 2 aquarellen met deurzichten, beide gesigneerd Flor Van Reeth.
Een 18 kt witgouden ring bezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,85 ct.
Een keramische art-deco vaas in craquelé stijl, gemerkt onderaan TR Lallemant 'Made in France'. Slijtage aan de schouder.
“Riviertje met watermolen”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd. Onderaan gesigneerd.
Een geslepen kristallen vaas gesigneerd onderaan Val Saint Lambert. genummerd 5/200.
“Christus omringd door 7 heiligen”. Een geschilderd icoon met sporen van sleet.
Een lot van 10 lp’s in het punk/hardcore/rock genre bestaande uit: True Sounds Of Liberty – Beneath The Shadows (gwlp52), Helmet – Strap It On (arr89202), Jingo De Lunch – B.Y.E. (510633), Shipping News – Very Soon, And In Pleasant Company (qs65), NoNoYesNo – Message Understood (bst021), Bl'ast! – It's In My Blood! (sst106) (beschadigde hoes), Bl'ast! – The Power Of Expression (rr9713) (hoes beschadigd), DC3 – Vida (sst156), Porno For Pyros – Porno For Pyros (9362-45228) en Mudhoney – This Gift (..)
Een eikenhouten vitrinekast in Bretoense stijl en geslepen glas, één deur en één lade.
Een paar verzilverde kandelaars. In de kaarsenhouder gemerkt.
“L’Oreille Cassée”. Les aventures de TinTin. Een hardcover Kuifje strip, 1944 Slijtage aanwezig.
“Vissersboot op zee”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
Een 18 kt witgouden dubbele ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en een drubbelvormige smaragd van +- 0,80 ct. Mer certificaat.
Een paar uit been gesculpteerde fetish beeldjes, Lega, DRC.
“Kinderportret van Mevrouw Williame”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1931.
Een paar antiek koperen kandelaars. Begin 20e eeuw.
“Oude man in winters straattafereel”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd.
Een lot van 11 lp’s in het punk/hardcore/rock genre bestaande uit: June Of 44 – In The Fishtank (fish6), June Of 44 – Four Great Points (qs54), June Of 44 – Anahata (qs64), June Of 44 – Tropics And Meridians (qs44), June Of 44 – The Anatomy Of Sharks (qs40), MIA – After The Fact (fsr011), My Name – Megacrush (cz046), Various – Something's Gone Wrong Again: The Buzzcocks Covers Compilation (cz042), White Flag – Sgt. Pepper (wetlp001), New Wet Kojak – Do Things (new1050) en Girls Against Boys – Ni(..)
Een lot van 6 stapelstoelen met gechromeerd metalen frame, gestoffeerde zitting en houten armleuning. Gemerkt.
Een metalen design schotel. Onderaan gemerkt en gesigneerd.
“L’Affaire Tournesol”, “Le Sceptre d’Ottokar” & “”Coke en stock”. Les aventures de TinTin. Een lot van 3 Kuifje strips, hardcover, 1956 & 1960. Slijtage aanwezig.
“Bloemenboeket”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘76.
Een 18 kt geelgouden ketting met hangers in de vorm van hartjes en een engel.
Een vintage aardewerken vaas met gesculpteerd visfiguur in het decor. Onderaan gesigneerd.
“Bosdreef bij lentezon”. Een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader. Gesigneerd R. Hellemans.
Een gepatineerd bronzen Boeddha beeldje, Ayutthaya, Thailand. Breuklijn langs rugzijde.
“Staand naakt”. Een linosnede op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd. Inprint “K.v.H.”
“On a marché sur la lune” & “Objectif Lune”. Les aventures de TinTin. Een paar hardcover Kuifje strips, 1956. Slijtage aanwezig.
Een houten vierkante opium-salontafel.
Een boomstronk in tropisch hout op een marmeren sokkel gemonteerd.
Een lot van 3 oude glazen stolpen op houten voet met hierin heiligenbeelden en vaasjes in Brussels porselein. Toegevoegd nog 2 heiligenbeelden waarvan 1 in Brussels porselein.
“Poldergezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
Een 14 kt geelgouden ring bezet met één klein briljantje.
“Attacus Atlas”. Een stolp met hierin 2 Atlasmotten of Atlasvlinders. Toegevoegd 2 kleine vlinders in verlicht stolpje. Taxidermie.
“Sint-Pauluskerk (met fietser-toerist)”. Een 3-kleurenlitho op papier. Onderaan gesigneerd, genummerd 21/77 en gedateerd 1953. Verso label KMSKA.
Een kleurloos geslepen kristallen schaal & kom met vergulde rand; “Garanti Doré Or Fin”. Onderaan gemerkt en draagt label.
“Zittende dame”. Een tekening, houtskool op papier. Onderaan gesigneerd.
Een lot van 12 lp’s, reggea/disco/pop-muziek, de meeste hoezen gedeukt, bestaande uit: Tracy Chapman – Tracy Chapman (856502), Brigadier Jerry – Jamaica Jamaica (ras3012), Dr. Alimantado – Sons Of Thunder (grel22), Mad Professor – Dub Me Crazy Pt. 10: Psychedelic Dub (ari lp 057), Various – 24 Reggae Greats (ne501), Brigadier Jerry Featuring Dennis Brown, Sammy Dread, Michael Prophet – Live At The Controls (dhs001), Dread Zeppelin – Un-Led-Ed (241071), Various – Reggae Island (200585), Rockers R(..)
Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.
“Gejaagd door de wind”. Een lot van 3 boeken met illustraties van Anton Pieck.
Een set van 2 retro vazen in meerkleurig aardewerk, afgewerkt met een goudkleurige rand.
Een lot van 5 ingekaderde vintage prints uit de bundel “Rhapsody in Colour by Roye”. Met verso gedicht. Uitgave door The Camera Studies Club, London, 1946.
Een parelhalssnoer met zilveren slot. 925‰.
Een slanke kristallen vaas, roze in de massa gekleurd, gemerkt Val St Lambert.
“Baaizicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een lot van 9 Hummeltjes, nrs. 727, 2052, 793, 479, 629, 729, 558, 438 en 260. Laat 20ste eeuwse stukken.
Een paar ingelijste Chinese kalligrafieën.
Nirvana – Bleach - media Good+, sleeve Good.
Tupelo Recording Company – TUP LP6 - Vinyl, LP, Album.
Een lot van 20 kristallen glazen op voet, geribbelde kelk. Gemerkt met sticker Val Saint Lambert.
“Poicephalus Senegalus”. Het Bont Boertje of Senegal-papegaai. Een opgezet vogeltje op zijn/haar rug liggend en spelend met een bal. Taxidermie.
Een buitenlantaarn voor wandbevestiging in smeedijzer en glas.
Een vintage kristalglazen tafellamp met rood in de massa. Onderaan gemerkt en draagt label. Kap in varkenshuid en gestoffeerde details. Scheurtje in de kap aanwezig.
Een Rodania horloge met kristallen versierd in doos. Genummerd 24317.
“Emberiza Citrinella”. Een set van twee opgezette geelgorsen, zangvogeltjes op een tak onder een glazen stolp. Taxidermie.
Een ronde butlerspiegel met vergulde lijst.
Een lot van 5 Hummeltjes, nrs. 141/1, 15/0, 129/0, 418 en 69. Laat 20ste eeuwse stukken.
“Winterzicht bij ochtendgloren”. Een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader. Niet gesigneerd.
Een aardewerken bord in Delfts blauw stijl, versierd met florale en geometrische motieven en een pauwstaartmotief, vermoedelijk uit het begin van de 19e eeuw.
Een ovale metalen dienblad op vouwpoot. Lodewijk XV-stijl.
Een houten Afrikaanse Djembé met gesculpteerde details. In stoffen draagzak.
“Toekan”. Een vogel van Murano glas.
“L’érection de la croix”. Een ets op papier naar P. P. Rubens. Preperation par Erin Corr, terminé par J. B. Michiels.
Een halssnoer van zwarte ruw geslepen kwarts met zilveren slot.
Een jachttrofee met een opgezette kop van een ree.
Een beeld van een paard in leder, met zadel.
Een lot van 5 Hummeltjes, nrs. 662/0, 376, 13/2/0, 197 2/0 en 58 2/0. Laat 20ste eeuwse stukken.
“Femmes au bain”. Een ets op papier getekend binnen de plaat ‘Wilm’ en gedateerd 1912.
Swiz – Hell Yes I Cheated - media Very Good, sleeve Good+.
Sammich Records – № 7 - Vinyl, LP, Album.
Een lot van 26 kristallen glazen op voet. Onderaan gemerkt VSL. 20 grotere en 6 kleinere. Modellen Esneux en Balmoral.
Een set van schaal en kom, Val Saint Lambert, kleurloos kristal met vergulde rand met bijhorende vergulde lepel. Toegevoegd een groene asbak, eveneens VSL.
Een kleine pendule van marmer en zamak. Versierd met vogeltjes op een tak.
Een gebeitste spiegel met een Régencestijl lijst, bovenaan versierd met een schelp.
Een lot van 3 metalen items, bestaande uit een potje, bolvormig dekselpotje en karafje. Diverse afkomst allen met gesculpteerd decor.
Een lot van 2 kannen en een vaas in porselein, kobaltblauw met een rijkelijk vergulde versiering. De kanne zijn getekend Limoges en de vaas Bavaria.
Een art-deco sierschaal in faiènce met een decor van springende reeën, gemerkt Belgium en genummerd 304.
Een tafellamp met een blauw-wit Chinees porseleinen voet, bronzen delen en oude kap.
Een grote vintage schotel in aardewerk, een bloemmotief in bruintinten. Onderaan gemerkt op sticker ‘CFK’ en draagt een initiaal.
Sepultura – Roots - media Good+, sleeve Good, scheurtje in de binnenhoes. Roadrunner Records – RR 8900-1 - Vinyl, LP, Album.
Een lot van 24 kristallen glazen op voet. Onderaan gemerkt VSL.
Een map met Belgische munten. Van ca. 1900 tot 1980.
Een soepterrine met bijhorende schotel met een floraal decor. Gemerkt LG Limoges.
Een set van 2 vintage vazen, ca. 1960, in meerkleurig aardewerk. Gemerkt W. Germany.
Een grote aardewerken bolvormige kruik, vermoedelijk Afrikaanse origine. Schilfer aan de rand.
Een vintage glazen pique-fleurs met zilveren ring omheen gemerkt Wolfers Frères A835‰, onderaan gemerkt “Made in France”.
Een lot van 3 stuks meerkleurig biscuit en porselein bestaande uit een vaas met meisje, een fotohouder met dame en solifleur en een wijwatervaatje met vrome dame.
Een porseleinen bonbonnière met kindje en vogel, gemerkt met de gekroonde N van Capo Di Monte.
Een lot bestaande uit een antieke keramische Lustreware kan en beker met handgeschilderde decoraties in een klassieke stijl.
Bad Religion – Suffer - media Good+, sleeve Fair.Reissue, Unofficial Release, Epitaph – E-86404 - Vinyl, LP, Album.
Een kinderstoeltje van stoomgebogen beukenhout met rieten zit. In de geest van Thonet.
Een vintage kristallen lampvoet, roze in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan ‘Val St Lambert’.
Een vaas in cobalt blauw met een decor van pauwen in goudkleur, gemerkt C.B. Italy.
“Eva. De naakte appeleetster”. Een schilderij, olieverf op doek. Op paneel gezet, meerdere grote scheuren in het doek.
Een tafellamp in gepatineerd messing met zes lichtpunten en bijbehorende kapjes.
“Cartes Postales”. Een verzamel album met diverse postkaarten.
Een hallantaarn met koperen gesculpteerde kap en geslepen glazen bol.
Een zwart marmeren schouwpendule. Vermoedelijk van Franse origine. Ca. 1900. Schade aan de wijzerplaat.
Een zwart gelakt design metalen frame, als wanddecoratie of kapstok.
Drieëndertig 45-toerenplaten. Pop en chanson, Franstalig, jaren vijftig, zestig en zeventig. Diverse sleeves ontbreken, soms eenvoudige fabriekshoesjes. Goede staat.
Een oud handgeknoopt oosters tapijt met meerdere slijtagevlekken.
Een Balinees houten beeld van een vrouw met florale hoofdtooi.
“Tara”. Een Nepalees bronzen beeldje. Ring bovenaan afgebroken.
“Nieuwsgierige Aap”. Een schilderij, olieverf op doek.
Een handgeknoopt oosters tapijt.
Negen stuks divers antiek glaswerk met vergulde decors.
“Cupido”. Een bronzen beeldje op houten sokkel, de pijl in zijn rechterhand is afgebroken. Naar Auguste Moreau.
Een 67-delig porseleinen servies, jaren 80, Winterling Roslau, Bavaria. Bestaande uit 12 platte borden, 12 diepe borden, 13 dessertborden, 12 ondertassen, 12 tassen, 1 koffiekan met schade aan de binnenrand, 1 melkkannetje, 1 suikerpot, 1 langwerpige schaal en 1 sauskom met onderschaaltje.
Een lot van drie Imari porseleinen borden met traditioneel decor, twee met bloemenvaas en een abstract.
Een gesculpteerd aardewerken Boeddha hoofd.
Een notenhouten kaptafeltje op een centrale driepoot, voorzien van een neerklapbare spiegel en een kleine lade in de gordel.
Een koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Koffie-en theepot, melk-en suikerpot en dienblad. Met gegraveerd motief.
Een vintage vaas in Booms glas, glasfabriek de Rupel, model ‘Ilse’ nr.43 in de catalogus. Ca. 1950.
Twee vintage bureaulampen met messing kappen en houten voetstukken, mogelijk uit het midden van de 20e eeuw.
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit vier ovale serveerschotels, een sauskom, een broodmandje en een opengewerkt kommetje. Allen gemerkt.