Other lots in this auction
-
#624Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd op de verso.
Composition . Huile sur toile. Signée au dos.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#653Goebel, Germany“Meditation”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 13/0.
Meditation. Une figurine en biscuit multicolore de la série parvM.I. Hummel. Marquée en bas. No 13/0.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50 / 80 -
#605Een mooi gevormde regulateur van diverse houtsoorten.
Joli régulateur en bois divers.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#391Limoges, FranceEen koffieservies van Frans porselein, versierd met een blauw bloemendecor, bestaande uit koffiepot, melkkan, suikerpot, kopjes met ondertasjes, dessertborden en een serveerschotel. Compleet voor twaalf personen. Onderaan gemerkt.
Service à café en porcelaine française, décoré d'un décor floral bleu, composé d'une cafetière, d'un pot à lait, d'un sucrier, de tasses avec soucoupes, d'assiettes à dessert et d'un plat de service. Complet pour douze personnes. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#304Een lot van vijf gravures met betrekking tot het Antwerpse stadhuis, bestaande uit vier buitenzichten en een interieur van de trouwzaal.
Un lot de cinq gravures relatives à la mairie d'Anvers, comprenant quatre vues extérieures et un intérieur de la salle des mariages.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#632Jean StevoPeriod: 1914 - 1974“Compositie met vrouw”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
Composition avec femme . Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#223“Vrouwen met bloemenmanden”. Een paar bronzen beelden naar werk van Moreau. Op grijs marmeren sokkels.
Femmes aux paniers de fleurs . Une paire de statues en bronze d'après l'oeuvre de Moreau. Sur socles en marbre gris.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 100 / 160 -
#692“Vlakken in lijnen”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘74.
Avions en lignes . Encre sur papier. Signé et daté 74.No longer availableDim. 24 x 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#614“Waterval”. Een Japanse houtsnede. Niet gesigneerd. XIXe eeuw.
Cascade . Une gravure sur bois japonaise. Non signée. XIXème siècle.No longer availableDim. 14 x 21,7 cmEstimate: € 120 / 200 -
#200Een 18 karats wit gouden halssnoer bezet met 658 briljanten en diamant markiezen en princesses waarvan de hanger in druppelvorm gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 5,50 ct.
Un collier en or blanc 18 carats serti de 658 diamants et diamants marquises et princesses, dont le pendentif est serti en forme de goutte avec un poids combiné de + - 5,50 ct.No longer availableDim. 24,20 gEstimate: € 4400 / 4600 -
#679Armand Jamar“Golgotha”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 24 avril 1939. Lichte krassen.
Golgotha . Huile sur toile. Signée et datée le 24 avril 1939. Légères rayures.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#358Een klein madonnabeeldje onder glazen stolp.
Une petite statue de la Vierge sous une cloche en verre.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 20 / 30


