700 Loten – de veiling is volledig.
We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351.
Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.
Filed Under: Art & Antiques auctions
700 Loten – de veiling is volledig.
We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351.
Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.
“Eend met kuikens”. Een groep van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
“Kathedraal - markt”. Gravure. Gesigneerd, getiteld en genummerd 88/150 buiten de plaat.
Een lot oude kerstballen, vogels, lampions en pieken.
Een lot oude glazen kerstversieringen in de vorm van druiventrossen, bestaande uit acht grote en zes kleine.
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een koraal.
Een grote plantenstaander van gedreven messing, gedecoreerd met bloemen en leeuwenkoppen met ringen.
Een lot heiligenbeelden van biscuit, bestaande uit een groot en een klein Mariabeeld, een Christus Heilig Hart, een St. Jozef met kind en een Sint-Antonius met Jezus.
Een lot gekleurd kristal, bestaande uit een asbak van Maastricht, een Italiaanse asbak en een lampenvoet van Val St. Lambert.
“De pijprokers”. Twee originele voorontwerpen voor glasramen. Gemonogrameerd.
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge. Jaren 30.
Een oud hondje met automaat. Made in Japan. Slijtage.
Enkele oude aandelen: Minexco, Forges de Clabecq, Grand Bazar de la Place Saint-Lambert.
Een zeshoekige kandelaar en asbak van geslepen kleurloos kristal. Beide gemerkt.
Een stel gipsen kerstbeeldjes: Jezus in de kribbe, Maria, Jozef, os en ezel, drie herders, twee lammetjes, drie koningen en een engel.
Een 18 karaats geel gouden speld bezet met twee pareltjes en een granaat.
“Liggende man”. Een sanguinetekening op papier. XVIIIe eeuw.
Drie stuks meerkleurig aardewerk van Rouen, bestaande uit een wandvaasje, een potje en een bordje.
Een lot biscuit, bestaande uit een groepje met een man en vrouw met kruiwagen, een jongetje met hond en meisje met kat en een groepje van een moeder met kind op chaise-longue. De laatste met barst achteraan.
Een lot van vier gravures. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Een vaas, een vaas op voet en een schaal van geslepen kleurloos kristal, waarbij de laatste met messingen montuur. Allen gemerkt. Onderaan. De eerste met minieme randschilfer.
“Zeeslag” en “Jachttafereel met ruiters”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een paar boekensteunen van monochroom wit aardewerk, ze stellen een man en een vrouw voor en vormen een rokersset met drie kleine losse asbakjes.
“Schaapherder met kudde”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1927. Zeer lichte schade ter hoogte van het water. Kader beschadigd.
Een dameshorloge met roestvrijstalen polsband.
Een liturgische bronzen aquamanile.
Vijf verschillende borden van Delfts aardewerk met blauw op witte decors. XVIIe; XVIIIe & XIXe eeuw. Diverse restauraties.
Een ambachtelijk geblazen vaasje van rookglas en een geslepen kleurloos kristallen drageoir.
Een lot van vier gravures, waarbij een kleurenets. Allen gemonogrammeerd binnen de plaat en twee gesigneerd buiten de plaat.
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Een rood koperen scheepslantaarn en een gietijzeren scheepsbel.
“Stilleven met peren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een oude theaterkijker met leder bekleed. In etui.
“Moeder en kind in een Hollands havenstadje”. Lithografie. Gesigneerd en “5e staat” buiten de plaat.
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Een houten plantenbak met vier bollen op de hoeken.
Een vaasje van Italiaans aardewerk naar barok voorbeeld met polychroom reliëfdecor.
Een karafje en drie borrelglaasjes van blauw glas, versierd met handgeschilderd decor. Gepresenteerd op een rond schoteltje met kant tussen glas in verzilverd metalen montuur.
Een lot van zeven houtsneden, allen gesigneerd buiten de plaat. Bijgevoegd acht folders/wenskaarten met gravures, waarvan drie gesigneerd.
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.
Een maanvormig flesje van gesatineerd amberkleurig glas.
“Vlaams winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een tafelklokje naar XVIIIde eeuws voorbeeld.
“De Klokkengieters”. Gravure.
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,57 ct. FVS1. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Een oude hutkoffer. Slot verwijderd. In goede staat.
Een lot Europees aardewerk, bestaande uit een paar kleine bordjes, een scheerbekken, een diepe schaal, een diep bord en een bordje met Franse lelie. Grotendeels XIXe eeuw. Verscheidene randschilfers.
Een ovale vaas van zwart glas. Omstreeks 1950.
Een lot van elf koper/staalgravures met zichten op de kathedraal te Antwerpen. Grotendeels XIXe eeuws.
Een 18 karaats geel gouden ketting met 18 karaats wit en geel gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,13 ct.
Een oude telefoon. Rood gelakt. Slijtage.
“Ballerina”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd C.T.
Een paar deels goudgepatineerde plaasteren meisjesbustes naar Van Vaerenbergh.
“Herfstlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Een houten presentatiesokkel, versierd met een uitgestoken lauwerkrans.
Een pot met twee oren van steengoed met bruin glazuur.
Een bebaard mannenhoofd van gebeeldhouwd hout als wandversiering.
“Nachtelijk straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met één briljant van +- 0,05 ct.
Een diamantzaag van messing, gietijzer en staal.
“Polderlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Een paar aardewerken jardinières met een reliëfdecor van palmen op een lichtblauwe achtergrond. Eén met randschilfer.
“Herfstdreef”. Pastel op papier. Gesigneerd.
Een lang halssnoer met zoetwaterparels.
Een gebeeldhouwde houten piëdestal in neogotische stijl. Breedte basis: 58 cm
Een backgammon met gedraaide houten schijven en benen dobbelstenen.
Een aardewerken siervaas met een gepolychromeerd decor van bladeren en vogeltjes in hoogreliëf. Eén snaveltje en twee bladeren licht beschadigd.
“Franse basset”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,49 ct. FVS2 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Een paar metalen lampenvoeten, versierd met oude schoenleesten.
“Classicistische schetsen”. Potlood op papier. Draagt een atelierstempel A. Van Maasdijk.
Een fijn uitgestoken juwelenkoffertje, versierd met bladermotieven rondom en het deksel getooid met een draak. (letsel aan binnenkant deksel).
“Op de Soeteweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1955.
Een zilveren hanger in de vorm van een hoofd bezet met een parel.
Drie gietijzeren raamvoorhangen/ -versieringen.
Een viool met vioolkast en strijkstokken. Slijtage, maar intact.
“Peinzend”. Een zittend meisje van gebeeldhouwd en gepolijst steen.
“Kruisbeeld bij een weg in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met vijf briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct. HVS2.
Drie theepotten van Naams aardewerk. Lichte randschade XIXe eeuw.
“Eekhoorn”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
Een lot Naams aardewerk, bestaande uit twee koffiekannen, waarbij één met zilveren montuur, twee kannetjes, waarbij één met deksel en een kommetje. Zeer lichte randbeschadigingen hier en daar, één koffiekan met grotere beschadiging. XIXe eeuw.
“Monnik”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met en gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,66 ct.
Een verguld houten faldistorium met kussen.
Drie gepolychromeerde houten engelen met glazen ogen.
Een runderhoorn met bronzen montuur en voet, versierd met een ramskop en gedragen door een putto. XIXe eeuw. Te restaureren.
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd
Een 18 karaats wit gouden ketting en 18 karaats geel gouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een centrale granaat van +- 5 ct.
Een opgezette schildpad.
“Latems landschap”. Olieverf op doek. Draagt een onleesbaar handtekening.
“Jump for joy” & “Count me in”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. Nrs. 2084 A & -B.
“Bloemen in een vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Een notenhouten armstoel in Louis-Philippe stijl.
Een Arabische sabel met gegraveerd lemmet.
“Moeder en kind”. Een bronzen beeldje op marmeren sokkel.
Een houten spiegel in barokke stijl.
Een 18 karaats geel gouden ketting en hanger bezet met een munt van 5 dollar bezet met een Indianenhoofd.
Een sierkan van zachte pasta, versierd met een meerkleurig en verguld decor van zwanen op het water en de tuit en handvat versierd met bladeren in reliëf. Tijdperk art nouveau. Restauratie aan de bladeren.
“Vissersboot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Theestel bestaande uit 12 lepeltjes, een suikertang en een ziftje. In etui van het huis E.M. Anthony te Antwerpen. Franse keuren, tweede gehalte.
Een zijden sjaal.
1 gouden munt. Au 917/1000. Bahamas 1974, 100 dollar. Met certificaat nr. 522.
Een oude hutkoffer met lederen handgrepen.
“Ballerina”. Speciale editie 1999-2008. In oorspronkelijke doos. Design Zendron.
Een geslepen kristallen punchstel met vergulde rand en punchlepel. Onderaan gemerkt. Voor 12 personen.
Een geslepen kristallen punchstel met vergulde rand en punchlepel. Onderaan gemerkt. Voor 12 personen.
Een 18 karaats geel gouden broche in de vorm van een blad bezet met fantasiestenen.
“De kaartspelers”. Een Italiaanse groep van meerkleurig kunststof op houten sokkel.
“In de bossen te Westmalle”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een lot zilver bestaande uit 12 oestervorkjes, keuren van Stellamans, 8 oestervorkjes met Franse keuren 2de gehalte en vier stuks voorsnijbestek met o.m. keuren voor 800/1000.
Een spiegel van verguld hout.
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met één briljant van +- 20 ct.
Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.
Een bronzen meisjesbuste. Gesigneerd.
“Gemaskerde knielende Clown”. Speciale editie. In oorspronkelijke doos. Gelimiteerde editie 1999. Met sokkeltje.
“Bloemen”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een camee.
Een allegorisch bronzen beeld met opschrift “Mathieu de Dombasle” & “Olivier de Serres”.
“Solitude”. Aquarel en potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘74.
Een schemerlampje met messingen voet en met kapje van monochroom wit porselein, versierd met taferelen in reliëf.
“Ruïne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
Twee bijzetkastjes van gefineerd hout in empirestijl met één deurtje, een lade en met een marmeren blad.
Art deco Westminsterklok van licht fineerhout. Compleet met sleutel.
Een zijden foulard in originele doos.
“Op een parkbank”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1927.
Een 18 karaats geel gouden speld bezet met een half edelsteen.
Een zijden foulard.
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Een zijden foulard.
“Bij het haardvuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats geel gouden halssnoer.
Een paar gefineerde ronde nachtkastjes in art decostijl met twee laden.
Een paar bronzen plaquettes met art nouveau-voorstelling naar voorbeeld van Alphonse Mucha.
Driedelig klokstel van brons in eclectische stijl. Gemerkt : Cie des Bronzes.
“Oogsttafereel met een hooiwagen met twee paarden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een in briolette geslepen citrine van +- 8 ct.
“Three O’ clock in the morning” & “The last in bed to put out the light”. Twee groepjes van meerkleurig Engels porselein. XIXe eeuw. Het eerste gaaf, het tweede zeer licht bijgewerkt.
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Een ‘Bucket bag’ van toile de cuir.
Russische geweer 1944. W.O. II. Onklaar gemaakt.
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct. en yellow berille met een gezamenlijk gewicht van +- 25,47 ct.
Een groengepatineerd gietijzeren vogelbad met schelpvormig bassin en twee vogeltjes.
Theresia van Lisieux. Een bronzen heiligenbeeld op marmeren sokkel.
Een ovale dekselterrine op bijpassende onderschaal van Limogesporselein, versierd met een handgeschilderd decor door Le Tallec à Paris.
“Stadsgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden broche bezet met briljanten en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
“De buildrager”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Sylvain Norga.
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Oosters balustervaasje van gedreven en gegraveerd zilver. Onderaan gemerkt. 294 g.
“Wachtende dame”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Geïnspireerd op een werk van Alma Tademan.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
Een notenhouten eetkamer in Lodewijk XVI-inspiratie, bestaande uit twee buffetten met marmeren blad, waarbij één met opzet, een tafel met marmeren blad en zes bijpassende stoelen. Afm: Buffet: 104 x 126 x 57 cm; Hoog buffet: 212 x 126 x 57 cm; tafel: 120 x 90 cm.
“Dame met handspiegel”. Een bronzen beeld op marmeren zuil. Naar voorbeeld van Preiss.
Een grote bruin lederen flapbag, model ‘Louise Baudrier’.
“’t Zwin”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Verso etiket retrospectieve tentoonstelling, Lokeren 1980.
Een 18 karaats wit gouden hartvormige hanger bezet met diamanten wit en grijze met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
“Danseres”. Een bronzen beeld op sokkel van meersoortig marmer. Naar een werk van Chiparus.
Een drieluik in zwarte neo-barokke lijst. Olieverf op paneel. Het middenpaneel (31 x 23 cm) “La Grande Sainte Famille de François Ier” naar Raphael. De buitenpanelen (31 x 11 cm) met links een kerkvoogd en een heilige en rechts de H. Catharina en een andere heilige. De binnenpanelen (31 x 11 cm) met links een mannelijke en rechts een vrouwelijke heilige. Achteraan een handgeschreven en vergane tekst getiteld “Tryptique sur bois”. Het grootste en het paneel met de H. Catharina gesigneerd en gedat(..)
“Chevrière”. Een beeld van bruingepatineerd brons op rood marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Vissershaven”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Een fijn gebeeldhouwde neo-barokke vierdeurskast naar Antwerps voorbeeld. Omstreeks 1900.
Sterling zilveren schotel met illustratie van Bernard Buffet. Gemerkt.
Een portemonnee - kaartenhouder van crispy leder, model ‘le Mutin’. Met stofhoesje.
Een spiegel van gesculpteerd eikenhout.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,60 ct. IFSI. en briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,46 ct.
“John Travolta”. Een wassen hoofd met echt haar.
“De pianiste”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Jonge ballerina”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Edgar Degas. Op arduinen sokkel.
“Jonge havenarbeider”. Houtskool op papier. Met atelierstempel EVM.
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct. en een Zuidzeeparel. Met certificaat.
Een mahoniehouten Lodewijk XVI commode met drie laden en een grijs marmeren blad. Ingelegd met een fruithouten bies. Messingen schoeisel.
“La pêcheuse”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
Een portefeuille van zwart struisvogelleder met hoesje. Gebruikssporen.
Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl. Bovenaan versierd met een rocaille.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,74 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,56 ct. Met certificaat.
Een paar deels vergulde bronzen kandelaars in empirestijl, gedragen door een damesfiguur.
“Pruisische cavalerist met paard”. Houtskool op papier. Met monogram EVM.
Een bronzen wandcartel in barokke stijl.
Een verguld houten spiegel in Louis-Philippestijl met een lauwerkrans in de kroon.
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,48 ct.
Een uit vier delen opgebouwde bibliotheek in koloniale stijl met onderaan twee maal twee paneeldeuren en bovenaan twee maal twee gevitreerde deuren.
“Vrouw in klederdracht van de jaren ‘20, leunend tegen muurtje met sfinxen”. Een groep van brons en wit marmer. Marmer gerestaureerd.
“Danseres”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel naar een beeld van Chiparus.
Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een diamant emerald cut van +- 0,90 ct. FSI1. en twee diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een bronzen beeld van een dame in Egyptisch geïnspireerde klederdracht in art decostijl. Gemerkt.
Een bronzen luchter met tien lichtpunten en albasten kappen.
“Danseres”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van David Williams-Ellis.
Een lot van twaalf antieke glazen fluitglazen, waarbij elf met Franse lelie, zes kristallen champagneglazen met ‘2000’ in de voet en een geslepen kleurloze karaf.
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamant princessen met een gezamenlijk gewicht van +- 5,32 ct.
Een Gelderse hoekkast van blank eikenhout met twee paneeldeurtjes onderaan, een schijfblad en een gevitreerde deur bovenaan. Omstreeks 1820.
“Dansende vrouwen”. Een bronzen groep naar een werk van Moreau. Op beige marmeren sokkel.
“De Bronstijd”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar voorbeeld van Auguste Rodin.
Een gefineerde secretaire in Louis-Philippestijl met twee paneeldeurtjes onder het blad en met een lade in de doucine onder het zwart marmeren blad.
Een 18 karats wit gouden halssnoer bezet met 658 briljanten en diamant markiezen en princesses waarvan de hanger in druppelvorm gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 5,50 ct.
“Gottesdienstliche Ceremonien, oder H. Kirchen-Gebrauche und Religions-Pflichten der Christen. In schönen Kupfer-Tafeln, nach des berühmten Picards Erfindung vorgestellt durch David Herrliberger”. In-Folio, 7 delen in één lederen band. Daniel Echelstein, Basel 1746. Mooie staat, talrijke gravures. Slijtage aan rug, deels gebroken.
Een glasservies van kleurloos kristal met geslepen voet, bestaande uit tien champagnefluiten, twaalf aperitiefglazen, twaalf wittewijnglazen (één met barst) en tien rodewijnglazen.
Een messingen luchter met een geslepen en gesatineerde glazen centrale coupe en met drie bloemvormige kapjes.
Een art deco vitrinekastje met aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met bloemenmarquetterie.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van +- 0,92 ct. GSI 1.
Een fruithouten Lodewijk XVI tafelbureau met sletig vachettelederen blad. Vijf laden aan de éne kant, trompe l’oeil laden aan de andere. Versierd met een zwarte houten bies, messingen schoeisel, later voorzien van wieltjes. We voegen er een soortgelijke stoel aan toe.
“Viola”. Een bronzen beeld naar een werk van Flora. Op grijs marmeren sokkel
Een oude paraplu met 800‰ zilveren handvat. Belle epoque.
Luchtertje van kristal, glas en koper.
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct.
Twaalf zilveren lepeltjes in etui van Kempen & Berger.
Modern tegeltableau gemerkt O.B.K.
Een vierdelig koffie- en theestel van wit porselein, waarbij de schenkkannen met afneembare verzilverde warmhouders. Deksel van de koffiekan manco. Afwijkende modellen.
Een antieke trumeau, versierd met inlegwerk in de kuif.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een gebombeerd ladenkastje van zwartgelakt hout met twee laden, een marmeren blad en zilvergepatineerd bronsbeslag.
Een gebombeerd ladenkastje van zwartgelakt hout met twee laden, een marmeren blad en zilvergepatineerd bronsbeslag.
Een paar verguld bronzen kandelaars in rococostijl met zeven lichtpunten.
Een paar lithografieën. Beide gesigneerd en genummerd op 100 exemplaren buiten de plaat.
“Baudouin Roi des Belges”. Een 22 karaats geel gouden munt.
Een antieke tschako met pluimen. Frankrijk (?)
Een grijsgepatineerde houten spiegel in Lodewijk XV-stijl, versierd met een vrouwenprofiel in reliëf.
“Vrouwen met bloemenmanden”. Een paar bronzen beelden naar werk van Moreau. Op grijs marmeren sokkels.
Een grijsgepatineerde houten spiegel in Lodewijk XV-stijl, versierd met een vrouwenprofiel in reliëf.
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een koraal.
Een sobere zevendagenkast met metalen trekkers.
Een Lodewijk XVI kolompendule van wit marmer en verguld brons. Met slinger en sleutel. Dekglaasje manco. Lichte schade aan de hoek links achter.
Een reeks van zes geslepen kristallen glazen met verschillend gekleurde kelken.
“Zuiders stadszicht”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
“Acrobate met hoepel”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Preiss.
Een verguld houten spiegel in Lodewijk XV-stijl, versierd met een vrouwenprofiel in reliëf.
Een driedelig klokstel van roze marmer en messing in Napoleon III-stijl, bestaande uit een kolompendule en twee twee-armige kandelaars. Met slinger en sleutel.
Een verguld houten spiegel in Lodewijk XV-stijl, versierd met een vrouwenprofiel in reliëf.
Een 18 karaats geel gouden herenhorloge. (haakje te herstellen).
Een salontafel met ovaal glazen blad, gedragen door bronzen halfnaakte vrouwen op een schelp.
Een paar bronzen spelende meisjes op een stoel. Onderaan gemerkt.
“Faun met geit”. Een Weens bronsje in twee delen. Gesigneerd ‘Mangreb’.
“Molenbeek”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd ‘82.
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,64 ct.
“Amor”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van Auguste Moreau. Met garantiestempel.
Een rechthoekige spiegel van goud- en roodgepatineerd hout.
“Rokende jongen”. Een bronzen beeldje naar een werk van Schmidt - Felling. Op marmeren sokkel. Met bronsgarantiestempel.
Een naar boven spits toelopende spiegel van goudgepatineerd hout.
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,47 ct.
Een halfronde wandtafel met drie poten en een tussenblad.
“Dansende faun”. Een bronzen beeld naar voorbeeld van Massimiliano Soldani Benzi.
“Jachtluipaard”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel. Naar Milo. met bronsstempel.
“Antwerpse stapelhuizen”. Houtskool op papier. Belgische school, jaren twintig.
Een 18 karaats geel gouden ketting en hanger van bij elkaar gesmolten goud klompje.
“Auf Reisen”. Een bronzen beeldje op marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd ‘Beck’.
“Herfstzicht aan het kanaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Golfspeelster”. Een bronzen beeld op groen marmeren sokkel.
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek.
Een 18 karaats wit en geel gouden broche bezet met pareltjes.
Een paar witgepatineerde gietijzeren tuintafeltjes.
Een vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Een bronzen vide-poche met een allegorische voorstelling in art-nouveaustijl en een kleine bronzen buste.
“Surrealistisch landschap met ruïne”. Pastelkrijt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘78.
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een druppelvormige saffier van +- 1 ct.
“Zittende dame met Lier”. Een groep van meerkleurig Italiaans biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin.
“Parkzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Weary wanderer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 204.
“Christus aan het kruis”. Een litho naar werk van Albert Servaes.
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met kleine diamantjes en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Een gebeeldhouwd eikenhouten nis in barokke stijl. XIXe eeuw.
Een conische vaas van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
“Just dozing”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 451.
Een vergulde houten spiegel in barokke stijl.
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met één briljant van +- 0,20 ct.
Een lot verzamelde werken van Jules Verne, uitgegeven bij Michel de l’Ormeraie te Parijs, omstreeks 1977. 26 delen, Franstalig.
“Zicht op Dausenai an der Lahn”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Clown”. Speciale editie. In oorspronkelijke doos. Gelimiteerde editie 1999. Met sokkeltje.
“Kinderen op een landweg”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met diamanten oude slijp en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Een niervormig bijzetmeubeltje van gefineerd hout met twee laden en een roze marmeren blad.
Een lot van 21 oude stafkaarten uit 1922: Oost-Duinkerke, Brugge, Eeklo, Antwerpen, Turnhout, Maaseik, Veurne, Kortrijk, Brussel, Hasselt, Doornik, Bergen, Charleroi, Namen, Luik, Elsenborn, Roisin, Thuin, Dinant, Laroche, Cul-de-Sarts.
“Carnival boy”. Een beeldje van polychroom biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 328.
Een lot geglazuurd Belgisch aardewerk met meerkleurige reliëfdecors. Gemerkt.
Drie verschillende munten waaronder: Arabië, Bostra, Filips II Caesar 244-216. Brons 245/246. 6,13 g. Fenicië, Dora. Trajan 98-117. Brons. BMC 32. 12,94 g. Judea, eerste opstand tegen Rome 66-70. Brons 69, Jerusalem. AJC 30. 5,85 g.
Een driedelig klokstek van porselein en goudgepatineerd metaal, bestaande uit een pendule en twee cassolettes, naar antiek Limoges-voorbeeld.
Een vol messingen kerkkandelaar in eclectische stijl.
“Columbine”. Speciale editie. In oorspronkelijke doos. Gelimiteerde editie 2000. Met sokkeltje.
“Doorkijk in het bos”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met één briljant van +- 0,20 ct.
Een verguld houten faldistorium met kussen.
Een reeks van vier glazen kaarsenhouders met een decor van herten en bomen.
“Little tailor”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 308.
“Zomer in het dorp”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamantbaguetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. en twee grijze parels.
Een reeks van drie sierborden met decors van Murillo, onderaan gemerkt.
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Mother’s helper”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 133.
“Sterrenbeeld maagd”. Een ets. Gemonogrameerd en genummerd 24/53 buiten de plaat. Bijgevoegd een gesigneerd blaadje met penstudies.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant oude slijp van +- 1,17 ct. SI2. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,43 ct.
Een schommelstoel in Engelse stijl.
“Congratulations”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.17/0.
Een lot van drie kleurloze kristallen vazen en een dito asbak. Val St-Lambert gemerkt op twee vazen en een asbak.
“Landschap met stormachtige lucht”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd.
Een 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Serie van zes gekleurde waterglazen van geslepen kristal met een vergulde fries.
“Zeilboten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een lot van veertien beeldjes allerlei van meerkleurig porselein.
Een lot van vijf gravures met betrekking tot het Antwerpse stadhuis, bestaande uit vier buitenzichten en een interieur van de trouwzaal.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,14 ct.
Een eikenhouten armstoel in Lodewijk XV-stijl.
Italiaanse vleesschaal met deksel van monochroom wit aardewerk. Deksel versierd met drie vruchten in reliëf als dekselknop.
Een lot van vijf verschillende moderne vaasjes van geglazuurd aardewerk. het donkerblauwe en het lange zwarte met randschilfer. Enkele onderaan gesigneerd ‘Annemie’.
“Vaas met veldbloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
Een lot los grafiek, bestaande uit een groot aantal etsen en gravures met betrekking tot Antwerpen en een map met een reeks zeeschepen naar Pieter Bruegel de Oude, uitgegeven door de Stad Antwerpen.
“Bloemenvaas” & “Stilleven met rozen”. Een paar olieverfschilderijtjes, resp. op doek en op metaal. Beide gesigneerd.
Twee vazen van roze geslepen kristal en een lampvoet van blauw kristal. Gemerkt Val St-Lambert.
“Straatzicht”; “Schepen in het dok”; “De buildrager”; “De Palingbrug” & “Op Signoorken”. Drie linosnedes en drie houtsnedes. Allen gemonogrameerd binnen de plaat.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
“Moeder met kinderen”. Een terracotta beeld. Gesigneerd. Basis achteraan hersteld.
Een grote sierkandelaar van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk met een wapenschild in het decor. Gemerkt. Bakfouten in het handvat.
Een lot van elf boeken met betrekking tot Antwerpen:- “Tussen kaai en schip”- “De zijdenijverheid te Antwerpen”- “Geschiedenis van Borgerhout”- “100 jaar Zuid”- “V-bommen op Antwerpen”- “Dit waren de semini’s kinderen”- “Borgerhoutse kunstenaars”- “Antwerpen door de eeuwen heen”.- “Marnix van Sint Aldegonde”- “Antwerpen van Romeins veer tot wereldhaven”- “25 années de vie Anversoise”
“Oogst”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
Een paar 18 karaats wit gouden ring bezet met kleine briljantjes.
Een applique met twee lichtpunten in Lodewijk XIV-stijl. Op elektriciteit.
Een lot plaasteren wandversieringen, bestaande uit een reliëf met musicerend engeltje, een wijwatervat met Heilig Hart en twee wandconsoletjes met karikaturen.
“Sint Martens Latem”. Paul Haesaerts. Ed. Arcade, 1976. In stofhoes.
Vijf XIXe eeuwse gravures met zichten op de kathedraal te Antwerpen.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,60 ct. GVS2. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een grote trom.
Een lot van 528 oude wenskaarten in twee albums plus 71 losse kaarten.
Twee albums met oude postkaarten van Antwerpen. 624 stuks.
“Le terril”, “Calmpthout” (2x); “Wilmarsdonk”; “Grazende koe”; “Hoeve met paard”; Veldkant” & “St.-Job-in-’t-Goor”. Acht olieverfschilderijtjes, waarbij zes op doek en twee op paneel. Allen gesigneerd. Twee beschadigd.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en een centrale roze saffier van +- 0,45 ct.
Een lot van zeven verschillende teddyberen, waarbij één met opwindbaar mechanisme met muziek. De oudere exemplaren met lichte slijtage.
Een lot van vijftien houten presenteerblokjes uit de reeks van M.I. Hummel in diverse maten.
Twee boeken:- “De grote automerken. Klassieke ras-auto’s uit de historie”. Grosset & Dunlap, 1968.- “Sportwagens. Alle in serie gebouwde modellen van 1945 - 1980”.Köneman/Librero, 1993.
Een lot van zes XIXe eeuwse gravures met zichten op de Sint Pauluskerk te Antwerpen.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met kleine briljantjes en aquamarijn met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Een mahoniehouten armstoel.
Asterix Collectie. Ed. Lekturama. 1989 Les Editions Albert/René/Goscinny-Uderzo. Zes albums in box.
“Op de wipplank”. Een groepje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt. Eén vingertje gerestaureerd.
Een bazuin van rood en geel koper.
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met een diamant markies van +- 0,46 ct. DVVS2. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.
Een lot van drie kleine houten doosjes met handgeschilderde decors en een vierde doosje van messing en rood koper met decor van kraanvogels.
Een lot van vijftien wijwatervaatjes van porselein, aardewerk en biscuit. Diverse leeftijden. Eén met barst en één met schilfer
Een lot monografieën:- “Luc Peire”- “A. Vermeire”- “Rene De Coninck”- “Willy Kreits”- “Nadin Lundahl”- “Gustaaf Wappers”- “Willem Parels”- “Leon smets”- “Albijn Van de Abeele”
“St. Jacobskerk, Antwerpen”; “Kerk te Wespelaer” & “Poort (Walter Vaes)”. Drie etsen, allen gesigneerd buiten de plaat.
Drie verschillende 18 karaats wit en geel gouden sluitingen en één 14 karaats geel gouden pen.
Een schildersezel.
Een lot van zeven verschillende appliques met glazen kapjes.
Een lot biscuit en porselein, bestaande uit twee kindjes onder paraplu, een student, een violist en een uil. Italië, Spanje & Engeland.
“Hephaistos/ Vulcanus”. Een antieke gravure.
Twee zilveren munten. Vijf Frank en 50 Frank.