Other lots in this auction
-
#145Walter VaesPeriod: 1882 - 1985“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 750 / 850 -
#5Een paar Medici siervazen van Brussels porselein met vergulde decors. XIXe eeuw.
Une paire de vases décoratifs Médici en porcelaine de Bruxelles à décors dorés. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#667Christofle, FranceEen tweedelig taartsnij- en serveerbestek van verzilverd metaal in origineel etui.
Couverts à découper et à servir deux pièces en métal argenté dans leur étui d'origine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#654Een paar kandelaars van verzilverd metaal, als schemerlamp gemonteerd. Lampenvoet: H. 35 cm.
Paire de bougeoirs en métal argenté, montés en lampe de table. Pied de lampe : H. 35 cm.No longer availableDim. H: 60cmEstimate: € 60 / 80 -
#551Een verguld bronzen schouwpendule in Louis XVI-inspiratie. (Sleutel en slinger manco)
Pendule en bronze doré d'inspiration Louis XVI. (Clé et balancier manquants)No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
#275“Moeder met kroost en hondje”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Onderaan gemerkt met gekruiste degens onder een ster.
"Mère avec enfants et chien". Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué en bas avec des épées croisées sous une étoile.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#430Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0, 70 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants et de saphirs d'un poids combiné de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 5,55 gEstimate: € 600 / 700 -
#396Een handgeknoopte Oosterse wollen loper. Enige slijtage.
Un chemin de table oriental en laine noué à la main. Usure.No longer availableDim. 540 x 120 cmEstimate: € 200 / 300 -
#672Een lot van zes bruinglazen apothekerspotten en -flessen.
Lot de six bocaux et flacons d'apothicaire en verre brun.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#468Een bronzen Boeddha.
Un Bouddha en bronze.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 160 / 180 -
#347Een groot lot verzilverd metaal, bestaande uit negen (zware) dienbladen, twee pollepels, servethouders, theekannen, suikerpotjes en melkkannetjes, een ijsemmertje, enz.
Un lot important en métal argenté, composé de neuf plateaux (lourds), deux louches, des porte-serviettes, des théières, des sucriers et des pots à lait, un seau à glace, etc.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#276Een eikenhouten ééndeurskastje met een lade in de gordel, geflankeerd door twee gebeeldhouwde engelenkopjes. Neo-barok, XIXde eeuw.
Un meuble à une porte en chêne avec un tiroir en ceinture, flanqué de deux têtes d'anges sculptées. Néo-Baroque, XIXème siècle.No longer availableDim. 91 x 66 x 43 cmEstimate: € 120 / 200


