Veiling volledig. 700 Loten.
Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei – 10.00 tot 17.00
Filed Under: Art & Antiques auctions
Veiling volledig. 700 Loten.
Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei – 10.00 tot 17.00
“Vogeltje”. Een gepolychromeerd Weens bronzen beeldje op arduinen sokkeltje. Recent werk.
Een ongeglazuurde aardewerken jardinière.
“Kerstgebeuren”. Vier grote beeldjes van veelkleurig biscuit (knielende herder en koning, liggend schaap, schaap met lam. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 260.
Drie gesculpteerde gigognetafeltjes in Régencestijl met gecanneerd blad onder glas.
Drie gesculpteerde gigognetafeltjes in Régencestijl met gecanneerd blad onder glas.
Een oud idonesisch bijzettafeltje met ingelegd bloemenmotief.
Een Afrikaans hoofd van terracotta met bronskleurig patina. Nigeria.
“Festival Harmony”. Een meerkleurig porseleinen beeldje uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 172, II.
Een Boeddhistisch verhaal, handgeschilderd op papier. Dubbelzijdig.
Twee verschillende 14 K rooskleurige gouden trouwringen.
Een bol Chinees porseleinen theepotje met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
“Vrouw in divan”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 25/70 en gedateerd 2008 buiten de plaat.
“Engeltjes”. Vier beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 83 (14 cm), 260 (13 cm), 21 (15 cm) & 21/II (22 cm).
“Koe”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Zittende man met gebedskrans in de hand”. Een handgeschilderd Indisch werkje. Gesigneerd.
Twee kleine handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.
Een paar kleine vaasjes van rookgrijs glas met een gegraveerd en verzilverd en verguld decor. Onderaan gemerkt.
“Het druivenpersen”. Een groepje van meerkleurig Italiaans biscuit.
“Blauw vlak”. Olieverf op board. Draagt toeschrijving op de verso.
Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met twee briljantjes en vier robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een zeshoekig Chinees porseleinen theepotje met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
“Abstract”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd. Kleine beschadiging aan de linkerrand.
“Bandoneonspieler & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 185 & 79. Letzte Ausgabe 1991.
“Bandoneonspieler & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 185 & 79. Letzte Ausgabe 1991.
Een paar Chinees hardhouten bijzettafeltjes.
Een handgeknoopt bidkleedje/ wandkleedje van fijn geknoopt zijde. Gesigneerd.
Een porseleinen dekselpotje op opengewerkte voet. Met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘36.
“Glückskauf”. Een beeldje van meerkleurig bicuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model 198 2/0.
“Baadster”. Olieverf op board. In de geest van Cassingeul.
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,19 ct.
Twee paar balustervaasjes van cloisonné op messing. Met houten voetstukjes.
“Gestileerd vrouwelijk naakt”. Een beeldje van groen graniet. Lichte randschade aan de basis en bovenaan aan de achterkant. Draagt monogram en genummerd.
“Goebel 125 Year Limited Edition & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 655 & 79.
“Korte Ridderstraat met kathedraal in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Drie vintage bijzettafeltjes in oplopende groottes met geglazuurde tegeltjes. Eén tegeltje manco. Jaren ‘60.
Een handgeknoopt zijden bidkleedje.
Drie miniatuur dekselvaasjes en een dito fluitvaasje van veelkleurig porselein met een Imaridecor met een vogel in een uitsparing omgeven door guirlandes en bloementuilen.
Een Chinees porseleinen schaaltje op voet met een meerkleurig decor. Onderaan gemerkt.
“Abstract landschap”. Pastel op board. In de stijl van André Lhote.
Een in hart geslepen amethyst. 3.04 ct. Met certificaat.
Een lotje cloisonné op messing, bestaande uit twee paar balustervaasjes, een dekselpotje en een kommetje. Alles op houten sokkeltjes.
“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Auf heimlicher Wegen & Exclusive Edition ‘92-93 ”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 386 & 463.
“Auf heimlicher Wegen & Exclusive Edition ‘92-93 ”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 386 & 463.
Een gefineerd houten scribaan met inlegwerk van verschillende houtsoorten, het blad vooraan met stermotief. Engeland, vroeg XVIIIe eeuw.
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper. Enige slijtage.
Een paar porseleinen borden met Imaridecor. Onderaan gemerkt.
Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Een lot van drie vintage wandlampen van koper en messing.
Een 24 K geelgouden ring bezet met jade steen.
Een decoratieve glazen vaas met vierkleurig decor. Belgisch werk.
“Pijproker met strohoed”. Houtskool op papier. Zonder signatuur.
“Was frag’ich viel nach Geld und Gut & Wohl behütet ”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 633 & 455.
“Was frag’ich viel nach Geld und Gut & Wohl behütet ”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 633 & 455.
Een verzilverd metalen bestek met Lodewijk XV-motieven. In ménagère.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Een meerkleurig porseleinen siervaas in de vorm van een golf met schelpen en dolfijnen.
Een vaas van paars en wit Italiaans glas.
“Zicht op Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct. en een in briolette geslepen maansteen.
Een decoratieve glazen vaas met vierkleurig decor. Belgisch werk.
“Vogel op een bloeiende tak”. Een Chinees werkje op zijde.
“Schutzengel”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 88.
“Schutzengel”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 88.
Een lage Chinese tafel van zwartgelakt hout met pietra dura decor van geisha’s onder glas.
Een fijn geknoopt Oosters wollen tapijtje met decor van rozen.
Een beeld in keramiek met afneembaar hoofd. Gemerkt.
Een uit drie delen opgebouwde tulpenvaas van monochroom wit Chinees porselein.
“Tokyo”. Pastel op papier. Origineel voor een lithografie op vier exemplaren. Gesigneerd.
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met robijn, saffier en briljant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een buffel van gesculpteerd jadeïet.
“Scene from the Chushingura Drama”. Een gekleurde Japanse houtsnede door Yoshitora, uitgegeven door Shojiro. Glas gebarsten.
“Trara - die Post ist da”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 226.
“Tijger” & “Vogels op een bloeiende tak.” Een paar Chinese handwerkjes van natuurzijde.
Een verchroomde theetafel met glazen blad en twee handvatten.
Twee aan elkaar gezette handgeknoopte Oosterse wollen loper, waarbij de grootste ook uit twee delen bestaat.
Een paar tempelleeuwtjes met bal van monochroom wit Chinees porselein.
Een designvaas van meerkleurig Muranoglas met decor in de stijl van Picasso.
“Vrouw met pop” Gouache op papier. Te restaureren.
Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0, 70 ct.
Een paar kleine balustervazen van veelkleurig Chinees porselein met een famille jaune decor van vogels en vlinders in uitsparingen. Canton, XIXde eeuw.
“Apocalyptische voorstelling”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Stiller Geniesser & Regnet’s ”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 403 & 420.
“Stiller Geniesser & Regnet’s ”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 403 & 420.
Een gesculpteerde houten salontafel met gecanneerd blad onder glas.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een bronzen kunstwerk op arduinen voetstuk.
Een paar hoge gemberpotten van Chinees porselein met tekens in het decor op florale achtergrond.
Drie Mogulscènes in gouache op zijde.
Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een pink tourmalijn van +- 0,83 ct.
Een paar cilindervormige potten van Chinees porselein met een blauw-wit decor van figuren.
“Bloemenvaas”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Am Scheideweg”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 331.
“Am Scheideweg”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 331.
Een rond glazen tafeltje met een voet in de vorm van een palmboom.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Een paar vintage schemerlampen van porselein met bijpassende kappen. Gemerkt. Hoogte: vaas.
Een meerkleurig porseleinen groep met kindjes. Een blaadje van een plant en het gedicht in het handje beschadigd. Onderaan gemerkt met een gekroonde ‘AI’.
“Fun Gallery exhibition”. Een zeefdruk naar een werk van Keith Haring uit 1983. Onder licentie uitgegeven bij Artestar in New York.
Een 14 K rooskleurige gouden ketting met hanger in de vorm van een boogschutter.
Een liggende eland van monochroom wit porselein. Onderaan gemerkt.
Een handgeknoopt bidkleedje/ wandkleedje met decor van bomen en vogels. Zijde op gouddraad.
“Zelfportret”. Buste van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt en Exclusive Special Edition n° 3.
“Zelfportret”. Buste van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt en Exclusive Special Edition n° 3.
Een Chinese gesculpteerd hardhouten eettafel. Verlengbaar met twee bladen. Bijgevoegd vier bijpassende stoelen en twee armstoelen.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje met decor van bloeiende struiken en dieren.
Twee diverse dekselvazen en een moderne Chinese vaas van veelkleurig porselein met Europees decor, de eerste twee met Imaridecor.
Een Chinees porseleinen dekselvaas met een blauw op wit tuindecor.
“Huis tussen de bomen”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct. en een centrale rodolite van +- 1,50 ct.
Een paar cilindrische vazen van veelkleurig Chinees porselein met een decor van personages en bloemen in uitsparingen. Canton, XIXde eeuw. Met vergulde bronzen monturen.
“Abstract”. Olieverf op doek. Draagt monogram.
“Twee musicerende adventsengelen”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 172 en 173.
“Twee musicerende adventsengelen”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 172 en 173.
Een Chinees houten vitrinekast met twee dubbele deuren en glazen leggers en met vier paneeldeuren en drie laden onderaan.
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.
Een Chinees porseleinen jardinière met famille-noire decor van personages in een landschap. Onderaan gemerkt.
Een bronzen Boeddha.
“Rotskust bij valavond”. Pastel op papier. Draagt monogram.
Een 18 K roze gouden ketting met hanger bezet met één diamant baguet van +- 0,22 ct.
Een paar vazen van Japans brons met email champlevé-decor. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900.
“Abstract”. Een dubbelzijdig olieverfschilderijtje op paneel.
“Schwieriges Problem”. Beeldje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt en genummerd 170/I.
“Personages”. Olieverf op paneel. Draagt monogram.
Een barmeubel in Chinese stijl met gesculpteerde paneeltjes met personages in landschappen. Onder het openklapbaar blad bovenaan een flessenrek, glazenhouders en neerklapbare spiegel. Onderaan flessenleggers achter deurtjes, glazenhouders in de hoeken en kastjes met legplanken op de flanken.
Een fijngeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.
Twee bronzen plaquettes in art-nouveau stijl naar het werk van Alphonse Mucha.
“Ouder paar in een paardenkoets”. Een grote groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt en gesigneerd.
“Kinderen op het strand”. Olieverf op board.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,46 ct.
Een paar dekselvazen van veelkleurig porselein met een Imari-decor. Dekselknoppen in de vorm van grote Fo-honden. Op vergulde bronzen sokkels in rococostijl.
“Javaans landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Land in Sicht”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 620 en Limited Edition 1992.
“Kindjes tussen de bloemen”. Olieverf op doek.
Een smeedijzeren staanlamp met glazen coupe.
Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde met een decor van een bloemenvaas.
“Drie Chinese mannen bij een grote bloemenmand”. Een grote groep van monochroom wit porselein. Gesmede bloemetjes met meerkleurig porseleinen bloemetjes. Enkele bloemetjes licht beschadigd. Onderaan gemerkt ‘S C T’.
Een paar vazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Een vaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van perziken en aapjes in een landschap en met oren in de vorm van olifantenkoppen.
“Symbolische damesprofielen”. Olieverf op doek.
“Grossmutter erzählt”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 620 en Sonderausgave 1997.
“Abstract”. Olieverf op doek.
Een metalen staanlamp met glazen coupe.
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor en met Fo-honden op deksels.
Een Chinees porseleinen fishtank met Cantondecor aan de buitenzijde en goudvissen aan de binnenkant.
Een rechthoekige spiegel in zinken lijst. Industriële stijl.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Een dekselschaal van veelkleurig porselein met een Imari-decor. Dekselknop en voetstuk van verguld brons met onderaan een driepoot versierd met saterkoppen en guirlandes.
Een kader met negen kleine moderne zeefdrukken/ seriegrafieën. Vlnr, bno: Gilbert Decock (1928 - 2007), Guy Vandenbranden (1926 - 2014), Luc Peire (1916 - 1994), Willy Plompen (°1942), Jan Van den Abbeel (1943 - 2018), Jo Delahaut (1911 - 1992), Marc Verstockt (1920 - 2014), André Buellens (1930 - 1976) & Amedee Cortier (1921 - 1976). Toeschrijvingen zonder signaturen.
“Beim Grossvaterle”. Beeldje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt en genummerd 621. Sonderausgabe.
Een eikenhouten schouwspiegel in Henri II-stijl.
Een paar gestileerde verguld messingen ramskoppen.
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met decor van bloemen.
“Twee steigerende paarden”. Een groep van gesculpteerd jade. Chinees werk. Op houten sokkeltje.
Een paar vazen van Chinees porselein met meerkleurig en verguld decor van personages en met aapjes en draakjes in reliëf.
Een grote Balinese schildering op zijde.
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met kleine briljantjes en een centrale ovale smaragd en baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
“Steigerende paarden”. Twee groen gepatineerde bronzen beelden.
“Vrouw met lotus”. Een kleurenlithografie. Gesigneerd en genummerd 2/99 buiten de plaat.
“Es wär’ so schön gewesen”. Koetsje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 660 en Century Collection 1997.
“Jager te paard met jachthoorn en -honden”. Een grote bronzen groep op marmeren voetstuk. Recente geut naar werk van P. J. Mêne.
“Les Vendanges”. Mechanische versie van het Vlaams wandtapijt uit 1500 (Cluny).
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.
“Mercurius”. Een bronzen beeld op een sokkel van roze marmer en brons, versierd met een reliëfdecor in een fries. Naar een werk van Jean de Bologne.
Een paar Chinees porseleinen tuinstoeltjes met blauw op witte decors van personages en vogels in een landschap.
Een handgeschilderde Tibetaanse thangka op zijde.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,75 ct.
“Samen onder de paraplu”. Een grote bronzen groep.
“Zelfportret”. Olieverf op paneel. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1980.
“Schwieriges Problem”. Beeldje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt en genummerd 170/III.
“Kloning”. Olieverf op doek. Gesigneerd op de verso.
Een lot van zes oude Congolese speren.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje van zijde.
Een grote balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
Een grote dekselvaas van wit en blauw chinees porselein.
“Dansend koppel onder paraplu”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,20 ct.
Een vaas van groen glas met een geëtst decor van distels. Gemerkt.
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘44.
“Geborgen (Junge) & Geborgen (Mädchen)”. Beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt en genummerd 152/A en 152/B .
“Surrealistische voorstellingen”. Vier inkttekeningen op papier. Alle vier gesigneerd en gedateerd 1970.
“De hofmakerij”. Een grote groep van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt achteraan.
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.
Een Quan Yin van gesculpteerd wit marmer.
“Moeder met kroost”. Een groepje van meerkleurig Meissenporselein. Gemerkt met gekruiste degens. Een duimpje beschadigd en twee speelkaarten beschadigd aan een hoekje.
“Stieren”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Spaanse school
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,19 ct.
Een paar gemberpotten van Chinees blauw en wit porselein. Gedecoreerd met vogels en bloemen.
“Kapelletje en hoeve in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Birthday Serenade”. Een schemerlampje met twee kindjes bij een boom. Ed. Goebel. Gesigneerd en genummerd 231. Hoogte zonder montuur.
“Birthday Serenade”. Een schemerlampje met twee kindjes bij een boom. Ed. Goebel. Gesigneerd en genummerd 231. Hoogte zonder montuur.
Een jardinière van Keulens steengoed op bijbehorende zuil, versierd met ramskoppen, bloemenmanden, leeuwenkoppen, druiventrossen, enz.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een lot geslepen kristallen glazen, model Val Saint Lambert, bestaande uit 12 borrelglaasjes, 11 wittewijngazen, 11 wittewijnglazen met groene kelk, 8 rodewijnglazen, en drie champagneglazen.
“Twee dames”. Een groepje van meerkleurig Meissenporselein. Gemerkt met gekruiste degens.
“Landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct.
Een verguld bronzen schouwpendule in Louis XVI-inspiratie. (Sleutel en slinger manco)
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“To market”. Een schemerlampje met twee kindjes bij een boom. Ed. Goebel. Gesigneerd en genummerd 223. Hoogte zonder montuur.
“To market”. Een schemerlampje met twee kindjes bij een boom. Ed. Goebel. Gesigneerd en genummerd 223. Hoogte zonder montuur.
Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
“Masai familie op boot.” Sculptuur van polychroom hout.
“Dame in bloemenjurk”. Een meerkleurig porseleinen beeld. Gemerkt met gekroonde N.
“Voorstelling met Boeddha”. Potlood op papier. Gesigneerd.
Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Een schotel van Imariporselein met blauw op wit decor van vogels in een bloeiende struik. Achteraan gemerkt.
“Korhoen”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Apple tree girl”. Een schemerlampje met twee kindjes bij een boom. Ed. Goebel. Gesigneerd en genummerd 229. Hoogte zonder montuur.
“Zuiders straatzicht”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1959.
Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Twee borden van Chinees porselein, waarbij één met Imari decor en één Chine de commande. Beide XVIIIe eew. Het tweede gerestaureerd.
Een tabakspot en een klein dekselvaasje van Imariporselein. De eerste met schilfers aan het deksel, het tweede met kleine schilfers aan de basis. XIXe eeuw.
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Een Aziatische tegel van blauw en wit porselein met een decor van herten.
“Moderne compositie met slapende vrouwen. In de stijl van Klimt.” Olieverf op doek. Recent werk.
“Apple tree boy”. Een schemerlampje met twee kindjes bij een boom. Ed. Goebel. Gesigneerd en genummerd 230. Hoogte zonder montuur.
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een verguld houten canapé in Louis XVI stijl. Te bekleden.
Een handgeknoopt Turks wollen kleedje. Enige slijtage.
Een balustervaas van Nanking-aardewerk met een decor van krijgers en ruiters. Eerste helft XXe eeuw. Onderaan met stempel gemerkt.
“Gute freunde”. Een grote groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. No. 136/V.
“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een tweezits canapé met gecapitoneerde stoffen bekleding.
“Kubistische muzikant”. Een houten beeldje. Draagt handtekening onderaan.
“Cubistisch landschap.” Olieverf op papier. Draagt monogram LL 23.
“Szene aus dem Schlosspark von Sanssouci”. Een paar ingelijste hoogreliëfs van kleurloos biscuit. Met label “Alt Meissen Art”.
“Abstract met cirkels.” Aquarel op papier. Draagt monogram.
Een notenhouten speeltafel met draaiend vouwblad. Gedraaide poten met vernauwingen. XIXde eeuw.
Een handgeknoopt Iraans tapijtje van wol en zijde.
Een zittende Boeddha van gesculpteerd hardhout.
Een Chinees porseleinen balustervaas met meerkleurige decors met personages in cartouches.
“Study for still life”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening en datum 1961 op de verso.
Een ovale verlengbare tafel. Gebeeldhouwde centrale vierpoot. Uitklapbare poten voor het verlengstuk. XIXde eeuw.
Een Chinees juwelenkastje met vijf schuifjes, versierd met jade plaquettes en met messingen beslag.
“Franciscus van Assisi”. Een achterglasschildering. Gesigneerd.
“Kerstgebeuren”. Zes beeldjes van veelkleurig biscuit (Maria, Jozef, de os, de ezel, 2 liggende schaapjes). Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 214. Daarbij zes diverse engeltjes en wijwatervat 167.
“Moeder met kind”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd.
Een gefineerde ronde tafel met vier laden in de gordel en met gevacheteerd blad.
Een zijden kleedje. Verkleuring.
Een paar spreukentableaus, opgebouwd uit telkens negen handbeschilderde tegels.
Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk, alsook een kleiner exemplaar.
“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een art-nouveau luchtertje met drie lichtpunten.
Een gekleurd Italiaans glazen designvaas.
“Polder Hoboken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1930.
“Duett, Wir gratulieren & Erste Begegnung”. Drie beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 130, 615 & 115 (?).
“Abstract Edelhert.” Acryl op board. Draagt monogram.
Een witgepatineerde houten fauteuil in Lodewijk XV-stijl.
Een handgeknoopt Perzisch wollen kleedje met een bloeiende struik met vogels in het decor.
Een grote Chinese wijze met perzik van meerkleurig porselein. Staf manco.
“Meisje met kuikens” en “Aan het hek met hondjes”. Twee groepen van meerkleurig Italiaans kunststof. Gemerkt Florence en met gekroonde N.
“Japans landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd en met stempel.
Een Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Een kleine balustervaas van Chinees porselein met blauw-wit decor van personages.
“Zeilboten op zee”. Olieverf op doek. Signatuur vervaagd. Te herdoeken.
“Ferienfreude. Twee kinderen in een venster”. Wandversiering van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 125.
“Symbolisch abstract.” Gemengde techniek. Draagt monogram W.H.
Een paar armstoelen van gebeeldhouwd notenhout. Armleunen en poten in Lodewijk XIII-stijl.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Een paar porseleinen beeldjes uit de Chinese dierenriem.
Een vierkante Chinees porseleinen vaas met blauw vegetaal decor op gele fond.
“Figuur A.” Houtskool papier. Draagt monogram.
“Zicht op de kerk”. Olieverf op doek.
Een designvaas van meerkleurig Italiaans glas.
“Rode Driehoek.” Gouache op papier. Draagt monogram.
“Duett, Sängerpaar & Puppendoktor”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 130 & 127.
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een Chinese gebeeldhouwd hardhouten piedestal met marmeren blad en entretoise.
Een hedendaags wollen tapijt, tekening ‘Sevres’ abrikoos - groen.
Een verzilverd metalen dienblad met krokodillen als handvatten.
Een balustervormige lampenvoet van Chinees crackleware.
“Marine”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Paul Permeke.
“Landschap”. Gravure naar de XVIIde eeuw. Achteraan toegeschreven.
Een vaas van meerkleurig en iriserend glas.
Een paar zeshoekige dekselvazen met bloemen, bomen en dansende figuren.
Vijf kleine beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd, jaren 1980 en ‘90.
“Am Weihnachtsbaum”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 2015. Eerste uitgave 1998.
Een oud houten schommelpaard met handgeschilderde versieringen.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Een paar knobbelvazen van Chinees porselein met blauw op wit gedrukt decor van personages in een landschap. Randschade boven- en onderaan.
Een jonge man en een jonge vrouw van meerkleurig italiaans biscuit. Beide gemerkt.
Twee bowlingballen, 4 kg en 6 kg. Met bijbehorende draagtassen.
Een vierorige vaas met een bloemen decor in reiëf van Vlaams aardewerk op een staander.
Een witmetalen champagne-emmer.
“Man met hond” & Vrou met waaier”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Resp. gemerkt Casades en Nao.
Vijf kleine beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd, jaren 1990.
“Rozengoed - Zaffelare”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 31/30 buiten de plaat.
Twee tienkantige jardinières van aardewerk met groen op wit geglazuurde motieven.
Oosters karpet van wol met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Een paar glazen stolpjes.
Een designvaas van wit en grijs Italiaans glas.
“Bloemenstilleven”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 1988 en met opdracht buiten de plaat.
“De Blauwe Sperwer”. Hard cover. Compleet, scheur midden op de coverplaat, lijmsporen. Ed. Dupuis, 1944.
Een aardewerken terrine met meerkleurig decor van bloemen en versierd met een slang op het deksel. Onderaan gemerkt.
Een lot veelkleurig Cantonporselein met een kop en schotel, twee diverse schaaltjes en een dekselpotje. Alle met typische versiering van personages, bloemen en vlinders in uitsparingen.
Vijf kleine beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd, jaren 1990.
Een paar kandelaars van verzilverd metaal, als schemerlamp gemonteerd. Lampenvoet: H. 35 cm.
Twee handgeknoopte wollen tapijtjes, waarbij een Beloutch en een Pakistaans.
Een zeshoekige Chinese lantaarn van hout en glas met vogels op bloeiende takken in het decor en versierd met kwispels.
Twee art deco vazen van Belgisch aardewerk.
“Twee duiven” en “Een kus”. Twee groepen van meerkleurig Italiaans kunststof. Gemerkt Florence en met gekroonde N.
“Paar wilde eenden”. Een groep van meerkleurig biscuit op houten sokkel. Ontwerp van Guiseppe Tagliariol. Onderaan gemerkt en genummerd 429/2000.
Oosters karpet van wol met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Een schaaltje van meerkleurig glaspasta. Gemerkt en met het kruis van Lotharingen.
Een recent duits tafelklokje. In werkende staat, compleet met sleutel.
Zes kleine beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd, jaren 1980 en ‘90.
Twe vazen uit de sixties waarvan één onderaan gemerkt; W.Germany.
Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met een lade.
Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje en een kleedje met drie mirhabs.
Een tweedelig taartsnij- en serveerbestek van verzilverd metaal in origineel etui.
“Meisje met kuikens” en “Wiskunde”. Twee groepen van meerkleurig Italiaans kunststof. Gemerkt Florence en met gekroonde N.
Een zeshoekige vaas van brons met een cloisonné decor van reigers en bloemen.
Een handgeknoopt Chinees wollen lopertje.
Een paar Aziatische houten beeldjes.
Een lot van zes bruinglazen apothekerspotten en -flessen.
Een lot biscuit en porselein. Een Yorkshire, twee vinken en twee andere vogels, een konijntje, een egeltje, een groep paddestoelen en een spaarpot in de vorm van een schouwveger. Alle gemerkt.
“De Zeemeermin”. Een modern beeldje van aardewerk op een houten sokkel.
Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met entretoise.
Een lot van vier handgeknoopte wollen kleedjes.
Een reeks van acht verzilverd metalen onderborden in originele doos.
Een lot cloisonné op messing, bestaande uit twee kleine gemberpotjes en een schaaltje.
Een uitgebreid eetservies van Limogesporselein, versierd met meerkleurig en vergulde decors van vogels en bloemen. Gemerkt.
Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.
Een antieke messingen koffiepot.
Een Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Een set van vier placemats met foto’s van beeldjes. 1986.
Een meerkleurig geglazuurd aardewerken herdershond. Lichte schade aan de staart.
Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.
Een reeks van zes stoomgebogen en zwartgelakte stoelen met gecanneerde zit en rug. Pools fabricaat.
Een lot van zeven metalen chocoladevormen, waarbij drie vissen, een kreeft, een kerstman, Sinterklaas en een jongetje. De laatste drie compleet (voor- en achterkant)
Drie aardewerken jardinières van blauw geglazuurd aardewerk in verschillende groottes.
Een paar witgepatineerde bijzetstoeltjes in Lodewijk XVI-stijl.
Een reeks van drie notenhouten armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een grote Spaanse schenkkan, een ijsemmertje met grijper, een vleesbestek, een suikertangetje, twee strooiers, twee schepjes, twee schoteltjes, enz.
Een paar stoelen van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl.
Een uitgebreid lot verzilverd metaal, bestaande uit schalen, sauskommen, een cocktailshaker, een pepermolen, enz.
Een gesculpteerde Chinees hardhouten piedestal met marmeren blad.
Een gesculpteerde Chinees hardhouten piedestal met marmeren blad.
Drie messingen gigognetafeltjes met zwart spiegelblad.
Een lot koper, bestaande uit een antieke jardinière met een bacchantische reliëfscène, een drie messingen schuimspanen en een pollepel. Bijgevoegd twee tinnen bekertjes en een lepel.
Een achthoekig mahoniehouten naaitafeltje op drie poten.
Een kleine eikenhouten bijzettafeltje met klapblaadjes.
Engelse eikenhouten linnenkoffer. Fronton versierd met gebeeldhouwde schubben. Smeedijzeren hengsels en scharnieren. Einde XVIIIde eeuw.