#798Lot blauw en wit Chinees porselein met zes kopjes en acht schoteltjes.
#472“Stilleven”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Larkhoff.
#3Een paar ingekaderde vlinders. Resp. P.Prola (Brazilië) en P. Dardanus.
#8Een lot van elf messingen kandelaars, waarbij vijf paar en een enkele
#403Red EagleEen oude tennisracket. Met houder.
#265Een 18 karaats wit gouden ring bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale diamant van ± 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de saphirs ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’un diamant central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,13 gEstimate: € 550 / 650 -
#129“Eenzame boom”. Aquarel op papier. Glas gebroken.
”Arbre solitaire”. Aquarelle sur papier. Verre cassé.No longer availableDim. 32,5 x 29 cmEstimate: € 120 / 140