15 boeken over Antwerpen. Jan Frans en Jan Baptist Van der Straelen. “De Kronijk van Antwerpen”. 8 delen. Ed. Bureel voor de Bijdragen tot de Geschiedenis, Antwerpen, 1929-1936. In-8°, ingebonden. Floris Prims. “Geschiedenis van Antwerpen”. 2 delen in 5 vol. Ed. Standard Boekhandel, Brussel, 1927-1931. In-8°, paperback. “Antwerpen”. Ed. 1951 (als nieuw). “Antwerpen verhaal van een metropool”. Ed. Snoeck-Ducaju, 1993.

15 livres sur Anvers. Jan Frans et Jan Baptist Van der Straelen. “De Kronijk van Antwerpen”. 8 vol. Ed. Bureel voor de Bijdragen tot de Geschiedenis, Antwerpen, 1929-1936. In-8°, Brochés. Floris Prims. “Geschiedenis van Antwerpen”. 2 parties en 5 vol. Ed. Standard Boekhandel, Brussel, 1927-1931. In-8°, paperback. “Antwerpen”. Ed. 1951 (comme neuf). “Antwerpen verhaal van een metropool”. Ed. Snoeck-Ducaju, 1993.
SKU: 2210190748.
Auction day: 23 October 2019 19:00
Catalogue #748
Estimate: € 30 / 40

  • #686

    Tapis persan en laine noué main.
    Dim. 316 x 216 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #473

    Een lot boeken met betrekking tot Zuid-Afrika: - “De Zuid-Afrikaanse oorlog”. 1900. - “Bij de trekboeren van Zuid-Afrika”. - “Les exploits des Jeunes Boërs”. - 12 uitgaves van het “Suid-Afrikaanse Panorama”.

    Un lot de livres en relation avec l’Afrique du Sud: - “De Zuid-Afrikaanse oorlog”. 1900. - “Bij de trekboeren van Zuid-Afrika”. - “Les exploits des Jeunes Boërs”. - 12 exemplaires du “Suid-Afrikaanse Panorama.
    Estimate: € 25 / 35
  • #463

    Een lot van vier Weense vide-poches van onyx, getooid met bronzen beeldjes.

    Un lot de quatre vide-poches de Vienne en onyx, décorations de statues en bronze.
    Dim. h: 7 vm
    Estimate: € 80 / 120
  • #778

    Vier champagneglazen van kleurloos kristal. “Expo 1958”.

    Quatre verres à champagne en cristal incolore “Expo 1958”.
    Estimate: € 20 / 30
  • #625
    Zero Halliburton

    Een grijze aktetas van aluminium.

    Malette en aluminium gris.
    Dim. 25 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #472

    “Fin de siècle dames”. Gemengde techniek.

    ”Fin de siècle dames”. Techniques mixtes.
    Dim. 19 x 29 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #98

    “Grieks tafereel”. Een porseleinen groep. Eén vleugeltje manco.

    ”Scène grecque”. Un groupe en porcelaine. Une aile manquante.
    Dim. H: 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #293

    ”Sainte-Anne à trois”. Un groupe en plâtre polychrome. Quelques dégâts à la base.
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #561
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Place Saint-Nicolas”. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche.
    Dim. 40 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #66

    Een klein bijzetkastje met twee paneeldeurtjes in Regencestijl.

    Meuble d’appoint ouvrant à deux portes aux panneaux. Style Régence.
    Dim. b: 67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #454

    “Man met masker”. Een bronzen buste.

    “Homme au masque. Buste en bronze.
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #768

    Lot comprenant une centrifugeuse de laboratoire manuelle, une tube à essai dans son conteneur en bois et une suite de seringues.
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 50

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00