#50Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,34 ct. FVS1.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.34 ct. FVS1.No longer availableDim. 3,45 g m: 56.Estimate: € 600 / 700 -
#404Een massief houtgesculpteerde ornament in de vorm van een bloemenvaas. Goud en ecru beschilderd.
A solid wood-carved ornament in the shape of a flower vase. Painted in gold and ecru.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#401ArcaEen meerkleurig porseleinen lamp met beeld van 2 paradijsvogels. Bedrading manco. Bodem gesigneerd, verso gemerkt Arca, Italy.
A multi-colored porcelain lamp with a sculpture of 2 birds of paradise. Wiring missing. Bottom signed, back marked Arca, Italy.No longer availableDim. 48,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#403Een grote Chinese balustervaas met een blauw en grijs decor van bloemen en met twee oren in de vorm van draken. Op een houten sokkeltje. Enige craquelure op de rugzijde.
A large Chinese baluster vase with a blue and gray floral decoration and two dragon-shaped ears. On a wooden base. Some craquelure on the back.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#701BruderEen groot wollen tapijt, verso gemerkt.
#71Een aardewerken dekselkan met Cyrano de Bergerac in het tafereel. Onderaan gemerkt. Herstelling aan de dekselrand. Medio 19e eeuw.
#483Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
A ceremonial hat of the Naga, made of woven bamboo, adorned with boar tusks. Nagaland, India, early 20th century.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 250 / 350 -
#264Een bas-reliëf met vrouwelijke Sater en Saterkind. In hars gegoten.
#653Een lot van 2 koperen batik stempels, waarvan 1 met vogels en 1 met floraal patroon. Java Tjap, Indonesië.
A lot of 2 copper batik stamps, one with birds and one with a floral pattern. Java Tjap, Indonesia.No longer availableDim. 20 x 18 cmEstimate: € 60 / 80