Other lots in this auction
-
#151Een goudgepatineerde zamakken schouwpendule, getooide met een allegorische voorstelling op de oogst. Onder stolp. Met slinger en sleutel.
Pendule en régule doré surmontée d’une allégorie du moisson. Sous globe. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#443Een lot van vier antieke glazen apothekerspotjes. Met drie extra stoppen.
Lot de quatre pots de pharmacie en verre anciens. Trois bouchons supplémentaires.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#528Een gebeeldhouwd houten masker. Baoulé, Ivoorkust.
Masque en bois sculpté. Baoulé, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 65 / 80 -
#412Jakob SmitsPeriod: 1855 - 1928“De gestorvene”. Een ets. Gesigneerd met stempel.
“Le défunt”. Eau-forte. Avec cachet.No longer availableDim. 11,5 x 15,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#659Een mechanisch wandtapijt met een pastorale scène. Omstreeks 1900.
Tapisserie mécanique avec scène pastorale. Vers 1900.No longer availableDim. 194 x 241 cmEstimate: € 180 / 220 -
#68Limoges, FranceEen paar borden van Frans porselein met een gehoogd meerkleurig decor van jachthonden in het plat, met een kobaltblauwe vleugel en met vergulde rand.
Paire d’assiettes en porcelaine française à décor rehaussé polychrome de chiens de chasse. Aile en bleu cobalt et bordure dorée.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#290Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een aquamarijn.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’une aigue-marine.No longer availableEstimate: € 600 / 800 -
#387“Kastelen in België”. Twee delen in één huls. Geheime kastelen. Zijsporen, Kunst op het Spoor. An unexpected journey. twee delen in één huls.
“Châteaux en Belgique. Deux volumes dans un étui. “Châteaux secrets”. “Zijsporen, Kunst op het Spoor”. “An unexpected journey”. Deux volumes dans un étui.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#494DaliEen lithografie uit de reeks “La divine comédie”. Gesigneerd buiten de plaat.
Lithographie de la série “La divine comédie”. Signée hors planche.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 200 / 220 -
#642Utugawa Kuniaki“Sumo Urakaze”. Gekleurde houtsnede. Japan, omstreeks 1870.
“Sumo Urakaze”. Gravure sur bois en couleurs. Japon, vers 1870.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 200 / 240 -
#849Twaalf stuks Afrikaanse kunst: beeldjes, maskers, een staf met hoofden van gebeeldhouwd hout, een stenen beeldje en een bronzen duiveltje.
Douze objets d’art africain: statuettes, masques, une crosse aux têtes sculptées, une statuette en pierre et un petit démon en bronze.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#829V.J. Bergh“Veenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue des fagnes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 37 46 cmEstimate: € 50 / 80

