Other lots in this auction
-
#202Roger RaveelPeriod: 1921-2013
“Reikende hand”. Aquarel. Gesigneerd.
”Main qui tend”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 57 x 78 cmEstimate: € 2000/3000 -
#723
“Guan Yin op hert”. Een groep van monochroom wit porselein in de geest vanhet Blanc-de-Chine.
”Guanyin sur cerf”. Groupe en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit des Blancs-de-Chine.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 65/75 -
#752
Twee Chinese schilderingen met vogels in landschappen. Gouache op zijde.
Deux peintures chinoises en gouache sur soie représentant des oiseaux dans des paysages.No longer availableDim. 80 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#152Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
“Landschap”. Olieverfschilderij. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile. Signée.No longer availableDim. 52 x 64 cmEstimate: € 200/300 -
#386
Een paar ronde piëdestals, versierd met bronsbeslag.
Paire de piédestaux ronds décorés de bronzes.No longer availableDim. h: 74 cm; Ø: 45 cmEstimate: € 50/80 -
#446
Een handgeknoopt Afghaans wollen bidkarpetje.
Une carpette afghane en laine nouée main.No longer availableDim. 155 x 80 cmEstimate: € 40/60 -
#136
Een gefineerde ronde tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.
Table ronde en placage de style Empire avec tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 81 cmEstimate: € 250/280 -
#219
Een violontafel van grijsgepatineerd hout.
Table violon en bois à patine grise.No longer availableDim. 75 x 130 x 83 cmEstimate: € 100/150 -
#170
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een kruisje bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de crucifix serti de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct.No longer availableDim. 5,58 gEstimate: € 850/950 -
#81
Een driedelig schouwstel, bestaande uit een pendule en twee siervaasjes, versierd met XVIIIe eeuwse personages in hoogreliëf.
Une garniture de cheminée en trois pièces, comprenant une pendule et deux petits vases, décoration de personnages du XVIIIème siècle en haut-relief.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#213Constantin Louis Detouche
Een schouwpendule van verguld brons en albast, bovenaan getooid met een vrouw met vogel bij een zuil met bloemenvaas.
Une pendule de cheminée en bronze doré et albâtre, décoration au dessus d’un oiseau auprès d’une colonne et vase.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 200/300 -
#378
Een oude koperen klaroen en een oude kepie met pluimen in doosjes.
Un ancien clairon et un képi à plumes dans une boîte.No longer availableEstimate: € 35/50