Similar lots by type
-
#859
Een houten wandklok. De wijzerplaat in achterglasschildering met een handgeschilderd decor van spelende kinderen.
Une pendule murale en bois. Le cadran peint sous verre et décor peint à la main d’enfants qui jouent.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#328Pierre LouÿsPeriod: Gent 1870-Paris 1925
“Les aventures du Roi Pausole”. Met 28 houtsnedes van Foujita. Ed. Arthème Fayard & Co., Parijs, 1925.
“Les aventures du Roi Pausole”. 25 gravures sur bois par Foujita. Ed. Arthème Fayard & Co., ParisNo longer availableEstimate: € 25/35 -
#361Karel Van de Woestijne
“Pieter Brueghel”. Een genummerde uitgave met twee etsen van Jules Van Ael, waarbij de achterste gesigneerd en genummerd 1/57 buiten de plaat. Uitgegeven bij De Eik te Antwerpen in 1944. Eerste exemplaar. Als nieuw. In stofhoes.
”Pieter Brueghel”. Une édition numérotée à deux eaux-fortes par Jules Van Ael, dont celle au dos signée et numérotée 1/57 hors planche. Par De Eik, Anvers 1944. Premier exemplaire. Comme neuf. Dans un sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 25/50 -
#166De Ias à Angleur
Een staande klok met gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met motieven in Lodewijk XVI-stijl. Het werk gesigneerd en gedateerd 1793.
Une horloge de vestibule en chêne, décoration de motifs style Louis XVI. Signé et daté 1793.No longer availableDim. 246 x 45 x 26 cmEstimate: € 200/300 -
#176
Een staande klok met eikenhouten kast.
Une pendule de vestibule avec armoire en chêne.No longer availableDim. 245 x 52 x 27 cmEstimate: € 400/600 -
#19
Een lot aangaande St-Gummarus en Lier bestaande uit een boek over Lier uit de reeks ARS BELGICA door J.A. Goris; drie recente (20ste eeuw) bedevaartvlaggetjes van de Sint Gummarusfeesten; een bedevaartvaantje uit het midden van de 18de eeuw en een prent met als onderwerp Sint Gummarus.
Un lot en relation avec St Gommaire et Lierre, comprenant un livre de la série ARS BELGICA par J.A. Goris, trois petits drapeaux de pèlerinage récents (XXème siècle) des fêtes de St Gommaire, un petit drapeau de pèlerinage mi-XVIIIème siècle et une image de St Gommaire.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#653
Een houten wandklok met een églomisé wijzerplaat met versieringen.
Une pendule murale en bois, cadran en églomisé et décorations.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 100/120 -
#810
“Art deco ceramics made in Belgium - Charles Catteau”. Marc Pairon. Ed. Stichting Charles Catteau. Aartselaar 2006.
“Art deco ceramics made in Belgium - Charles Catteau”. Marc Pairon. Ed. Stichting Charles Catteau. Aartselaar 2006.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#720
Drie verschillende wandklokjes met meerkleurig porseleinen front. Eén zonder gewichtje.
Trois petites pendules murales à fronts en porcelaine polychrome. Une sans poids.No longer availableDim. h: 16 & 20 cmEstimate: € 30/40 -
#383
Een lot van 18 strips uitgegeven bij de Standaard Uitgeverij, waarbij elf albums van ‘Piet Pienter en Bert Bibber’, een album van ‘Waterland’, een alum van Pieter Aspe, een album ‘De Poweet op de Reddelberg’, twee albums van ‘Scorpio’, een album van ‘Mieleke Melleke Mol’ en een album van ‘Kowalski’.
Un lot de 18 bandes dessinées par Standaard Uitgeverij, dont 11 albums de ‘Piet Pienter en Bert Bibber’, 1 album de ‘Waterland’, 1 album de ‘Pieter Aspe’, 1 album ‘De Poweet op de Reddelberg’, 2 albums de ‘Scorpio’, 1 album de ‘Mieleke Melleke Mol’ et 1 album de ‘Kowalski’No longer availableEstimate: € 30/50 -
#68
“De Grote Atlas van Ferraris”. Gezamenlijke realisatie van de Koninklijke Bibliotheek van België, het Nationaal Geografisch Instituut, Lannoo & Racine. Ed. Lannoo, 2009. In kartonnen stofhoes.
”De Grote Atlas van Ferraris”. Réalisation commune de la Bibliothèque de Belgique, l’Institut Géographique National et Lannoo & Racine. Ed. Lannoo, 2009. Avec housse anti-poussières en carton.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#634
Een kolompendule van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk. Napoleon III.
Une pendule colonne en bois laqué noir, décorations d’incrustations. Napoléon III.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200/220
Other lots in this auction
-
#146
Een eikenhouten buffetkast met twee deuren onder twee laden onderaan en twee deuren in het opzet. XIXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne à deux portes sous deux tiroirs et deux portes sur la partie supérieure. XIXème siècle.No longer availableDim. 260 x 126 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#631
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met blauw op witte florale decors.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de fleurs.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 130/150 -
#90
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,53 ct. waarvan één verschuifbaar diamantje. Stijl Mesika.
Bague en or rose 18 ct sertie de de diamants ayant un poids total de ± 0,53 ct dont une petite pierre amovible. Style Mesika.No longer availableDim. 2,18 gEstimate: € 700/800 -
#477
Een gebeeldhouwd houten wandsokkeltje met twee draakjes.
Un socle en bois sculpté à deux dragons.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 80/100 -
#672
Een verguld houten schouwspiegel met een bloemenvaas en leeuwenkop in de kuif. Tijdperk Napoleon III. Letsel aan de kroonlijst.
Un miroir de cheminée à encadrement doré, un vase fleuri et une tête de lion dans la coiffe. Période Napoléon III. Dégât à la coiffe.No longer availableDim. 172 x 91 cmEstimate: € 100/120 -
#431
Een regulateurklok. Begin XXste eeuw.
Un régulateur. Début XXème siècle.No longer availableDim. H. 72 cmEstimate: € 20/25 -
#234
“Meisjesportret”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Belgische school, begin XIXde eeuw.
”Portrait de jeune fille”. Huile sur toile marouflée. Ecole belge, début XIXème siècle.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 600/800 -
#169Urbain GerloPeriod: Waasmunster 1897-1986
“Winterstemming in Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1978.
”Ambiance hivernale à Anvers”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1978.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 160/200 -
#759
Een mahoniehouten psyché met een lade. XIXe eeuw.
Un psyché en acajou à un tiroir.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60/100 -
#171
Een paar bronzen kandelaars in de vorm van een koppel waterdragers.
Une paire de candélabres en bronze sous forme d’un couple de porteurs d’eau.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120/130 -
#781
Een lot tijdschriften en verhalen:- 15 uitgaven van ‘Ohee’. Jaren ‘60.- ‘Wham!’ weekblad.- Sitah het grote Opperhoofd’.- 20 uitgaven van Junior Press Strip met verhalen van ‘Spiderman’, ‘Korak’ en ‘Tarzan’. Jaren ‘70. - 3 verhalen van ‘Rock Vanguard’.- 2 verhalen van ‘Buffalo Bill’.- Enkele tijdschriften, waarbij ‘Pats’, ‘Mickey’, ‘Robbedoes’ & ‘Kuifje’.- Een album van ‘Robin’.- Een album van ‘Jim Lont’.
Un lot de magazines et autres:- 15 parutions de ‘Ohee’. Années ‘60.- ‘Wham!’ magazine.- Sitah het grote Opperhoofd’.- 20 parutions de Junior Press Strip avec des histoires de ‘Spiderman’, ‘Korak’ et ‘Tarzan’. Années ‘70.- 3 histoires de ‘Rock Vanguard’.- 2 histoires de ‘Buffalo Bill’.- Quelques magazines, dont ‘Pats’, ‘Mickey’, ‘Robbedoes’ & ‘Kuifje’.- Un album de ‘Robin’.- Un album de ‘Jim Lont’No longer availableEstimate: € 20/30 -
#765
Een gebeeldhouwd houten stoeltje. Kuba, D.R. Congo.
Une chaise en bois sculpté. Kuba, R.D. Congo .No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40/50