De veiling is volledig – 900 loten online.
De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.
Filed Under: Art & Antiques auctions
De veiling is volledig – 900 loten online.
De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.
“Tweety”. Een beeld van kunststof. Gemerkt en gedateerd 2000.
“Damesportret met kanten kraag”. Olieverf op doek. Belgische School, XIXde eeuw. Letsels aan doek en lijst.
Een antieke gewichtenset in houten kistje. Enkele manco’s.
“Driemaster”. Olieverf op paneel. Achteraan gemerkt en gedateerd 1982.
Een roestvrij stalen horloge. Quartz. Swiss.
Twee handtassen van leder en stof. We voegen er een toiletzakje van Longchamp aan toe.
Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een lampenvoet met een beer, een wijwatervaatje, een pijpenrekje met karikaturaal mannetje, een lot diertjes en twee reliëfs, waarbij een afbeelding van de stervende leeuw van Luzern.
Vier sierbordjes van kobaltblauw porselein met een voorstelling van Simbad. Evenals een bord met een zeilschip naar Gardner.
“Biddende non”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. We voegen er een klein interieur en een havenzichtje aan toe.
Een zilveren ring 900 ‰ bezet met een aquamarijn van ± 10 ct.
Terrine van zachte pasta met blauw en wit guirlandedecor. Mogelijk Luxemburg omstreeks 1800. Barst. Gemerkt BL - M.
“Gheboden ende uitgheroepen by mijnen Heeren, Schouteth, Borgermeesteren, Schepenen ende Raedt der Stsdt van Antwerpen op den iij Ianuarij, 1601...” Antwerpse plakkaat nadat “sekere quadwillige” in de kathedraal een stuk uit een schilderij van Sint-Sebastiaan had gesneden, “dwelck ongestraft niet en behoort te blyven”.
Een lot porselein, bestaande uit een XIXe eeuwse inktpot met een jager met hond van Brussels porselein, een vioolvormig doosje van Meissenporselein en een wasvrouw. Het laatste met kleine beschadiging aan het handje.
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Twee verschillende zilveren hangers met lederen koord. In originele doos en hoesje.
Vijf verschillende handtassen van leder en één van stof.
Een lot verzilverd metaal bestaande uit een fruitschaal, een mandje, een theeschaaltje met schoteltje, een lepeltje en vorkje en een tasje met maliën (beschadigd).
Een gevarieerd lot beeldjes van biscuit, terracotta en porselein.
Een lot aangaande St-Gummarus en Lier bestaande uit een boek over Lier uit de reeks ARS BELGICA door J.A. Goris; drie recente (20ste eeuw) bedevaartvlaggetjes van de Sint Gummarusfeesten; een bedevaartvaantje uit het midden van de 18de eeuw en een prent met als onderwerp Sint Gummarus.
Een roestvrij stalen horloge met zwart lederen polsband in originele doos. Italian design. Swiss Movement.
Een lot van vijf oude tinnen chocoladevormen en een grote houten vorm.
“Pavillons arborés à la mer par la plûpart des nations”. Een handgekleurde gravure door D. Derveaux.
Een theepot op komfoor van Brussels porselein met vergulde decors. XIXe eeuw.
“Het melken”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamantbaguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct. en een ovale amethist van ± 1,32 ct.
Zes verschillende mappen van leder, sommige met ringen.
Een lot houten voorwerpen, waarbij een kleine ronde spiegel, een kijker, een ingelegd deksel van een kistje, een kruisbeeld, een rond doosje, een houder voor een zakhorloge (zonder stolp) en een speldenkussen. Grotendeels XIXe eeuws.
Een oude theaterkijker van messing en parelmoer.
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met een blauwe amethist van ± 1,31 ct. en met zwart lederen ketting.
Een wijwatervat van geglazuurd terracotta met reliëfdecor. Schilfer.
“Parklandschap”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
Twee vergulde aanstekers, waarbij één van Dupont en de andere van Ibelo.
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. In oorspronkelijke lijst, omstreeks 1830. Letsels.
Een 14 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Een bruin lederen toiletzak. We voegen er een twee broekenriemen en een zakje met twee kaartspellen aan toe.
Een antieke krokodillenlederen dokterstas.
Een lot meerkleurig Frans aardewerk, bestaande uit een schenkkan, een Madonna met kind en een uiltje. De eerste twee XIXe eeuws. Schilfers.
“Christus auf Golgotha”. Een ingekleurde gravure met gouddruk. Omstreeks 1900.
Een parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden slot. Met certificaat.
Een houten speculaasvorm met voorstelling van een man op een haan.
“Landschap”. Olieverf op paneel. Recent werk naar de XVIIde eeuw.
Een lot gebeeldhouwd eikenhout, bestaande uit een wandrekje met engelenkopje, een klein tafeltje en enkele meubelornamenten. XVIIIe en XIXe eeuw.
“Vaas met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 14 karaats wit gouden bloemvormige ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Een antieke houten wieg.
Een paar tabakspotten van steengoed, versierd met reliëfdecors. Eén deksel met schilfer, de andere met herstelde dekselknop.
Een lot zilver en verzilverd metaal, waarbij een wijwatervaatje, een tangetje en een lepeltje van zilver.
“Heidelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 18 karaats geel gouden ring in de vorm van een ceintuur.
Een schotel van blauw en wit aardewerk. Delft, XIXde eeuw. Randslijtage.
Een winterlandschap naar Valerius De Saedeleer. Gesigneerd en E.A buiten de plaat.
Een aantal loten gravures e.d. Boekillustraties, ordonantiën, frontispices van o.m. Plantijn uit de XVIde, XVIIde en XVIIIde eeuw. Rariteiten zoals vaantjes en Chinese speelkaarten van Carta Mundi uit 1912 enz. Niet alles in goede staat.
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een halssnoer van verschillende kleuren kwarts en gitte met zilveren slot.
Drie bijzettafeltjes met rieten blad. Lodewijk XV-stijl
Twee drageoirs van geslepen kleurloos kristal. De grootste met randschilfers aan de binnenkant van het deksel.
Een Madonna met kind met gewaden en met twee vaasjes. Onder drie glazen stolpen. Brussel, omstreeks 1900. Eén stolp met barst.
“Bomen”. Pastel op papier. Draagt handtekening ‘Emile Claus’.
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een rookkwarts van ± 8 ct.
“De muziekles”. Een groep van meerkleurig Saksisch porselein. Onderaan gemerkt. Gaaf.
“De Beverpatroelje: Het geheim van Diepenbos”. Ed. Dupuis. Eerste druk, 1955. Goede staat. Rug licht beschadigd.
Een antiek eikenhouten koffertje, versierd met ingelegde motieven op de zijkanten en het deksel versierd met een gebeeldhouwde voorstelling van het Heilig Hart.
“Winter 2004”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Een Chronostop chauffeurshorloge uit de jaren zestig met roestvrij stalen polsband.
Twee verschillende eikenhouten salontafeltjes met tussenblad.
“Lezende aap verkleed als kapitein.” Beeld uit terracotta.
“De Grote Atlas van Ferraris”. Gezamenlijke realisatie van de Koninklijke Bibliotheek van België, het Nationaal Geografisch Instituut, Lannoo & Racine. Ed. Lannoo, 2009. In kartonnen stofhoes.
Een publiciteitsaffiche uit 1921. Ingelijst.
Een 18 karaats roze gouden ring in de vorm van een slang bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Een paar geslepen kleurloos kristallen karaffen. Tijdperk Louis-Philippe.
“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een oude 8mm filmcamera met toebehoren, een Brownie fotocamera en een verrekijker. Allen in lederen etui.
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1-11-1953.
Een 18 karaats roze gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct. en een centrale amethist van ± 4 ct.
Een toiletstoel gecamoufleerd als ladenkastje met klapblad en faux tiroirs. Engelse stijl. Binnenwerk verwijderd. Kleine letsels. Engels werk, XIXde eeuw.
“De Rode Ridder”. Een lot eerste drukken:- 7: De val van Angkor.- 9: De draak van Moerdal. (X2)- 10: Storm over Damme.- 12: De Hoorn van Horak.- 15: De Zwarte wolvin.- 17: De zeekoning.- 20: Kerwyn, de magiër.- 22: De ring van Merlijn. - 74: De vete.- 157: Avalon.- 167: Het masker van de draak.Bijgevoegd latere drukken van ‘Het gebroken zwaard’, ‘De parel van Bagdad’, ‘De vuurgeest’ en ‘Het geheim van Sint-Idesbald’. De laatste met gesigneerde tekening van Claus Scholz en gesigneerd (..)
Een recente dekselvaas van Delfts blauw en wit aardewerk. En twee kleinere. Onderaan gemerkt.
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met een in briolette geslepen amethist van ± 4 ct.
Een zevendelig toiletstel met 800 ‰ zilveren monturen, bestaande uit twee parfumflesjes, twee poederdozen, een handspiegel en twee borstels.
“Neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
“Kapelletje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.
Twee violet en geel gekleurde amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 12,05 ct.
Een gobelin van omstreeks 1700. Slijtage.
Een paar bronzen houders met struisvogeleieren.
Een samovar van rood en geel koper.
“De naaister”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1925.
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,53 ct. waarvan één verschuifbaar diamantje. Stijl Mesika.
Een bronzen schemerlamp in de vorm van een boerin onder een boom. Ivoren (?) handjes en hoofdje. Enkele vingertjes afgebroken. Zonder originele kap.
Hooimijt en hooiwagen bij een hoeve”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Een apothekersweegschaal in vitrine. Bijgevoegd een volledig gewichtensetje.
“Portret van een dame”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een broche van zilver en 18 karaats wit goud bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Een eikenhouten commode met drie laden.
Een album met ca. 50 oude reeksen van Liebig Chromo’s.
Een Oekraïense icoon met een voorstelling van Christus. XIXe eeuw. Achter glas. Zonder riza.
”Flandriae”. Een oude, met de hand ingekleurde kaart.
Een bundel met 21 boekjes met telkens 25 vellen 23 karaats bladgoud van 85 x 93 mm.
Twee complete albums met telkens 300 Liebig Chromo’s.
“Dok te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een apothekersweegschaal in vitrine. Bijgevoegd een complete gewichtenset.
“Binnenhaven”. Olieverf op paneel.
Een paar zwarte diamanten in gesloten AIG certificaat van 3,43 ct.
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met gemoulureerde deuren. XVIIIe eeuw.
Een boog met pijlen voor wipschieting. In draagtas en met koffertje met toebehoren.
“Moeder Gods met Christus”. Een Oekraïense icoon met fraai uitgewerkte messingen riza. Achter glas. XIXe eeuw.
“Stilleven met dahlia’s”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en onyx.
Een art nouveau vaas van aardewerk met een meerkleurig decor van narcissen. Gesigneerd ‘G. Fieravino’
“Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945.
Een bronzen siervaas met hoogreliëfdecor van paarden.
Een kaart van de provincie Antwerpen anno 1945. Uitgegeven door het provinciebestuur in 1947.
Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met in princess cut geslepen diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 5,32 ct.
Een tweedeurskast van gebeeldhouwd eikenhout.
Een vrouwenbuste van bruingepatineerd brons naar een werk van Van de Kerckhove. Gegoten bij Delhove te Brussel.
Drie olieverfschilderijtjes op koper, waarbij één met een voorstelling van Christus aan het kruis, geflankeerd door twee engeltjes. Op plexiglazen staander.
“Jongensportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct.
Een albasten kolompendule met messingen monturen. Deksel gerestaureerd. Met slinger en sleutel.
“Zeilschip Engienie 1880. Cap. Hendrick Janssen”. Gouache. Gesigneerd. Glas gebroken.
Een grote porseleinen sierjardinière in de vorm van een gondel met twee jonge vrouwen. Onderaan gemerkt. Twee schilfers.
“Zittende jonge vrouw”. Olieverf op doek. In oorspronkelijke lijst, omstreeks 1830. Letsels.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct.
Art deco boekenkast van wortelhoutfineer, genre Franck. Glazen schuifdeuren manco.
19 boeken. “Oeuvres complètes d’Alexandre Duval, Membre de l’Institut (Académie Française)”. 16 delen. Ed. M. Hayez Bruxelles, 1824. Rood lederen rug, in-18. Goede staat. Henry Monnier. “Scènes Populaires, Moeurs françaises”. 3 delen. Ed. Deprez-Parent Bruxelles 1841. in-15.
Een buste van Beethoven van donkergepatineerd plaaster.
“Hoevegezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Twee ovale amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 8,46 ct.
Een lederen handtas met vlechtwerk. In beschermhoes.
“Spelende kittens”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘R. D.
Een rijkelijk gedecoreerde porseleinen vaas in barokke stijl. Versierd met bronzen frame, met faunen en ramskoppen.
Een op perkament opgestelde pachtovereenkomst. Engeland, 1769.
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een kruisje bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Een buffet met twee deuren en twee laden. Lodewijk XV-stijl.
Zuiltje van marmer (hersteld) met een duivel van verguld metaal en op een basis van kobaltblauw Sèvres porselein (onderaan gemerkt).
“Zittend naakt”. Metaal en gips.
“Uil”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden ring in de vorm van slangen bezet met gekleurde diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
“Minnaars”. Een beeld van donkergepatineerd zamak. Gesigneerd.
“Winters rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een schouwpendule van verguld brons en albast, bovenaan getooid met een vrouw met vogel bij een zuil met bloemenvaas.
Een Reliquiarium met verschillende heiligen en een wassen zegel in een kader.
Een 8 karaats geel gouden en zilveren ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale saffier van ± 0,50 ct.
Een eikenhouten buffetkast met twee deuren onder twee laden onderaan en twee deuren in het opzet. XIXe eeuw.
Een Napoleon III schouwpendule van verguld brons. Met slinger, maar zonder sleutel.
“Madonna met kind”. Een gipsen voorontwerp voor een houten beeldhouwwerk. Antwerpen, XIXe eeuw. Gebruikt als gevelversiering. Hoofd van Christus manco.
“Bloemenvaas”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,08 ct.
Een lot van vijf schilderijtjes met fruit, uitgevoerd op broodplankjes. Gesigneerd.
“Decus Parenti debitum Sit usqueqqe Altissimo Natoque Patris Unico...”. Een ingekaderd perkament met Latijnse vespertekst. XVIe eeuw.
Een gedreven zilveren doos met barokke versiering. Op het deksel een scène naar David Teniers in reliëf. Hollandse keuren, tweede gehalte. Makersmerk EMB. Letsels aan twee pootjes.
“Wandelaars in een besneeuwd bos”. Olieverf op doek. XIXde eeuw. Zonder signatuur. Kleine perforatie bovenaan.
Een 18 karaats drie kleuren gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Een Victoriaanse commode met twee grote en twee kleine laden en een zwart marmeren blad. Blad gerestaureerd.
Een grijsgepatineerde gegoten zittende adelaar.Gesigneerd “Kloos”.
Een Franse vormbeker van meerkleurig aardewerk. Eind XVIIIe eeuw. Gemerkt onderaan.
Een paar reproducties van het Lam Gods.
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,70 ct.
Een paar empire siervaasjes van verguld Frans porselein met meerkleurige decors van landschappen en dames in een garderobe.
Een rechthoekige vergulde spiegel met barokke versieringen bovenaan.
Een vierdelig kaststel van blauw en wit Delfts plateel, bestaande uit twee dekselvazen en twee kraagvazen. Lichte randschade en deksels te restaureren. XVIIIe eeuw.
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1-11-1953.
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een ovale jade cabochon van ± 5 ct.
Een staande klok met gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met motieven in Lodewijk XVI-stijl. Het werk gesigneerd en gedateerd 1793.
Een lederen handtas model ‘Dimanche’ in kleur taupe. In originele draagtas.
Een lederen handtas met met meerkleurig geweven motief.
“Winterstemming in Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1978.
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een robijn van ± 2 ct.
Een paar bronzen kandelaars in de vorm van een koppel waterdragers.
Een zwartgepatineerd gietijzeren schild met een reliëfdecor van een classicistisch slagveld.
“Livre d’Or du Centenaire d l’Independance Belge. 1830 - 1930”. In zeer goede staat.
Zes topografische gravures. “Rostochium Urbs Vandalica Anseatica et Megapolitana”. Uit Braun/Hogenberg, Civitates Orbis Terrarum 1598 (34 x 47 cm). F. Leizelt naar M. Writs. “Vue de la Tour de Jean Roon à Amsterdam du Côté du Cingle”. Handgekleurd. XVIIIe eeuw (40 x 32 cm). “Palatium Comitis Flandriae Gandavi” (18 x 23 cm). “L’approche de l’orage”. Fourmois naar Rubens. Ed. Simonau & Toovey bij Muquardt, Brussel (31 x 22 cm). P. Lauters. “Porte de Hal”. Litho (19 x 25 cm). L. Ghémar. “Intérieur (..)
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale robijn van ± 1 ct.
Een staande klok met eikenhouten kast.
Een lederen handtas model ‘looping’ in monogram/ Met originele draagtas. Datacode FL1014.
“Herenportret. Joseph Michel Vermoelen (1909-1986)”. Olieverf op doek. XIXde eeuw.
“Damesportret. Genoveva Vermoelen-Coussement”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,54 ct. en smaragden een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Een koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Gemerkt Christofle, France. Vierdelig.
Vier topografische gravures. “Coenoium canonicarum regularium ordinis S. Augustini vulgo S. Petri ter Siecken”. Uit: Sanderus A., Chorographia Sacra Brabantiæ, 's Gravenhage, C. Van Lom, 1727 (39 x 31 cm). J. Troyen. “Praetorium generosi, praenobilisque viri D. Petri Van Achlen...”. Zicht op het Kasteel van Laken uit Sanderus, XVIIde eeuw (32 x 45 cm). “Neapolis Montis Acuti sive Aspricolensis in Brabantia vulgo Scerpeneuvel Anno 1660” (47 x 44 cm). Lucas Vorstermans jr. “Canonica Rubeae Vallis (..)
“De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.
“Jongensportret”. Olieverf op paneel. Belgische School, omstreeks 1820.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct. en een ovale smaragd van ± 1,36 ct.
Een vitrinekast van gefineerd mahoniehout in Oostenrijkse Jugendstil. Boven de gevitreerde deur een compartiment met spiegel, getooid met een gallerijtje. Aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met ingelegde motieven van ivoor en fruithout. In de gordel een rechte en twee kwartronde laden, eveneens versierd met inlegwerk, dat doorloopt in het geheel. Eind XIXe eeuw. Herstelling aan de linker achterpoot.
Een handtas van donkerbruin leder, model ‘Camille PM’. In originele dragtas.
Een paar barokke engelen van hout en gips. XVIIIe eeuw.
“Waterlandschap met vissers”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1867.
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
“Mignon”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
“De spinster”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1967. Als studie voor een platenhoesontwerp.
Jhr. Dr. J. Six. “Rembrandts Etswerk”. 312 losse reproducties van de etsen van Rembrandt en een tekstboek in drie kunstmappen. Ed. Oosthoek, Utrecht 1921. Prenten in goede staat, mappen met normale slijtage. Genummerd exemplaar 242/300.
“Hoeve op de Heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd en d.d. Santvliet 1897.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 1,90 ct. K / VS-SI1.
Een mahoniehouten tweedeursvitrine, versierd met fraai houtsnijwerk.
Vergulde pendule versierd met een allegorie op de visvangst. Omstreeks 1880. Met sleutel en slinger.
Paar vergulde kandelaars met 6 lichtpunten gedragen door indianen. Omstreeks 1880. Bevestiging van één lichtarm te herstellen.
“Tynemouth. Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een centrale diamant van ± 0,70 ct. en met diamanten een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
“Pastorale scène”. Een XIXde eeuwse gobelin. Kleine restauratie.
“Herenportret. Joseph Corneille Vermoelen”. Olieverf op doek. Belgische School, XIXde eeuw.
“Piateta”. Olieverf op board. op de verso gesigneerd en gedateerd 1992.
“Spâlâtoreasâ”. Olieverf op board. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1993.
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 4,87 ct.
Een eikenhouten buffet met drie deuren en drie laden. XIXe eeuw.
“De Leeuw van Vlaanderen”. Ed. Standaard Boekhandel.
Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques, gemonteerd op elektriciteit.
“Winters landschap met meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
“Indische olifant”. Een bronzen beeld naar een werk van R. Bugatti.
“Bergriviertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
“Portret van een man en van een vrouw”. Olieverf op doek. Twee pendants. Omstreeks 1850.
Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,57 ct. en smaragd cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 14,70 ct.
Een gebeeldhouwd eikenhouten vierdeurskast in Antwerpse renaissancestijl.
“Het geheim van Matsuoka”. Ed. De Gids. Eerste druk, 1948. Matige tot goede staat. Enkele bladzijden met kleine scheurtjes. Kaft hersteld in rechter bovenhoek achteraan.
Madonna met kind van polychroom hout. Enige slijtage en manco’s. Vlaanderen omstreeks 1700.
Een paar havengezichten, aquarel op papier. Beide gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een druppelvormige smaragd van ± 1 ct.
“De hofmaking”. Een bronzen groep met tweekleurig patina op zwart marmeren voetstuk. Gesigneerd ‘Madrassi’.
“De bijbellezing.” Olieverf op doek, naar een werk van Rubens. XIXde eeuw.
“Herenportret. Alphonse Joseph Vermoelen”. Olieverf op doek. Belgische school, XIXde eeuw.
“Damesportret. Pauline Vermoelen-Peeters, 1837-1907”. Olieverf op doek. Belgische school, gesigneerd, omstreeks 1935.
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,66 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 3,22 ct.
Een tweeledige beeldenkast van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met leeuwenkoppen en kariatiden.
“De Avonturen van Kuifjel: Het geheim van de Eenhoorn”. Ed. Casterman. Eerste uitgave, 1946. Matige staat. Restauratie aan de voorste kaft.
“Vrouw bij een fontein in de vorm van Bacchus”. Een marmeren tuinbeeld.
“Damesportret Isabelle Meyers”. Olieverf op doek. Belgische school, begin XIXde eeuw.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale saffier van ± 0,50 ct.
“Moeder en kind”. Een stenen beeld. Onderaan gesigneerd.
“Vissersboot op woelige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
“Meisjesportret”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Belgische school, begin XIXde eeuw.
Een ovale amethistcabochon van ± 14,75 ct.
Een grote gefineerde Engelse dekenkast met door zuiltjes geflankeerde deuren en twee laden onderaan.
“De Avonturen van Kuifje: De zwarte rotsen”. Ed. Casterman. Eerste uitgave, 1946. Goede staat.
Een gepatineerde plaasteren buste in klassieke stijl op een sober aardewerken zuil.
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Een ronde briljant in gesloten AIG certificaat van 0,61 ct. Color F. SI2.
Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Een hanglamp in Louis XV - stijl met glazen pendeloques.
Een paar kindjes van zandsteen.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,76 ct.
Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.
Een paar Art Deco tafellampen.
Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.
Een paar brede bloemenstillevens. Olieverf op doek. In de geest van de XVIe eeuw.
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct. en een centrale robijn van ± 8 ct.
“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld met donker patina.
Een goudgepatineerd houten butlerspiegel.
Een beeld op marmeren voet in de stijl van de klassieke oudheid.
Een reeks van 15 oude etsen met scènes uit het Oude en het Nieuwe Testament. Edit. J. Covens & C. Mortier, Amsterdam (1721-1866)). Enige vochtschade (niet aan de afbeeldingen) en enkele vlekken.
Een 18 karaats wit gouden art deco ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct.
Een oude ligbank met verstelbaar hoofdeinde, bekleed met groen fluweel met rode Arabische motieven.
Een paar bronzen kandelaars in de vorm van een bloem, gedragen door een olifant.
“Jachthond met buit”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van P. J. Mène.
“Moedermelk redt den zuigeling”. Een oude propaganda-affiche naar aanleiding van de week van de borstvoeding.
Een lederen halssnoer in originele doos.
Een geslepen kleurloos kristallen karaf met zilveren montuur en dop. Gemerkt.
“Edel koppel”. Een groep van deels verguld porselein. Onderaan gemerkt.
Een grote aardewerken tabakspot met blauw op wit decor en met messingen deksel, afkomstig van een winkel. Omstreeks 1700. Met gebruiksschade.
Een oude didactische wereldkaart.
Een roestvrij stalen horloge met lederen polsband in originele doos. Swiss Made.
Een mahoniehouten tweedeurskast met een lade onder het grijs marmeren blad.
Een Franse snavelkan. Niderviller, omstreeks 1770.
Een wandelstok met een gesculpteerde knop van hertshoorn en een wandelaarsstoeltje.
“Antwerpen anno 1985”. Een zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en in markies geslepen saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Een gietijzeren jardinière met bladmotief en een meisjeshoofd. Tijdperk Art Nouveau.
13 prenten, gravures en schilderijen. “Praetorium Ter-Veken” uit Castella et Praetoria Nobilium Brabantiae, XVIIIde eeuw (11 x 20 cm). “Vue du Palais de Justice”. Ed. Fatout, Paris (18 x 25 cm). En 11 andere.
Een lampenvoet van albast in de vorm van een vasque.
“Fantasielandschap bij fontein.” Naaldwerk in kader.
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,14 ct.
Een vintage kersenhouten tweezits bank met losse linnen kussens met een bloemenmotief.
“Mignon organette”. Een vroeg XXe eeuws draaiorgel met ponsrollen.
Een bolvormige zakhorloge. In werkende staat.
“Oud-Bijbelse voorstelling”. Inkt en sanguine op papier. XVIIIe eeuw.
Een 18 karaats wit gouden bloemvormige ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct.
Een goudweegschaaltje in houten kistje. Compleet met gewichtjes.
“De oogst”. Houtskool op papier. Omgeving Permeke, toegeschreven aan Huber Malfait.
Een lotje zilver, bestaande uit twaalf kleine lepeltjes en negen vorkjes. Nederlandse keuren.
“De verloren zoon”. Een belangrijke ets in bruine inkt op papier. Met foto van de schilder achteraan en gesigneerd door Raymond de la Haye Jr.
Twee rechthoekige amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,63 ct.
Een reeks van zeven cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl. Bekleding te reinigen.
Een paar bronzen wandlampen in de vorm van citroentakken.
Een bas-reliëf van terracotta met een voorstelling van dansende en musicerende figuren.
“Madonna met kind”. Olieverf op paneel. Vroeg XIXe eeuw.
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,10 ct. en robijn cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 24,10 ct.
Een gepolychromeerde barokke kandelaar. XVIIIe eeuw.
Een gebeeldhouwd en verguld houten bas-reliëf met een dooptafereel.
Een verzilverd metalen toiletset, bestaande uit twee borstels, een handspiegel en een kam. Deens werk. In etui.
“Vrouw en kinderen bij het raam.” Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en een robijn cabochon van ± 6 ct.
Een barokke hangvitrine van zwartgelakt en verguld hout. XVIIIde eeuw. Eén scharniertje te vervangen.
Een verzilverd metalen visbestek voor twaalf personen met benen handvatten en zilveren ring. In houten etui.
Een zamakken vaasje, versierd met een druivenplukkende putto. Op arduinen voetstuk. Begin XXe eeuw.
“Natiepaarden”. Twee inkttekeningen op papier. Beide gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,87 ct. en robijn cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 36,22 ct.
Een schouwpendule van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Wijzerplaat beschadigd.
Twee XVIIIe eeuwse gravures, bestaande uit een Bacchantische scène met nimfen en saters in open kustlandschap en de andere met een portret van een edelman uit 1754.
Een tafelset van verzilverd metaal, bestaande uit twee peperstrooiers, twee zoutvaatjes en twee mosterdpotjes. Met vier lepeltjes. In etui.
“Madonna met kind”. Olieverf op paneel. Vermoedelijk XVIIIde eeuws.
Een ronde briljant in gesloten AIG certificaat van 0,54 ct. Color F. SI1.
Een gedraaid notenhouten kerkstoel.
Twee oude wereldbollen.
Een albasten jongevrouwenbuste. Achteraan gesigneerd. Klein letsel achteraan.
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale cognac kleurige diamant van ± 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Een lot strips, bestaande uit 8 albums van uitgeverij Blitz, 3 albums van uitgeverij Vinci en 13 albums van uitgeverij Talent.
“Hoeve bij het water” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1922.
Twee groepjes van meerkleurig en verguld porselein, waarbij één in de vorm van een koppel bij een paardenkoets en het andere met een voorstelling van een schakend koppel/
“La Médecine”. Heliogravure. Monogram in de plaat. Apocrief gemonogrammeerd in rood potlood.
Een violet-en geelkleurige amethist van ± 9,72 ct.
Een eikenhouten ééndeursgarderobe.
Een vol messingen scheepslog op mahoniehouten voet.
Een schotel van Spaans aardewerk met lusterglazuur.
“Hech sur la route des saintes” en “Vue de Venise”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Een lot van 25 strips van uitgeverij Dargaud, bestaande uit 12 strips van ‘Asterix’, 4 albums van ‘XIII’, 4 albums van ‘Lucky Luke’ en 5 andere.
“Damesfiguren”. Een paar gouaches op papier. Gesigneerd.
“Suske en Wiske”. Twee eerste uitgaven:- 34: De duistere diamant. 1958.- 35: De zwarte zwaan. 1959. Goede staat.
“Herbergtafereel” Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Serie van vier art nouveau stoelen, subtiel ingelegd met parelmoer.
“De Heiige Paraskeva en de Heilige Eudokia. Een 19de eeuws Russisch icoon met twee heiligen.
“Les aventures du Roi Pausole”. Met 28 houtsnedes van Foujita. Ed. Arthème Fayard & Co., Parijs, 1925.
“Koppel in een landschap”. Een gesneden houten bas-reliëf. Gesigneerd.
Een 18 karaats geel goud bolletjes armband met hanger in de vorm van een belletje.
Grote coupe van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
“Veenlandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Zeus”. Een gepolychromeerd gietijzeren wandversiering.
“Boslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Een sobere eikenhouten dekenkist.
“Christus in de Hof van Olijven”. Een olieverfschilderijtje op koper.
Een paar kleurloos kristallen apothekerspotten op voet.
Drie ingekaderde stukken XVIIIe eeuws Frans naaldwerk met bloemen.
Een 18 karaats geel gouden met bloemen gegraveerde zakhorloge (klein letsel aan wijzerplaat).
Een lot met betrekking tot D-Day, bestaande uit twee boeken, drie Antwerpse kranten, een lepel van het Amerikaanse leger en een Italiaans bankbiljet van de geallieerden.
Een complete reeks met oude Belgische stafkaarten. Bijgevoegd een Franstalige kaart van Belgisch Congo en een oude geologische kaart van België.
Drie speculaasvormen van gebeeldhouwd hout.
Plaquette “Zeelandia 1900-1950”. Polychroom aardewerk. Achteraan gemerkt: Delft en Porseleyne Fles.
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met gele diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,05 ct. VS.
Een reeks van vier witgepatineerde stoelen in Régencestijl. Op te frissen.
Een paar goudgepatineerde smeedijzeren wandkandelaars met korenhalmen.
Een oud schermmasker. Eind XIXe eeuw.
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een te herstellen 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.
Twee oude houten wandtelefoons met bakelieten hoorn. Een gedateerd 1947 binnenin. Eén sleuteltje manco.
“Grote markt Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een lot strips van uitgeverij Casterman, bestaande uit 5 albums van Kuifje, waarbij een speciale hardcover heruitgave van ‘Kuifje in het land van de Sovjets’ en een album naar de film ‘Kuifje en de blauwe sinaasappels’. Verder 2 albums van ‘Kwik en Flupke’ 3 albums van ‘Jo, Suus en Jokko’, 12 albums van ‘De 4 helden’, een album van ‘Guus Ganzegat’, een album van Wilbur en Mimosa, een album van ‘De Koene Ridder’, 2 albums van ‘Kasper’ en een album van ‘Ray Banana’.(..)
“Portret met schip”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1977.
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met in markies geslepen diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale saffier van ± 1 ct.
Een grijs gebeitste armstoel in Régencestijl.
Een lot geslepen Boheems kristal, bestaande uit een rode vaas, een blauwe vaas op voet en een kleurloze op voet met messingen montuur.
Een bronzen kopie van een klein XVIIe eeuws Italiaans scheepskanonnetje. XIXe eeuw.
“Stilleven met vogels en bloesems”. Olieverf op doek. Gesigneerd achteraan.
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband en ring, we voegen er twee te herstellen schakelarmbanden van 18 karaat aan toe en één 14 karaats geel gouden gedraaide armband.
“Pieter Brueghel”. Een genummerde uitgave met twee etsen van Jules Van Ael, waarbij de achterste gesigneerd en genummerd 1/57 buiten de plaat. Uitgegeven bij De Eik te Antwerpen in 1944. Eerste exemplaar. Als nieuw. In stofhoes.
Twee reproducties met zeilschepen. Naar Montague Dawson en K.A. Griffin.
“Bessy”. Een lot van 38 albums, waaronder eerste uitgaven. 1957 - 1983.
Een Braziliaanse cavaleriesabel. Eind XIXe eeuw.
Een 14 karaats geel gouden bloemvormige ring bezet met een briljantje.
Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.
Acht kristallen vazen met mauve motieven. Bijgevoegd een kleurloos exemplaar.
Dekselvaas van polychroom aardewerk. Onderaan gemerkt: Delft.
“Havendorpje”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur. XIXe eeuw.
Een 18 karaats geel gouden broche bezet met pareltje (één ontbreekt), twee hangers waarvan een kruisje en een kleine ring.
Een vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
“Stilleven met Afrikaantjes”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Een lot strips, bestaande uit 16 albums van ‘Suske en Wiske’, 3 albums van ‘Safari’, een album van ‘Pats’, 4 albums van ‘Jerom’, een album van ‘Karl May’, en twee dezelfde uitgaven van ‘De Geuzen’.
“Jachttafereel”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt een handtekening.
Drie verschillende 18 karaats geel gouden ringen waarvan één bezet met pareltjes en diamant oude slijp.
Een gefineerde ronde tafel op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Twee verschillende schemerlampen van aardewerk en koper.
“Staand naakt”. Een bronzen beeldje.
“Pastorale landschap”. Olieverf op koper. XVIIIde-XIXe eeuw.
Een roestvrij stalen horloge met bruin lederen polsband in originele doos.
Een art deco lamp van groen glas.
Een collectie loden soldaatjes met een boek over uniformen.
Een lot van 18 strips uitgegeven bij de Standaard Uitgeverij, waarbij elf albums van ‘Piet Pienter en Bert Bibber’, een album van ‘Waterland’, een alum van Pieter Aspe, een album ‘De Poweet op de Reddelberg’, twee albums van ‘Scorpio’, een album van ‘Mieleke Melleke Mol’ en een album van ‘Kowalski’.
Een handtas van zwart daim en leder met vergulde monturen.
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en een centrale saffier van ± 0,30 ct.
Een lot meubeltjes, bestaande uit een mahoniehouten nachtkastje met marmeren blad, een stoeltje met rieten zit en een voetbankje, bekleed met naaldwerk.
Een kristallen lampenvoet met een verguld decor op blauwe fond. Gemerkt.
Een hoge vaas van kleurloos glas.
Een antiek glazen bord met beschilderd plantenmotief.
Een halssnoer met bijpassende oorbellen van zilver met twee hangers van 18 karaats geel goud.
Kleine jardinière van porselein met polychroom decor. Onderaan gemerkt.
“Costume della misericordia di Firenze”. Een ingekleurde gravure. 1830.
Een oud smeedijzeren draaispit, gemonteerd als luchter.
Een lot van 19 Franstalige strips, waaronder ‘Sammy’, ‘Dan Cooper’, ‘Jeremiah’, enz.. Bijgevoegd een Duitstalig album van ‘Baracuda’.
Een ring met bijpassende armband van zilver.
Drie ronde bijzettafeltjes van messing met glazen bladen.
Een sac-a-perlesplafonnière met messingen montuur. We voegen er een klein exemplaartje aan toe.
Twee vaasjes van groen gedubbeld en geslepen kristal, waarvan één pièce unique. Beide gemerkt.
Een paar gedreven koperen wandplaquettes met voorstelling van Mars en van Minerva. XIXde eeuw.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Een wedgewood cachepot met klassieke figuren in reliëf.
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1940.
Een gebeeldhouwd houten boekenstandaard in renaissancestijl. XIXe eeuw.
Vier aquarels en een lithografie. Op één na allen gesigneerd.
Een te herstellen schakelarmband van 18 karaats geel goud en staal. We voegen er een paar oorbellen en een armband van zilver en stof aan toe.
Een “Boby Trolley” van bruin kunststof. Italië, omstreeks 1970. Gemerkt.
Een vaas en een karaf van geslepen mauve en kleurloos Boheems kristal. Bijgevoegd een vaas op boet van geslepen blauw en kleurloos kristal van Val St. Lambert, maar niet gemerkt.
Engel van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.
“Kleine Zavel”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een blauwe topaas van ± 1,34 ct.
Een lot varia, bestaande uit een oude Engelse houten schaaf met meetinstrument, een ijzeren deel van een poort of hekwerk, een messingen schoenlepel, een spoel van een spinnenwiel, een messingen pepermolen, een kruithoorn met tinnen en messingen monturen, een ijzeren kaarsensnuiter, een Engelse waterpas, een messingen pepermolen en een antieke aansteker met houten kolf en vuursteenslot.
“Leeuw in de wildernis”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
Een staande weegschaal en een hangweegschaal van gietijzer en messing. Bijgevoegd een op drie stuks na complete gewichtenset. .
Drie ingekaderde werken, bestaande uit een ets van Romeo Dumoulin, een pasteltekening van een pijproker en een ingekleurde oude gravure met een zicht op Amsterdam in mahoniehouten kader.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct. en een ovale saffier van ± 1,16 ct.
Een notenhouten bijzettafeltje op centrale poot en met één lade.
Een mahoniehouten humidor en een ovaal dienblad. De eerste met een ingelegd ivoren biesje, het dienblad met fruithouten inlegwerk.
Een lot porselein, bestaande uit twee gepolychromeerde kandelaars met een koppel (één gerestaureerd), een kandelaar met een jonge vrouw (handje manco), een pennenhouder met een adelaar, een mandje met twee kippen en twee sierjardinières met een XVIIIe eeuws paar.
Vier reproducties van schetsen van ‘Bourgondiërs” .
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een ovale smaragd van ± 1,65 ct.
Drie verschillende koperen lampen, waarvan één met glazen kap.
“Wijk te Antwerpen”. Een houtsnede. gemonogrammeerd in de plaat.
Een messingen schemerlamp.
Een Biedermeier toiletspiegel met lijst van wortelnootfineer.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Een aardewerken lampenvoet met oranje glazuur. Jaren ‘60.
Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit een groen kruikje, een Chinees flesje met stop, twee pennenhouders, twee dekseldoosjes, een sierjardinière met vogeltjes en een sierstukje in de vorm van een boomstronk.
Een messingen koebel met lederen riem.
Een gedreven rood koperen spiegel. XIXe eeuw.
Vier verschillende dameshorloges van roestvrij staal.
Een regulateurklok. Begin XXste eeuw.
“Léon Chandon”. Een oude affiche voor een champagnemerk. Vochtvlekken.
Oude houten graanschepel.
Een lot verzamelobjecten en promotiemateriaal m.b.t. strips, bestaande uit enkele metalen figuurtjes van Kuifje, knikkers, zeep, briefpapier, stickers, enz.
Twee zakhorloges van zilver en één van Omega van gegraveerd verguld metaal.
Een paar neogotische koperen kandelaars en een grote enkele. XIXe eeuw.
Een lot diertjes van porselein en biscuit, bestaande uit twee uilen, twee vissen met deksel en drie olifanten.
Twee gebeeldhouwde meubelopzetten met hoofden. Eén beschadigd.
Een lot meerkleurig en verguld Brussels porselein, bestaande uit twee flesjes, waarbij in de vorm van een man, het ander in de vorm van een vrouw met een duif en een liggende hond. Het flesje en de hond met restauraties. XIXe eeuw.
Een te herstellen armband bezet met parels, git en koraal en met 18 karaats geel gouden slot.
Een lot celadonkleurig porselein, bestaande uit twee kleine jardinières met verschillende onderschalen, een vaas, een bloemenemmerjte, een suikerpot, een theepot en een inktpot. De theepot met haarscheuren.
Een antieke rood koperen brasero.
Een lot, bestaande uit twee kleurloze kristallen schotels en een blauwe asbak van Val St. Lambert, een Boheems kristallen dekseldoosje en een kleurloze Murano asbak. Enkele randschilfers.
Twee porseleinen flesjes, versierd met een bloemenmotief in cartouche op roze fond. Eén stopje niet passend.
Drie vintage mechanische horloges, waarvan een Pontiac Supporter, een Kelton en een Grand Prix Election.
Een kleine gefineerde commode met drie laden en een rood marmeren blad.
Een paar barokke kandelaars van tin. Tijdperk Lodewijk XV.
Twee Engels aardewerken theekoppen met schoteltjes, versierd met verguld decor “Greek border” op zwarte fond.
Twee kunstboeken:- José Rogelio Buendia et al. “Die Sammlungen des Prado. Malerei vom 12. - 18. Jahrhundert”. Ed. Könemann 1995. In-folio met stofwikkel. Zeer goede staat.- Giovanna Uzzani. “New York Art Museums”. Ed. Scala, Florence 2010. In-folio met stofwikkel. Zeer goede staat.
“Seoul 1988”. Een zilveren munt 925 ‰. we voegen er drie verschillende herenhorloges met lederen polsband en twee vergulde wekkers in Gucci bakje aan toe.