Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘2 engeltjes met fazant’, een porceleinen beeld onderaan gemerkt Algora made in Spain en genummerd B.2565.
‘2 engeltjes met fazant’, een porceleinen beeld onderaan gemerkt Algora made in Spain en genummerd B.2565.
‘2 engeltjes met fazant’, een porceleinen beeld onderaan gemerkt Algora made in Spain en genummerd B.2565.
‘2 engeltjes met fazant’, een porceleinen beeld onderaan gemerkt Algora made in Spain en genummerd B.2565.

‘2 engeltjes met fazant’, een porceleinen beeld onderaan gemerkt Algora made in Spain en genummerd B.2565.

'2 little angels with pheasant', a porcelain sculpture, marked Algora made in Spain and numbered B.2565.
Dim. 26 x 28 x 17 cm
SKU: 2908230307.
Categories: Beeld, Porselein, XXe eeuw.
Auction day: 29 August 2023 19:00
Catalogue #307
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #794

    Een klein bloempotje met het motief van vogels en vlinders gemerkt Herend en hierbij toegevoegd een bonbonniere in de vorm van een ei en gemerkt Haas & Czjzek S.A.

    A small flowerpot with a motif of birds and butterflies marked Herend, accompanied by an egg-shaped bonbonniere marked Haas & Czjzek S.A.
    No longer available
    Dim. h 9.5 Ø11.5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #605

    Een kleine commode in Lodewijk XV stijl. Dubbel gebogen front met drie laden, marmeren blad, gemarquetteerde versiering.

    A small commode in Louis XV style. Double curved front with three drawers, marble top, marquetry decoration.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #616
    Lamb Manchester

    Een hout gesculptuurde bureautafel met in het oppervlak ingewerkt leder. 1 lade. Vroeg 20e eeuw, gemerkt Lamb Manchester. Detail ladekant randje manco.

    A wooden sculpted desk table with leather embedded in the surface. 1 drawer. Early 20th century, marked Lamb Manchester. Detail: missing edge on drawer side.
    No longer available
    Dim. 73 x 106 x 55cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #626

    Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.

    An Art Deco long chaise, with 2 brown cushions, reupholstered by Vandervoort Mol.
    No longer available
    Dim. 200 x 90 x 110 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #586
    Robert Van de Velde
    Period: 1895-1978

    “Moeder met kinderen”. Een gepatineerd plaasteren beeld. Gesigneerd en genummerd 2/5.

    "Mère avec des enfants". Une statue en plâtre patiné. Signée et numérotée 2/5.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #625

    Een vintage design glazen eettafel, 8-hoekig, met chrome en messing onderstel in gestapelde rechthoek vorm, ‘70. In stijl van Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...

    A vintage design glass dining table on a chrome and brass base forming a stacked rectangle. Genre Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...
    No longer available
    Dim. 73 x 135 x 135 cm
    Estimate: € 750 / 1250
  • #271
    Viners of Sheffield

    Een zilveren thee en koffieset met melkkan en suikerpot. Makers mark “Sheffield 1931, Viner’s Ltd Emile Viner”.

    A Silver tea-and coffee set with milk jug and sugar bowl. Maker’s mark “Sheffield 1931, Viner’s Ltd Emile Viner”.
    No longer available
    Dim. 22cm x 1740g
    Estimate: € 600 / 800
  • #611

    Een paar Staffordshire honden van meerkleurig aardewerk.

    A pair of multicolored pottery Staffordshire dogs.
    No longer available
    Dim. 24cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #584

    Een Chinees porseleinen balustervaas met een houten sokkeltje, famille rose decor. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine de Chine avec socle en bois, décor famille rose. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #416

    Een koperen kandelaar gemonteerd als lamp.

    A copper candlestick converted into a lamp.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #216
    H. De Cuyper

    “Sint Jozef met kind”. Een beeld van gesculpteerd arduin. Gesigneerd en gedateerd 1937.

    "Saint Joseph à l'enfant". Une image de pierre bleue sculptée. Signé et daté 1937.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #245
    Zukov

    Een vintage mid-century design bloemenkroonluchter uit chroom met drie lichtpunten en melkglas kappen. Expo ‘58 stijl, door Zukov.

    A vintage mid-century design flower chandelier in chrome with three light points and frosted glass shades. Expo '58 style, by Zukov.
    No longer available
    Dim. 40 x 50cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #554

    Een bronzen beeld van een gezadeld paard. Naar T’ang voorbeeld.

    A bronze sculpture of a saddled horse. After a T’ang example.
    No longer available
    Dim. 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #795

    Een messing lampvoet in Hollywood Regency-stijl met groen stoffen kap.

    A brass lamp base in Hollywood Regency style with a green fabric shade.
    No longer available
    Dim. h 72 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #608

    Een vintage tafellamp van glas in blauw, paars en zwart. (AID5267).

    A vintage glass table lamp in blue, purple and black. (AID5267).
    No longer available
    Dim. H. 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #776

    Een ovaal houten salontafel met onderschap.

    An oval wooden coffee table with shelf.
    No longer available
    Dim. 52 x 120 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #565

    Een Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 deuren en 2 laden .

    An English mahogany breakfront bookcase in two parts with four doors and two drawers.
    No longer available
    Dim. 201 x 110 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #726
    Worcester

    Een notenhouten banjobarometer, gemerkt A Cattaneo, Worcester warranted. Tijdperk Edward VII.

    A walnut banjo barometer, marked A Cattaneo, Worcester warranted. Era Edward VII.
    No longer available
    Dim. 97 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #596

    Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.

    Five recent plates of multicolored Chinese porcelain.
    No longer available
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #591

    Een gebeeldhouwd houten pleurante.

    A carved wooden pleurant.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #558

    Vier tuinvazen van gebeeldhouwd steen. Jaren dertig. (AID4847).

    Four garden vases of sculpted stone. Thirties.
    No longer available
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #607

    Een tafellamp met zware granieten voet.

    A table lamp with a heavy granite base.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #593
    Kaiser W. Germany

    Een paar schalen gemarkeerd MING, Aziatisch tafereel vogel op tak.

    A pair of bowls marked MING, Asian scene bird on branch.
    No longer available
    Dim. Ø 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #521

    “Herder”. Een bruingepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.

    "Shepherd". A brown patinated zamak sculpture on a marble base.
    No longer available
    Dim. h: 46,5 cm
    Estimate: € 160 / 200

Other lots in this auction

  • #708

    Een lot van 4 platte Afrikaanse hardhouten maskers, gedecoreerd en voorzien van gaten.

    A lot of 4 flat African hardwood masks, decorated and with holes.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #470

    Een 18 karaats geelgouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

    An 18 karat yellow gold pendant set with antique-cut diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct.
    No longer available
    Dim. 1,32 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #665

    Een massief houten bureau-schrijftafel. (AID5464)

    A solid wood desk-writing table. (AID5464)
    No longer available
    Dim. 79 x 220 x 99 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #228

    Een paar vuurbokken. Tijdperk Napoleon III.

    Paire de chenets en bronze d’époque Napoléon III.
    No longer available
    Dim. 61 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #567
    Montopoli, Arno, Italie

    Een bolle aardewerken kruik, met veelkleurig decor naar de Renaissance, met draken en een wapenschild. Onderaan gemerkt en genummerd.

    A bulbous pottery jug, decorated in a Renaissance style with dragons and a coat of arms. Marked and numbered at the bottom.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #663

    Een 19e eeuwse tafelmodel fotokader in messing voor 2 ronde foto’s.

    A 19th-century table model photo frame in brass for 2 round photos.
    No longer available
    Dim. h 20 x b 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #146

    Een donker eikenhouten Lodewijk XV vitrinekast. 2 deurs met glas bovenaan, Onderaan 2 laden en 2 deuren. Mogelijk Luik, einde XIXde eeuw.

    A dark oak antique display cabinet. 2 doors with glass at the top, 2 drawers and 2 doors below. Possibly Liège end of the XIXth century.
    No longer available
    Dim. 255 x 125 x 55cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #299
    J. Foltier

    Gestileerd Dorpszicht, gemengde techniek met aquarel op papier, gedateerd 1974.

    Stylized Village View, mixed media with watercolor on paper, dated 1974.
    No longer available
    Dim. 42.5 x 56 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #585

    Een massief eikenhouten koffer versierd met drie panelen met telkens en levensboom. Engeland. 17de eeuw. Met certificaat.

    A Solid oak trunk decorated with three panels, each featuring a Tree of Life. England. 17th century. Comes with certificate.
    No longer available
    Dim. 122 x 56 x 65 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #102
    Rudi de Vos
    Period: °1944

    “De Leeuw van Waterloo”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "The Lion of Waterloo". Oil paint on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #409

    “Panorama van Frankfurt: Francofurti ad Moenum urbis imperialis”. Ets op papier.

    "Panorama of Frankfurt: Francofurti ad Moenum, imperial city." Etching on paper.
    No longer available
    Dim. 27 x 88cm
    Estimate: € 35 / 70
  • #262

    ‘De Vlucht’, olie op paneel in opzichtige vergulde kader met de voorstelling van een koets beschermd door 2 soldaten. Draagt handtekening.

    'The Escape', oil on panel in an ornate gilded frame, depicting a carriage protected by 2 soldiers. Bears a signature.
    No longer available
    Dim. h 15 x b 24 cm
    Estimate: € 150 / 250
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Augustus 2023

Veiling volledig: 800 loten. Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 augustus van 10.00 tot 17.00u

29 August 2023 19:00
30 August 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More