Other lots in this auction
-
#608Een dekselvaas van Imari-porselein met een Fo-hond op het deksel. Omstreeks 18OO.
Un vase en porcelaine Imari à couvercle avec un chien Fo sur le couvercle. Vers 1800.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120 / 160 -
#238“Faun met geit”. Een Weens bronsje in twee delen. Gesigneerd ‘Mangreb’.
Faune à la chèvre . Un bronze viennois en deux parties. Signé Mangreb.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#290Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamantbaguetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. en twee grijze parels.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de baguettes de diamants et de brillants d'un poids combiné de + - 1,20 ct. Et deux perles grises.No longer availableDim. 9,12 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#390Een piëdestal van beige marmer.
Un piédestal en marbre beige.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 60 / 100 -
#110Een 18 karaats geel gouden broche in de vorm van een blad bezet met fantasiestenen.
Une broche en or jaune 18 carats en forme de feuille sertie de pierres fantaisie.No longer availableDim. 12,15 gEstimate: € 300 / 400 -
#657Val St. LambertEen vaas van geslepen bruinrood en kleurloos kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal taillé rouge-brun et incolore. Marqué.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#303Een lot van veertien beeldjes allerlei van meerkleurig porselein.
Un lot de quatorze figurines, toutes sortes de porcelaine multicolore.No longer availableDim. h: 5 - 17 cmEstimate: € 100 / 140 -
#549Vera Paraughia“Romaans kerkje in zuiders landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Église romane dans paysage méridional . Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#648Goebel, Germany“Chimney sweep” Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. KF40.
Chimney sweep Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. No. KF40.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#198“De Bronstijd”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar voorbeeld van Auguste Rodin.
L'âge du bronze . Une image de bronze patiné foncé d'après l'exemple d'Auguste Rodin.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 2500 / 3000 -
#468Een gepolychromeerde stenen Nepalese Boeddha.
Un Bouddha népalais en pierre polychrome.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#280Drie verschillende munten waaronder: Arabië, Bostra, Filips II Caesar 244-216. Brons 245/246. 6,13 g. Fenicië, Dora. Trajan 98-117. Brons. BMC 32. 12,94 g. Judea, eerste opstand tegen Rome 66-70. Brons 69, Jerusalem. AJC 30. 5,85 g.
Trois pièces différentes dont: Arabie, Bostra, Philipe II César 244-216. Bronze 245/246. 6,13 g. Phénicie, Dora. Trajan 98-117. Bronze. BMC 32. 12,94 g. Judée, Première révolte contre Rome 66-70. Bronze 69, Jérusalem. AJC 30. 5,85 g.No longer availableEstimate: € 250 / 350





