#103Zicht op de dorpskerk, art brut. Gesigneerd.
#212Een gevarieerd lot strips (Jommeke, Luitenant Blueberry, XIII, Bob et Bobette, Rode Ridder, enz.)
Un lot varié de BD (Jommeke, Lieutenant Blueberry, XIII, Bob et Bobette, Rode Ridder, etc.)No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#27Een paar verzilverde kandelaars.
A pair of silver-plated candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 19 cmEstimate: € 25 / 35 -
#118Walter SpitzerPeriod: 1927 - 2021“Fluitspeler met geit”, een lithografie in kleur, gesigneerd W. Spitzer en genummerd 19/75.
"Flute Player with Goat," a color lithograph, signed W. Spitzer and numbered 19/75.No longer availableOnline onlyDim. 51 x 38 cmEstimate: € 10 / 20 -
#73MärklinEen lot van 56 Märklin magazines en catalogi.
#3Een F5110 Phillips Receiver met twee 9216/OOR speakers.
A F5110 Phillips Receiver with two 9216/OOR speakers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#130‘De zijk-ant van Meerderman’. Een grote ets met een sociaal ecologisch thema, niet genummerd en onleesbaar gesigneerd.
#143Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Markt Dendermonde 2”, een ets op papier, gesigneerd, getiteld en genummerd buiten de plaat. 34/50.
"Markt Dendermonde 2", an etching on paper, signed, titled, and numbered outside the plate. 34/50.No longer availableOnline onlyDim. 42 x 35 cmEstimate: € 50 / 75