#510
#569Salvador Dali
“Ruiter”. Litho. Gesigneerd en H.C. buiten de plaat.
"Rider". Lithograph. Signed and HC outside the plate.No longer availableDim. 47 x 44 cmEstimate: € 200/220 -
#677
Twee geisha’s van veelkleurig Japans porselein.
Two geishas of multicoloured Japanese porcelain.No longer availableDim. H. 32 & 20 cmEstimate: € 35/45 -
#299Ben ViegersPeriod: 1886 - 1947
Schilderij olie op paneel, straatbeeld, gesigneerd.
#488Koro
Een grote Chinees bronzen koro. Wierookvat met tempelleeuw op deksel en diverse decoratie, gesteund op 4 olifant poten. 19/20e eeuw.
#199Period: 19e eeuw
“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Met atelierstempel.
#232Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
#102Robert ColotPeriod: 1927-1993
#263
Koperen wandplaat “Rubens”.
Copper wall plate "Rubens".No longer availableDim. Ø: 66 cmEstimate: € 30/40 -
#530
An 18 carat yellow gold ring set with three sapphires with a combined weight of +- 0.60 ct. and four diamonds with a combined weight of +- 0.20 ct.No longer availableDim. 6,90 gEstimate: € 300/400 -
#97
Zilveren bonbonniere met kaartje vanwege de Koning & Koningin.
Een houten secretaire, hetwelk met 1 schuif en uitklapbaar bureaublad.
A wooden secretaire, which has 1 drawer and fold-out desktop.No longer availableDim. 90 x 49 x 71cmEstimate: € 200/240