#661
Een Engelse pubklok in houten kast. Met slinger, maar zonder sleutel.
#309Eugene Van MierloPeriod: 1880 - 1972
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue fermière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 200/240 -
#553
“Koning te paard”. Een houten beeldje.
#289
“Madonna met kind”. Olieverf op paneel. Vroeg XIXe eeuw.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur panneau. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 75 x 33 cmEstimate: € 200/300 -
#434
#326
Serie van vier art nouveau stoelen, subtiel ingelegd met parelmoer.
#463
Een lot van 53 oude reclamespeldjes.
#519
Bloemenstilleven”. Olieverf op papier. Gesigneerd ‘Eugen Arc’.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur papier. Signé ‘Eugen Arc’.No longer availableDim. 18 x 18 cmEstimate: € 80/120 -
#556
Een handgeknoopt zijden kleed met diverse bloemendecors in achttien vlakken.
#85
Twee violet en geel gekleurde amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 12,05 ct.
Deux améthystes violettes et jaunes ayant un poids total de ± 12,05 ct.No longer availableEstimate: € 350/400 -
#584
“Nar”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd ‘Schoonde woerd den Beremen’.
”Fou du Roi”. Huile sur toile. Signature au verso ‘Schoonde woerd den Beremen’.No longer availableDim. 100 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#340
Montre de gousset en or jaune 18 ct à décor de fleurs gravées. Petit dégât à l’émail du cadran.No longer availableDim. bruto: 25,70 gEstimate: € 200/300