#523Corneille“Scheermachine”. Een kleurrijk kunstwerk. Genummerd 238/500.
”Rasoir”. Une oeuvre pleine de couleurs. Numérotée 238/500.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120 / 160 -
#629Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.
#762Een verstelbare staande lamp van messing.
#860MärklinBelgische kraan en wagon zonder doos.
#147Een Napoleon III schouwpendule van verguld brons. Met slinger, maar zonder sleutel.
Une pendule Napoléon III en bronze doré. Avec balancier, mais sans clé.No longer availableDim. 59 x 34 cmEstimate: € 200 / 300 -
#804MusimaEen gitaar.
Une guitare.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 50 / 60 -
#710E. Haegemans“Stilleven met fruit en kruik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#291Een gepolychromeerde barokke kandelaar. XVIIIe eeuw.
Un candélabre polychrome de style Baroque. XVIIIème siècle.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 100 / 150