Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
4 borden met design Boogschuttersvereniging HGRK 1956. 2 Borden met cartouche van st Cècile en st Etienne. We voegen 2 borden gemerkt ‘Gien  Geoffroy’ met cartouche van patroonheiligen en 4 platte borden en een schaal met cartouche van de ’ Société Royale St Sebastien à Bruges’ toe.
Boch

4 borden met design Boogschuttersvereniging HGRK 1956. 2 Borden met cartouche van Ste. Cecilia en St. Stefanus. We voegen 2 borden gemerkt ‘Gien Geoffroy’ met cartouche van patroonheiligen en 4 platte borden en een schaal met cartouche van de ’ Société Royale St Sebastien à Bruges’ toe.

Quatre assiettes commémorant la Société des Archers HGRK en 1956. Deux assiettes avec Ste Cécile et St Etienne. Nous ajoutons 2 assiettes marqués de Gien aux cartouches représentant des saints de patronage et 4 assiettes plates et un plat à l’inscription “Société Royale St Sebastien à Bruges” en cartouche.
Online only
SKU: 3008170046.
Categories: Online Only, Porselein.
Auction day: 27 September 2017 19:00
Catalogue #46
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #16
    C. Masson

    Beeldje van aardewerk in de vorm van een liggende leeuwin. Gesigneerd.

    Statuette en faïence en forme d’une lionne couchée. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. L. 20 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #107

    Een lot beeldjes van porselein en aardewerk, bestaande uit een St Jozef met kind, een musicerend engeltje, een putto met eenden en een naakt. Beschadiging bij het laatste.

    Lot de statuettes en porcelaine et en faïence comprenant un Saint-Joseph à l’Enfant, un angelot musicien, un putto aux canards et un nu. Ce derniers à accident.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #45

    Een vaas van Imariporselein.

    Vase en porcelaine d’Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #37

    Een Madonna met kind van monochroom wit biscuit met opschrift ‘4 november 1916’ achteraan. We voegen er een kapiteelvormige hangconsole van plaaster aan toe.

    Vierge à l’Enfant en biscuit monochrome blanc à l’insciption “4 november 1916” au verso. Nous ajoutons une console en plâtre de forme chapiteau.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #44

    Een lampje, opgebouwd uit een beeldje van meerkleurig aardewerk in de vorm van een vogel op een houten sokkeltje. Sokkeltje beschadigd.

    Petit lampe portée par une statuette en faïence polychrome en forme d’oiseaux sur socle en bois. Dégât au socle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 49 cl
    Estimate: € 30 / 40
  • #109

    “Jongetje met bloem”, “Jongen met hoed” & “Mandolinespeler”. Drie beeldjes van meerkleurig porselein. Het eerste gemerkt van A&E Muller. Omstreeks 1900.

    “Petit garçon à la fleur”, “Garçon au chapeau” et “Joueur de mandoline”. Trois statuettes en porcelaine polychrome. La première avec la marque A&E Muller. Vers 1900.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 8 - 10 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #26

    Koffieservies, interbellum. Bestaande uit een koffiekan, een melkpotje, een suikerpotje (deksel ontbreekt) en 11 dessertborden.

    Service à café des années 30. Comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier (couvercle manque) et 11 assiettes à dessert.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #19

    Houten koffiemolen beschilderd met dorpstaferelen.

    Moulin à café en bois peint aux scènes de village.
    No longer available
    Online only
    Dim. H 29 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #116

    Een paar groepen van meerkleurig porselein in de vorm van een vrouw met respectievelijk een jongen en een meisje op een trap. Eéntje met stukje van de sjaal. Begin XXe eeuw. Niet gemerkt.

    Paire de groupes en porcelaine polychrome en forme d’une femme avec respectivement un garçon et une fille sur un escalier. Petit éclat à un châle. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #137

    Een paar piedestals van meerkleurig porselein in de vorm van Indische olifanten.

    Paire de piédestal en porcelaine en forme d’éléphants indiens.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 180 / 240
  • #102

    Een vaasje van Chinees porselein met een “powder blue”-decor.

    Petit vase en porcelaine de Chine à décor bleu poudré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #36

    Twee terrines van Chinees meerkleurig porselein in de vorm van een kip en een eend.

    Deux légumiers en porcelaine polychrome de Chine en forme d’une poule et d’un canard.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #18

    Miniatuur marmeren vogelbad met versiering van 4 vogels uit composiet. Lichte beschadiging aan de vogeltjes.

    Bain à oiseaux miniature en marbre à décor de 4 oiseaux en compositie. Petit dégât aux oiseaux.
    No longer available
    Online only
    Dim. H 13 cm D 19 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #103

    Kleine vaas van Chinees porselein met een wit camaïeudecor van bloemen op een lichtgele ondergrond. Onderaan gemerkt.

    Petit vase en porcelaine de Chine à décor en camaïeu blanc sur fond jaune. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 200 / 240
  • #20

    Gebakset. Parelmoer en aardewerk. Een gebakschaal (diameter 25 cm) en 12 dessertbordjes (diameter 15 cm).

    Garniture à gâteaux. Nacre et faïence. Comprenant un plat (Ø 25 cm) et douze assiettes à dessert (Ø 15 cm).
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 20
  • #42

    Een dekselpot van meerkleurig Japans porselein met een handgeschilderd decor van bloemen. Restauratie over de hele lijn.

    Pot couvert en porcelaine polychrome du Japon. Décor de fleurs peint à la main. Restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #152

    Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een interieur. Restauraties.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans un intérieur. Restaurations.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #99
    Goebel

    “Meisje in een boom” & “Jongen op hekje”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M. I. Hummel.

    “Petite fille dans un arbre” et “Garçon sur une grille”. Deux statuettes en biscuit polychrome par M.I. Hummel.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 70
  • #111

    Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit twee meisjes, een zittende pijpenroker en een moeder met kind. Geen merken, begin XXe eeuw.

    Lot de porcelaines polychromes comprenant deux fillettes, un fumeur de pipe assis et une mère à l’enfant. Sans marques, début du XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 - 13 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #51

    Verzameling servies. Bestaande uit 8 borden met roosjesmotief, gemerkt Mitterteich Bavaria; 6 tassen en ondertassen met rozenrand, gemerkt TK Thuny Czechoslovakia; een koffiepot,2 tassen, melk en suikerpotje, allen met decoratie van rozen, niet gemerkt.

    Lot de services. Comprenant 8 assiettes à décor de roses, marque Mitterteich Bavaria, 6 tasses et soucoupes aux roses sur l’aile, marque TK Thuny Czechoslovakia, une cafetière, 2 tasses, pot à lait et sucrier, également décorés aux roses, sans marque.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #123

    “Koppel bij boomstronken”. Twee beeldjes van meerkleurig en verguld porselein op voetstuk. Niet gemerkt. Eind XIXe eeuw.

    “Couple près de souches d’arbres”. Deux statuettes en porcelaine polychrome et doré sur piétement. Sans marques. Fin XIXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #23

    Set zilverkleurig tafelservies uit het interbellum. Bestaande uit een koffiepot, een melkkan,een suikerpot en een botervlootje. Metaal met kunststoffen handvaten.

    Service de table de couleur argent de l’entre deux guerres. Comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier et un beurrier. Métal aux anses en pastique.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #47

    Lot metaal bestaande uit 3 gietijzeren strijkijzers, 7 kandelaars, Koperen ketel en olielamp, 1 armkandelaar, 3 muurkandelaars met glazen windwering, 1 bord, 1 kaarsendover e.a.

    Lot de métaux comprenant 3 fers à repasser en fonte, 7 candélabres, un poêlon et une lampe à huile en cuivre, un candélabres à bras, 3 candélabres muraux, une assiette et un étouffoir à chandelles etc.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #122

    Een siervaasje en -flesje van meerkleurig en verguld porselein. Het eerste versierd met engeltjes en vogeltjes in hoogreliëf, het tweede met bloemen. Het eerste gemerkt maar op meerdere plaatsen beschadigd.

    Vase et flacon décoratifs en porcelaine polychrome et dorée. Le premier décoré d’angelots et d’oiseaux en relief, avec marque et plusieurs accidents, le second aux fleurs.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #4

    Een houten wandklokje met handgeschilderd decor en twee porseleinen zuiltjes naast de wijzerplaat. Te reviseren.

    Pendule murale en bois à décor peint à la main et à deux colonnettes en porcelaine flanquant le cadran. A reviser.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #76

    “The Triumph of Mercy” & “ Diana and Acteon”. Twee oude Engelse gravures.

    “The Triumph of Mercy” & “ Diana and Acteon”. Deux gravures anglaises anciennes.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #165

    Een paar aquarellen met een dame en een heer, opgebouwd uit postzegels in collagetechniek. Chinees werk.

    Paire d’aquarelles représentant un homme et une femme à base d’un collage de timbres postes. Travail chinois.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13,5 x 8,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #177

    “Zeilschip”. Reproductie op doek naar Henry Scott.

    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 100 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #69
    Fievez

    “Hoeve”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1907 binnen de plaat.

    “Ferme”. Eau forte. Signée et datée 1907 dans la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #131

    Een lot van negen schildvormige glasraampjes in diverse kleuren.

    Lot de neuf petit vitraux en forme d’écusson. Différentes couleurs.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #176

    Een lot Indische sierdoosjes, een messingen vaasje en een pepermolen

    Lot de boîtes décoratives des Indes et un pot en cuivre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #171

    Een vaas, een siermandje en een karaf van kristal. Verschillende merken.

    Un vase, un panier et une carafe en cristal. Différentes marques.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #14

    Polychrome glazen vaas. Purper in de massa, geel gevlekte voet.

    Vase en verre polychrome. Pourpre dans la masse, base aux taches jaunes.
    No longer available
    Online only
    Dim. H 30,5 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #29

    Een zittende Boeddha en een Indische olifant van respectievelijk Aziatisch ebbenhout en zwartgelakt hout.

    Un Bouddha assis et un éléphant indien respectivement en ébène et en bois noirci.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 200 / 240
  • #114

    Een lot gesatineerd glaswerk, bestaande uit een schaal en drie verschillende vazen, waarvan twee met een bladerdecor en één met bloemen.

    Un lot de verrerie satiné, comprenant une coupe et trois vases, dont deux avec un décor de feuillages et un décoré de fleurs.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #155

    Een Chinese églomisé snuff bottle versierd met geschilderde dames en aan de buitenkant met draak en pauw. Onderaan gemerkt.

    Flacon à parfum chinois en églomisé décoré de femmes, d’un dragon et d’un paon. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. 6,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Online-Only veiling van 27 September 2017

Deze veiling staat open voor biedingen tot 18.00 op 27 september. Hierna worden loten toegewezen aan het hoogste schriftelijke bod.

27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More