Other lots by Barbie
-
#654Barbie
Silken flame 1962. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Flamme de soie 1962. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#564Barbie
Great eras; victorian lady. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques, dame victorienne. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#644Barbie
Rose, Rosa. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Rose, Rosa. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#574Barbie
Special edition Happy holidays 1997. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Édition spéciale Happy holidays 1997. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#624Barbie
Happy Hollidays. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Joyeuses Fêtes. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#634Barbie
Wedding day. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Jour du mariage. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#594Barbie
Great era, Medieval lady. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Great era, dame médiévale. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#584Barbie
Great eras; Elizabethan queen. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques ; reine élisabéthaine. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#614Barbie
Promenade in het park. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Promenade dans le parc. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#524Barbie
My fair Lady; Eliza Doolittle. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
My Fair Lady. Eliza Doolittle. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#504Barbie
The peacock. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Le paon. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#514Barbie
The flamingo. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Le flamant. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#494Barbie
Barbie loves Elvis. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Barbie aime Elvis. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#474Barbie
Het zwanenmeer. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Lac des cygnes. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#484Barbie
Enchanted evening. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Soirée enchantée. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#454Barbie
Marilyn Monroe The seven year itch. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Marilyn Monroe. Sept ans de réflexion. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#464Barbie
Assepoester. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Cendrillon. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#434Barbie
Millenium princess. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Princesse du millénaire. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#444Barbie
Marilyn Monroe gentlemen prefer blondes. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Marilyn Monroe, Les gentlemen préfèrent les blondes. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#424Barbie
Vincent Van Gogh; sunflower. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Vincent Van Gogh. Sunflower. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#404Barbie
Great eras; Grecean. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques ; Déesse grecque. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#414Barbie
Great eras; French lady. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques, dame française. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#520
“Land in Sicht”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 25721/30.000. 1992. Met certificaat en bijhorende medaille.
Land in Sicht. Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué et numéroté en bas 25721/30.000. 1992. Avec certificat et médaille d'accompagnement.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#585Goebel, Germany
“Schülerin”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No.81 2/0. Onderaan gemerkt.
Schülerin. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°81 2/0. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#371
Een albasten lampenvoet.
Un pied de lampe en albâtre.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 25 / 35 -
#687
De Strangers, Al Ons Liekes”. Ed. Ekstra, Halle 1982.
De Strangers, Al Ons Liekes. Ed. Ekstra, Halle 1982.No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
#294
Prent in reliëf naar Anton Pieck.
Impression en relief d'après Anton Pieck.No longer availableDim. 22 x 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#250
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2,20 gEstimate: € 450 / 550 -
#215
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 5 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18K serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,30 ct et de saphirs d'un poids combiné de +- 5 ct.No longer availableDim. 7,24 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#131
“Zeemeermin”. Een gebeeldhouwd stenen kunstwerk.
Sirène . Une œuvre d'art en pierre sculptée.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#44
Een reeks van vier litho’s met jachtscènes naar werken van Harry Eliott en een grotere naar Dorothy Hardy. Twee met gebarsten glas.
Une série de quatre lithographies représentant des scènes de chasse après des œuvres de Harry Eliott et une plus grande après Dorothy Hardy. Deux avec du verre fissuré.No longer availableDim. 16 x 41 & 28 x 72 cmEstimate: € 60 / 100 -
#588
Een paar Fo-hondjes van Chinees aardewerk met meerkleurig glazuur.
Une paire de chiens Pho en poterie chinoise avec glaçure multicolore.No longer availableDim. h: 13 & 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#696Turkman
Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje. Restauratie 2010. Lichte slijtage.
Un ancien tapis persan en laine noué à la main. Restauration 2010. Usure légère.No longer availableDim. 135 x 72 cmEstimate: € 120 / 200 -
#59Frans Van Immerseel
Vier ingekleurde “Immerseeltjes”. Buiten de plaat gesigneerd.
Quatre Immerseels colorés. Signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 20 x 11 cmEstimate: € 50 / 100