#146Een houten bureau in Engelse stijl met 9 laden.
#325Een paar gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rieten rugleuning.
#91‘Muzikanten.” Twee bronzen beeldjes op roze marmer. Dragen handtekening.
#625Een zware groene coupe van Val Saint Lambert uit de jaren 60 van de vorige eeuw .
A heavy green bowl by Val Saint Lambert from the 1960s.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 75 / 100 -
#125Yves Saint LaurentEen Yves Saint Laurent zwart lederen handtas met originele stofzak.
An Yves Saint Laurent black leather handbag with original dust bag.No longer availableEstimate: € 525 / 575 -
#634Een stuk koraal met houten sokkel.
A piece of coral with a wooden base.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#647Een polychroom houten Afrikaans kindermasker .
A polychrome wooden African child mask.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 50 / 70 -
#483Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselvazen met floraal decor.
#180Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
A pair of 18 karat white gold earrings set with white and black brilliants with a combined weight of +- 0.70 ct.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 650 / 700 -
#214W.O. Johann“Mediterraan landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Mediterranean landscape". painting signed WO Johann.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 200 / 240