Veiling volledig: 705 loten.
Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u
Filed Under: Art & Antiques auctions
Veiling volledig: 705 loten.
Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u
Een bronzen beeldje van een patrijs. Onderaan gesigneerd.
“Bloemenstilleven.” Olieverf op board. Onleesbaar Gesigneerd.
Een lot van 4 Capodimonte beeldjes van cherubijnen met instrumenten. Onderaan gemerkt.
Een ingekleurde ets van Boris O’Klein getiteld “Oh Liberté Cherie”.
Een kristallen schaal groen gekleurd in de massa.
Een driepotig eikenhouten bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met snijwerk en driehoekig tafelblad. Klein uitschuifbaar paneeltje aan zijkant. XIXde eeuw.
Een lot van 5 strips, Kuifje, hardcover.
Een lot van 7 strips, bestaande uit albums van Nero en eerste drukken van Dees Dubbel en Cesar, Urbanus.
Lot van vijf boekgravures m.b.t. ambachten: De Roeremaaker, De Schoenmaker, De Pruikemaaker, De Kaarsemaaker, De Schaatemaaker. Evenals Gheboden ende uyt-gheroepen bij mijne Heeren den Schouteth, Borgher-meesteren, Schepenen, ende Raedt der Stat van Antwerpen d.d. 25. September 1687 (m.b.t. openbare faillissementsverkopen - op zwaarder papier gelijmd). Stadsecretaris A.Van Valckenisse volgde zijn vader en grootvader in die functie op.
Een 18 karaats geelgouden dameshorloge met lederen polsband.
“De harpspeelster.” Polychroom porselein met vergulde accenten. Italiaans werk. Gesigneerd.
“De kade” en “De Grote Markt”. Een paar oude lijsten met geweven afbeeldingen van Antwerpen , circa 1920.
Een goudweegschaaltje met houten basis.
Een lot van drie etsen. St. Niklaas, Tielrode en Brugge. Buiten de plaat gesigneerd.
Een kristallen vaas rood gekleurd in de massa.
Een lot van 4 ecru stukken bestaande uit een houten armstoel met snijwerk en vlechtwerk, een hal kapstok met vlechtwerk, spiegel en 4 haken, een houten paraplubak met vlechtwerk, snijwerk en lichte scheurschade in de vlechtwerk, een houten handdoekrek met 2 glazen staven.
Een paar karaffen en bijpassende glazen van kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
Suske en Wiske. “De Schat van Beersel”, “Het Geheim der Gladiatoren” en “De Gezanten van Mars. Blauwe reeks. Eerste edities resp. 1954, 1955 en 1956. Rug met tape, blok los, naam of naamstempel op titelpagina.
“De kerk van Borsbeek”. Litho. Gesigneerd en genummerd 50/55.
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,18 ct.
Een lot diverse XIXde eeuwse prent- en postkaartjes.
Een lot van 4 litho’s op papier met erotisch thema, telkens 3 afbeeldingen, gesigneerd.
Twee sierkandelaars en een knobbelvaasje van Gouds plateel. Allen gemerkt.
“Straatzicht in Oostkerke.” Kleurenlitho. Genummerd 255/350.
Een lot van 5 kleine zilveren voorwerpen waaronder een pen/briefopener, een naaldenkokertje en andere. Totaalgewicht 27,7 gram.
Een Renaissance armstoel, met fluweel gestoffeerde zitting en rug.
Een paar olielampen uit koper en aardewerk. Eén blauw en wit (gemonteerd als lamp), de andere polychroom met decor van bloemen. Met satijnglazen lampenglas, en een andere.
Een gesculpteerd houten beeldje van Madonna en Kind, medio 19e eeuw.
Een verzilverd metalen sigarettendoosje, onderaan gemerkt.
Een 18 karaats geelgouden halsketting met bijpassende oorbellen bezet met bolletjes rood koraal.
Lot postzegels waarvan een album “Postage stamps of the U.K.”, begin jaren 70; een album “Nederland”; een album DDR; een album “Oostenrijk 1975-1984”.
Een lot van vier ingekleurde gravures. Met betrekking tot Antwerpen, Milaan, Brussel, en Parijs. XIXde eeuws.
Suske en Wiske. Rode reeks. “De Koning drinkt” (Ed. 1954, zeer goede staat, blok los, naamstempel), “De Zwarte Madam” (Ed. 1951, zeer goede staat, middenbladen los, naamstempel), “De Witte Uil” (Ed. ?, omslag los, achterflap manco, naamstempel),”Lambiorix” (Ed. ?, omslag manco, naamstempel, “De Stalen Bloempot” (Ed. 1954, goede staat, rug deels open, blok los, naamstempel), “De Tuftuf-Club” (Ed. 1956, zeer goede staat, blok los, naamstempel), “De Tamtamklopper” (Ed. 1956, goede staat, sletige ru(..)
“Bloemenstilleven.” Olieverf op board. Gesigneerd.
Een milieu de table op verzilverde voet.
Een lot van 10 zwart gelakte houten stoelen met cannage zitting en rug, waarvan 2 met armleuning. Regency stijl, hedendaags. Bijhorende zitkussens in 2 kleuren.
Lot met 2 dozen diverse medailles en decoraties.
Een karaf van geslepen kristal, met rood in de massa. Circa 1900.
“Le retour au Hameau”. Een Burijngravure met de hand ingekleurd, door François Godefroy naar Nicolaes Berchem.
Een paar 18 karaats wit en geelgouden oorbellen en bijpassende ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Een zilveren sigarettendoos, gemerkt 935/1000 met monogram A.M. en een Dupont aansteker, evenals een zilveren kettinkje met clips.
Een gesculpteerd houten paneel met een schaars geklede dame met wijnkruik. Einde XIXde eeuw.
Suske en Wiske. “De Tartaarse Helm”. Blauwe reeks. Eerste editie 1953. Rug met blauwe tape, blok los, naamstempel op titelpagina.
“Rivierzicht met koppel in boot.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een vintage lederen Louis Vuitton kaarthouder met monogram design.
Een XIXde eeuwse Engelse reissecretaire in wortelnotenfineer.
Les Avontures de Tintin. “L’Ile Noire”. Hard cover. Ed. Casterman 1954. Als nieuw.
Een glazen Art Deco punchbowl met 8 tasjes en scheplepel. Lichte schilfer aan rand van een tasje.
“Portret van een oude dame.” Pastel op papier. Gedateerd ‘41. Gesigneerd.
Een 9 karaats geelgouden slavenarband.
Een Art Deco houten klok, gemerkt Ansonia Company New York.
“Meisjesportret.” Olieverf op paneel. Gedateerd ‘46. Gesigneerd.
Les Avontures de Jo, Zette et Jocko. Le Stratonef H.22. “Destination New-York”. Hard cover. Ed. Casterman 1951. Goede staat.
“Dame met lange rok”. Schilderij. Gesigneerd.
Een kalfslederen avondtas in zilverkleur, gemerkt “Paul & Joe”.
Een paar houten Art Deco bijzettafeltjes.
Les Avontures de Tintin. “Le Lotus Bleu”. Hard cover. Ed. Casterman 1954. Uitstekende staat.
Een kristallen Val Saint Lambert vaas. Groen gekleurd in de massa.
“Bloemenstilleven in bloempot.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Gedateerd 1936.
Een 14 karaats geelgouden trouwring.
lot tegels Delfts blauw, XIXde eeuws, +-32.
“Zelfportret met hoed en bril.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘41.
Een vroeg XXste eeuwse polychroom houten console.
“Een paar stillevens”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een vintage daim handtasje met strik en bijhorende stofhoes, gemerkt NATAN.
Een lederen éénzit, model Chesterfield.
Een porseleinen buste van een dame met hoed.
Les Avontures de Tintin. “Le Crabe aux Pinces d’Or”. Hard cover. Ed. Casterman 1954. Uitstekende staat.
“Landschap met hoeve”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
Een 18 karaats witgouden ketting met wit en geelgouden hanger bezet met een solitair van +- 0,45 ct.
Een bestek van staal voor 8 personen, 78 stuks (een grote en een kleine vork ontbreken).
“Dorpslandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Les Avontures de Tintin. “Le Temple du Soleil”. Hard cover. Ed. Casterman 1952. Uitstekende staat.
“Dorpszicht in de Ardennen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een Delvaux tasje “mini Brillant” in oranje leder, kan crossover gedragen worden.
Een Biedermeier sofa met 2 rolkussens onder de armleuning, XIXde eeuws met walnotenhouten gesculpteerd frame en opnieuw gestoffeerd, chocolade bruin fluwelen bekleding.Koperen wieltjes apart te bevestigen, waarvan 1 gebroken en te herstellen.
Een gipsen buste van een dame, naar Jef Lambeaux.
Les Avontures de Tintin. “Tintin en Amérique”. Hard cover. Ed. Casterman 1952. Uitstekende staat.
“Gezicht in het Begijnhof”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit-en geelgouden ring bezet meet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Een buste in terracotta met schilferschade onderaan .Achteraan gesigneerd.
“Vlaams winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Les Avontures de Tintin. “Les Cigares du Pharaon”. Hard cover. Ed. Casterman 1955, eerste Franse uitgave in kleur. Uitstekende staat.
Een lot van 2, een potloodtekening XVIIIde eeuw met amoureus koppel, Franse school. Gesigneerd “O Vernet”. En een schaduwportret op parelmoer, hoog kwalitatief, Parijse school.
Een vintage Delvaux lederen portfeuille met vredesduif sticker en bijhorende stofhoes. Lichte vlekken binnenin en gebruiksporen.
Een paar gebeeldhouwde en gebeitste houten zetels met bijhorende poef in Louis XVI stijl.
Een beeld van een roofvogel op marmeren sokkel. Gesigneerd.
Les Avontures de Tintin. “Tintin au Congo”. Hard cover. Ed. Casterman 1952. Uitstekende staat.
“Straatzicht te Breda.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,66 ct.
‘Muzikanten.” Twee bronzen beeldjes op roze marmer. Dragen handtekening.
Drie verschillende paspoppen van hout. “P Imans”. Eén ervan met jaren 50 broek.
Een klokstel van gedreven koper, met twee rijkelijk gedecoreerde cassolettes.
Een schilderij van een oude hoeve met watermolen getekend Gilain J.
Een lederen tasje met bijhorende stofhoes, gemerkt “Brunello Cucinelli”. Lichte gebruikssporen.
Een eikenhouten sideboard in Jacobean stijl met 3 laden en plateau onderaan. Authentieke elementen.
“Grootvader met kleinzoon”. Een beeld van gepolychromeerde terracotta, gesigneerd “F. Foucher”.
Een bronzen schijfkandelaar, XVIIde eeuw.
“Portret van een dame met bloemen in het haar.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.
Een zamakken gesculpteerd beeld op sokkel. Naar Romeins voorbeeld.
“Hollands wintertafereel met ijsschaatsers”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Jachttafereel met antilopen.” Beeld van zamak op groen en wit marmeren sokkel.
“Dame met boek”. Olieverf op doek, gedateerd 1927, gesigneerd.
Een paar zwart en bruin lederen handtassen, gemerkt “TOD’S”.
Een art deco vitrinekastje met aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met bloemenmarquetterie.
Een lot zilver, 10 stuks bestaande uit een schoteltje, servietringen, kannetje, etc.
Een doos met zilver visbestek bestek bestaande uit twee serveerstukken en resp. 12 vismessen en vorken. Nederlandse keur, 2de gehalte. Makers merk N.V. Zilverfabriek Voorschoten.
“Bloemenstilleven met rozen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,88 ct.
Een koperen klokstel met een paar bijhorende 5-punts kandelaars.
“Stilleven met appels en noten.” Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd Lier 1901.
“Windhond”. Een bronzen beeld op marmeren voet.
“Begijnenhof.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een Prada lederen handtas in taupe kleur met originele stofzak.
Een grote koffer van eikenhouten met smeedijzeren monturen met gebogen deksel. XIXde eeuw.
“Allegorie op de arbeid.” Zamakken beeld, op onyxen sokkel.
Een lot zilver bestaande uit 2 bestekdozen. Het ene doosje met drie ijslepels, vier lepeltjes en drie vorkjes, het andere met elf dessertvorkjes Nederlandse importkeur, zilverkeur van N.V. Zilverfabriek Voorschoten.
Een schilderij , olie op doek met de voorstelling van een interieur .
Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,52 ct.
Een terracotta art nouveau buste van een oriëntaalse dame. Laat XIXde eeuw.
Een lot van 2 schilderijen, olieverf op doek, met thema schapen en herders. Onderaan gesigneerd “J.L. van Leemputten”.
Een kristallen vaas deels blauw gekleurd in de massa.
“Havenzicht”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd, achterzijde gemarkeerd “P. Colfs Antwerpen”
Een Yves Saint Laurent zwart lederen handtas met originele stofzak.
Een Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 deuren en 2 laden .
“Fête aux village”. Een verguld brons gesculpteerd beeld op stenen voet. Getiteld en gesigneerd “J.D.Aste”.
Een zilveren dienblad, omstreeks 1900 uit Wenen, Keuren van Oostenrijk-Hongarije met makersmerk FR. 800‰.
“Boerentafereel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, vermoedelijke reproductie.
Een 18 karaats witgouden ring bezet een centrale briljant van +- 0,58 ct en met briljanten en twee diamantbaguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,56 ct.
“Pseudo-Seneca”. Een bronzen buste op marmeren sokkel.
Een schilderij getekend Vic Dolphyn 1944 voorstellende een zicht op een boerderij met paardenkar . Olieverf op doek .
Een zwart marmeren schouwklok gemerkt “H Luppens Bruxelles”, met bronzen beeld van Johannes de Evangelist in gewaad met boek en adelaar, gesigneerd “Bertini”.
“Zeezicht met vissersbootjes”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Artan”. Restoratie aan achterzijde.
Een Delvaux rugzak van zwart leder, model “Amité” met doos en certificaat.
Een eikenhouten gebuikt kabinet, 2 deurs en met onderaan 2 kleine en 2 grote laden. Gesteund op gesculpteerde leeuwenpoten.
Een zilveren 86-delig bestek gemerkt 800 en DB in 4 doosjes, met een totaalgewicht van 4020 gram.
Een bronzen beeldje getiteld “C’est Mi !.. (Berck S/Mer), getekend F. P. de Tavera 85, 1890.
“De Communiekantjes”. Olieverf op doek, gesigneerd.
Een 18 karaats witgouden ketting met hanger in de vorm van een kruis bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct.
Een bronzen beeld van een panter op marmeren voet.
“Portret van een oude dame in rouwkledij.” Olieverf op doek. Gedateerd ‘40. Gesigneerd.
Een zilveren bestek gemerkt 800 en gemonogrammeerd, met een totaalgewicht van 3275 gram.
“Moeder met kind”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
Een daim handtasje met 2 schouderriemen en bijhorende stofhoes, gemerkt NATAN.
Een houten bureau in Engelse stijl met 9 laden.
Een lot zilver bestaande uit 6 bestekdozen, Art-Deco, 96-delig, Wolfers Fréres, Bruxelles, gemerkt A800 met een totaalgewicht van 3900 gram.
Een likeurset bestaande uit een kristallen karaf met 6 gekleurde borrelglaasjes op voet.
“Bloemenstilleven in bacchante vaas met classieke achtergrond.” Een wandtapijtje uit de werkhuizen van het bekende Mechelse bedrijf.
Een 18 karaats witgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Een serie van elf napoleontische officieren van veelkleurig porselein. Gemerkt onderaan.
“Portret van dame in stoel.” Gedateerd ‘42. Gesigneerd.
Een lot zilver bestaande uit een inktpotje en een sauskom. Birmingham 1903 en 1908.
“Wildbach bei Gewitterstimmung”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Alb Rieger Pinx”. Getiteld op achterzijde.
Een vintage lederen Delvaux handtas met stofhoes. Vermoedelijk model Louise.
Een houten Art Deco stijl buffetkast. Lichte sporen van slijtage, sleutel linkerkast ontbreekt.
Een zilveren Mesh handtasje gemerkt LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout met een gewicht van 450 gram.
Een lot van 12 porseleinen borden met vergulde rand, gemerkt “Christofle”, serie Océana Blue.
Een dessertbestek voor 18 personen met zilveren heften gemerkt 800 en met Duitse zilverkeuren.
Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,58 ct.
Een mahoniehouten Empire secretaire, bekroond met koperen ornamenten. 1 lade bovenaan, uitklapbare schrijfklep midden en tweedeurs kast onderaan. 1 handvat houdertje bij bovenlade ontbreekt.
Een gevarieerd lot bestek met zilveren heften.
Een lot van 32 zilveren koffielepeltjes met een totaalgewicht van 375 gram, 3 verschillende setjes.
“De lampist”. Een ets op papier, onderaan gesigneerd binnen de plaat: James Ensor. Gedateerd 1880.
Een Louis Vuitton handtas en bijgevoegd portfeuille met stofhoes, crémekleurig. Handtas model Veaux Cashmire Tote W PM Galet. Portefeuille model Iena M58208 Long Wallet.
Een Indische legkast met gepatineerde look.
Een olie-en azijnstel in een zilveren houder gemerkt 800, het gewicht van het voetje is 190 gram.
Een notenhouten Art Deco design eetkamertafel met uitschuifbaar gedeelte.
Een groot formaat spiegel met houten lijst en gesculpteerde details in zilvertoon geschilderd.
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.
Een gevarieerd lot van zilveren bestek met een totaalgewicht van 1555 gram.
Een gemonogrammeerd zilveren bestek bestaande uit 12 vorken en 12 lepels met verschillende zilvermerken waaronder A800.
Een lot van 5 zilveren bekers met een totaalgewicht van 380 gram.
Een gepatineerde eikenhouten reftertafel met twee laden. Vermoedelijk antieke copy.
Een gesculpteerde houten rollertop secretaire met 9 laden.
Een zilveren eierset met lepeltjes op schaaltje gemerkt London, 1845, Chawner & Co door George William Adams met een totaalgewicht van 1095 gram.
Een rechte, mahoniehouten secretaire met klapblad, onderaan twee deuren, bovenaan een lade “en doucine”. Binnenin kleine laden met benen trekkers. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
Een eiken kerkbank in gotische stijl met een bijhorend voetbankje .
Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Een paar bronzen panters als boeksteunen.
Een zilveren schaaltje met handvat, Engelse keurmerken gedateerd London 1831 met een wapenschild voorstellende een arm met 3 pijlen in de vuist. Mogelijks het wapenschild van William Brodie. Gewicht bedraagt 105 gram.
Een paar bronzen Louis XVI wandkandelaren met 3 lichtpunten.
Drie grafische werken: A. Danse, “Le Satyre et le Paysan d’après Jordaens”, ets. Voyer, “Bethzabée aux Bains”, ets. Jan Duchêne 1976, “De Gratiën”, tekening.
Een eikenhouten commode met 4 laden en 3-delig geslepen spiegel opzet met 1 kleine lade.
Een set gepatineerde Pitch pine houten vitrinekasten bestaande uit 6 delen. Modulair, naar Bauhaus ontwerp.
Een lot van zilveren Mesh handtasjes met een totaalgewicht van 291 gram.
Een set van 12 Art-Deco bestekleggers in de vorm van dieren, ontworpen door Marcel Edouard Sandoz, geproduceerd door Gallia Christofle ca. 1930. Deze zijn gemerkt Gallia. Dezelfde werden gebruikt in 1st class op het schip de SS Normandy.
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.
Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en een grijze parel.
“Twee Panters”. Een bronzen beeld van twee panters in lijn.
Een butler spiegel met verguld houten lijst.
Een paar houten lampenvoeten in Art Deco stijl.
Spiegel van gebeeldhouwd hout in rococostijl. Letsels.
Een porseleinen servies gemerkt Christofle Paris, serie Torsade Bleue.
Een marqueterie commode Louis XV stijl met 3 laden en marmeren blad. Steunend op bronzen leeuwenpoten. Her en der kleine fineerschade.
Een paar marmeren cassolettes met verguld bronzen elementen.
Een koperen pendule met een paar kandelaars met 5-lichtpunten.
Een gevarieerd lot van 4 doosjes met zilveren bestek en bureausetje.
Een 18 karaats witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,19 ct.
Een Art Deco uit albast gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd.
Een set van 3 kristallen fruitschalen op voet met dun laagje zilver omvat waarvan 1 voet beschadigd alsook kleine randschade aan 1 van de kristallen schalen.
Een bronzen beeld van een vogel op marmeren voet. Gesigneerd “Secondo”.
Een dessertbestek met zilveren heften bestaande uit een taartschep en 6 dessertvorkjes in origineel etuit.
Een grote eikenhouten opbergkoffer.
Een Engels eikenhouten kastje in hedendaagse Georgian stijl 2-deurs en met 2 laden.
Een aardewerken beeld van een jachthond. Gemerkt “Royal Dux”.
Een zwart gepatineerde rozenrank in gesculpteerd smeedijzer als muurlamp. Gesigneerd op blad.
Een kristallen glasservies bestaande uit een karaf en 42 glazen. Kleurloos en enkele gekleurde.
Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,57 ct.
Een vermoedelijk XVIIIde eeuws bronzen beeldje van een putti met Aulos instrument.
“Winterlandschap met trekpaarden.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar verguld bronzen Lodewijk XV kandelaars met 5 lichtpunten met vegetale versiering.
“Mediterraan landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een gesculpteerd houten Renaissancestijl kast met 2 laden en 2 deuren.
Een massief eikenhouten tafel met gesculpteerd onderstel en in de lengte uitschuifbare delen.
Een bronzen tafellamp op marmer en messing voet, Empire stijl.
Christus aan het kruis, bronzen beeldje in ovale kader, fluwelen bekleding. XIXde eeuw.
Een spiegel van gebeeldhouwd hout met console.
Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,64 ct.
‘Bastet Kat.’ Bronzen beeld op marmeren sokkel. Draagt handtekening ‘Levy’.
Een butler spiegel met verguld houten lijst.
Een lot van 2 stuks zilver bestaande uit kommetje, schaaltje beiden gemerkt 800, en een verzilverd metalen karaf gemerkt “O GALLIA”.
Een maritiem schilderij gesigneerd V. Waning, met boten op het droge .
Een houten opbergkoffer met gesculpteerde elementen in reliëf.
Een eikenhouten secretaire met onderaan 2 laden.
Een tweedelige, kristallen coupe, blauw gekleurd in de massa.
“Apostolorum Limina”. Bronzen drieluik. Gesigneerd en met opdracht aan Paus Paulus VI. D.D. 1975
“Bloemenstilleven.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats driekleurige gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct.
“Jongen met hond en kikker.” Bronzen beeld. Naar Jozef D’Aste.
“Vlaams winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een biscuit beeld van twee spelende engeltjes. Circa 1900.
“Landschap bij zonsondergang”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIIIde eeuw.
Een rijkelijk gesculpteerde groene zitbank met gevlochten rug. Met gehoefde voluutpoten. XIXde eeuw.
Een vide-poche van wit en rood marmer met twee kleine bronzen olifantjes.
Een gesculpteerd mahoniehouten beeld van Maria in gewaad met slang. Achteraan gesigneerd “Candries Raymond 22-11-77”.
“Bloemenstilleven met kerstrozen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘94.
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,28 ct.
Een bronzen kruis in de vorm van bladeren.
“4de Korporaal van het 2de interne korps.” Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1939.
Een bronzen tuinornament.
“Landschap met vijver en visser”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
Een paar marqueterie bijzettafeltjes in houtfineer met rond tafelblad en plantentafereel in het decor.
“L’Accolade” Bronzen beeld met twee paarden. Naar PJ Mene.
‘Engel met bloemen.’ Bronzen beeld op marmeren sokkeltje. Draagt handtekening Louis Beataux, Paris. Postuum.
“International 51 - Te Mechelen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Een 18 karaats witgouden ketting met hanger van wit- en geelgoud bezet met diamanten oude slijp +- 1 ct. en twee saffieren van +- 0,40 ct.
Een Tiffany tafellamp uit de jaren 60 met het decor van een pruimenboom in glas en lood.
“Blauw bloemenstilleven in koperen pot.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Een zuurgeëtst vaasje met bloemdecor. Gemerkt.
“Vijverzicht in de herfst.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Een bruin lederen handtas met bijhorende pochette in ruitenpatroon. Lichte sporen van slijtage.
Een walnoot fineer tafeltje met rond tafelblad in Art Deco stijl.
Een lot van 6 gekleurde glazen en een karaf.
“Chiffres & Monogrammes dans le Style Moderne”. Ed. Calavas Paris. Vier mappen met monogrammen In-folio (31 bladen). Slijtage aan omslagen. Omstreeks 1900. Evenals: Jan Haring. “Kabinet der Schrijfkunst”. Ed. Van Looy Amsterdam 1906. Map met linnen rug, In-folio oblong (45 bladen).
Een lot van 3 aquarellen op papier. Onderaan gesigneerd.
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,50 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een Tiffany tafellamp in de art-deco stijl met een pierrot met accordeon op de voet.
“Watermolen te Tielen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Een klokstel van blauw en wit aardewerk en koper, kandelaars met 5 lichtpunten. Minieme schade aan de wijzerplaat.
“Marché aux legumes flamand”. Een ets op papier, buiten de plaat genummerd 6/20, gesigneerd “Marten van der Loo”. Herstelling scheurschade doorheen midden.
Een lichtgroene Val Saint Lambert vaas uit de jaren 60 van de vorige eeuw.
Een houten Lodewijk XV stijl marqueterie schrijftafeltje met uitschuifbaar blad, kunstbronzen elementen en bloemdetails in het decor.
Een lot van twee aardewerken schalen en een bonbonnière (schilfer aan het deksel) gedecoreerd met romantische taferelen.
Een lot Alessi bestaande uit 2 schalen King Kong, een melk en suikerpotje met lepel en dekseltje.
“Landschap met zonnebloemen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een 18 karaats witgouden schakelketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct.
Een Tiffany tafellamp met een rozendecor op de kap en bronzen voetje .
“Portret van een oude dame.” Houtskool op fotopapier. Gedateerd 1924, Antwerpen. Gesigneerd.
Een heksenbol van kwikglas.
“L’érection de la croix.” & “La descente de croix.” een paar 19de eeuwse gravures naar P.P. Rubens.
Een lot van 40 stuks Engels porseleinen servies met planten en vergulde Imari details in het decor, gemerkt “Royal Crown Derby”. Circa 1930.
Een Lodewijk XVi-stijl opklapbare mahoniehouten bijzettafel. Met 1 lade.
Een paar koperen Lodewijk XV kandelaars, volledig mooi geëtst. XVIIIde eeuw.
“Fast Affection Bear”. Een beeld in keramiek, gemerkt “Royal Boch”, ontwerp Rik Delrue.
Een spiegeltje met zilveren rand. Gemerkt Engels zilver.
Een 18 K witgouden halve alliance bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
Een zwarte hoge hoed, gemerkt Castleton & Co London, met bijhorende doos.
Een spiegel met vergulde lijst.
Een Tiffany tafellampje beige met groene rand.
“Drie Torens (Gent)”. Een ets op papier, gesigneerd “Ant. J. van Hoecke”. Genummerd 128/150.
Een Art Deco zilveren brievenopener met ivorine lemmet. In originele etui.
Een gebeeldhouwd houten kamerscherm met vier panelen. Opengewerkt en gepolychromeerd.
Een groot lot verzilverd bestek in 7 originele etuis. Bestaande uit: een taartschep, 3 sets van 12 en 1 set van 6 vorken. 4 sets van 12 en 1 set van 6 lepels, 12 kreeftvorken, een set ‘toi et moi’ servetringen, sets kleine lepels van resp. 12, 6, 2 en 2 in aantal, en 12 kleine vorken.
Een set van grote 2 messing kandelaars.
“Vergezicht over daken met Boerentoren”. Olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
Een groot wit tafelkleed, gereinigd en 12 bijpassende niet gebruikte servetten.
Een zwarte bolhoed, gemerkt Böhm, “Epsom” model.
“Drie personages”. Litho. Gesigneerd en genummerd 129/129 buiten de plaat.
Vijf diverse vazen van blauw en wit aardewerk, waarvan 4 met Engels registratiemerk in reliëf. En 1 dekselvaas gemerkt Delft.
Een wit porseleinen koffieservies met vergulde randen en details, 54 stuks. Onderaan gemerkt “Sarreguemines France”.
Een Mediterraan schotelverwarmer in aardewerk .
Een paar gesculpteerde houten stoelen, geherstoffeerd. Voorste poten met wieltjes. Door Arthur Etienne & Zus. 1870.
Een lot van 3 boeken uit de bibliotheek van de Red Star Line.
Een lot van vier albums: “Le Secret de la Licorne.”, “L’Oreille Cassée”, “Le Lotus Blue.’, ‘L’ile Noire.’.
Een set van 3 kristallen vazen waarvan 2 gekleurde.
Een grote bruin lederen juwelen doos met spiegel en vijf schuiven.
Een XIXde eeuwse houtschaaf, gemerkt J.N.
“Meisje met geit”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
Een paar messingen kerkkandelaars met rand van Franse lelies.
“Interieur met vrouw.” Kleurengravure, genummerd op 164/300. Buiten de plaat gesigneerd.
Een lot van 2 vijzels waaronder 1 oude gietijzeren en 1 messing replica .
Een set van 2 bijzettafeltjes met namaak marmeren bladen .
Een lot van 2 koperen kandelaars, 3-potig, en 2 koperen lampadaires.
“Les cigares du pharaon.” Hardcover 1955. Minieme schade aan de rand.
Een lot van 61 geslepen kristallen wijn-en likeurglazen, 6 formaten en vormen. Met 16 geslepen kristallen champagnecoupes.
Een lot van 2, bestaande uit een muziekstaander in zwart gelakt hout met bijpassend bijzetmeubel.
Een lot van vier stuks gegoten kristal, waaronder twee vazen, een kandelaar, en een schaal. Rood, met één stuk groen.
Een gravure getiteld De Mijn Bij Nacht , gesigneerd buiten de plaat.
Een set van 2 vaasjes uit de sixties 1 gemerkt Scheurich , W Germany en 1 gemerkt Klimker van faience .
Een porseleinen koffie-en eetservies. Model ‘D’artois’ met handgeschilderd decor met rozen en vergulde accenten. Compleet voor 12 personen. (Deksel suikerpot ontbreekt).
Een Art-Deco stijl lampje van een kindje gemerkt CLJ Sestle met een bal in glaspasta gemerkt France.
Een Engels houten tafeltje met draaiend tafelblad, 3-potig, Regency stijl, hedendaags.
Een lot van drie terra cotta olielampjes uit de oudheid.
Een lot van 18 strips van Suske en Wiske. Waaronder vijf eerste drukken: Ijzeren Schelvis”, “De Gramme Huurling.”, “De Schone Slaper.”, “De Kaartendans.”, “Het sprekende testament.”
Een noten-en mahoniehouten klaptafeltje met ovaal blad en gesculpteerde poten op wieltjes.
Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
Een lot van vier Vlaams aardewerken spreukenborden.
Een keramische lamp op sokkel uit de jaren 80 van de vorige eeuw . Groen / zwart met goudkleurige accenten .
Een ceramische vide-poche met olifant. Jaren ‘30.
“Zeeldraaier”. Een ets op papier, onderaan gesigneerd “Rom. Malfliet” - “Zeeldraaier (Hamme) 3/50”
Een paar gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rieten rugleuning.
Een notenhouten krantenrekje met vier vakverdelingen.
Kleurloos glazen art deco vaasje gemerkt Lalique France.
Een lot van 10 stripalbums, bestaande uit eerste drukken 5 Michel Vaillant en 3 van Alex. Evenals nr 14 van de Lustige Kapoentjes & “De negen peperbollen” van Nero.
Een celadonkleurige schemerlamp met kap.
Een paar Art Deco hallantaarns met kunstbronzen frame en telkens 3 lichtpunten.
Een paar kandelaars van kleurloos kristal. Gemerkt Val Saint-Lambert.
Een verzilverde kerkkandelaar .
Een set van 2 Murano vazen uit de jaren 60 in 2 kleuren waarvan 1 met schade aan de voet .
“Groeninghe, Brugge”. Ets. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
Een Engels houten bijzettafeltje met rond tafelblad, driepotig.
Een lot van vintage schalen en vazen waarvan 3 in Murano glaspasta en een groen glazen vaas gestickerd Seda Sweden .
Een set magazine advertenties. Waaronder één van Cadillac en drie van Mobilgas.
Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.
Een armstoel in notenhout met bekleding van rode bloemen.
72 Amsterdamse huisjes van blauw en wit aardewerk uitgegeven door BOLS-HENKES voor KLM. Grotendeels verzegeld met waszegel.
Een rechthoekig, donkerbruin gebeitste salontafel met bamboe tablet en onderplaat.
Een messingen staande lamp met kristallen pendeloques. Met vijf lichtpunten.
Een houten klaptafel met rond blad, 3-potig.
Een houten haltafeltje met marmeren blad en 1 lade.
Een pianostoeltje met lederen zitting.
Een Jugendstil tuintafeltje in brons .
Een lot bestaande uit 40 kristallen wijnglazen, Champagneglazen en 3 karaffen.
Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.
Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.