#225Een 18 K witgouden ring bezet met diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,26 ct. en een ovale robijn van +- 0,75 ct.
Une bague en or blanc 18 K sertie de baguettes de diamants d'un poids combiné de + - 1,26 ct. Et un rubis ovale de + - 0,75 ct.No longer availableDim. 6,16 gEstimate: € 900 / 1000 -
#599Geknielde Luba vrouw met twee kleine kinderen aan de borst. DRC.
#544Een Afrikaans houten beeld met kraaltjes/schelpjes.
#77Een Amerikaanse hoge hoed van zwart vilt. In hoedendoos.
#639Een gepolychromeerd Afrikaans houten masker.
#534Tchokwe beeld van een moeder met een kind, een voorraadpot op het hoofd. De pot gedragen door vier personages en met een vrouwenhoofd als dekselknop.
#386Een bijzettafeltje van zwartgelakt perenhout met entretoise.
#6904 zilveren munten van 5 Ecu. Ag 925/1000. België 1987.
#479Een paar terracotta beelden van geisha’s met sporen van polychromie.
Shaker à cocktail en argent martelé et ciselé décoré de frises florales autour des renfoncements avec des personnages et des oiseaux. Perse, milieut du XXe siècle. Aucune marque trouvée.No longer availableDim. H. 21 cm - 466 gEstimate: € 350 / 400