Other lots in this auction
-
#277Een Hollandse broodtrommel van aardewerk en hout.
Une corbeille à pain hollandaise en faïence et bois.No longer availableDim. b: 45 cmEstimate: € 40 / 50 -
#31Een verzilverd kruisbeeld met twee kandelaars en glazen stolp.
Un crucifix en métal argenté avec deux chandeliers et une cloche en verre.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 60 / 100 -
#143Cormann & co., BruxellesEen schouwpendule van vuurverguld brons, getooid met twee vissersjongetjes. Het uurwerk gemerkt.
Une pendule de cheminée en bronze doré au feu, ornée de deux garçons de pêcheur. Le mouvement est marqué.No longer availableDim. H. 35 x B. 45 cmEstimate: € 200 / 250 -
#213Een bronzen schouwpendule, gedragen door een olifant en getooid met een man met parasol. Parijs.
Une pendule de cheminée en bronze, portée par un éléphant et ornée d'un homme avec un parasol. Paris.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 2200 / 2400 -
#295Een 22 K gouden 20 ecu met zilveren rand. Boudewijn 60/40. 1930-1990.
A 22 K or 20 ECU avec anneau en argent. Baudouin 60/40. 1930-1990.No longer availableDim. 29 mm 10,5 gEstimate: € 250 / 300 -
#4101 gouden munt van 100 CAD “Olympiade”. Au 22 K. Canada 1976. In etui met certificaat.
1 pièce d'or de 100 CAD Olympiade . Au 22 K. Canada 1976. En cas avec certificat.No longer availableDim. (16,84 g)Estimate: € 400 / 500 -
#251Maurice Herbeau, LilleEen Frans aardewerken wasbak met messingen kraan en afloop. Gesigneerd. Bijgevoegd een bijpassend zeepbakje.
Un évier en faïence française avec robinet et drain en laiton. Signé. Joint un porte-savon assorti.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#266Een gepatineerde houten nis. Recent werk.
Une niche en bois patiné. Travail récent.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 80 / 100 -
#264Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Knoks landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1947 achteraan.
”Paysage de Knokke”. Huile sur toile. Signée et datée 1947 au dos.No longer availableDim. 27 x 37 cmEstimate: € 300 / 400 -
#614Een achtdelig toiletstelletje van kleurloos en amberkleurig kristal.
Un ensemble de huit éléments de toilette en cristal clair et ambré.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#342Sulac (Lucien Calus)Zeven diverse gravures en pasteltekeningen, gesigneerd.
Sept gravures et pastels différents, signés.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#292Theo De Cooremeter“De Kunstenaar en zijn Observatie”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 2/5 buiten de plaat.
L'artiste et son observation . Gravure. Signée et numérotée 2/5 hors planche.No longer availableDim. 49 x 40 cmEstimate: € 40 / 50

