#383Japanse sakékruik van steengoed versierd met Japanse karakters.
#202Een verguld houten trumeau met een lauwerkrans in de kuif.
#241Twaalf messen met zilveren handvat. In etui.
#666Een Empire halllamp van messing en plaatijzer met centraal een glazen vlam en rondom zes lichtpunten.
#660Een paardenkostuum voor twee personen.
#259Boch KeramisEen grote art deco vaas van meerkleurig aardewerk. Vorm D2740.
#463“Vijf Heiligen”. Reisicoontje van messing met email.
#76Een klein gefineerd meubeltje met drie laden en een marmeren blaadje.
Un petit meuble en placage avec trois tiroirs et un dessus en marbre.No longer availableDim. 73 x 43 x 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#398Een geglazuurd aardewerken reliëf.
#590Een lot van acht roemers en berkenmeiers van groen glas.
#182Gerard Jr. CoxPeriod: 1902 - 1982“Veenlandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
Paysage de bruyère . Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 63 x 117 cmEstimate: € 200 / 240 -
#217Vier diverse doosjes van massief zilver, geciseleerd of geniëlleerd, waarvan drie poederdoosjes en een andere. Iran en Noord-Afrika, medio XXste eeuw.
Quatre boîtes diverses en argent massif, ciselées ou niellées, dont trois sont des boîtes à poudre et une autre. Iran et Afrique du Nord, milieu du XXe siècle.No longer availableDim. 240 g brut - Ø 7,5 cmEstimate: € 120 / 140