#190Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
#82Victor Gaspar“Beukenbos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#847Een klein Chinees plantenbakje van brons, versierd met motieven in reliëf.
#648Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
#523Een Afrikaans houten vrouwelijk voorouderbeeld. Fang, Gabon.
#317Een bronzen lampenvoet in de vorm van een slang. Met glazen kap.
#699Een salontafel met een rond zwart marmeren blad op messingen voet.
#502“Abstracte voorstelling van zeilmasten”. Gemengde techniek op papier.
#647Een vol messingen luchter met zes armen, telkens met drie lichtpunten.
#209Nicaise De KeyserPeriod: 1813 - 1878“Portret van een jonge vrouw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Portrait de jeune femme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 180 / 260 -
#144“Herenportret”. Olieverf op paneel. XVIIe eeuw. Achteraan een oude toeschrijving aan Ferdinand Bol (1616 - 1681). Paneel gerestaureerd.
”Portrait d’homme”. Huile sur panneau. XVIIème siècle. Dédicace au dos à Ferdinand Bol (1616 - 1681). Panneau restauré.No longer availableDim. 50 x 43 cmEstimate: € 400 / 600