#388Een paar vazen en drie diverse kandelaars van Vlaams aardewerk.
#815Steiff“Molly”. Pluchen hond met merk.
”Molly”. Un chien en peluche. Marque.No longer availableDim. 20 x 55 cmEstimate: € 30 / 40 -
#523Een Afrikaans houten vrouwelijk voorouderbeeld. Fang, Gabon.
#12Twee XIXe en een XXe eeuwse lithografie met zichten op Leuven en een ingekleurde XVIIIe eeuwse gravure m.b.t. de Sint-Pieterskerk.
#11Vijf borden van Doorniks aardewerk met een blauw op wit decor à la mouche.
#617Een hanglamp in Louis XV - stijl met glazen pendeloques.
#370Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 2,95 gEstimate: € 500 / 600 -
#228Een driedelig klokstel van rood marmer, versierd met verguld bronzen beslag. De pendule getooid met een zamakken voorstelling, getiteld ‘L’Univers’ van Jacob Petit en geflankeerd door twee vierarmige kandelaars met vijf lichtpunten, eveneens van donkergepatineerd zamak. Omstreeks 1910. Met sleuteltje.
#565Een Afrikaans masker van hout en stro. Op metalen staander.
#382Bernard Charroy“Meisje op terras”. Litho. Genummerd en gesigneerd buiten de plaat.
Une grande cruche en grès ovale.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 30 / 50