#740Een toiletstoel gecamoufleerd als ladenkastje met klapblad en faux tiroirs. Engelse stijl. Binnenwerk verwijderd. Kleine letsels. Engels werk, XIXde eeuw.
Une chaise toilette camouflée en armoire à tiroirs à tabattant en faux-tiroirs. Style anglais. Intérieur non présent. Petits dégâts. Travail anglais, XIXème siècle.No longer availableDim. 57 x 60 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#819Een divers lot posters uit het interbellum.
#676Een handgeknoopt Perzisch wollen kelimtapijt.
#411Twee siervazen van verguld Brussels porselein met oren in de vorm van hermenfiguren en op de buik versierd met meerkleurige beeltenissen van Sint Nicolaas en Sint Augustinus in cartouches op rode fond.
Deux vases en porcelaine de Bruxelles doré à anses sous forme de figures Hermes et des représentations de Saint Nicolas et Saint Augustin sur le ventre en cartouches sur fond rouge.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 180 / 240 -
#761Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein.
#670Hollandse secretaire van gefineerd wortelhout met drie dubbelgebogen laden en een klapblad waarachter kleine laden. Op klauwpoten. Queen Ann-stijl. Letsel.
#134“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Redes (?).
#425“Toi et Moi”. Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee cognac kleurige diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
”Toi et Moi”. Une bague en or jaune 18 ct sertie de deux diamants cognac ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,19 gEstimate: € 450 / 550 -
#863Een reeks van vier en een koppel porseleinen sierborden met handgeschilderde decors en vergulde randen. Eén met randschilfer. Eind XIXe eeuw.
Une série de quatre assiettes et un couple en porcelaine à décors peint à la main et bords dorés. Un avec éclat.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 60 / 70