Other lots in this auction
-
#732Drie gefineerde gigognetafeltjes met een ingelegd stermotief in het blad.
Trois tables gigognes en bois de placage, motif d’étoile incrusté dans la tablette.No longer availableDim. b: 28 - 44 cmEstimate: € 50 / 60 -
#93Royal DuxEen kleine sierjardinière van deels verguld porselein, versierd met een meisje met mand en een vogel. Onderaan gemerkt. Tijdperk art nouveau.
Une petite jardinière partiellement en porcelaine dorée, décorée d’une jeune fille avec un panier et un oiseau. Marque sous la base. Période Art Nouveau.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#505Een paar schoteltjes van Chinees porselein met decors van lange lijzen in een landschap. Gesigneerd. Onderaan gemerkt.
Une paire de petits plats en porcelaine de Chine à décor de longues élises dans un paysage. Signés. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#787Een Afrikaans houten masker. Kambula, Zaïre.
Un masque africain en bois. Kambula, Zaïre.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#704NikonEen digitale spiegelreflexcamera model D70 met lenzen:- Nikon 70-210mm f/4-5.6 NIKKOR AF and AF-D (1987-2000)- Nikon AF Nikkor 70-300mm f/4-5.6D ED- Nikon 28-105mm f/3.5-4.5 AF-D NIKKOR (1998-2006)- Nikon 75-300mm FX f/4.5-5.6 AF (1989-1999)- Nikon 18-70mm f/3.5-4.5 AF-S DX
Une caméra digitale modèle D70 avec lentilles:- Nikon 70-210mm f/4-5.6 NIKKOR AF and AF-D (1987-2000)- Nikon AF Nikkor 70-300mm f/4-5.6D ED- Nikon 28-105mm f/3.5-4.5 AF-D NIKKOR (1998-2006)- Nikon 75-300mm FX f/4.5-5.6 AF (1989-1999)- Nikon 18-70mm f/3.5-4.5 AF-S DXNo longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#671Een staande klok met notenhouten kast. Het werk met tinnen wijzerplaat op messing en gedateerd 1768. Eén zijruitje gebroken.
Horloge de vestibule à gaine en noyer. Mouvement en laiton à cadran en étain. Daté 1768. Une petite vitre de côté cassée.No longer availableDim. 240 x 50 x 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#867Acht verschillende gekleurde lichtbeeldjes.
Huit petites statues à lumière.No longer availableDim. 20 x 6 cmEstimate: € 40 / 50 -
#333Twee Duitse bajonetten in schede. Tweede Wereldoorlog. K.98. (zwarte)
Deux baïonnettes allemandes dans leur fourreau. Deuxième Guerre Mondiale. K.98. (noir).No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#19114 boeken. “Oeuvres complètes de François Arago”. 9 delen. Ed. Gide, Paris & Weigel, Leipzig 1859. In-8. Lederen rug (brandschade aan 5). “Oeuvres complètes de Montesquieu précédées de la vie de cet auteur”. 5 delen. Ed. Lefèvre, Paris, 1820. In-8. De meeste met vochtschade.
14 livres. “Oeuvres complètes de François Arago”. 9 parties. Ed. Gide, Paris & Weigel, Leipzig 1859. In-8. Dos en cuir. (dégât de feu aux 5). “Oeuvres complètes de Montesquieu précédées de la vie de cet auteur”. 5 parties. Ed. Lefèvre, Paris, 1820. In-8. La plupart avec dégâts d’humidité..No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#65Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met telkens twee grijze en twee witte parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de deux perles grises et de deux perles blanches.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#563Een paar Mexicaanse beelden, bestaande uit een zittende figuur met arend van jade en een stamhoofd van arduin en malachiet.
Une paire de statues mexicaines, comprenant une figure assise avec un aigle en jade, et un chef de tribu en pierre de taille et malachite.No longer availableDim. h: 27 & 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#570Een gefineerde eendeurskast in empirestijl met een lade onder het groen marmeren blad en versierd met bronsbeslag en imitatie bloemenmarquetterie.
Une armoire à une porte style Empire à tiroir en dessous de la tablette en marbre vert et montures en bronze, marqueterie floral.No longer availableDim. 134 x 80 x 40 cmEstimate: € 180 / 240

