#697Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
#538Een grote roodkoperen wierookbrander met handvat. Chinees werk.
#420ChimentoEen 18 karaats geel gouden ketting met plaatje als hanger.
#854Een zwartgepatineerd houten kistje.
#761Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein.
#549“Personages bij de hotelingang”. Olieverf op paneel.
#816Een paar armstoeltjes in Louis-Philippestijl.
#172B. Nollet“Herbergscène”. Olieverf op doek. Vlaamse school, omstreeks 1700. Vervaagde signatuur op de tafelpoot. Met rapport.
”Scène d’auberge”. Huile sur toile. Ecole flamande, vers 1700. Signature effacée sur le pied de table. Avec rapport.No longer availableDim. 28,5 x 22,3 cmEstimate: € 400 / 600 -
#447Een gefineerde pendule, versierd met marquetterie. XIXe eeuw. Met slinger en sleutel.
Une pendule en bois de placage, décoration de marqueterie. XIXème siècle. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100 / 120