#691
#250
Een 18 K geelgouden schakelarmband met naam “Willy”.
#688
Twee oude houten hoedenvormen.
#494
“Hoeve”. Olieverf op paneel. Draagt een monogram.
#258
#108Goebel, Germany
“Land in sight”. Een beeldengroep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel, No. 530. Onderaan gemerkt. Beperkte oplage 00904/ 30.000.
#213
#274Sonia Grootjans
“Intérieur abstrait”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 46 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#364Frans DillePeriod: 1909 - 1983
Une série de quatre lithographies. Toutes signées et numérotées 7/20 hors planche.No longer availableDim. 32 x 24,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#519
#401
“H. Nicolaas”. Messingen reisicoontje, tryptiek.
#441
“Drie kerkvaders”. Reisicoontje van messing met email.
Trois pères d’église . Icône de voyage en laiton avec émail.No longer availableDim. 12 x 9,5 cmEstimate: € 80 / 90