Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
7000 Eichen Kunst Dünger. Draagtas op 700 exemplaren, nummer 35. Met authenticatiestempel van Dokumenta 7.
Joseph Beuys

7000 Eichen Kunst Dünger. Draagtas op 700 exemplaren, nummer 35. Met authenticatiestempel van Dokumenta 7.

7000 Eichen Kunst Dünger. Un sac, 700 exemplaires, celui-ci porte le numéro 35. Avec tampon d’authenticité Dokumenta 7.
Dim. 44 x 49 cm
SKU: 1911190344.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #344
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #73
    Val St. Lambert

    Een paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Une paire de candélabres hexagonaux en cristal incolore taillé. Marque.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #321
    Mulberry

    Een tas van geel leder.

    Un sac en cuir jaune.
    No longer available
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #168

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘83.

    ”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘83.
    No longer available
    Dim. 64 x 72 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #176
    De Ias à Angleur

    Een staande klok met gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met motieven in Lodewijk XVI-stijl. Het werk gesigneerd en gedateerd 1793.

    Une horloge de vestibule en chêne, décoration de motifs style Louis XVI. Signé et daté 1793.
    No longer available
    Dim. 246 x 45 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #263

    Een lot van vier verschillende zeeschelpen en drie zee-egels.

    Un lot de quatre coquillages de mer différents et un oursin.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 150
  • #118

    Een paar vazen van zamak.

    Une paire de vases en régule.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #385

    Een staande lamp, de voet opgebouwd uit een grijsgepatineerd uitschuifbaar statief.

    Une lampe à pied à patine grise. Support mobile.
    No longer available
    Dim. h: 155 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #252

    “Awakening”. & “A little bit of heaven”. Twee ronde lithografieën.

    ”Awakening” & “ A little bit of heaven”. Deux lithographies rondes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #227

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange Lijzen en kinderen. Met houten deksels. Omstreeks 1900. Eén met kleine randschilfers.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine chinoise à décor polychrome de longues Elises et enfants.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #171

    “Compositie”. Gemengde techniek. Oosters werk.

    ”Composition”. Techniques mixtes. Travail oriental.
    No longer available
    Dim. 37,5 x 47,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #306

    Een eikenhouten commode met drie gesculpteerde laden.

    Une commode en chêne à trois tiroirs sculptés.
    No longer available
    Dim. 80 x 110 x 51 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #145
    Jaeger Le Coultre

    Een 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet diamanten oude slijp en achtkant met een gezamenlijk gewicht van ± 3,10 ct.

    Une montre pour dames en or blanc 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 3,10 ct.
    No longer available
    Dim. 26,09 g
    Estimate: € 1200 / 1400
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More