Other lots in this auction
-
#409Zwart houten muziekrekje met vier niveaus, bovenaan met galerij, gedraaide houten spijlen met vernauwingen. Omstreeks 1900.
Porte-musique en bois noir à quatre niveaux, dessus avec galerie, barres en bois tourné avec rétrécissements. Vers 1900.No longer availableDim. 120 x 47 x 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#611Een Chinese porseleinen jardinière.
Une jardinière en porcelaine de Chine.No longer availableDim. H. 31, 57 x 45 cmEstimate: € 400 / 450 -
#257Een tafellamp met vijf lichtpunten, versierd met gekleurd bloemetjes, peertjes en druiventrossen.
Une lampe de table à cinq points lumineux, décorée de fleurs colorées, de poires et de grappes de raisin.No longer availableDim. h: 61 cm (met lamp)Estimate: € 80 / 120 -
#315Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant princessen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,68 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de princesses en diamant d'un poids combiné de ± 0,68 ct.No longer availableDim. 6,30 gEstimate: € 650 / 750 -
#719Een antieke butlerspiegel in goudgepatineerde lijst van hout en plaaster. Randschade.
Un miroir de majordome antique en bois patiné or et cadre en plâtre. Dommages aux bords.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 220 / 260 -
#770Een donkergepatineerde berkenhouten tafelvitrine. Patine te vernieuwen.
Vitrine de table en bouleau patiné foncé. Patine à renouveler.No longer availableDim. 53 x 60 x 60 cmEstimate: € 75 / 100 -
#98Twee opmerkelijke dekselpotten van messing en geblazen glas.
Deux remarquables pots couverts en laiton et verre soufflé.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#174R. Klein“Man met ezel in een Mediterraan straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Homme à dos d'âne dans une rue méditerranéenne . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#820Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 216 x 159 cmEstimate: € 60 / 80 -
#40Een 18 karaats geel gouden dameshorloge.
Une montre pour femme en or jaune 18 carats.No longer availableDim. bruto: 19,03 gEstimate: € 150 / 250 -
#88“Alle de wercken van Jacob Cats.” In twee delen. Bezorgd door Dr. J. van Vloten met ruim 400 platen op staal gebracht door J.W. Kaiser. Gedateerd 1862. Zwolle, de erven J.J.Tijl.
Alle de wercken van Jacob Cats. En deux parties. Livré par le Dr J. van Vloten avec plus de 400 planches sur acier apportées par J.W. Kaiser. Daté de 1862. Zwolle, les héritiers J.J.Tijl.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#363Mattew NormanEen messingen tafelklokje met geslepen glazen zijden. Onderaan gemerkt “Swiss made”. Met tweezijdige sleutel.
Petite horloge de table en laiton aux côtés en verre taillé. Marque “Swiss made”. Clé double face.No longer availableEstimate: € 40 / 60

