#170“St. Gaudens 1923”. Een gouden munt van 900‰.
#164“Cabaret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1977.
#151Een karafje met bolvormige dop en zes borrelglaasjes. Leerdam.
#50Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de ± 1 ct.No longer availableDim. 3,26 gEstimate: € 900 / 1000 -
#206Een gefineerde Engelse klapsecretaire-bibliotheek met drie grote en twee kleine laden onder het met een ingelegde schelp versierd klapblad.
Secrétaire à abattant en bois de placage, le haut formant bibliothèque. Trois grands et deux petits tiroirs sous l’abattant décoré d’une coquille.No longer availableDim. 216 x 106 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#248Twee gedreven zilver kommetjes met hout versiering.
#92L. Vanaerschot“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#803Staande lamp van glas en chroom in wit en oranje. Omstreeks 1970.
#218Een gegraveerd en gedreven gebedsrolkoker van zilver 925 ‰.
#262“De aanbidding der wijzen”. Gravure. P.P. Rubens pinxit, Lucas Vosterman sculpsit anno 1620.
Un Classic 1920 ourson en mohair et coton avec pattes et tête mobiles. État neuf.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 45 / 55