Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
9 chromo-albums met daarbij drie van Liebig en diverse van Artis.

9 chromo-albums met daarbij drie van Liebig en diverse van Artis.

9 albums chromo dont trois de Liebig et plusieurs d'Artis.
SKU: 2306200337.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #337
Estimate: € 90 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #266

    Een lage eikenhouten koffer. XIXe eeuw.

    Un coffre bas en chêne. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. b: 174 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #259
    Jozef Posenaer
    Period: 1876-1935

    “Portret van een oudere man”. Olieverf op doek. Gesigneerd voor- en achteraan.

    Portrait d'un homme âgé . Huile sur toile. Signée recto et verso.
    No longer available
    Dim. 55 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #717

    Een aardewerk van Chinees steengoed, versierd met een decor van een draak en een pauw in reliëf. Onderaan gemerkt.

    Un vase chinois en grès à décor d'un dragon et d'un paon en relief. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #735

    Drie gestileerde houten eenden.

    Trois canards en bois stylisés.
    No longer available
    Dim. h: 23 - 43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #286

    Een eikenhouten koffer met gesculpteerde cassettes in het front, versierd met ingelegde vogels. Omstreeks 1800.

    Un tronc en chêne avec cassettes sculptées à l'avant, décoré d'oiseaux incrustés. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. b: 152 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #459

    “Parochiekerk St. Wilibrordi”. Een oude gravure. Omstreeks 1700.

    Église paroissiale de Saint-Wilibrordi . Une gravure ancienne. Vers 1700.
    No longer available
    Dim. 23 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #586

    Een paar tafeltjes met rond natuurstenen blad op gietijzeren voet.

    Paire de petites tables à tablette en pierre naturelle ronde et sur base en fonte.
    No longer available
    Dim. Ø: 65 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #763

    Een kraagvaasje van Japans porselein, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Un vase à col en porcelaine japonaise, décoré d'un décor floral multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #718
    Michel Hereman
    Period: 1933 - 2000

    “Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.

    Créature post-apocalyptique . Une sculpture de faïence émaillée. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #654

    “Landschap”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd ‘L. Ury’.

    Paysage . Technique mixte sur papier. Signé L. Ury .
    No longer available
    Dim. 41 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #661

    Grote balustervaas met een polychroom Imari-decor. Onderaan gemerkt.

    Grand vase balustre à décor polychrome Imari. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 61 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #316

    Een antiek houten meubel met twee paneeldeuren en een uitneembaar zijpaneel.

    Un meuble ancien en bois avec deux portes à panneaux et un panneau latéral amovible.
    No longer available
    Dim. 132 x 136 x 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More