Similar lots by type
-
#44
Twee etsen:- ”Le Christ triomphe du peche et de la mort”. Ch. Waltner naar een werk van P.P. Rubens. XIXde eeuw.- “Divertissement de paysans Hollandois”. L. Surugue naar een werk van D. Teniers. XVIIIde eeuw.
Deux eaux-fortes:- “Le Christ triomphe du péché et de la mort”. Ch. Waltner d’après Rubens. XIXe siècle.- “Divertissement de paysans hollandois”. L. Surugu d’après David Teniers. XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#672Colette CleerenPeriod: °1953
“Ontmoetingen met Claude van den Berge”. Ets en aquatint. Gesigneerd, gedateerd 1986 en genummerd 6/24
“Rencontres avec Claude van den Berge”. Eau-forte et aquatinte. Signée, datée 1986 et numérotée 6/24.No longer availableDim. 34 x 44 cmEstimate: € 20/30 -
#442Frans Masereel
“Boten op de Schelde” & Zicht op Antwerpen vanaf de Schelde”. Twee houtsneden. Gesigneerd buiten de plaat.
“Bateaux sur l’Escaut” et “La ville d’Anvers vue de l’Escaut”. Deux gravures sur bois. Signées hors planche.No longer availableDim. 15,5 x 11,5 cmEstimate: € 120/200 -
#544Paule PiaPeriod: °1920
“Mijn naam is haas”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 22/99 buiten de plaat.
“Mijn naam is haas”. Lithographie. Signée et numérotée 22/99 hors planche.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 20/30 -
#564Pol MaraPeriod: 1920 - 1998
“Kleurencompositie met naakt”. Zeefdruk. Gesigneerd binnen de plaat en gedateerd 1969.
“Composition en couleurs avec nu”. Sérigraphie. Signée dans la planche et datée 1969.No longer availableDim. 108 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#32Tytgat
“Brabofontein te Antwerpen”. Ets. Gesigneerd binnen de plaat.
“Fontaine de Brabo à Anvers”. Eau-forte. Signée dans la planche.No longer availableDim. 18,5 x 14 cmEstimate: € 15/20 -
#712Theo Maeyens
“Slag der Gulden Sporen”. Houtsnede. Gesigneerd in de plaat.
“Bataille des Eperons d’Or”. Gravure sur bois. Signée dans la planche.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#529Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945
“De Kathedraal van Rouen”. Ets. Gesigneerd en getiteld buiten de plaat.
“La Cathédrale de Rouen”. Eau-forte. Signée et intitulée hors planche.No longer availableDim. 60 x 49 cmEstimate: € 250/350 -
#59
Een oude kaart van de Stad Antwerpen. Een gravure van cartograaf Guicciardini uit 1587.
Ancienne carte de la ville d’Anvers. Gravure par Guicciardini de 1587.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 50/80 -
#4
Drie etsen:-”Zicht op de Dijle te Mechelen”. Gesigneerd Marten Van Der Loo.-”Tigre royal attaquant un buffle”. E. Piridon naar een werk van Verlat.-”Hond”. Gemonogrammeerd L.G.
Trois eaux-fortes:- “Vue de la Dyle à Malines”. Signée Marten van der Loo.- “ Tigre royal attaquant un buffle”. E. Piridon d’après Verlat.- “Chien”. Monogrammée L.G.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#532Langlet
“Stilleven met cello”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 100/175 buiten de plaat. Met certificaat.
“Nature morte aux violoncelle”. Signé et numéroté 100/175 hors planche. Avec certificat.No longer availableDim. 54 x 76 cmEstimate: € 670/80 -
#472Félix Labisse
“Fiqua”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 42/165 buiten de plaat.
“Fiqua”. Lithographie signée et numérotée 42/165 hors planche.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#549Jules De Bruycker
“De Kathedraal van Bourges”. Ets. Gesigneerd en getiteld buiten de plaat.
“La Cathédrale de Bourges”. Eau-forte. Signée et intitulée hors planche.No longer availableDim. 50 x 55 cmEstimate: € 250/350 -
#109
“Herder met schapen”. Ets. Onleesbaar gesigneerd en genummerd 67 buiten de plaat.
“Berger et ses moutons”. Eau-forte. Signée et numérotée 67 hors planche.No longer availableDim. 55 x 72 cmEstimate: € 25/35 -
#84Albert Saverys
“Zicht op de Leie”. Litho. Gedrukt bij de Antwerpse kunstvereniging “Als Ick Kan”.
“Vue de la Lys”. Litho d’après l’oeuvre d’Albert Saverys. Avec poinçon sèche d’Als Ick Kan.No longer availableDim. 32 x 41,5 cmEstimate: € 80/120 -
#369Isidoor Van Mens
“Rabat”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Rabat”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 20/24 -
#359
Een lot grafiek:- “Het gebed voor het eten”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat: Félix Gogo.- “Zicht op Lier”. Kleurenets. Buiten de plaat gesigneerd Marten Van der Loo.- “Begijnhofpoort”. Kleurenets. Gesigneerd R. Hebbelinck en genummerd 129/350 buiten de plaat.
Trois gravures:- “La prière avant de manger”. Eau-forte. Signée hors planche: Félix Gogo.- “Vue de Lierre”. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche; Marten van der Loo.- “Porte de béguinage”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 129/350 hors planche.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#454Paul AizpiriPeriod: °1919
“Man met de pijp”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 35/100 buiten de plaat.
“Homme à la pipe”. Lithographie signée et numérotée 35/100 hors planche.No longer availableDim. 76 x 57 cmEstimate: € 150/200 -
#554Armand Apol
“Winterlandschap”. Litho. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 24/150. Naar een werk van Valerius De Saedeleer.
“Paysage d’hiver”. LItho. Signée et numérotée 24/150 hors planche. D’après un oeuvre par Valérius de Saedeleer.No longer availableDim. 52 x 58 cmEstimate: € 120/200 -
#362Jean StevanPeriod: 1896 - 1962
“Portaaltje”. Lithografie. Gesigneerd en épreuve d’artiste buiten de plaat en met opdracht.
“Petit portail”. Lithographie. Signée et épreuve d’artiste hors planche et avec dédicace.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 20/30 -
#464
“Zelfverzekerd” en “Vertwijfeling”. Twee linosnedes. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 20/20 en gemonogrammeerd binnen de plaat. Naar werken van Jan Decleir.
“Confiant” et “Désespéré”. Deux linogravures. Signées et numérotées 20/20 hors planche et monogrammées dans la planche. D’après oeuvres par Jan Decleir.No longer availableDim. 32 x 21 cmEstimate: € 80/120 -
#74Romain Malfliet
Drie etsen:- “St. Bonifaciusbrug te Brugge”. Genummerd 9/100 en gesigneerd buiten de plaat.- “Kapel te Schelle”. Genummerd 32/50 en gesigneerd buiten de plaat.- “De rede te Lokeren”. Genummerd 31/50 en gesigneerd buiten de plaat.
Trois eaux-fortes:- “Pont St-Boniface à Bruges”. Numérotée 9/100 et signée hors planche.- “Chapelle à Schelle”. Numérotée 32/50 et signée hors planche.- “La Rade de Lokeren”. Numérotée 31/50 et signée hors planche.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#424
“Windmolen”. Monotype op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Moulin à vent”. Monotype sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 45 x 40 cmEstimate: € 20/25 -
#724
Een lot van vijf grafische werken, waaronder Severin en Mariman.
Lot de cinq gravures dont oeuvres par Severin et Mariman.No longer availableEstimate: € 50/60
Other lots in this auction
-
#632
Een lot van vier klosjes. Ivoorkust.
Lot de quatre bobines. Côte d’Ivoire.No longer availableDim. H 33 cmEstimate: € 90/120 -
#352Edward MoerenhoutPeriod: 1801-1893
“Schepen op woelige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux sur une mer mouvementée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 200/240 -
#258Val St. Lambert
Zes geslepen kristallen onderzetters voor glazen en een grote voor een fles. In originele verpakking.
Suite de six sous-verre et un dessous de bouteille en cristal gravé. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#470
Een 14 karaats wit gouden art deco ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague art déco en or blanc 14 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 400/600 -
#633
Een lot van zes pijpen van verschillende oorsprong, waaronder ‘Koninklijke Goedewaagen’ te Gouda, ‘Montereau’ en een Belgische pijp uit de XIXe eeuw.
Lot de six pipes diverses dont “Koninklijke Goedewagen” à Gouda, “Montereau” et une pipe belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#219B. Bloms
“Winterlandschap met roeiboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver à la chaloupe”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 88 cmEstimate: € 100/120 -
#197Boch
Een kalebasvaas van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemenmotief. Gemerkt met sticker.
Gourde en faïence polychrome décorée de fleurs. Marque à l’étiquette.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40/60 -
#729
Een wandspiegeltje van verguld en gepolychromeerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Miroir en bois doré et polychromé de style Louis XV.No longer availableDim. 68 x 41 cmEstimate: € 30/40 -
#259
“Herenportret”. Miniatuur. Pastel op papier. Gedateerd 1844.
“Portrait d’un homme”. Miniature. Pastel sur papier. Datée 1844.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 20/30 -
#121
Een oeil-de-boeufklok van zwartgelakt hout met een albasten wijzerplaat en versierd met paarlemoer en diverse houtsoorten. Glas gebroken.
Pendule murale oeil-de-boeuf en bois noirci à cadran en albâtre et décoration en nacre et bois divers. Vitre cassée.No longer availableDim. 71 x 59 cmEstimate: € 100/120 -
#361
Twee verschillende karaffen van kleurloos geslepen kristal.
Deux carafes en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#273
Koffieservies met toegevoegde plateau. Verzilverd metaal, gemerkt onderaan Wiskemann.
Service à café et plateau dépareillé. Métal argenté avec la marque de Wiskemann.No longer availableEstimate: € 40/60