#267Een tafellamp in tiffany stijl met een voet voorstellend een boomstam met wortels en een florale kap.
#50Een 18 karaats geelgouden halsketting met hanger bezet met een centrale briljant van +- 0,29 ct.
An 18 karat yellow gold necklace with pendant, set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.29 carats.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 600 / 700 -
#108Een verzilverd Wiskemann bestek voor 12 personen in houten bestekkoffer.
#519Ferdinand SchirrenPeriod: 1872 - 1944Stilleven met Chinees beeld, aquarel op papier. Gesigneerd.
Still life with Chinese statue, watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 30 x 24,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#279Albert SaverysPeriod: 1886-1964“Overstroming”, lithografie, genummerd 215/350.
"Flood", lithograph, numbered 215/350.No longer availableDim. 50 x 67 cmEstimate: € 30 / 60 -
#127Een zilveren melkkannetje, gemerkt 900‰. 255 gram.
#538Een paar verzilverd metalen kandelaars met vier lichtpunten, op elektriciteit gezet.
#682C. Castagne“Marina.” Aquarel op papier. Gesigneerd, gedateerd ‘37.
"Marina." Watercolor on paper. Signed, dated '37.No longer availableDim. 25,5 x 36 cmEstimate: € 25 / 35 -
A drawing titled 'Encounter and Accommodation', signed by Jef Vaes.No longer availableDim. h 16 x b 12 cmEstimate: € 40 / 60