#556GhoumEen zijde handgeknoopt tapijt. Gemerkt Ghoum.
#390Een roestvrij stalen herenhorloge en polsband.
#503Een set van 2 Tibetaanse 100 Srang biljetten, 1942-1959.
#71Een set van 2 verguld metalen kerkkandelaars rijkelijk versierd.
A set of 2 gilded metal church candlesticks richly decorated.No longer availableDim. h 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#798AlessiEen kunststoffen wandklok met vogels als wijzer. Gemerkt.
#309Louis ApollesHoevenzicht bij Winter, olieverf op paneel.
#186Alphonse De TombayPeriod: 1843-1918“Buste van Jules Communaut, directeur van de Crédit Belge”. Gepatineerd brons. Gesigneerd.
"Buste de Jules Communaut, directeur du Crédit Belge". Bronze patiné. Signé.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 300 / 500 -
#194Een eikenhouten spiegel met kroon.
#188Een mandje op voet van massief zilver, ajour gewerkt en met een druivenrankenmotief. Duitse keuren, 800/1000.
A basket on a foot made of solid silver, worked in openwork and decorated with a grapevine motif. German hallmarks, 800/1000.No longer availableDim. H. 15, Ø 21 cm 460 gEstimate: € 180 / 220 -
#126Een mahoniehouten tweedeurs vitrinekast in Empirestijl. XIXde eeuw.
A mahogany wooden two door display cabinet in Empire style. XIXth century.No longer availableDim. 133x49x220 cmEstimate: € 200 / 300 -
#665Een massief houten bureau-schrijftafel. (AID5464)
#555Een houten, gesculpteerde paravent. 4-delig en gedetailleerd snijwerk met bladeren motief.
A wooden, carved folding screen. It consists of 4 panels and has detailed carving with a leaf motif.No longer availableDim. 190x210 cmEstimate: € 125 / 175