#760Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout.
#260SullyEen 18 karaats geel gouden herenhorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
#756Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout met rond marmeren blad.
#563Twee cilindervazen (een kleine restauratie aan één bovenrand) en een balustervaas (een schilfer en een haarscheur bovenaan) van Chinees porselein met een polychroom decor van bloemen, vogels en vlinders in uitsparingen op een lichtblauwe achtergrond. Canton, XIXde eeuw.
Deux vases cylindriques (petite restauration à un bord supérieur) et un vase balustre (un éclat et un cheveux vers le haut) en porcelaine de Chine avec un décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons dans des cartouches sur fond bleu clair. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 30,5 & 25 cmEstimate: € 250 / 400 -
#411Een dominospel in doosje, alles van grijs geaderd marmer.
#536Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.
#121Een driedelig schouwgarnituur van messing en porselein, bestaande uit een pendule en twee kandelaars, versierd met handgeschilderde decors.
Garniture de cheminée trois pièces en laiton et porcelaine comprenant une pendule et deux candélabres décorés à la main.No longer availableDim. h: 52 & 63 cmEstimate: € 650 / 800 -
#111LladroPolychroom aardewerken beeld van een moeder en kinderen.
Statue en faïence polychrome représentant une mère et ses enfants.No longer availableDim. 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#61Een grote en gevarieerde partij oude postkaarten.
#696Een handgeknoopte Turkse wollen Kelim.
#580TrialmoEen oude radio in houten kast. Type 533. Bouwjaar 1929.
Ancienne radio en bois. Type 533. Année 1929.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 300