Other lots in this auction
-
#453Een gefineerd likeurkeldertje, versierd met een vogel van marquetterie. Zonder inhoud. XIXe eeuw. Kleine beschadiging.
Un cabinet à liqueur en bois de placage, décoration d’un oiseau et marqueterie. Sans contenu. XIXème siècle. Petit dégât.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#199Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927“Molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1887.
”Paysage et moulins”. Huile sur toile. Signée et daté 1887.No longer availableDim. 35 x 49 cmEstimate: € 240 / 400 -
#641“Ruiter te paard”. Een Japans bronzen beeld.
”Cavalier à cheval”. Une statue japonaise en bronze.No longer availableDim. h: 85 cm l: 75 cmEstimate: € 600 / 800 -
#697Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
Un lustre vénitien en verre à douze bras.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#776GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 192 x 150 cmEstimate: € 200 / 300 -
#179Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990“Boerenerf met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Cour fermière et moutons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 260 / 300 -
#597Een antieke dekselvaas van Cantonporselein. Herstelling aan de dekselknop en randschilfers.
Un vase à couvercle antique en porcelaine de Canton. Réparation au couvercle et quelques éclats.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#109Een milieu-de-table met geslepen glas op een 800‰ zilveren voet. Kleine randschilfers en een barst in het midden aan het glas.
Un milieu-de-table en verre taillé sur un pied en argent 800 ‰. Petits éclats et une fisure au verre.No longer availableDim. l: 39 cm h:18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#555Een Afrikaans houten beeld. Yao Chokwe, D.R. Congo
Sculpture africaine en bois. YAO Chokwe. République Démocratique du Congo.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 80 / 100 -
#767Een Zuid-Afrikaans houten helmmasker met stro.
Un masque-casque de l’Afrique du Sud en bois et paille.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#499J. Carro***“Romantisch rivierlandschap”. Olieverf op doek. Naar de XIXde eeuwse landschapschilders.
”Paysage romantique”. Huile sur toile. D’après les paysagistes du XIXe siècle.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#31Een grote eironde kruik van steengoed met een blauw decor en met een tinnen deksel.
Une grande cruche en grès ovale.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 30 / 50

