Other lots in this auction
-
#541
Hotei en een andere. Twee netsukes van gebeeldhouwd en deels gekleurd ivoor. Onderaan gemerkt.
Hotei et autre. Deux netsukes en ivoire sculptée et partiellement polychrome.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#652
Een Victoriaanse commode met twee grote en twee kleine laden en een zwart marmeren blad. Blad gerestaureerd.
Commode victorienne ouvrant à deux grands et à deux petits tiroirs et à tablette en marbre noir. Tablette réparée.No longer availableDim. 92 x 135 x 67 cmEstimate: € 80 / 120 -
#379Louis Henno
“Herderin met kudde”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bergère et son troupeau”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 22 x 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#165
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamant markiezen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en twee grijze Tahiti parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants marquise ayant un poids total de ± 0,40 ct et de perles Tahiti.No longer availableDim. 4,90 gEstimate: € 700 / 800 -
#159
“Vrouw, leunend tegen een omheining onder een boom”. Olieverf op paneel. Vermoedelijk G. B. Brunfaut, maar zonder signatuur. XIXe eeuw.
”Une femme, elle s’appuie contre une clôture sous un arbre”. Huile sur panneau. Probablement G.B. Brunfaut, mais sans signature. XIXème siècle.No longer availableDim. 36,5 x 24 cmEstimate: € 240 / 300 -
#34G. Janssens
“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909.
“Portrait de jeune fille”. Huile sur toile. Signée et datée 1909.No longer availableDim. 41 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#479
Een smeedijzeren kandelaar, versierd met bladeren. Mogelijk Louis Van Boeckel.
Un candélabre en fer forgé, décoration de feuilles. Possiblement par Louis Van Boeckel.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#266
Een gebeeldhouwde tweedeurs vitrine in Lodewijk XV-stijl met een rocaille in de kuif.
Une vitrine sculptée à deux portes, style Louis XV, rocaille dans la coiffe.No longer availableDim. 230 x 106 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#580
Een eikenhouten ééndeursgarderobe.
Une garde-robe en chêne à une porte.No longer availableDim. 203 x 74 x 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#141Royal Dux
Een art nouveau siervaas van porselein, versierd let een jonge vrouw en bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase Art Nouveau en porcelaine, décoration d’une jeune femme et de fleurs en haut-relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#473
Een lot antiek opaalglas, bestaande uit een een olielamp, een vaas met bloemendecor en twee door handen vastgehouden vaasjes.
Un lot de verre d’opale antique, comprenant une lampe à huile, un vase à décor de fleurs et deux vases tenus par des mains.No longer availableDim. h: 20 x 54 cmEstimate: € 30 / 50 -
#259J. Ramos
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 82 X 100 cmEstimate: € 60 / 100