Similar lots by type
-
#571Een comptoise klok gemerkt op de émaille wijzerplaat: Léon Véron, à St. Hilaire-de-Harcouét, Dinanderie omranding en slinger met pauwen in het decor. Schade aan het émail. Met wandhouder.
A Comtoise clock marked on the enamel dial: Léon Véron, à St. Hilaire-de-Harcouët, Dinanderie frame and pendulum with peacocks in the decoration. Damage to the enamel. With wall bracket. -
#372‘Archeologische Herinnering aan ‘Het Angelus’ van Millet’. Een genummerde kunstdruk op zijde door Demart, naar het werk van Dali. Nr. 475 uit een oplage van 2000 exemplaren.
'Archaeological Reminder of 'The Angelus' by Millet'. A numbered art print on silk by Demart, based on the work of Dali. No. 475 out of an edition of 2000 copies. -
#188Een set van 2 design tafellampen, metalen lampenvoet met bebaarde man en lampenkap met rits.
A set of 2 design table lamps, metal lamp base with bearded man and lampshade with zipper. -
#298Een massief messingen kerkkandelaar, de voetjes zijn draken.
A solid brass church candlestick, with dragon feet. -
#81Een een kazuifel met borduursel en een stola.
A chasuble with embroidery and a stole.Place a bid ›Estimate: € 80 / 120 -
#219Frans Van ImmerseelPeriod: 1909 - 1978“De vrouw is het zout des levens, daarom moet de man drinken”, een glas-in-loodraam, gesigneerd.
"The woman is the salt of life, that's why the man must drink", a stained glass window, signed.Place a bid ›Estimate: € 100 / 150 -
#354Germaine BrusPeriod: °1915“Staand naakt” potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.
"Reclining nude" pencil on paper. Signed. Dated '79. -
#94Henri Joseph F. PiéronPeriod: 1856 - 1912“Koeien aan het water”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd. Scheur in het doek. Gedateerd 1877.
"Cows by the water", a painting, oil on canvas in gilded frame, signed. Tear in the canvas. Dated 1877. -
#296Een zwart geschilderde massief houten zuil.
A black-painted solid wooden column. -
#243Een replica percussiepistool, gemerkt Jukar Spain, naar een Derringer Philadelphia.
A replica percussion pistol, marked Jukar Spain, in the style of a Derringer Philadelphia. -
#332Alphonse MoraPeriod: 1891 - 1977“Dorpszicht met hooischoven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd.
"Village view with haystacks," a painting, oil on panel, signed. -
#316Een staande lamp met gedreven messing voet, kap beschadigd.
A standing lamp with a brass base, shade damaged. -
#32‘Portret van een man met baard’, olieverf op doek. Getekend in de rechter bovenhoek.
'Portrait of a man with a beard', oil on canvas. Signed in the top right corner. -
#276Een staande lamp met massieve messing voet, oa gedecoreerd met engeltjes.
A standing lamp with a solid brass base, decorated with angels. -
#104“Bouwgrond te koop”, een oud houten bord beschilderd door Jos.
"Building plot for sale", an old wooden sign painted by Jos. -
#92Victor CretenPeriod: 1878 - 1966“De oude molen”, een aquarel op papier, gesigneerd Victor Creten.
"The old mill," a watercolor on paper, signed by Victor Creten. -
#142Ernest WelvaertPeriod: 1880 - 1946“Het bewerken van het land”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd. Kleine verfschade aan het doek. Gedateerd 1930.
"The cultivation of the land", a painting, oil on canvas, signed. Small paint damage on the canvas. Dated 1930. -
#136Een vitrinekast in kersenhout met 4 deuren.
A cherry wood display cabinet with 4 doors. -
#76Een ronde massief houten tafel, barst in het blad.
A round solid wooden table, crack in the top. -
#126Een massief houten buffetkast met opzet, tijdperk Louis Philippe.
A solid wood buffet cabinet in Louis Philippe style. -
#376Een massief houten tafel in de stijl van Flamant.
A solid wood table in the style of Flamant. -
#6Een houten consoletafeltje met één lade in Louis XV-stijl.
A wooden console table with one drawer in the Louis XV style. -
#36Een massief eikenhouten ronde tafel in Louis XV stijl, verlengbaar maar zonder verlengstuk.
A solid oak round table in Louis XV style, extendible but without extension piece. -
#46Een massief houten commode met gefineerde fronten. 2 deuren en 1 lade voorzien voor bestek.
A solid wooden chest of drawers with veneered fronts. 2 doors and 1 drawer provided for cutlery.
Other lots in this auction
-
#9Twee geschilderde miniaturen met vrouwenportretten.
Two painted miniatures with female portraits. -
#61Christofle FranceEen vintage verzilverd metalen notenschaal, gemerkt.
A vintage silver-plated metal nut dish, marked. -
#353LimogesEen handbeschilderde porseleinen dekselvaas, Limoges-France, naar Chinees voorbeels, op houten sokkel.
A hand-painted porcelain covered vase, Limoges-France, after a Chinese model, on a wooden base. -
#283Louis BlancPeriod: 19e eeuw‘Histoire de la révolution française’, door Louis Blanc. 2 delen, niet gedateerd.
'History of the French Revolution', by Louis Blanc. 2 volumes, undated. -
#236Een set van drie gevlochten zeteltjes in de stijl van Lloyd Loom. Twee roze en één blauw met gouden accenten. De roze zeteltjes zijn gedateerd; Okt. 37 en Aug. 52. De kussens moeten opnieuw worden bekleed.
A set of three woven armchairs in the style of Lloyd Loom. Two pink and one blue with golden accents. The pink armchairs are dated; Oct. 37 and Aug. 52. The cushions need to be reupholstered. -
#77Jubileummunten en-medailles Elisabeth II 1952/1977. - 3 x One Crown, Isle of Man, 925/1000 Ag, telkens 28.28 g.- 3 luxe etuis met Canadese munten. Ed. Royal Canadian Mint. telkens 7 munten, waarvan 1 zilveren dollar, 500/1000, 23.33 g. Proof.
Jubilee coins and medals Elizabeth II 1952/1977.- 3 x One Crown, Isle of Man, 925/1000 Ag, each 28.28 g.- 3 luxury cases with Canadian coins. Ed. Royal Canadian Mint. Each contains 7 coins, including 1 silver dollar, 500/1000, 23.33 g. Proof.Place a bid ›Estimate: € 100 / 150 -
#127Christofle FranceEen vintage verzilverd metalen ijsemmer, model Folio, onderaan gemerkt.
A vintage silver-plated metal ice bucket, model Folio, marked on the bottom. -
#398Wim KuijlPeriod: 1946 - 2014“Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.
"Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002. -
#3Een bundel franstalige manuscripten, gedateerd 1771-72. Toegevoegd een kader met een brief en een kaartje van Madame Grollier, ‘On y trouve des appartements meublés à tout prix’.
A collection of French-language manuscripts, dated 1771-72. Added is a frame with a letter and a card from Madame Grollier, 'On y trouve des appartements meublés à tout prix'. -
#115“Rubensjaar Antwerpen 1977”. Zes penningen van massief zilver, 925/1000, telkens 25 g. Medailleslag. In individuele etuis.
"Rubens Year Antwerp 1977." Six solid silver medals, 925/1000, each weighing 25 g. Medal strike. In individual cases. -
#341Een paar Chinees porseleinen gemberpotten.
A pair of Chinese porcelain ginger jars. -
#85Tien munten van 250 BEF, waarvan 5 Nederlandstalig en 5 Franstalig en vier in een etui. Ag. 835/1000, 25 g.
Ten coins of 250 BEF, 5 in Dutch and 5 in French, four in a case. Ag. 835/1000, 25 g.

