#205
Een glaskristallen luchter met 8 lichtpunten.
#693Adrian Sankey
Een gevarieerd lot van vier stuks kunstglas door Adrian Sankey.
#437
Een kleine coupe van Imari porselein. Vroeg XIXde eeuw, diverse beschadigingen.
A small cup made of Imari porcelain. Early 19th century, several damages.No longer availableDim. Ø 15 x 6,5 cmEstimate: € 100/120 -
#59
“Schipbreuk”. Een schilderij, olieverf op doek. Met restauratiesporen.
"Shipwreck." A painting, oil on canvas. With signs of restoration.No longer availableDim. 39,5 x 55 cmEstimate: € 200/240 -
#107
Een 19e eeuws massief eikenhouten Mariabeeld afkomstig uit een klooster. Het beeld is op meerdere plaatsen gebarsten.
A 19th-century solid oak statue of Mary from a monastery. The statue has cracks in multiple places.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 120/180 -
#663
#338Meriden B. Company, U.S.A.
Een 5-delig quadrupel pleet koffie en theestel, gemerkt Meriden B. Company, U.S.A., op een bijpassend maar niet oorspronkelijk dienblad.
#347Limoges
Een set van twee bustes in biscuit op een kobaltblauw sokkeltje, gemerkt Tharaud Limoges.
#529
Een handgeschilderde Japanse scroll met een landschap, aquarel op papier.
A hand-painted Japanese scroll of a landscape, watercolor on paper.No longer availableDim. 140x68 cmEstimate: € 40/60 -
#612
Een icoon, Heilige moeder met Kind, op hout.
#181
Een bronzen beeld van een ijsbeer naar een werk van François Pompon.
A bronze sculpture of a polar bear after F. Pompon.No longer availableDim. 47 x 80 cmEstimate: € 1800/2200 -
#67
A bronze winged boy's head on a marble base, unsigned.No longer availableDim. h 12.5 cmEstimate: € 60/80