Similar lots by type
-
#759Robert Meyten
“Surrealistisch landschap met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1964.
”Paysage surréaliste et personnages.” Huile sur toile. Signée et datée 1964.No longer availableDim. 57 x 99 cmEstimate: € 100/120 -
#989Edgard FarasynPeriod: 1858-1938
“Paardenkoets in de duinen bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Carrosse dans les dunes durant la nuit.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 56 cmEstimate: € 200/300 -
#749Tyssens
“Trappenhal”. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd.
”La cage d’escaliers.” Fusain et aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 58,5 x 49 cmEstimate: € 30/40 -
#984Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Heidezicht”. Olieverf op doek. gesigneerd.
”Vue sur la fagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 38 cmEstimate: € 200/300 -
#982Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“De misdienaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Acolyte.” Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 33 cmEstimate: € 120/180 -
#419Willem Dolphyn
Twee militaire figuren. Tekening op papier. Beide gesigneerd.
“Deux militaires”. Dessins sur papier. Les deux signés.No longer availableDim. 14 x 8 cmEstimate: € 60/80 -
#744
“Golgotha met Maria, Mari-Magdalena en Johannes de apostel. Olieverf op doek. Begin XVIIIe eeuw.
“Golgotha avec Marie, Marie Magdelaine et St-Jean l’Apôtre”. Huile sur toile. Début du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 200/300 -
#859G. Heirbaut
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le port.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 70/100 -
#854Louis ClessePeriod: 1889 - 1961
“Schuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”La grange.” Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 41 cmEstimate: € 200/300 -
#569Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120/180 -
#229Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940
“Zicht op de M‘Pozorivier in Congo”. Gesigneerd en gedateerd 7/1879.
“Vue de la rivière M’Pozo au Congo”. Aquarelle. Signée et datée 7/1879.No longer availableDim. 11 x 14 cmEstimate: € 40/60 -
#232Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951
“De aardappelschilster”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine schade bovenaan.
“L’éplucheuse de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât vers le haut.No longer availableDim. 47 x 32 cmEstimate: € 300/500 -
#684S. Dewael
“Joies d’été”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Joies d’été.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#214Henri HoubenPeriod: Antwerpen 1858-1931
“Conversatie op het veld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Conversation dans les champs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 66 cmEstimate: € 800/1000 -
#1009Schevelenbosch
Een paar interieurscènes naar de XVIIIe eeuw. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
Deux scènes d’intérieur d’après le XVIIIième siècle. Huile sur toile. Signées.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#621Joseph De Meyer
“De jacht van Diana”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Omstreeks 1955.
“La chasse de Diane”. Huile sur toile. Signée. Vers 1955.No longer availableDim. 120 x 160 cmEstimate: € 240/360 -
#632
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. XIXe eeuw, naar de XVIIe eeuw.
”Nature morte, fleurs.” Huile sur toile. Ne porte pas de signature. XIXième siècle, d’après le XVIIième siècle.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#884LIeven WalschapPeriod: °1930
“Hoevezicht”. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd.
”Vue sur fermette.” Fusain et aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 60/80 -
#1032
Drie panelen met reproducties van de vier seizoenen van Mucha.
Trois panneaux avec des reproductions des quatre saisons par Mucha.No longer availableDim. 93 x 39 cmEstimate: € 180/240 -
#644Trousselot
“Kardinaal met papegaai”. Olieverf op schilderskarton. Gesigneerd.
”Cardinal et perroquet.” Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 32,5 x 41 cmEstimate: € 120/200 -
#892Rik Verheyden
“Non aan een kerkingang”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1931.
”Une nonne à l’entrée de l'Église.” Huile sur toile. Signée et datée 1931.No longer availableDim. 59 x 39 cmEstimate: € 100/160 -
#762Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging in het doek.
”Paysage à la ferme.” Huile sur toile. Signée. Petit dégât à la toile.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 100/160 -
#689
“Indisch koppel”. Paar gouaches op doek. Modern werk.
“Couple indien”. Paire de gouaches sur tissu. Travail moderne.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#754Bouchon
Ieper: “Het Nieuwwerk” en “De toren van de Lakenhallen”. Chinese inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘17
Ypres: “Het Nieuwwerk.” et “La Tour de la Halle aux Draps”. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Signées et datées ‘17.No longer availableDim. 14 x 22 & 27 x 20,5 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#106
Een verlengbare ovale tafel van eikenhout met gecanneleerde poten.
Table ovale à allonges en chêne. Pieds cannelés.No longer availableDim. 130 x 116 cmEstimate: € 120/180 -
#678
Een zilveren sigarettendoosje met een geribd decor. 800‰.
Une petite boîte à cigarettes en argent , 800‰.No longer availableDim. 82,17 gEstimate: € 30/50 -
#809Giles De Beefe
Een staande klok in gesculpteerde houten kast met koperen uurwerk met tinnen versieringen.
Horloge de vestibule en bois sculpté. Mouvement en laiton, cadran aux motifs en étain.No longer availableDim. 265 x 50 cmEstimate: € 240/360 -
#56
Een paar armstoelen van witgelakt hout, bekleed met blauw fluweel, in Lodewijk XVI-stijl.
Deux fauteuils en bois patiné blanc, revêtement en velours, style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#544Edgard BreynePeriod: °1887
“Geanimeerd interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur animé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 60 cmEstimate: € 160/200 -
#903
Een fishtank van Cantonporselein, versierd met een handgeschilderd decor van personages.
Aquarium en porcelaine de Canton décoré de personnages peints à la main.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 70/90 -
#220
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 3,23 gEstimate: € 500/600 -
#779
Een art deco vaas van Booms glas met rood en verguld decor.
Un vase Art Déco en verre de Boom avec décor rouge et doré.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30/40 -
#475Hamadan
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 203 x 133 cmEstimate: € 40/60 -
#1039Floris Jespers
“Harlekijn”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 29/100 buiten de plaat.
”Arlequin.” Une eau-forte. Signée et numérotée 29/100 hors planche.No longer availableDim. 26 x 20,5 cmEstimate: € 60/100 -
#1059
Een kleine houten commode in Régencestijl met twee laden.
Une petite commode à deux tiroirs de style Régence.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#587
Een paar vazen van polychroom porselein. Roestrode fond met vergulde versiering. Twee uitsparingen met enerzijds figuren uit het kabukitheater (gesigneerd) en anderzijds bloeiende theebomen. Arita, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt. Met houten sokkels.
Deux vases en porcelaine polychrome. Fond rouge et décorations dorées, représentations de théâtre Kabuki et arbres à thé en fleurs. Arita, XIXième siècle. Marque sous la base. Avec socles en bois.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 300/400