Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Aangemeerde schepen’, een maritiem schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Van Herck W. en gedateerd 1967.
W. Van Herck

‘Aangemeerde schepen’, een maritiem schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Van Herck W. en gedateerd 1967.

‘Moored Ships’, a maritime painting, oil on canvas, signed Van Herck W. and dated 1967.
Dim. 52 x 70 cm
SKU: 1604240689.
Categories: Design/vintage, Schilderij.
Auction day: 17 April 2024 19:00
Catalogue #689
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #260
    Parker

    Een gelakeerde Parker vulpen met 18kt 750.

    A lacquer fountain pen wit 18 kt 750 point.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #185
    Sir Norman Foster Tecno S.p.A
    Period: 1935-

    “Nomos”. Een rechthoekige vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A, 1986.

    "Nomos." A rectangular vintage design glass dining-conference table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A, 1986.
    No longer available
    Dim. 74 x 275 x 100 cm
    Estimate: € 1200 / 1800
  • #700
    Louis Vuitton

    Een vintage lederen Louis Vuitton kaarthouder met monogram design.

    A vintage leather Louis Vuitton card holder with monogram design.
    No longer available
    Dim. 11 x 8 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #290
    Parker 75

    Een set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen en 1 balpen. 14kt point USA, Parker 75, in originele doos.

    A set of a fountain pen and a ballpoint. 14 kt point. USA Parker 75, in original case.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #186
    Sir Norman Foster Tecno S.p.A
    Period: 1935-

    “Nomos”. Een rechthoekig vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A.

    "Nomos". A rectangular vintage design glass dining-meeting table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A.
    No longer available
    Dim. 74 x 240 x 100
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #690
    Paul & Joe

    Een kalfslederen avondtas in zilverkleur, gemerkt “Paul & Joe”.

    A silver-coloured calfskin evening bag, marked “Paul & Joe”.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #485
    Mercator

    Een vintage design bureau met 5 archief-en 2 materiaalladen. Gefineerd teakhout gedragen op metalen frame. Serie “Alpha” door Mercator.

    A vintage design desk with 5 filing drawers and 2 material drawers. Veneered teak wood supported by a metal frame. "Alpha" series by Mercator.
    No longer available
    Dim. 78 x 156 x 78 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #350
    Lacoste

    Een polshorloge, model Durban Sports Watch 2010700, in bijbehorende doos.

    A wristwatch, model Durban Sports Watch 2010700, in accompanying box.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #175

    Een grote design eet-vergadertafel.

    A large design dining-conference table.
    No longer available
    Dim. 74 x 240 x 100 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #650
    Eero Saarinen

    Een vintage replica set van 2 ‘Tulip-chairs’, naar het ontwerp van Eero Saarinen. 1 van de stoelen is ooit herspoten geweest.

    A vintage replica set of 2 'Tulip chairs', designed by Eero Saarinen. One of the chairs has been repainted.
    No longer available
    Dim. 80 x 49 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #620
    VTWonen

    “Bank Cube”. Een paar Charcoal gestoffeerde fauteuils met koudschuim, waarop een dekbedlaag gevuld met siliconen en polyether-sticks, op metalen poten. Gemerkt VTWonen.

    "Bank Cube". A pair of Charcoal upholstered armchairs with cold foam, topped with a duvet layer filled with silicone and polyether sticks, on metal legs. Marked VTWonen.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #745
    Claudio Dondoli and Marco Pocci Pedrali

    “Grace 411”. Een lot van 6 stapelbare zwarte conferentiestoelen uit kunststof en gechromeerd metalen frame met sledepoten. Ontwerp door Claudio Dondoli and Marco Pocci voor Pedrali.

    "Grace 411". A lot of 6 stackable black conference chairs made of plastic and chromed metal frame with sled base. Designed by Claudio Dondoli and Marco Pocci for Pedrali.
    No longer available
    Dim. 77 x 55 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #529

    “Boeren landschap.” Olieverf op paneel. Hollandse school, 19de eeuw. Recente volledige restauratie.

    “Peasant landscape.” Oil paint on panel. Dutch school, 19th century. Recent full restoration.
    No longer available
    Dim. 43 x 62 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #340
    Jacob Zech Original

    Een polshorloge, model Legacy Z0.1520.003, in bijbehorende doos.

    A wristwatch, model Legacy Z0.1520.003, in its original box.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #744
    Claudio Dondoli and Marco Pocci Pedrali

    “Grace 411”. Een lot van 6 stapelbare zwarte conferentiestoelen uit kunststof en gechromeerd metalen frame met sledepoten. Ontwerp door Claudio Dondoli and Marco Pocci voor Pedrali.

    "Grace 411": A lot of 6 stackable black conference chairs made of plastic and chrome-plated metal frame with sled legs. Designed by Claudio Dondoli and Marco Pocci for Pedrali.
    No longer available
    Dim. 77 x 55 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #746
    Claudio Dondoli and Marco Pocci Pedrali

    “Grace 411”. Een lot van 6 stapelbare zwarte conferentiestoelen uit kunststof en gechromeerd metalen frame met sledepoten. Ontwerp door Claudio Dondoli and Marco Pocci voor Pedrali.

    "Grace 411": A lot of 6 stackable black conference chairs made of plastic and chromed metal frame with sled legs. Designed by Claudio Dondoli and Marco Pocci for Pedrali.
    No longer available
    Dim. 77 x 55 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #544
    Bruder

    Een groot wollen tapijt, verso gemerkt.

    A large wool carpet, marked on the reverse.
    No longer available
    Dim. 330 x 340 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #670
    NATAN

    Een daim handtasje met 2 schouderriemen en bijhorende stofhoes, gemerkt NATAN.

    A daim handbag with 2 shoulder straps and matching dust cover, marked NATAN.
    No longer available
    Dim. 16 x 25cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #270
    Waterman

    Een set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen en 1 balpen. 18kt 750.

    A fountain pen and a matching ballpoint. 18kt 750.
    No longer available
    Dim. 18kt 750
    Estimate: € 250 / 300
  • #660
    Maurice Burke Arkana

    Een Engelse vintage design salontafel uit chroom, hout en formica. Zeldzaam ontwerp door Maurice Burke voor Arkana, Medio ‘60.

    An English vintage design coffee table made of chrome, wood, and formica. Rare design by Maurice Burke for Arkana, mid '60s.
    No longer available
    Dim. 38 x 63 x 60cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #555
    Le Corbusier Cassina, Italia
    Period: 1887-1965

    “LC10”. Een rechthoekig vintage design salontafel met mat zwart frame, gechromeerd metalen poten en glazen blad. Ontwerp door Le Corbusier, Pierre Jeanneret and Charlotte Perriand voor Cassina. Onderaan gemerkt, gesigneerd en genummerd.

    "LC10". A rectangular vintage design coffee table with matte black frame, chromed metal legs, and glass top. Designed by Le Corbusier, Pierre Jeanneret and Charlotte Perriand for Cassina. Marked, signed, and numbered at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 120 x 80 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #280
    Sheaffer

    Twee 14kt 585 Sheaffer pennen, waarvan 1 vulpen en 1 balpen.

    Two 14 kt Sheaffer pens, one fountain pen and a ballpoint.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #196
    Sir Norman Foster Tecno S.p.A
    Period: 1935-

    “Nomos”. Een ronde vintage design glazen tafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A, 1987.

    "Nomos". A round vintage design glass table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A, 1987.
    No longer available
    Dim. 74 x Ø 140 cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #300
    Elysee

    Een set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen en 1 balpen in originele doos. 14kt 585.

    A set of a fountain pen and a ballpoint in original case. 14 kt 585 marked.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #727

    Een kastanjehouten beeld van een middeleeuwse wijsgeer.

    A chestnut wood sculpture of a medieval philosopher.
    No longer available
    Dim. H. 45,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #298

    Een keramisch modernistisch hoofd in een plexiglazen kader, niet gesigneerd.

    A ceramic modernist head in a plexiglass frame, unsigned.
    No longer available
    Dim. 31 x 31 x 7 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #714

    Een grote verzilverd metalen schenkkan. Rijkelijk gedecoreerd.

    A large silver-plated metal jug. Richly decorated.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #233
    Michel Leducq
    Period: 1879-1955

    “Vliegende meeuw”. Een gepatineerd zamakken beeld op marmeren voetstuk. Gesigneerd.

    "Flying seagull." A patinated zamak sculpture on a marble base. Signed.
    No longer available
    Dim. 87 x 30 x 22 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #11
    Paris Duffaud - Constructeur

    “Trocart du Docteur Cardis”. Een metalen injectienaaldenset met betrekking tot de pneumologie. Medio 1930, Gemerkt en genummerd No.29734.

    "Trocart du Docteur Cardis". A metal injection needle set related to pneumology. Mid-1930s, Marked and numbered No.29734.
    No longer available
    Dim. 2,5 x 9 x 9 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #50

    Een 18 kt witgouden ketting met hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.

    An 18kt white gold necklace with a heart-shaped pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.55 ct.
    No longer available
    Dim. 7,60 g
    Estimate: € 550 / 600
  • #629

    Een Indische betelnootkwispedoor in gegraveerd koper.

    An Indonesian betel nut spittoon in engraved copper.
    No longer available
    Dim. 18 x Ø 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #654

    Een design vaas van blauw wit glas met rode spiraal.

    A design vase of blue and white glass with a red spiral.
    No longer available
    Dim. H: 20 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #143
    Felix Zeh Scheibe-Alsbach
    Period: 1869-1937

    “Weldoeners in koets met tweespan en 2 putti”. Een meerkleurig, polychroom, porseleinen groep met diverse personages. Onderaan gemerkt, model no. 11994, ontwerp door Felix Zeh.

    "Benefactors in carriage with two horses and 2 putti." A multicolored, polychrome, porcelain group with various characters. Marked at the bottom, model no. 11994, designed by Felix Zeh.
    No longer available
    Dim. 30 x 45 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #645

    Een groot bas-reliëf in terracotta met als voorstelling de heilige familie in de Kerststal. Aangekocht als gemaakt door Jan Antheunis. Gerestaureerd.

    A large terracotta bas-relief depicting the Holy Family in the Nativity scene. Acquired as made by Jan Antheunis. Restored.
    No longer available
    Dim. h 65 x l 79 x d 16 cm
    Estimate: € 240 / 320
  • #449
    Alfons Blomme

    ‘Huizen met toren’, olieverf op doek, getekend A. Blomme.

    ‘Houses with a Tower’, oil on canvas, signed A. Blomme.
    No longer available
    Dim. 54 x 51 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #740

    Een eikenhouten gatelegtafeltje met 6 poten.

    An oak gateleg table with 6 legs.
    No longer available
    Dim. 70x97x91 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More