#260ParkerEen gelakeerde Parker vulpen met 18kt 750.
#700Louis VuittonEen vintage lederen Louis Vuitton kaarthouder met monogram design.
A vintage leather Louis Vuitton card holder with monogram design.No longer availableDim. 11 x 8 cmEstimate: € 30 / 40 -
#690Paul & JoeEen kalfslederen avondtas in zilverkleur, gemerkt “Paul & Joe”.
A silver-coloured calfskin evening bag, marked “Paul & Joe”.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#175Een grote design eet-vergadertafel.
#340Jacob Zech OriginalEen polshorloge, model Legacy Z0.1520.003, in bijbehorende doos.
A wristwatch, model Legacy Z0.1520.003, in its original box.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#544BruderEen groot wollen tapijt, verso gemerkt.
#670NATANEen daim handtasje met 2 schouderriemen en bijhorende stofhoes, gemerkt NATAN.
A daim handbag with 2 shoulder straps and matching dust cover, marked NATAN.No longer availableDim. 16 x 25cmEstimate: € 80 / 120 -
#270WatermanEen set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen en 1 balpen. 18kt 750.
#280SheafferTwee 14kt 585 Sheaffer pennen, waarvan 1 vulpen en 1 balpen.
#300ElyseeEen set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen en 1 balpen in originele doos. 14kt 585.
A set of a fountain pen and a ballpoint in original case. 14 kt 585 marked.No longer availableEstimate: € 100 / 150
#727Een kastanjehouten beeld van een middeleeuwse wijsgeer.
#714Een grote verzilverd metalen schenkkan. Rijkelijk gedecoreerd.
A large silver-plated metal jug. Richly decorated.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 30 / 50 -
#233Michel LeducqPeriod: 1879-1955“Vliegende meeuw”. Een gepatineerd zamakken beeld op marmeren voetstuk. Gesigneerd.
"Flying seagull." A patinated zamak sculpture on a marble base. Signed.No longer availableDim. 87 x 30 x 22 cmEstimate: € 120 / 160 -
#11Paris Duffaud - Constructeur“Trocart du Docteur Cardis”. Een metalen injectienaaldenset met betrekking tot de pneumologie. Medio 1930, Gemerkt en genummerd No.29734.
"Trocart du Docteur Cardis". A metal injection needle set related to pneumology. Mid-1930s, Marked and numbered No.29734.No longer availableDim. 2,5 x 9 x 9 cmEstimate: € 60 / 80 -
#629Een Indische betelnootkwispedoor in gegraveerd koper.
An Indonesian betel nut spittoon in engraved copper.No longer availableDim. 18 x Ø 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#654Een design vaas van blauw wit glas met rode spiraal.
A design vase of blue and white glass with a red spiral.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 70 / 80 -
#143Felix Zeh Scheibe-AlsbachPeriod: 1869-1937“Weldoeners in koets met tweespan en 2 putti”. Een meerkleurig, polychroom, porseleinen groep met diverse personages. Onderaan gemerkt, model no. 11994, ontwerp door Felix Zeh.
"Benefactors in carriage with two horses and 2 putti." A multicolored, polychrome, porcelain group with various characters. Marked at the bottom, model no. 11994, designed by Felix Zeh.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 400 / 500 -
#449Alfons Blomme‘Huizen met toren’, olieverf op doek, getekend A. Blomme.
#740Een eikenhouten gatelegtafeltje met 6 poten.
An oak gateleg table with 6 legs.No longer availableDim. 70x97x91 cmEstimate: € 80 / 120