Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Aanlegsteiger op de Schelde”. Ets. Gesigneerd en gedateerd 1896.
Frans Hens
Period: 1856 - 1928

“Aanlegsteiger op de Schelde”. Ets. Gesigneerd en gedateerd 1896.

”Embarcadère sur l’Escaut”. Une eau-forte. Signée et datée 1896.
Dim. 18 x 23 cm
SKU: 1112180014.
Auction day: 11 December 2018 19:00
Catalogue #14
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #563

    Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout.

    Un Bouddha debout en bois patiné doré.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #199

    Twee tweeledige buffetkasten van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl. Bovenaan twee glas-in-looddeurtjes en onderaan een deur en twee laden in de gordel, geflankeerd door leeuwenkopjes met ringen. Met bijbehorende tafel.

    Deux buffets à deux corps en chêne sculpté, style Renaissance malinois. le haut à deux portes vitrées et le dessous à une porte et deux tiroirs dans la ceinture, flanqué de deux têtes de lions et anneaux. Avec table assortie.
    No longer available
    Dim. h: 224 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #694
    Karel Jongelinghs

    “Wandelaars op het platteland”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Promeneurs dans la campagne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 56 x 79 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #810

    Een violontafeltje met entretoise en roze marmeren blad.

    Une table violon à entretoise et tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. b: 72 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #1

    Een paar boekensteunen van albast, versierd met twee albasten vogeltjes. Gesigneerd: ‘Coffry’.

    Une paire de serre-livres en albâtre, décoration d’oiseaux en albâtre. Signé: ‘Coffry’.
    No longer available
    Dim. 14,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #227

    Een opengewerkt mandje van 800‰ zilver met een gedreven decor van putti. Duits werk. 339 g.

    Un panier ajouré en argent 800 ‰ et décor repoussé d’un putti. Travail allemand. 339 g.
    No longer available
    Dim. b: 26 cm
    Estimate: € 170 / 200
  • #33

    Een kleine radio-cassette in de vorm van een Würlitzer jukebox.

    Petite radio-cassette en forme d’un jukebox Würlitzer.
    No longer available
    Dim. H: 37 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #209
    Buuk

    “Hoevelandschap.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Paysage, fermette”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 23 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #746

    Een handgeknoopt Perzisch bidkleed met mirab.

    Un tapis de prière persan noué main, avec mirab.
    No longer available
    Dim. 183 x 119 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #410

    Een gevarieerd lot kristallen glazen, bestaande uit 18 rodewijnglazen, 4 witte wijnglazen, 4 champagnefluiten, 2 coupes, 5 aperitiefglazen, 9 groene glazen en nog 6 glaasjes allerlei. Enkele kleine randschilfers. Grotendeels Val St. Lambert.

    Un lot de verres en cristal divers, dont 18 verres à vin rouge, 4 verres à vin blanc, 4 flûtes à champagne, 2 coupes, 5 verres à apéritif, 9 verres verts et 6 autres verres. Quelques éclats. La plupart Val St. Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #41
    Gustave Van den Meersche
    Period: 1891 - 1970

    “Vrouwelijk naakt”. Een beeld van groengepatineerd plaaster. Achteraan gesigneerd.

    ”Nu féminin”. Une statue en plâtre à patine verte. Signature au dos.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #507

    “Twee vogels met kers.” Beeld uit jade met sokkel.

    Deux oiseaux et cerise”. Une statue en jade avec un socle.
    No longer available
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More