De veiling is volledig – 815 loten in de catalogus.
Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.
Filed Under: Art & Antiques auctions
De veiling is volledig – 815 loten in de catalogus.
Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.
Een paar boekensteunen van albast, versierd met twee albasten vogeltjes. Gesigneerd: ‘Coffry’.
“Kruisbeeld op de binnenkoer van Het Steen” - Fr. Roth & “Het venster” - Mieke Nix. Twee ingekleurde etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat en de tweede genummerd 47/50.
“Town crier”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Marktzicht & Hollandse boerin met dochter.” Houtsnede op rijstpapier. Gesigneerd buiten de plaat.
Een partij zilveren munten, waarvan 32 stukken van 50 Belgische frank en 4 stukken van 5 frank (1 Napoléon III van 1869, 1 Louis-Philippe van 1842 en twee Leopold II van 1870 en 1874).
Een paar barokke kerkkandelaars van messing.
Een paar verzilverde siervogels.
“Icons”, “La Pittura Bizantina”, “Rubens”, “L’Illustration Noël 1929”. Vier kunstboeken.
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Twee trouwringen van 18 karaats geel goud en twee andere, één met rubber.
Lot koper en brons: een vijzel met stamper, een brievenhoudertje in de vorm van een kievitkop (met marmeren voetstuk) en een schaaltje.
“Herder met paarden en geiten”. Een XVIIe eeuwse gravure. Gemonogrammeerd in de plaat.
Een lot speelgoed, bestaande uit twee puzzels, een bouwpakket van Revell en een grote partij kunststof soldaatjes en figuurtjes.
“Aanlegsteiger op de Schelde”. Ets. Gesigneerd en gedateerd 1896.
Een kruisje van koraal met 18 karaats geel gouden tussenstukjes en slot.
Een klein George I bijzetmeubeltje met gegolfde zijden met een kleine lade en een uitschuifbaar blad.
Een lot tin, bestaande uit tien maatbekers, twee klepkannen, een vaasje en vier schotels. Deels XIXde eeuw.
Lot verzilverd metaal: een set van zes “orange peelers”, een serveerbestek en een taartschep. In drie originele etuis.
“Straatzicht”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 1/50 buiten de plaat.
Een 18 karaats geel gouden zegelring met initialen.
Een bronzen bureauset, bestaande uit een boekenrekje, een pennenhouder, een asbak, een belletje, een inktpot met glazen recipiënt en een brievenplateautje.
“Kasteel op een rots”. Gravure. Gesigneerd en met opdracht van de kunstenaar.
Twee Engelse messingen kandelaars. Omstreeks 1800.
Een reproductie van een oude lithografie met een afbeelding van een driemaster.
Een 14 karaats geel gouden broche met bijpassende oorbellen.
Een mahoniehouten meubeltje met gedraaide poten met vernauwingen, twee laden en een los blad.
Een lot van vier pluchen dieren, bestaande uit een konijn, een dolfijn en twee hondjes. Allen gemerkt.
Een beddenpan van rood koper.
“Zeelieden”. Een houtsnede. Gesigneerd en genummerd 29/30 buiten de plaat.
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband (slot los).
Een antieke karnton.
Een oude kaart van Brabant uit een atlas. Laat XVIIIe eeuw.
Een kleine radio-cassette in de vorm van een Würlitzer jukebox.
“Paarden”. Een fotogravure naar aanleiding van 20 jaar Volvo in België. 1985.
Een 18 karaats geel gouden bloem en takvormige hanger bezet met briljanten en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Twee kleine gebeeldhouwde stoeltjes in Regencestijl met verschillende bekleding.
Een lot van vier verschillende oude koffiemolens.
Drie grote messingen kranen en een tapkraan.
“Moederschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 124/385 buiten de plaat.
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
“Vrouwelijk naakt”. Een beeld van groengepatineerd plaaster. Achteraan gesigneerd.
“Moeder en kind”. Een ets. Met stempel en genummerd buiten de plaat: 53/100.
Een vaas van geslepen kristal met een paars ruitmotief model Jemeppe. Gemerkt.
“Staand naakt”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
Twee paar verschillende 18 karaats geel gouden oorbellen.
Een paar mahoniehouten crapaudzeteltjes tijdperk Victoria.
Een paar XIXde eeuwse Engelse kandelaars van verzilverd metaal in de vorm van zuiltjes.
Een vierdelig Engels koffie- en theestel van verzilverd metaal. Op dienblad.
“Koe”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Munnings.
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een damesportret van email. Gesigneerd. L. Clement. Limoges.
“De denker”. Een beeld van grijsgepatineerd plaaster naar een werk van Rodin.
“Stilleven met sinaasappelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1937.
“Hofdame met kaketoe.” Polychroom porselein beeldje. Draagt merktekens.
“Seconde vue d’Ostende”.”. Een kleurengravure naar O. Le May. Edit: Amis des Arts.
Een lot van drie verschillende zakhorloges. Certina in origineel doosje.
Een eikenhouten dagobertstoel met opengewerkte rug en met twee hoofdjes.
Een mannenfiguur van gebeeldhouwd hout op voetstukje. Zonder armen.
Een paar bierpullen met muziek en met tinnen deksels. gemerkt Thorens, Zwitserland
“Schaatsen op het ijs”. Litho. Gesigneerd.
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een saffier van ± 0,40 ct. Met certificaat.
Een lot kerstversieringen.
“Mediterraan havenstadje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een laat gotisch Christusbeeld van gepolychromeerd hout. Beschadiging.
“Jonge vrouw met hoed en parels”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 24/25 buiten de plaat.
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een klavertje vier bezet met één briljantje.
Een oude lederen hutkoffer.
Een paar Brusselse hoornvazen met een roze en verguld decor. Omstreeks 1900.
Een paar Vlaams aardewerken vazen, zwart met beige. Genummerd 2224 ‘Belgium’. Art Nouveau periode.
“Kraambezoek”. Een kleurenets naar een werk van Jakob Smits. Gesigneerd en genummerd 140/200 buiten de plaat.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
“Vissende jongen”. Een bronzen beeld. Vislijn manco.
“Vlucht naar Egypte”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een donker gepatineerde lampenvoet in de vorm van een koppel met mandjes en met drie bloemvormige glazen kapjes.
“Stilleven met fazant, fruit en glaswerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,70 ct.
Een gefineerd bijzettafeltje met een lade, op drie gevlochten poten en versierd met marquetterie.
“Vlaanderen door de eeuwen heen”. Jan Denucé. Ed. Elsevier - Standaard Boekhandel 1932. 2 vol. In 4-to. “150 jaar Belgen”. Edward de Maesschalck. Ed. Mercatorfonds 1980. In-folio. Goede staat met stofwikkel. “Mijn Stenen Hart”. Bert Peleman, Jos Van Rooy. Tekeningen A. Gailliaerde. Ed. Kempische Boekhandel Retie 1971. Goede staat met stofwikkel. Evenals 6 diverse werken m.b.t. Antwerpen.
Lot van 5 diverse porseleinen voorwerpen: Een bonbonschaal met verguld koperen montuur, gemerkt “copie d’ancien Sèvres” (32,5 x 21 cm). Een visterrine met deksel (Ø 20,5 cm). Een gebakschotel op voet (genummerd 2216, letsel aan de schacht, Ø 21 cm). Een rechthoekig schaaltje (”rehaussé main”, Parijs, 36 x 14 cm). Een kom (genummerd 5/320 en met een Engels registratiemerk, Ø 14,5 cm).
“Boer met hooischoven”. Pastel op papier. Gesigneerd. In de stijl van de Latemse school.
Een halssnoer van Tibetaans koraal met messingen tussenstukken.
Twee sierjardinières van meerkleurig porselein in de vorm van een man en een vrouw met kar.
“Heidezicht”. Pastel. Gesigneerd.
“Muzikant”. Kleine brons naar Rousseau. Op grijs marmeren sokkeltje.
“Kippen en een haan”. Olieverf op doek. Gerestaureerd en herdoekt. XIXe eeuw. In kader uit de tijd.
Twee maal 50 ecu van 1987. Goud 900‰.
Een vintage salontafel in de vorm van een blaasbalg.
“Roma. Die Denkmale der ewigen Stadt”. P. Albert Kuhn. Ed. Benziger. New York, Cincinnati & St. Louis, 1887.
Kratervaas van opaalglas. Onderaan gesigneerd en genummerd.
“Stilleven met flessen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1967.
Een 18 karaats geel gouden zegelring met initialen en onyx.
“Mémorial Jubilaire du Cardinal Mercier 1874 - 1924”. Genummerd exemplaar: 212/700. Gedrukt bij Van Dieren & Co. Antwerpen, 1924.
“Portret van een Hollandse vrouw. Olieverf op paneel, Een XIXde eeuws werk. Lichte schade aan het voorhoofd.
Een gedeelte kaststel van polychroom Delfts aardewerk. Drie dekselvazen en een hoornvaas. Onderaan gemerkt van de Lampetkan. Diverse herstellingen.
“Stilleven met bloemen en pop”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt van 10 gulden. Koningin Wilhelmina. 1927.
Een vintage salontafel met ingelegde blauwe steen.
Een jongedamesbuste van groengepatineerd brons op een groen marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd ‘Gramions’ en met gieterijstempel.
Een paar verzilverde kandelaars met barokke motieven.
“Mac Adam te Booischot”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
Een 18 karaats geel gouden geweven schakelarmband met hanger bezet met 10 gulden van 900 ‰ goud. Koning Willem III. 1876.
Een paar zilveren kandelaars met getorste ribben. Vroeg XIXe eeuw.
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Grote art nouveau vaas met een geëmailleerd leliedecor. Onderaan gemerkt.
“Nimfen”. Een met de hand ingekleurde gravure in mahoniehouten kader uit de tijd. Londen, 1780.
Een 18 karaats geel gouden zegelring met initialen.
Een eikenhouten meubeltje met een lade en een deur. XIXe eeuw.
Bonbonnière van lichtblauw melkglas met vergulde details. Onderaan gemerkt. Jaren zestig.
“Het akkoord”. Een bronzen beeldje op arduinen sokkel.
“Haven te Nieuwpoort”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘Péjé’ en op de achterkant gedateerd 1960.
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
“Zittende dame”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd.
“Dame bij een vijver.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Zeven boeken. “The Comprehensive Bible”. Met een handgeschreven herinnering uit 1846. Mooie lederen band. “The people’s Bible History”. London, 1896. Met kaarten en afbeeldingen. Alexander Cruden. “A Complete Concordance to the Holy Scriptures. London 1859. Met opdracht uit 1860. “De Vier Uyterste van den Mensch”. Met illustraties. “Biblia Sacra Vulgatae Editionis. Luik 1732 en Parijs 1774. Beide in slechte staat. H.P. Blavatsky. “Isis ontsluierd”. Amsterdam 1911.
“Moeder met kinderen in het gras bij een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een half edelsteen.
Een massief eikenhouten ééndeurskast op poten met bovenaan een schelpvormige kuif. Deels XVIIIde eeuw.
“Labradora”. Beeld gesigneerd Miro en genummerd 100/2500. Met certificaat.
Een paar mondharmonicas in etui.
“Vissersvrouwen op de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Een Naamse theepot en melkkan met zilveren montuurtjes.
“Schepen bij valavond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar tafelkandelaars van verzilverd metaal in Lodewijk XIV-stijl. Onderaan gemerkt.
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct.
Een metaal en lederen chaise longue naar het ontwerp van Le Corbusier.
Een zuil van gesculpteerd groen marmer in zeven onderdelen.
Een hert van zamak op onyxen sokkel. Stijl art-deco.
“Bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats geel gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
“Les cloisonnés”. Een tafelkandelaar van verzilverd metaal met bruine Chinese lak. Twee armen. Onderaan gemerkt.
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Diana met boog”. Bronzen beeld naar Pierre Le Faguays. Gesigneerd en met gietersmerk.
“Beukenwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
Een parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden slot. Met certificaat.
Een eikenhouten buffet in Régencestijl met twee gemoulureerde deuren.
“Drie generaties Gera Luda”. Beeld gesigneerd Miro en genummerd 1999/9999.
“Leeuwin”. Een beeld van donker gepatineerd brons op arduinen sokkel naar een werk van Barye.
“Plattelandsweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een armband van parels met 18 karaats geel gouden slot. Met certificaat.
Bronzen art deco groep naar Chiparus.
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar achthoekige dekselvazen van blauw en wit aardewerk, versierd met een leeuw op het deksel. Delft.
“Hoeve in de lente”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,25 ct.
Een tweeledige buffetkast met onderaan twee deuren en twee laden en gerenureerde flanken. Het opzet met twee gevitreerde deuren en een gebogen kap. De zijkanten versierd met kransen.
Een vijfdelig kaststel van meerkleurig aardewerk, versierd met een landschapsdecor, bestaande uit een jardinière, een paar grote en een paar kleine vaasjes.
“Windhond”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van Fremiet.
“Bloemenstilleven met mimosa”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats geel gouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct.
“De witte”. Bronzen borstbeeld naar Patris. Op marmeren sokkel.
“Schapen in een landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1867.
Een moeder en kind van polychroom steengoed. Gemerkt en gesigneerd Vatalà en Juana Devis en n° 284.
“Zicht op de Seine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats twee kleurige geel gouden halssnoer met bijpassende armband.
Een eikenhouten vaisselier met onderaan twee gebeeldhouwde deuren. De onderkast mooi gesculpteerd en uit de tijd.
Een zeldzame Brusselse klepkan in Lodewijk XV-stijl. XVIIIe eeuw.
“Arabische ruiter”. Groep van Italiaans aardewerk.
“Driekoningen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Een fazant van messing op onyxen voet. Art deco.
“Stilleven met Madonna”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Twaalf onderzetborden van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt.
“Personages aan een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt. 1875. Leopold II.
Een zitbank van gesculpteerd en goud gepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.
“De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.
Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en met kristallen pendeloques. Licht afwijkende modellen.
“De purperen heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats geel gouden zegelring met initialen.
“Ontvangst van een edele dame in een sedanstoel”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt met de roze driehoek. Perfecte staat.
“Gerooid bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 800‰ zilveren bestek, bestaande uit 27 koffielepels, 11 kleine lepels, 18 grote lepels, 14 kleine vorken, 18 grote vorken, 23 kleine messen en 16 grote messen. Gemerkt van Delheid. We voegen er een verzilverde pollepel met hetzelfde motief aan toe. Gewicht zonder messen.
“Landschap met berken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen en één grote oorbel.
Een zitbank van gesculpteerd en goud gepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Een zwart marmeren schouwpendule. Tijdperk 1930. Met sleutel.
Een neushoorn van brons.
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,85 ct.
“Christophe Plantin - Imprimeur Anversois”. Max Rooses. Ed. Van Dieren. Antwerpen, 1883. In met goud afgewerkte lederen band.
Een gebeeldhouwd halmeubel met trapeziumvormige doorsnede. Omstreeks 1800.
Een replica van een meesterstuk in de vorm van een wenteltrap in een toren.
Een radio-platenwisselaar voor 50 33-toerenplaten. We voegen er twee oude luidsprekers aan toe.
Een 18 karaats wit gouden ketting met kruisje bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Een eikenhouten tweedeurskast. XIXe eeuw.
“Tiffany Avril”. Een vaas van iriserend glas. Onderaan gemerkt.
“Les cloisonnés”. Een bestek van verzilverd metaal en Chinese lak. Nieuwstaat met originele verpakkingen. Compleet voor 6 personen, 69 stuks: 6 visvorken, 6 -messen, 6 messen, 6 vorken, 6 lepels, 6 dessertvorken, 6 -messen, 6 -lepels, 6 taartvorken, 6 koffielepels, taartschep, sauslepel, flessenopener, rijstschep, dessertvork, pollepel, dienlepel, botermes, kaasmes.
Een mahoniehouten jachtttafel in Louis-Philippestijl. XIXde eeuw.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een parel.
Een Romeins misboek in met goud versierde lederen band met verzilverde sloten. Uitgegeven bij Plantin. Antwerpen, 1773. In zeer goede staat.
“Winterscène met een ruïne en een koek-en-zopie in de verte”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: J.J.C. Spohler (toegeschreven aan).
Een schouwpendule van arduin in Napoleon III-stijl, versierd met verguld brons en bovenaan getooid met drie musicerende putti. De wijzerplaat gemerkt. Met slinger en sleutel.
Een eikenhouten buffetkast in Mechelse renaissancestijl met twee laden en twee paneeldeuren.
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct. en vier grijze parels.
Een tweedeurskast in Lodewijk XV-stijl.
Een paar bronzen vergulde kandelaars in Empirestijl, gedragen door bronzen vrouwen.
Een paar kandelaars van brons met telkens drie vergulde lichtpunten, gedragen door een putto en op een voetstuk van wit marmer.
Twee tweeledige buffetkasten van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl. Bovenaan twee glas-in-looddeurtjes en onderaan een deur en twee laden in de gordel, geflankeerd door leeuwenkopjes met ringen. Met bijbehorende tafel.
Een parelhalssnoer met 18 karaats wit gouden hanger en slot bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2,50 ct.
Een Accordiola Swingmaster accordeon, met Cassotto. In originele koffer.
Een driezits canapé en twee Chesterfieldfauteuils van gecapitonneerd olijfgroen leder.
Een bronzen barometer van vuurverguld brons met een beeltenis van Chronos en een cherubijn.
Een gebeeldhouwd eikenhouten tafel in renaissancestijl met vier bijpassende stoelen, bekleed met rood fluweel. Twee ruggen beschadigd. We voegen er een stoel in Lodewijk XVI-stijl aan toe.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct.
Een tweeledige eikenhouten tweedeurs vitrine met onderaan een openklapbaar blad en bovenaan versierd met een acanthusblad in de kuif.
Een 800‰ zilveren bestek met een Lodewijk XV-motief, bestaande uit 11 grote lepels, 12 dessertlepels, 17 kleine vorken en 12 grote vorken. Gemerkt van Delheid. Gewicht zonder messen.
“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld.
“Hoevelandschap.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en drie gele saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Een lot serveerbestekken, bestaande uit twee gevermeilleerde lepels met handvatten van parelmoer, een slabestek met hoorn, een suikertang. Twee vleesvorken en een lepel van zilver. De lepel gemerkt en gegraveerd. Hessel Douwes Yntema geboren den 25 mei 1895.
Een notenhouten slaapkamer, bestaande uit een tweedeursgarderobe, een ééndeursgarderobe, een toiletkast met marmer en spiegel, twee paar nachtkastjes en een grote spiegel. Alles versierd met een Louis-XV-rocaille in de kuif.
Een lederen tweezitscanapé met een bijpassende fauteuil.
“Hoevelandschap met boerin.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale citrine van ± 3,50 ct.
Een gefineerde tombeaucommode in Lodewijk XV-stijl met twee laden, een marmeren blad en versierd met verguld bronsbeslag.
“Zittend naakt”. Houtsculptuur. Gesigneerd en gedateerd 1994. Op bijpassend sokkeltje.
Een eikenhouten buffetkast in Lodewijk XV-stijl.
“Souvenir de la verrerie artistique - Tissage du Verre.” Affiche van de wereldtentoonstelling van 1894 te Antwerpen met geweven glas.
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met zes kleine briljanten en saffieren in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Een Italiaans hoekvitrinetje met onderaan twee deurtjes en twee lades.
“Stilleven met paprika’s.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een gietijzeren haardplaat met een Bijbelse scène in reliëf.
“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 18 karaats geel gouden ring bezet bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en saffieren in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde deuren onder twee laden.
Een opengewerkt mandje van 800‰ zilver met een gedreven decor van putti. Duits werk. 339 g.
Een zilveren bestek met Lodewijk XVI-motief, bestaande uit 24 koffielepeltjes en 1 wat afwijkende, 21 dessertlepels, 25 lepels en 1 wat afwijkende, 22 kleine vorken en 24 grote vorken, 1 pollepel. Gemerkt van Delheid. Gewicht zonder messen.
“Antwerps Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
Een houten replica van een meesterstuk in de vorm van een traphal onder een koepel.
“De wijnproever”. Olieverf op doek. Gesigneerd “Channings”.
Een verzilverd metalen bestek waaronder 6 grote messen Solingen,7 serveerlepels, 1 pollepel, 12 grote lepels- vorken en messen, 24 kleine vorken en 12 kleine messen, 12 botermesjes, 12 vismessen, 12 dessertvorkjes en 11 dessertlepels en 12 koffielepels.
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Een gefineerde ronde tafel in empirestijl met een zwart marmeren blad.
“Sint Antonius en Jezus”. Een houten beeld.
Een toiletstel, een nagelset en een schrijfset. Alle in hun originele etuis. Kleine letsels en manco’s.
“Jonge Italiaanse moeder en haar zoontje in een uitgestrekt landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een kruis.
Een bestekkoffer met een modern wit metalen bestek voor 12 personen. Compleet.
“Pastorale scène”. Aquarel op papier. XIXde eeuw.
Een replica van een meesterstuk van deels zwartgepatineerd hout in de vorm van een wenteltrap.
“Personages in een uitgestrekt landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Enkele vochtsproeten.
Een 18 karaats geel gouden speld bezet met een diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en robijn baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Een eikenhouten tweedeursbuffet met een lade in de gordel.
Twee tafelkandelaars van verzilverd metaal met twee en met drie armen. Onderaan gemerkt.
Een grote plateau, een ronde schotel, 2 onderzetters en een tafelschuier. Alle gemerkt.
“Vissers aan de kust nabij Dieppe”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Mogelijk ontwerp voor de reeks litho’s “Dieppe, ses environs et ses habitants”.
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met zuivere briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,40 ct.
Diverse voorwerpen van verzilverd metaal en glas: pepervat, zoutvat, suikerstrooier, suikerschaar, zoutstel (massief zilveren monturen), pique-fleurs. Alle gemerkt.
“Dinant”. Aquarel op papier. Gsigneerd en gedateerd 1882.
Een lot bestek waarvan de handvaten zilver zijn. Bestaande uit taartscheppen, serveerbestekken, strooilepels, drie suikertangen en zes dessertvorkjes. 21 stuks. Met diverse keuren. Duitsland. Frankrijk.
“Portret van een jonge vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906.
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met zuivere briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Een zwartgelakte tombeau commode met twee laden, een marmeren blad en versierd met verchroomd brons beslag.
Een paar moderne tafelkandelaars van verzilverd metaal met twee armen. Onderaan gemerkt.
Een gewei van een gazelle op houten muurplaat.
“Paarden in de wei”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Een grote dekselvaas van kleurloos glas.
“Kerk”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Een inktstel van onyx met bronzen inktpotten. We voegen er een bijpassend dekseldoosje aan toe. Begin XXe eeuw.
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Een grote houten koffer met gegalbeerd deksel.
Een paar beelden van Saksisch porselein. Eén vingertje manco.
“Moeder met kinderen”. Een bronzen groep.
“Winters Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Een Art-Deco lampje met twee kindjes op een marmeren voet.
“Bloemenstilleven”. Pastel. Gesigneerd.
Een cartelklok op console in de geest van de neuchateloises. Met slinger, maar zonder sleutel.
“Landschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een bloem van jade bezet met één briljantje.
Een schotel van meerkleurig aardewerk met een voorstelling van de dood van Frederick ten Boven op 6 augustus 1724. Gerestaureerd.
Een siervaas van porselein, versierd met een jonge vrouw met lelies in reliëf. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.
Drie diverse kleurloze karaffen van geslepen kristal.
“Landschap met paarden”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1946.
Een 18 karaats wit gouden halve Amerikaanse trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
“Horus”. Een beeldje van kunststof naar een voorbeeld uit het Oude Egypte, tentoongesteld in het Louvre.
“Rokende man”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd.
Een paar boekensteunen in wit craquelé voorstellend een indiaan in een kano.
“Vissershaven”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
Een 18 karaats wit en geel gouden hanger bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Een wandconsole van mahoniehout fineer met een grijs marmeren blad.
“De rechter.” Houtsculptuur. Gesigneerd.
Een tabaksdoos van messing en koper met een gegraveerd decor. Omstreeks 1800.
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Een paardenslee met personages van meerkleurig porselein. Gemerkt. Duits werk. Teugels ontbreken.
“Leielandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een bruin lederen handtas. Met stofhoes.
“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. en 9 robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 4,50 ct.
Een paar gebeeldhouwd notenhouten fauteuils-en-cabriolet in Regencestijl.
Een zwarte vintage handtas met stoffen hoes.
Een koperen kerkkandelaar versierd met bloemen, bladeren, druiven en aren. Vijf lichtpunten.
“Stilleven met perziken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten in bloemvorm met een gezamenlijk gewicht van ± 2,45 ct. en 12 robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 15 ct.
“Jonge vrouw met bloem”. Een beeld van monochroom wit biscuit. Gemerkt achteraan.
“Zimmerplein te Lier, ten tijden van de vissershaven.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een grote groene vaas. Onderaan gemerkt.
“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden halssnoer met bijpassende armband bezet met parels.
Een reeks van zes stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met groen fluweel.
Een grote rode vaas. Onderaan gemerkt.
“Koppel” & “Meisjes met hoed”. Drie beeldjes van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt.
“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee parels.
“Livre d’or de l’U.R.B.S.F.A - L’histoire du football”. Victor Boin. Ed. Leclercq & De Haas, Bruxelles. Gedrukt bij Van Dieren & Co. Antwerpen, 1945. Met stofhoes.
“Rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd boven links.
“Koppel met fruitmanden”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Landschap met berk”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1924.
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,10 ct.
Een gebeeldhouwd salongarnituur in Louis-Philippestijl, bestaande uit twee fauteuils en een zitbank. Bekleding versleten en poot van de zitbank beschadigd.
“’Laila Roukh’ - Meisjesbuste.” Brons, Parijs. Draagt signatuur E. Villanis. Op losse marmeren sokkel.
Groep van Italiaans biscuit met muziek. Gemerkt met een gekroonde N.
“Landschap met stormwolken.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 18 karaats geel gouden geweven schakelarmband bezet met bolletjes.
Vier beeldjes van meerkleurig Duits porselein, bestaande uit een putto met kandelaar, een putto met ree, een fluitspelende putto en een danseresje. Allen gemerkt onderaan.
“Binnenhaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en waarschijnlijk uit de XIXde eeuw.
Een reeks van zeven kleine sierbordjes van meerkleurig porselein met decors uit de reeks van M.I. Hummel. Allen gemerkt. Twee in origineel doosje.
“Zomers landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een fancy diamant van ± 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct.
Een eikenhouten salontafeltje, aan de vier zijdes uitklapbaar.
Een coupe op voetjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Een koperen lamp met vier lichtpunten in de vorm van bloemen.
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
Een 18 karaats geel gouden hanger met inscriptie. Gemeenteraadslid 1888.
“Watteau 1864 - 1721”. Een catalogus, uitgegeven naar aanleiding van de tentoonstelling te Parijs in 1985.
“Baadster aan zee”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1906.
“Max en Maurits”. Ed. Klintman omstreeks 1927. Slijtage.
“Plattelandszichten” & “Buildraagster”. Drie aquarellen op papier. Allen gesigneerd en gedateerd 1918
Een 18 karaats geel gouden ring versierd met filigraan en bezet met een barnsteen.
Een reeks van zes gebeeldhouwd eikenhouten stoelen in renaissancestijl, versierd met leeuwenkoppen en met lederen zit en rug.
Twee windhonden en een moeder met kind van monochroom wit biscuit. Onderaan gemerkt. Het tweede op houten voetstukje.
Een reeks van zes onderleggers van geslepen kleurloos kristal met gesatineerde bloemendecors. In origineel etui.
“Danseres”. Pastel op papier. Gesigneerd.
Een paar art nouveau 18 karaats geel gouden hemdenknoopjes en drie bezet met parels.
Een lot van drie kristallen vazen en een coupe voornamelijk rood in de massa.
“Interieurscène”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Zonder signatuur.
Lot boeken. 6 stuks. Dr Bilz e.a. “De Nieuwe Natuurgeneeswijze”. Ed. Dekam, Amsterdam (2 delen). Dr. P.L. Muller“Onze Gouden Eeuw”. Ed. De Nederlandsche Boekhandel, Antwerpen (3 delen). Dr. Jac. P. Thysse. “Onze Groote Rivieren”. Ed. Verkades Fabrieken, Zaandam 1938.
“Heidelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een korfje bezet met half edelstenen.
Een eikenhouten hoekkastje met twee deurtjes en een marmeren blad.
Een serie van zes schotels met diverse wilde vogels versierd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Een grote kruik met een iznik-decor naar barok voorbeeld. Onderaan gemerkt. Tuit hersteld.
“Kinderportret”. Olieverf op doek. Waarschijnlijk rond 1700.
Twee gouden herdenkingsmunten 900 ‰ van Boudewijn. 1951- 1976.
Een porseleinen terrine met bloemendecor en een theepot met Imaridecor. Beide onderaan gemerkt.
“Luiks dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een Chinese porseleinen schotel met een roestrood decor.
Een portret van een jonge vrouw van rond 1900 . Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Drie verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen waarvan één bezet met een diamant oude slijp.
Een witgepatineerde stoel, om te vormen tot bibliotheektrapje.
Een ovale schotel met versiering van vogels en met vergulde randen. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1800.
Een paar kleine tafelkandelaars van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt.
Twee schilderijtjes van Paul Hagemans. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 18 karaats art deco geel gouden zakhorloge in origineel hoesje.
Een kleine terrine van veelkleurig porselein. Met deksel en onderschaal. Royal Crown Derby, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt.
Affiche Arenthon. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
Een bajonet en schede voor een Lee Enfield MKII. N°4. Periode 1939 - 1945.
“Heide”. Aquarel. Gesigneerd.
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband (slot los).
Een rood koperen luchtertje met vier lichtpunten.
Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met bloemendecor. Onderaan gemerkt van de Porseleynen Fles. Met certificaat. Zeer kleine restauratie aan de kraag.
Een tafelaansteker in een porseleinen omhulsel en een kleine dekselvaas met een decor van vogels en fruit. Beide gemerkt Carltonware.
Een trompet in rood koper met trondel.
Een halssnoer van Tibetaans koraal.
Een violist, een Napoleontisch soldaat en een jongen met vogeltjes van meerkleurig porselein. De eerste twee onderaan gemerkt. Restauratie aan het hoofd van de jongen.
“Theater”. Ingekleurde gravure. Gemonogrammeerd.
Een bierpul van aardewerk versierd met kegelende mannen in grijs op blauwe achtergrond. Gemerkt Western Germany en genummerd. Met verzilverd metalen deksel en duimklep.
“De bekoring”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
Twee 18 karaats geel gouden ringen bezet met fantasiestenen.
Een messingen luchtertje met vijf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Een lot koper, bestaande uit een bugel, een vierdelig haardstel, twee pepermolens, een schuimspaan, een beddenpan, enz.
Een kristallen vaas, rood in de massa. Gemerkt.
Een verzilverd metalen chocoladekan. Onderaan gemerkt: Israel Sigmund Greenberg & Co.
Johannes Paulus II bezoek aan Afrika. Een vergulde medaille. In origineel doosje.
Een blauw-witte Delftse schotel met floraal decor en een polychrome Delftse schotel. XVIIIde eeuw, beide met randschade, een oude reparatie in de schotel.
Een modelauto van Moulinsart, een vel postzegels “Hergé”, een pin met de maanraket.
Een set kanonnen voor maquettes.
Drie verschillende borden van meerkleurig aardewerk. XVIIIe eeuw. restauraties en randschade.
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met één centrale bewegende diamant en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,53 ct. Model Messika.
Een klein metalen luchtertje met vijf lichtarmen en met kristallen pendeloques.
Vijf paar en twee enkele koperen kandelaars.
Een kristallen vaas, mauve in de massa. Gesigneerd.
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een aperitiefschotel, twee drageoirs, een olie- en azijnstelletje (licht beschadigd), een vaas, een asbak van Val St. Lambert en vijf fluitglazen. (Enkele voeten beschadigd
Twee trouwringen en één zegelring van 18 karaats geel goud.
Een lot glazen, bestaande uit 20 groene kristallen glazen, waarbij 12 van hetzelfde model.
Een kleine sac à perles luchter.
Een lot kristallen glazen, bestaande uit 5 groene aperitiefglazen, 8 kleurloze champagne coupes, 6 aperitiefglaasjes, 1 borrelglaasje, 1 witte wijn glas en 2 rode wijnglazen.
Een vaas van kobaltblauw aardewerk, een schenkkan van Brussels aardewerk en een kruik van Rouen.
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Een balustervormige piedestal van eikenhout.
Een lot van 9 diverse groepjes en beeldjes van porselein en van biscuit.
Een haardscherm van koper en gietijzer.
Paar polychrome porseleinen beeldjes van een jongen en een meisje. Onderaan gemerkt met gekruiste zwaarden. Lichte schade aan de hoed van het meisje.
Een lot 18 karaats geel smeltgoud.