Similar lots by type
-
#558Michel Hereman
“Post-apocalyptisch wezen met prooi”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Etre post-apocalyptique avec sa proie”. Sculpture en terre cuite glaçurée. Monogrammée.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/140 -
#508
Een antieke zittende Boeddha van goudgepatineerd hout.
Un Bouddha antique assis en bois doré.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200/300 -
#293
“Sint Anna ten Drieën”. Een gepolychromeerd plaasteren groep. Enkele beschadigingen aan de basis.
”Sainte-Anne à trois”. Un groupe en plâtre polychrome. Quelques dégâts à la base.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 300/500 -
#111
Een vrouwenbuste van donkergepatineerd plaaster.
Un buste féminin en plâtre à patine foncée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 50/70 -
#143R. Tubach
Een plaasteren herenbuste met bronskleurig patina. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
Buste d’homme en plâtre à patine bronze foncée. Signé. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100/120 -
#692
Een gebeeldhouwde houten stoel van twee gebeeldhouwde planken massief hout. De rugleuning in de vorm van een maniok stampende vrouw. Afrikaans werk.
Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80/120 -
#621
Een staande Thaise Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout, versierd met gekleurd glazen kraaltjes.
Bouddha debout en bois polychrome et doré décoré de petits perles en verre. Thaï.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 750/800 -
#103
“Musicerende saters”. Een paar bronzen beeldjes op marmeren sokkel. Fluit manco.
”Satyres musicaux”. Une paire de statues en bronze sur socles en marbre. Une flûte manquante.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/100 -
#188
Een paar bronzen boekensteunen met leeuwinnen.
Une paire de serre-livres sous forme de lionnes.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 320/380 -
#207
“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld in de geest van Botero.
“Nu féminin”. Sculpture en bronze dans l’esprit de Botero.No longer availableDim. h: 136 cmEstimate: € 2600/3000 -
#704
Een plaasteren herenbuste met bronskleurig patina.
Buste d’homme en platre à patine bronze foncée.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100/120 -
#571
Een bronzen groep van drie lachende Chinezen.
Groupe en bronze représentant trois Chinois riant.No longer availableDim. l: 35; h: 20 cmEstimate: € 260/280 -
#613
Een Thaise Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha en bois polychrome. Thaï.No longer availableDim. h: 190 cmEstimate: € 420/460 -
#541
“Mahavira”. Een oppergod van het jaïnisme op lotusbloem van verguld brons.
“Mahavira”. Le dieu principal du jaïnisme sur une lotus en bronze doré.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 220/260 -
#528
“Visser”. Een gesculpteerd houten beeld. Chinees werk.
”Pêcheur”. une statue en bois sculpté. Travail chinois.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30/50 -
Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
Een paar grijsgepatineerde houten kandelaars in barokke stijl.
Paire de candélabres en bois patinés gris de style Baroque.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 50/80 -
#451
Een paar tempelleeuwen van meerkleurig geglazuurd Chinees aardewerk.
Une paire de lions de temple en faïence de Chine à glaçure.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 45/55 -
#603
Een knielende Thaise Boeddha van verguld en gepolychromeerd hout.
Bouddha agenouillé en bois doré et polychromé. Thaï.No longer availableDim. h: 152 cmEstimate: € 420/460 -
#189
Een ivoren Corpus Christi op een zwartgelakt kruisbeeld in een vergulde kader in barokke stijl. Eén vingertje manco. XIXe eeuw.
Christ en ivoire sur crucifix en bois noirci dans un cadre baroque doré. Un doigt manque. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 1200/1500 -
#282
Een houten reliëf met een voorstelling van Bacchus, ondersteund door twee saters.
Relief en bois représentant Bacchus soutenu par deux satyres.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 100/120 -
#78
“Romulus en Remus”. Een gepatineerde messingen groep.
”Romulus et Rémus”. Un groupe en laiton à patine.No longer availableDim. 14 x 21 cmEstimate: € 100/150 -
#731
Een antieke zittende monnik van zwartgepatineerd hout.
”Ancien moine assis en bois noirci.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120/200 -
#553
Een Tibetaanse Boeddha van verzilverd brons.
Bouddha tibétain en bronze argenté.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 260/300
Other lots in this auction
-
#221
Een jongen en een meisje met houtbussel. Bronzen beeld naar Moreau.
Un garçon et une fille et une gerbe de petit bois. Une statue en bronze d’après Moreau.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 300/400 -
#795Made in England
Twee dezelfde etuis van bruin leder. Eén met een kaartenspel en één met schoenpoets en borstel.
Deux étuis semblables en cuir brun. L’un contenant un jeu de cartes, l’autre une brosse et une boîte à cire.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#697
Drie schotels van Chinees porselein, versierd met een decor van rozen in groene en witte vlakken. China, XVIIIe eeuw.
Trois plats en porcelaine de Chine à décor de roses sur fond vert et blanc. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 50/80 -
#519
“Moderne voorstelling”. Een ets. 2de staat. Gesigneerd en gedateerd ‘88.
”Représentation moderne”. Une eau-forte, 2e état. Signée et datée ‘88.No longer availableDim. 49 x 49 cmEstimate: € 30/50 -
#360
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. een robijn van ± 0,20 en een smaragd van ± 0,25 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct, d’un rubis de ± 0,20 ct et d’une émeraude de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 500/600 -
#237
Een lot van vijf verschillende koperen puddingvormen.
Lot de cinq différentes moules à pudding.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#371
“Wereldtentoonstelling Antwerpen 1930”. In vier delen.
”Exposition Mondiale Anvers 1930”. En quatre parties.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#723
“Guan Yin op hert”. Een groep van monochroom wit porselein in de geest vanhet Blanc-de-Chine.
”Guanyin sur cerf”. Groupe en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit des Blancs-de-Chine.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 65/75 -
#582
“Alpengezicht”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Filarski.
”Paysage des Alpes”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Filarski.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 120/180 -
#411
“Stormloop naar de sterren, de ruimtevaart” & “De auto’s in de wereld 1964”. Twee albums met chromo’s van Chocolade Jacques.
”L’espace” & “Les voitures dans le monde en 1964”. Deux albums chromo’s. Chocolat Jacques.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#735The Bridge
Twee verschillende paraplu’s met houten handvat.
Deux parapluies différents à manches en bois.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#25Pazuki London
Twee verschillende sjaals van wol rayon, mohair, leder en zijde waarvan één met borduursel.
Deux châles différent en laine, rayon, mohair, cuir et soie dont un brodé.No longer availableDim. 150 x 13 en 140 x 28 cmEstimate: € 120/180