Similar lots by type
-
#613
Een Thaise Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha en bois polychrome. Thaï.No longer availableDim. h: 190 cmEstimate: € 420 / 460 -
#558Michel Hereman
“Post-apocalyptisch wezen met prooi”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Etre post-apocalyptique avec sa proie”. Sculpture en terre cuite glaçurée. Monogrammée.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 140 -
#103
“Musicerende saters”. Een paar bronzen beeldjes op marmeren sokkel. Fluit manco.
”Satyres musicaux”. Une paire de statues en bronze sur socles en marbre. Une flûte manquante.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#731
Een antieke zittende monnik van zwartgepatineerd hout.
”Ancien moine assis en bois noirci.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
Een paar grijsgepatineerde houten kandelaars in barokke stijl.
Paire de candélabres en bois patinés gris de style Baroque.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 50 / 80 -
#189
Een ivoren Corpus Christi op een zwartgelakt kruisbeeld in een vergulde kader in barokke stijl. Eén vingertje manco. XIXe eeuw.
Christ en ivoire sur crucifix en bois noirci dans un cadre baroque doré. Un doigt manque. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#541
“Mahavira”. Een oppergod van het jaïnisme op lotusbloem van verguld brons.
“Mahavira”. Le dieu principal du jaïnisme sur une lotus en bronze doré.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 220 / 260 -
#188
Een paar bronzen boekensteunen met leeuwinnen.
Une paire de serre-livres sous forme de lionnes.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 320 / 380 -
#571
Een bronzen groep van drie lachende Chinezen.
Groupe en bronze représentant trois Chinois riant.No longer availableDim. l: 35; h: 20 cmEstimate: € 260 / 280 -
#143R. Tubach
Een plaasteren herenbuste met bronskleurig patina. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
Buste d’homme en plâtre à patine bronze foncée. Signé. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#621
Een staande Thaise Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout, versierd met gekleurd glazen kraaltjes.
Bouddha debout en bois polychrome et doré décoré de petits perles en verre. Thaï.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 750 / 800 -
#603
Een knielende Thaise Boeddha van verguld en gepolychromeerd hout.
Bouddha agenouillé en bois doré et polychromé. Thaï.No longer availableDim. h: 152 cmEstimate: € 420 / 460 -
#111
Een vrouwenbuste van donkergepatineerd plaaster.
Un buste féminin en plâtre à patine foncée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 50 / 70 -
#293
“Sint Anna ten Drieën”. Een gepolychromeerd plaasteren groep. Enkele beschadigingen aan de basis.
”Sainte-Anne à trois”. Un groupe en plâtre polychrome. Quelques dégâts à la base.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 300 / 500 -
#553
Een Tibetaanse Boeddha van verzilverd brons.
Bouddha tibétain en bronze argenté.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 260 / 300 -
#207
“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld in de geest van Botero.
“Nu féminin”. Sculpture en bronze dans l’esprit de Botero.No longer availableDim. h: 136 cmEstimate: € 2600 / 3000 -
#528
“Visser”. Een gesculpteerd houten beeld. Chinees werk.
”Pêcheur”. une statue en bois sculpté. Travail chinois.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#704
Een plaasteren herenbuste met bronskleurig patina.
Buste d’homme en platre à patine bronze foncée.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#451
Een paar tempelleeuwen van meerkleurig geglazuurd Chinees aardewerk.
Une paire de lions de temple en faïence de Chine à glaçure.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 45 / 55 -
#282
Een houten reliëf met een voorstelling van Bacchus, ondersteund door twee saters.
Relief en bois représentant Bacchus soutenu par deux satyres.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#692
Een gebeeldhouwde houten stoel van twee gebeeldhouwde planken massief hout. De rugleuning in de vorm van een maniok stampende vrouw. Afrikaans werk.
Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#508
Een antieke zittende Boeddha van goudgepatineerd hout.
Un Bouddha antique assis en bois doré.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200 / 300 -
#78
“Romulus en Remus”. Een gepatineerde messingen groep.
”Romulus et Rémus”. Un groupe en laiton à patine.No longer availableDim. 14 x 21 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#463
Een lot van vier Weense vide-poches van onyx, getooid met bronzen beeldjes.
Un lot de quatre vide-poches de Vienne en onyx, décorations de statues en bronze.No longer availableDim. h: 7 vmEstimate: € 80 / 120 -
#159Fernand Venckeleer
“Stilleven met chrysanten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, chrysanthèmes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 91 x 81 cmEstimate: € 200 / 240 -
#94Staf
“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘63.
”Nature morte”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘63.No longer availableDim. 70 x 61 cmEstimate: € 60 / 100 -
#636Sarouck
Handgeknoopt wollen tapijt. Centraal islimi motief met herati bloemen op roestbruine fond. Brede herati boord met blauwe fond.
Tapis in laine noué main. Motif islimi central aux fleurs herati sur fond rouille. Large bordure herati sur fond bleu.No longer availableDim. 410 x 270 cmEstimate: € 400 / 600 -
#676
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 320 x 160 cmEstimate: € 80 / 120 -
#316
Een oud houten kinderstoeltje.
Ancienne chaise d’enfant en bois.No longer availableDim. H: 100 cmEstimate: € 20 / 30 -
#664
Een eikenhouten salontafel met tussenblad en de poten versierd met vier verschillende gestoken figuren.
Table de salon en chêne à entretoise et piétement sculpté décoré de quatre personnages divers.No longer availableDim. 60 x 130 x 58 cmEstimate: € 100 / 150 -
#493
Een theepotje van Chinees porselein met blauw op wit bloemendecor.
Une théière en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de fleurs.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#724José De GimaraesPeriod: °1939
“1, 2 & 3”. Serie van drie lithos. Gesigneerd, HC en genummerd 1/11, 1/12 en 2/12 buiten de plaat.
”1, 2 et 3”. Suite de trois lithos. Signées, HC et numérotée 1/11, 1/12 et 2/12 hors planche.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#592Corneille
“Pinocchio”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 2001 en genummerd 40/150 buiten de plaat.
”Pinocchio”. Litho. Signée, datée 2001 et numérotée 40/150 ors planche.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 130 / 140 -
#573
“Bulletin du Musée de l’Industrie”. Diverse Ed. Tussen 1853 en 1876. Delen 23 - 27, 29 - 31, 33, 41 - 42, 45 - 47, 49 - 51, 55 - 56, 58, 60, 62, 64, 67, 69 of 25 volumes. Met vouwplaten, in-8°, goede staat, mooi ingebonden, sommige met lederen ruggen.
“Bulletin du Musée de l’Industrie”. Diverses Ed. Entre 1853 enet1876. Vol. 23 - 27, 29 - 31, 33, 41 - 42, 45 - 47, 49 - 51, 55 - 56 , 58, 60, 62, 64, 67, 69 ou 25 volumes. Avec dépliants, in-8°, bon état, jolie reliures, certaines avec dossier en cuir.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#598
16 boeken over wetenschap en industrie. M. Christian. “Traité de Mécanique Industrielle”. Delen 1 (2 maal) , 3 en “Planches”. Ed. Bachelier, Paris, 1822. In-4°, behoorlijke staat. Eric Gerard. “Leçons sur l’Electricité”. 2 delen. Ed. Gauthier-Villars & Fils, Paris & Léon de Thier, Liège 1891. En 10 andere.
16 livres sur les sciences et l’industrie. M. Christian. “Traité de Mécanique Industrielle”. Parties 1 (2 maal) , 3 et “Planches”. Ed. Bachelier, Paris, 1822. In-4°, état convenable. Eric Gerard. “Leçons sur l’Electricité”. 2 vol. Ed. Gauthier-Villars & Fils, Paris & Léon de Thier, Liège 1891. Et 10 autres.No longer availableEstimate: € 200 / 300