Similar lots by type
-
#651J. Thielens
“Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1944.
“Vue d’étang”. Huile sur toile. Signée et datée 1944.No longer availableDim. 72 x 90 cmEstimate: € 50/80 -
#680
“Hoeve aan het water” & “Molenlandschap”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
“Ferme au bord de l’eau” et “Paysage au moulin”. Huile sur toile. Les deux signées.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#791
Drie bankjes: een poef met klauwpoten, een zitbankje met voluutpoten en armleuningen en een rechthoekig bankje met vier gedraaide poten.
Trois banquettes: un pouf aux pieds griffes, un banc aux pieds volutes et aux accotoirs et une banquette rectangulaire à quatre pieds tournés.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#730
Een lot van vier reproducties, twee schilderijen en een houtsnede.
Lot de quatre reproductions, deux peintures et une gravure sur bois.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#625
Een processie van dertien bronzen beeldjes. Met een bijpassende console van zwartgelakt hout.
Procession de treize statuettes en bronze. Avec console assorti en bois laqué noir.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#2
Indische schrijfkoffer met koperen beslag. Aangekocht in Zanzibar.
Ecritoire indien en bois à montures en cuivre. Acheté au Zanzibar.No longer availableDim. 56 x 36 cmEstimate: € 50/80 -
#695
Een tanka (40 x 31 cm) en twee mandalas (14 x 30 cm) in gouache op papier. Indisch werk.
Tanka (40 x 31 cm) et deux mandala (14 x 30 cm) en gouache sur papier. Travail indien.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#460
Barokke stoel van gebeeldhouwd eikenhout. Versierd met engelenkop en zeemeerminnen. Herstelling. Transsylvanië, omstreeks 1900.
Chaise baroque en chêne sculpté. Décor d’une tête d’angelot et des sirènes. Transylvanie, vers 1900. Réparation.No longer availableDim. H.111 cmEstimate: € 60/80 -
#639
Chaise longue. Naar een ontwerp van Le Corbusier.
Chaise longue. D’après le modèle par Le Corbusier.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#594
Prinselijke troon uit één stuk gebeeldhouwd. Ethiopië.
Trône princier sculpté en une pièce de bois. Ethiopie.No longer availableDim. H.107 cmEstimate: € 200/240 -
#700
Lot van vijf diverse naïeve schilderijen en aquarels.
Lot de cinq tableaux et aquarelles naïfs.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#633
Paar hoofden van gebeeldhouwd hout. Makonde, Tanzanië. Met bijpassende sokkels.
Paire de têtes en bois sculpté. Makonde Tanzanie. Avec sellettes assorties.No longer availableDim. 75 x 44 cmEstimate: € 100/120 -
#613
Een diptiek (46 x 41 cm gesloten) en een triptiek (45 x 32 cm gesloten) met rustieke religieuze voorstellingen. Handgeschilderd en met leder ingebonden.
Diptyque (46 x 41 cm fermé) et triptyque (45 x 32 cm fermé) avec représentations religieuses rustiques. Peints à la main et reliés en cuir.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#376
Indische schrijfkoffer met koperen beslag. Aangekocht in Zanzibar.
Ecritoire indien en bois à montures en cuivre. Acheté au Zanzibar.No longer availableDim. 56 x 36 cmEstimate: € 100/120 -
#597
Een smeedijzeren stoel door Agnès Emery. Met plantaardig motief.
Chaise en fer forgé par Agnès Emery. Motif végétal.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#670
Mahoniehouten arts and crafts armstoel. Hoge rugleuning met drie spijlen in de vorm van gestileerde bloemenstengels. Oorspronkelijke bekleding van William Morris.
Chaise art nouveau en acajou. Haut dossier à trois lattes en forme de fleurs stylisées. Tissu d’origine par William Morris.No longer availableDim. H.123 cmEstimate: € 300/400 -
#794Friedrich Thomas
“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1853.
“Portrait de Fille”. Huile sur toile. Signée et datée de 1853.No longer availableDim. 45 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#685
“Moeder en dochter met schaap op binnenkoer” & “Converserende mannen in een interieur”. Beide olieverf op doek.
“Mère et fille avec leur mouton”. et “Hommes conversant dans un intérieur”. Huile sur toile.No longer availableDim. 33 x 45 & 50 x 71 cmEstimate: € 80/120 -
#732
“Premier baiser” & “ Dame met paraplu”. Olieverf op paneel. De tweede gemonogrameerd “E.V.”. Omstreeks 1900.
“Premier baiser” et “Dame au parapluie”. Huile sur panneau. Le deuxième monogrammé E.V. Vers 1900.No longer availableDim. 13 x 9 cmEstimate: € 200/240 -
#677
“Rivierlandschap” & “De oogst”. Resp. olieverf op doek en op paneel. Beide gesigneerd ‘Karl’.
“Paysage rupestre”. et “La moisson”. Huile sur toile respectivement sur panneau. Les deux signés Karl.No longer availableDim. 65 x 75 & 47 x 38 cmEstimate: € 40/60 -
#653
Een paar corbeillefauteuils van donker hout, recent bekleed met rode stof. Napoléon III.
Paire de fauteuils corbeilles en bois foncé récemment recouverts de tissu rouge. Napoléon III.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#627
“Don Quichote”. Standbeeld gemaakt van recuperatiemateriaal, metaalkleurig gespoten.
“Don Quichotte”. Sculpture en matériel de récupération. En peinture métalique.No longer availableDim. H.220 cmEstimate: € 200/300 -
#735
Een lot van zes schilderijen. Olieverf en aquarel.
Lot de six tableaux. Huile et aquarelle.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#386
Een paar zwartgelakte houten corbeillefauteuils, recent bekleed met gestreepte stof. Voluutpoten vooraan.
Paire de fauteuils corbeille en bois laqué noir. Récemment recouverts de tissu strié. Pieds avant en volute.No longer availableDim. H.111 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#339
Een antiek Oosters wollen tapijt. Enige slijtage.
Tapis d’Orient ancien en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 204 x 136 cmEstimate: € 100/120 -
#416
Een luchter van koper met glazen kralen in drie niveaus met onderaan een hangende glazen coupe met druppelvormige pendeloques van kristal.
Lustre en cuivre aux perles en verre sur trois niveaux. Vers le bas une coupe en verre aux pendeloques de cristal en forme de larmes.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 120/200 -
#253
Een buste van Apollo van wit composiet.
Buste d’Apollon en composite blanc.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 100/120 -
#182Fréderic Jean-Louis Van De KerkhovePeriod: 1862 - 1873
“Nachtelijk landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1871.
“Paysage nocturne” Huile sur panneau. Signé et daté 1871.No longer availableDim. 12,5 x 18 cmEstimate: € 200/300 -
#76
Een lot zilveren bestek, bestaande uit elf grote messen, vijf botermessen (Waarvan één zonder lemmet) , een vork en twee vleesvorken. Allen 800‰, de laatste drie met Duitse keuren.
Lot de couverts en argent comprenant onze grands couteaux, cinq couteaux à beurre (dont un sans lame), une fourchette et deux fourchettes à viande. Toutes les pièces 800‰, les trois dernières aux poinçons allemands.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#320Tissot Seastar
Een roestvrij stalen herenhorloge met lederen polsband.
Montre d’homme en acier inoxydable à bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#169Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
Twee portretten. Lithografieën, met een spoor van een handtekening binnen de plaat.
Deux portraits. Lithographies avec une trace de signature dans les planches.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 100/150 -
#603
Een zittende Guan-Yin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine met Chinese tekens op de rug.
Guanyin assise en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine. Symboles chinois sur le dos.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 360/400 -
#88
Een kleine damesbuste van bruingepatineerd brons op een roze marmeren sokkel. Gesigneerd en met stempel van de ‘Compagnie des bronzes de Paris’.
Petit buste de dame en bronze à patine brune sur socle en marbre rose. Signé et avec cachet de la Compagnie des Bronzes de Paris.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#371
Een messingen vuurbok in Lodewijk XVI-stijl.
Chenet en laiton de style Louis XVI.No longer availableDim. l: 130Estimate: € 100/120 -
#744
Een vierhoekig tafeltje van gesculpteerd eikenhout met gedraaide poten. XIXe eeuw.
Petite table carrée en chêne sculpté aux pieds tournés. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#505
Grote Fô-hond van gebeeldhouwd hout. Chinees werk, omstreeks 1900. Rode glazen ogen.
Grand chien de Phô en bois sculpté. Travail chinois vers 1900. Yeux en verre rouge.No longer availableDim. H. 71 cmEstimate: € 50/80