#668
Een lot van 5 kunstboeken, diverse thema’s schilderkunst.
#191
“Twee Panters”. Een bronzen beeld van twee panters in lijn.
#316
Een Engels houten tafeltje met draaiend tafelblad, 3-potig, Regency stijl, hedendaags.
A small wooden table with turning top. Three legs. English Regency style, contemporary.No longer availableDim. 75 x Ø69cmEstimate: € 35/50 -
#468
Een paar porseleinen Satsuma vazen, onderaan gemerkt.
#677Bergen
Een porseleinen vaasje van plateelwerk.
A porcelain faience vase.No longer availableDim. 12cmEstimate: € 40/60 -
#256
Een walnoot fineer tafeltje met rond tafelblad in Art Deco stijl.
#622
Een Art Deco spiegel met bewerkt metalen lijst.
#655
Een lichtgroene bladvormige schaal , met sticker van Val Saint Lambert uit de tweede helft van de vorige eeuw .
#285
Een Art Deco zilveren brievenopener met ivorine lemmet. In originele etui.
An Art Deco silver letter opener with ivorine blade. In original case.No longer availableDim. 24,5 cmEstimate: € 35/45 -
Een vaas uit de jaren 60 in kristal , rood in de massa.
A 1960s vase in crystal, red in the mass.No longer availableDim. 22 cmEstimate: € 70/100 -
#440
A pair of 18 carat white gold earrings set with brilliants with a combined weight of +- 0.60 ct and 10 small white and 2 large gray pearls.No longer availableDim. 12,95 gEstimate: € 850/950 -
#168
Een notenhouten Art Deco design eetkamertafel met uitschuifbaar gedeelte.
A walnut Art Deco design dining room table with extendable section.No longer availableDim. 76 x 130 x 110 cmEstimate: € 250/500