Other lots in this auction
-
#322Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Dorpsplaats Belsele” & “ Maelderghemmolen St-Denys Boekel”. Twee etsen. Gesigneerd en genummerd 38/50 & 45/100.
"Place du Village Belsele" & "Maelderghemmolen St-Denys Boekel". Deux gravures. Signées et numérotées 38/50 & 45/100.No longer availableDim. 19 x 20 cm & 35 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#349Een boudoirstoel in kelimstijl bekleed en met zwartgebeitste boiserie. Tijdperk Napoléon III.
Une chaise de boudoir recouverte de style kilim à boiserie teintée en noir. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. H. 94 cmEstimate: € 40 / 60 -
#168Samuel MartiPeriod: 1922 -Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.
Une pendule de cheminée en bronze doré de style rococo. Décoré tout autour de rocaille et d'acanthe. Cadran en émail sur cuivre. France, vers 1900. Marqué sur le mouvement. Avec clé et pendule.No longer availableDim. h:42 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#100Een parelhalssnoer met aventurijn en een 14 K witgouden slot bezet met drie briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Un collier de perles avec aventurine et un fermoir en or blanc 14 kt serti de trois diamants d'un poids combiné de +- 0,10 ct.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#589“Study for still life”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening en datum 1961 op de verso.
"Etude pour la nature morte". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1961 au verso.No longer availableDim. 32,5 x 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#478Capodimonte“Ouder paar in een paardenkoets”. Een grote groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt en gesigneerd.
"Couple de personnes âgées dans une calèche". Un grand groupe de biscuit multicolore. Marqué et signé.No longer availableDim. l: 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#299Een replica van een Zaans klokje met Atlas en geschrift “Nu elck syn sin”.
Une réplique d'une horloge de Zaandam avec Atlas et écriture "Nu elck syn sin".No longer availableDim. 47 x21 x 13 cmEstimate: € 35 / 45 -
#140Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 5,83 gEstimate: € 550 / 600 -
#233“De landverhuisster”. Een gepatineerd bronzen beeld op natuurstenen sokkel. Gedateerd 1993 en genummerd 87/3999.
"L'émigrée". Une statue en bronze patiné sur un socle en pierre naturelle. Daté de 1993 et numéroté 87/3999.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#313Een lot kunstkeramiek, bestaande uit een rode geglazuurde tabakspot, een kruisje met signatuur ‘Perignem’, een bas-reliëf met ruiter te paard en een sierbord.
Lot de céramiques d'art, composé d'un pot à tabac émaillé rouge, d'une croix avec signature 'Perignem', d'un bas-relief avec cavalier à cheval et d'une assiette décorative.No longer availableDim. h: 17, 22 & 28 cm Ø: 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#305Een grote messingen samovar.
Un grand samovar en laiton.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 35 / 45 -
#597Een paar spreukentableaus, opgebouwd uit telkens negen handbeschilderde tegels.
Une paire de panneaux de sorts, chacun composé de neuf tuiles peintes à la main.No longer availableDim. 33 x 33 cmEstimate: € 120 / 200

